• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Snažilky z umeleoplodneni.estranky - RODINA II.

(Zamčená)
20. června 2011 
du dobalit tašku,najím se,umeju se a zapluju k Ulici,tak hezký večer :slight_smile:
8. únor 2010 v 18:10  • Odpověz
Janinko tak at už se zítra dovíš jen samé dobré zprávičky a Nikolku máš brzy v náručí,zdravou,krásnou a hodňoučkou. :slight_smile: .Hodně síly.
8. únor 2010 v 18:20  • Odpověz
Já mám doma pampersky ty budu dávat na noc a ty levné přes den uvidíme já petuli kupovala tesco plíny a byli dobré a hlavně levné :wink: jo byla jsem v Baumaxu manža tak byl v sobotu s mamkou a dostala jsem jednu na valentýna a druhou na výročí svatby :wink:
8. únor 2010 v 18:28  • Odpověz
A kpmu ty plenky dáváte? :confused: Manžílkům :grinning: Já se dneska objednala, na příští čtvrtek :slight_smile: Janinko, já volala :sweat_smile:
8. únor 2010 v 19:36  • Odpověz
Ahoj dupky. To je dneska honička. Ještě jsem spráskala kačenu, co zbyla ze včééééééééra :grinning: , vím, jsem hovadisko, ale hlad je sviňa :stuck_out_tongue_closed_eyes: a už jsem u telky. Ale mimi ještě nespí.
Od půl 10 do 13 hodin jsme byli v klubu mimisek, měla jsme foťák, ale nejni místo. A ta dupa, co mě adoptovala do rodiny-Kerolajnová-dá můj vlas do albíka omg a ještě aj tu několika bradou obludu. Dostane po dééétžce :grinning:

Ješt ějsme vás nečetla, jen vidím, že Jannika je ještě celá, ale už to neni žádná sláva, ovšem 39.tt, snad Tě dloho nenechaj, tři týdny by už byly asi fakt moc. Kdyby to naplánovali na středu, to by bylo fajné.

Jináč se tu probíraj plínuše, z Alberta jsem měla vzorečky, každopádně jejich ubrousky na prcku byly vyschlý a ještě smrděly, ale plínuše ok. Nejlepší jsou pro nás buď Pampersky, který jsme dostali, jináč jsou drahý, ale supr jsou ty Tescácký, ty si nakupte, maj je v kaci vždycky za 199Kč, to je supr cena a fakt jsou prííímový. V porodce jsme měly problémy se Sleep and play, pročůrkávaly jsme je, nechápu jak, ale teďka nám dělaj dobře na prcku, když jí začne nějakej pupíneček, nasadíme Sleepky s heřmánkem a je to hnedle lepší.

Tak já si vás večír dočtu, Lenča je taky ok, tož jsme klidní. Jdu uspat dítě, ale nevím jak. Snad usne, zasejc stěhuju byt a uklízím :grinning: , tož má novej směr spánku, ale konečně ten co má být-nohy na jih, hlava na sever :grinning:
8. únor 2010 v 19:39  •  1 dítě  • Odpověz
Jo ještě se Marky ptala na to mlíčánko, my pijeme už všechno, do sedmého měsíce jsme byly jen na Nutrilonku-Bebilonku, ale pak přišla bída, tak sjem kupovala DMkový mlíčko, nevím, jaký je v tom rozdíl, možná Haninka by věděla, píšou na něm BIO, tož jsem si říkala, že to snad velkej šmejd nebude, no nevím, vypila to, chutnalo jí, nic jí z teho nenaskákalo a teď co byly ty kuponky, jí kupuju Sunar. Ale kdyby bylo nějak bohato, zasejc bych objednala Beboša :wink:
8. únor 2010 v 19:41  •  1 dítě  • Odpověz
Máji a chceš teda poslat ty kuponky?Napiš mi jenom adresu a ráda ti je pošlu.
8. únor 2010 ve 20:02  • Odpověz
Máji tak si malá pohrála s dětma to je dobře aspon bude otrkaná a nebude dětí bát :wink: A co vyhrála v tom vašem klubu nebo se ještě pořád hlasuje :slight_smile:
8. únor 2010 ve 20:27  • Odpověz
Ahoooj kobylkýýý:slight_smile:
Všchny vás zdravím. Zběžně jsem vás prolítla, tak koukám, že rodičky ještě nerodí :slight_smile: ale je to na spadnutí.

