• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Snažilky z umeleoplodneni.estranky - RODINA II.

(Zamčená)
20. června 2011 
Karolko 8500kč
7. únor 2010 v 19:49  • Odpověz
Holky co ta Janinka neví te někdo co sní je že by už rodila :wink: Janinko jestli můžeš tak písni :wink:
Andrejko copak je stebou Věruško Belíšku kde jste je nám smutno :frowning2:
Moc mi chybí Alenka Eva Katka všechny maminky Ivuška naše těhulka kde jste že tady nejste :frowning2:
7. únor 2010 v 19:53  • Odpověz
Marky, snad se vaše situace časem zlepší a budeš se honit míň :slight_smile: Berušky dobrou noc a těhulení zdar :slight_smile:
7. únor 2010 ve 20:12  • Odpověz
Luci malý je krásný jak píše Karolka jakoby vypustil z pusiny bublinku :slight_smile:
Leńulka se nabaštila, Mája taky. No já ani nevím co to je takové papáňo, jím te´d všecko plané a nic nadýmavého, ale stejně nás to bříško trápí. Byli jsme dnes s Adélkou prvně v shopu ale celé to prospala, tak jsme si dali i oběd, ještě že existují ty obchody, když je mráz a nemůžem chodit po venku, tak můžem brouzdat tam :sweat_smile:
Marky tobě ať to rychlo uteče v práci a jsi zase u Adélky.
Kobylky ztracené kde jste ?
7. únor 2010 ve 20:22  • Odpověz
Holky malý mi chtěl asi něco říct :grinning: Přeji vám dobrou noc a krásné sníky :wink:
7. únor 2010 ve 21:42  • Odpověz
Krásný start do nového týdne.
Luci to ti asi chtěl říct,že už se na tebe moooooooooooooc těší.
Janinka už je asi v porodce,ale kde je Andrejka,Manetka,Leontýnka,Ivča,Reginka,Věruška by taky mohla dojít a vložít nám to její divadýlko,ať se můžeme taky pobavit a kůlturně vzdělávat.
Já jsem včera odpadla z minuty na minutu.Spadl mi tlak,chytla jsem migrénu,navíc mě začalo šíleně bolet za uchem,tak jsem měla strach aby to nebyly začínájící příušnice a tak jsem raději zalehla v 8 hod,ale dneska už je mi
lépe.Už jen trošku pobolívá kebule.Tak jsem ráda. :slight_smile: :slight_smile:
Co dneska podnikáte.Já to vidím zase na celý den doma,protože to náledí je tam opravdu veliké.Už se těším až ty mrazy skončí.
8. únor 2010 v 07:46  • Odpověz
Dobré ráno kobylky vyrážíme směr obchody jeden do globusu a potom hurá do Ikei já se těším :grinning: Potom do Bauhausu nebo do Baumaxu mají akci dvě orchideje za 165 babča bude mít 80 tak jí jednu dám a jednu si nechám :wink:
Ahoj KAsi odpočívej at tě ouško nebolí :wink:
8. únor 2010 v 07:57  • Odpověz
Ahoj Luci,neboj odpočívám. :slight_smile: Tak si to užij na nákupech.
8. únor 2010 v 08:30  • Odpověz
Dobré ranko všem,
jdu vás po dlouhé době pozdravit vůbec nestíhám.
8. únor 2010 v 09:36  • Odpověz
Jé Kačka tu byla,to je super. :slight_smile:
8. únor 2010 ve 12:02  • Odpověz
Káťo a co Anabelka jak se má.Už musela zase porůst co?Musí to být zlatíčko. :slight_smile:
8. únor 2010 ve 12:06  • Odpověz
ahoj holky

pořád sem tadýýýýýý :grinning: :grinning: nebojte se já bych písla kdybych byla v porodce :wink:
Ale dnešní noc fuj hnus fialovej,sem nespala a jen dejchala,bo mě pořád tvrdlo břicho a pobolívalo :confounded: :confounded: :confounded: už aby byla malá venku :wink: Zítra jedu do Brodu se domluvit co a jak dál se mnou,bud si mě tam rovnou nechají což by bylo fajn a nebo domluvíme termín na císaře,tak jediný co je dobrý že to nebude dlouho trvat :grinning:
Ta kost mezi těma nohama ta bolí jak svina :angry: :angry:

Luci gratuluju k chlapečkovi,fotečka krásná :wink:
Kasi a ty jdeš na velký utz kdy?