Psala mi Regína, všechny vás pozdravuje. Leží v nemocnici, začala špinit. Tak snad to vše dobře dopadne.

Já měla zase rušný víkend. Opět jsem plesala a tentokrát jsem si to fakt užila :slight_smile: . Do postele jsem se dostala až v pů 5 ráno.Pak jsme v neděli šli na oslavu narozek sousedky a tam jsem si poňuchlala půlročního Martínka:slight_smile:
Teď jsem přišla ze zkoušky a jsem celá zmrzlá, tak jdu do sprchy a spinkat.
Krásné sny všem.
8. únor 2010 ve 20:51  • Odpověz
Holky Honzík mě kope hurááááááááááááááááááááááááááááááááááááááááááááááááááááááááááááááááááááááá :wink:

Věruško poletucho naše ahoj ty jsi taky v jednom kole :wink:
Regí posílám pohlazení at je vše ok :wink:
8. únor 2010 ve 20:56  • Odpověz
Berušky jdu do hajan přeji vám dobrou noc a krásné sníky :wink:
8. únor 2010 ve 20:58  • Odpověz
Luci tak super,gratuluji moc,je to užasný pocit jak kope Vojtíšek,tak si to užívej.Dneska to před chviličkou cítil poprvé i Peťa ,tak měl radost.Nic budu se loučit jdu do hajan.Dobrou nocku.
A hurá Věruška je na světě,zase plesala,to je super. :slight_smile: :slight_smile:
8. únor 2010 ve 21:11  • Odpověz
Ahoj cim zacit, Jani drzim ti dneska palecky at ti to vsechno vyjde.
Luci tak to je parada ze uz malej kope krasny vid.
Ostatni moc moc zdravim.
Ja jsem si vcera zase zazila kousek strachu zacala jsem spinit tak jsem okamzite jela do nemocnice, nastesti miminko je v naprostem poradku tak ni zpadl kamen ze srdce, pry to je tim ze jsem otehotnela brzo po revizi a tak moje deloha neni dostatecne zahojena. Zvisili mi utogestan na 2-2-2 a pridal mi Ascorutin pry to zastavi krvaceni. Doma jsem si precetla pribalovy letak a tam jasne pisou ze to tehotne a kojici zeny nesmi uzivat tak jsem dostala strach a nevzala jsem si ho. Dneska je zatim vsechno v klidu jen lezim. Bojim se vubec nevim co mam delat.

Zdravim taky Regi urcite ma holka taky silenej strach. Drzim palecky
9. únor 2010 v 09:41  • Odpověz
Ivi ascorutin ber, on zlepšuje pevnost stěn cév a to že to nesmí brát těhotné, to píšou skoro všude. :slight_smile: Tak se neboj, je to přírodní preparát a doktor ví, co dělá :slight_smile:
9. únor 2010 v 10:12  • Odpověz
Jejda dekuji ja jsem mela strach jak jsem to cetla vazne se nemuze nic stat?
9. únor 2010 v 10:13  • Odpověz
Jeste jsem se chtela zeptat Belisku ty se taky obcas pripojujes na koniky v mobilu ze jo a jde ti to úpkazde?? Me to nejde vubec pise mi to ze ta stranky ma chybu ze mam zkusit jiny odkaz a nebo se mi ukaze primi error. Nevis jak se mam pripojovat?? Dekuji za radu.
9. únor 2010 v 10:47  • Odpověz
Ahojky kočky. Marky, díky za nabídku kuponků, ale já sháním jen ten přímo mlíčánkovej Sunárkovej, ty kašičky a další zbožíčko, co je v kuponkách pro maminky, ty mám ještě taky. Díky moc.