Marky holka snad se to u vás brzo zlepší,bo upřímně taková almužna za to jak se dřeš a malou nevidíš to je teda něco :unamused: A Zdenda by si nemohl najít něco lepšího?Abys mohla být doma a věnovat se malé.....

Máji vy ste se přesídlili na sunárek???Nutrilon nebo jak se to jmenuje už nebumbáte?

Co ta ivča holky????
8. únor 2010 ve 13:03  • Odpověz
Ahojda všem :slight_smile:
Luci pěkné foto Honzíka :slight_smile:
Kasi my jsme taky dneska zavření, ale odpo nás prej vezme menža aspoň nakoupit něco k snědku. Musela jsem upéct aspoň buchtičku s broskvičkama zalitou pudinkem z br. šťávičkyyyyy mňammmm :stuck_out_tongue_closed_eyes: Už se pěkně chladí a mě lepotá jazyk :grinning:
Majky teda ta práce je docela časově náročná :frowning2: Malé určitě chybíš a tvůj ještě rýpe :angry: Trošku mě to mrzí i za tebe, že nemůžeš trávit s malou víc času. Ale snad to doženete :fearful:
Karolko tak opička nebyla jo? No totok! Ovíněná ale byla :dizzy_face: :dizzy_face:
Monči ahojky. Tak jak? Ještě vás trápí prdíky? Jinak je malá hodná?
Kati ahoj holka. Jak se máš?
8. únor 2010 ve 13:10  • Odpověz
Jani no hurá, tak nás napínat :slight_smile: Věřím že už to chceš mít za sebou jsou to teď nejnáročnější dny celého těhu a taky se brzo dočkáš, určitě už ti naplánují zítra císaře a budeš mít jasno.
8. únor 2010 ve 13:12  • Odpověz
Jůůů Jani my už jsme mysleli, že jste v porodce a vy nic! Nototok! Hihihihi ale třeba si tě tam už zítra nechají a bude to šup šup :sweat_smile: Sbalenou tašku už bereš s sebou ne? :wink: Jinak to tvrdnutí je vážně hnus. My tvrdneme pořád a někdy je to teda síla. Doufám, že dojdeme aspoň do 36tt, aby jsme nemuseli nakonec na spec. porodku do Brna :angry: Ale vám už je to jedno, vy to máte za pár :wink:
Holky kde uvízla Andrejkaaaaaaaaaaa, Věrkaaaaaa, Belkaaaaaaaaaaaaa??????????
8. únor 2010 ve 13:16  • Odpověz
Jé Janinka je ještě tady,tak ať už to máš brzy za sebou a Nikolku v náručí.Jinak já už jsem byla na velkém ultrazvuku,minulou středu,bylo to krásné a vše vypadalo v pořádku,a v pátek už přišli pak i výsledky plodovky tak čekáme zdravého Vojtíška.Přepsala bych to v profilu ,ale nevím jak.
Jinak teď jsem mluvila se ségrou byla na první shoping pro Vojtíška,a tak nám koupila 2 soupravičky,pyžamko,minipidi ponožečky a podložku na komodu jako přebalovák .Je s medvídkem PU je nádherná,ale doveze mi to až v květnu jak dorazí na svatbu.Teď mi ,ale posílá taky nějaké věcičky pro mě a už i něco pro Vojtíška ještě k narozeninám,nechtěla mi to posílat dříve než nám došli výsledky.
Taky mi dneska došel těhu pas co jsem si objednala s mimi bazarku. :slight_smile:
8. únor 2010 ve 13:46  • Odpověz
Taky jsem na holky dneska myslela.
8. únor 2010 ve 13:47  • Odpověz
leni určo dojdete tak daleko neboj,hezky odpočívej nožky hore a užívej si miminka,pěkně ty tt skáčou sem na vás myslela včera večer jak to utíká :wink:

Moni jo jo je to záhul :confounded: tašku beru radši s sebou :wink:

Kasi vždyt sem to četla mi to nějak vypadlo tak to je super,gratuluju k výsledkům :dizzy_face:
V profilu to přepíšeš tak že úplně nahoře jak je namalovanej ten koník je nastavení tak v tom :wink: :wink:

Vložila sem pupííííííííííík kam jako až poroste :confused: :sweat_smile:
8. únor 2010 ve 14:07  • Odpověz
Krásný domeček pro Nikolku. :slight_smile: :slight_smile:
Tak já se jdu pokusit. :slight_smile:
8. únor 2010 ve 14:14  • Odpověz
Tak já nevím jak,otevřela se mi nabídka stránek koníka. :slight_smile: Jsem technický antitalent.
8. únor 2010 ve 14:16  • Odpověz
A už jsem na to přišla,jsem holka šikovná. :slight_smile:
8. únor 2010 ve 14:19  • Odpověz
kasi :wink: :wink: :wink:
8. únor 2010 ve 14:27  • Odpověz
Jo Jani zvládla jsem to ,zítra na tebe budu mooooooc myslet,ať máš už brzy Nikolku v náručí. :slight_smile:
8. únor 2010 ve 14:35  • Odpověz
Tak jsem utahala hafíka a mám zase chvilku juknout.
Leni díky mám se teď fajn, sice jsem strašně unavená štěně dává pořádně zabrat, ale zase jsem spokojená. Už umíme sednout na povel a přiběhne na povel "ke mně" je to velká šikulka.
A co ty jak to jde?
Jani tak snad tě už dlouho nebudou trápit a naplánují ti ho co nejdříve.
Kaši kdy by měly být výsledky z té plodovky?
Luci ty jo to je moc dobrá cena za orchidej mamka má teď 50 a ona je zbožňuje tak možná tam taky zajedu, ikdyž to počasí se mi s autem nikam moc nechce. Jsem zvědavá kdy přestane mrznout už by mohlo přestat
8. únor 2010 ve 14:46  • Odpověz
Jani, pupendo je krásné, ale věřím, že huž ho ráda odložíš :grinning: Deržím palce, ať když už to musí být císař, ať je všechno v pohodě :slight_smile:
8. únor 2010 v 15:00  • Odpověz
Káťo už se mě dneska ptala Janinka,tak výsledky došli v pátek a čekáme zdravého Vojtíška.
To jo to by mohlo,ať můžu taky na procházku.
Jo orchidejky jsou krásné a vděčné mám jich doma asi 10 a kvetou pořád dokola. :slight_smile:
8. únor 2010 v 15:03  • Odpověz
Psala jsem to v rychlosti, všechny zdravím a valím domů :slight_smile:
8. únor 2010 v 15:12  • Odpověz
jé tak to je super moc gratulují opravdu nestíhám číst. Ti doktoři dokážou doktora pořádně vystrašit a kluka, teda teď se tady kluci začínají rozmnožovat :grinning:
8. únor 2010 v 15:43  • Odpověz
Holky tak jsem doma. Orchideje jsem nekoupila byli hodně přebrané. Jinak jsme utratili penez :angry: Koupila jsem si jednorázovky pro honzíka 30kusů za 50 to jde jsou to plenky pro albert a myslím si že mu bude fuk co má na dupě. Holky dneska mi kámoška donesla věci po synovi při Ikea tašky a chtěla za to 500kč uplně za babku tak jsem to hodila do pračky at to voní :wink:
Katuš tak jsi Anabelku utahala pejsci procházky milujou :wink:
Janinko ahojda zítra vem sebou tašku a hurá do porodky už se těším na další kobylí miminko :wink:
Leňulko pořád tvrdnete já už ne stačilo nasadit magnesko jeden prášek denně :wink:
Karolko a Kaso a Mončo ahojda :wink:

Kde jsou ty naše tulačky Andrejko Věruško Belíšku a spoustu dalších :slight_smile:
8. únor 2010 v 16:48  • Odpověz
luci a kdes byla pro orchidej?V baumaxu?

Ty plínuše sem taky kupovala 2balíčky po 30kusech uvidíme jaký budou :wink: za ty prachy nekup to :grinning: :grinning: :grinning:
na noc je teda nerisknu zkusím je na den a pak uvidíme :wink:
8. únor 2010 v 18:09  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.