Lůco soutěž stále frčí a prý jde hlasovat minimálně každ den z jednoho pc, tož zase přikládám odkaz :stuck_out_tongue_closed_eyes: Matka vyčůraná co: Kdyby někdo poslal ještě halsík, tož děkujeme :sunglasses:

http://www.trebicskecentrum.cz/system001/blok-vpravo-1/nej-mimi
Číslo 2, to již víte, zatrhnout u fotečky čtvereček a dooole pod fotečkama je tlačítko hlasuj.

A Ivči, Ascorutin normálně dávaj i v CARu, já ho taky brala.
9. únor 2010 v 11:00  •  1 dítě  • Odpověz
Ještě zdravím Redží, asi je nějaký špinící období bo co, tak se držte. Leni je v poho,s nad ano!

Věruško, s Tebou se spokím, včera to nešlo, malá byla celá nějaká rozladěná. Ráno jsme byly u MUDry. a máme udělanej výtěr z krčku, aby neměla spálovej bacil, výsledky až v pátek, pořád nějaký nervíky,ale snad to bude v pohodičce.

jdu zasejc stěhovat a uklízet, včera jsem to rozdělala a nedodělala, tak ať stihnu, když malá právě usnula.
9. únor 2010 v 11:02  •  1 dítě  • Odpověz
Tož mi poděkovali za hlas :grinning: Ivi, neboj, píše se to na všech lécích, bo to nemůžou klinicky zkoušet na těhulích a mimuškách, takže se tím farmaceuti krijou :slight_smile: Takže ho ber, a neboj, všechno dopadne dobře :slight_smile: Lucíííííííííííííí gratulka k pohybům :slight_smile: Kasi zdravím :slight_smile: věrko mi jdem na ples v pátek :slight_smile:
9. únor 2010 v 11:12  • Odpověz
Tak vás dneska všechny zdravím sluníčka.Já jsem koukala na film na nově JAck a Sarah.Byl moc hezký,taky tam bylo mimuško.
Teď jsem mluvila skoro hodku se ségrou,ta taky dnes hlídá kamarádce malého Péťu.Má rok a půl a Marina je bulharka,tatínek čech a tak malého učí jak česky tak bulharsky a už chytá sem tam nějaké slůvko i anglicky.Tak to je super.Má rok a půl. :slight_smile: ,ale jak jsem ho viděla je to pěkné čertovo kvítko. :grinning: :grinning: :grinning:
Jo Máji hlas odeslán. :slight_smile: :slight_smile:
Ivi ty jen odpočívej.Uvidíš vše bude v pořádku. :slight_smile:
9. únor 2010 ve 12:14  • Odpověz
No kde jste všeci.
9. únor 2010 ve 14:34  • Odpověz
Ahojda všem :slight_smile: Tak my jsme byli dneska na kontroličce a všechno máme v pořádku. Čípek 4cm a dostatečně zavřená. Malý řádil jak černá ruka, toš jsme se aji zasmáli. Pindík mu nezmizel, tak to bude Matěj nebo Pepánek /to chce jenom manža :angry: / Já jsem za Matěje :wink: Jinak za 14 dní uděláme nějaké kultivace pro jistotu, aby tam nebyla nějaká infekce nebo zánět a budeme zase jistější. Jinak jsem si nechala napsat ten Magnosolv a uvidím jestli mi bude zabírat víc. Holky kolik ho denně berete? Mě napsala jeden sáček denně a mě se to zdá málo :confused: Magneska v tabletách beru 6ks denně :fearful:
Luci gratulka ke kopanečkům :slight_smile:
Ivi mě dávali ascorutin v nemocnici když jsem špinila vždycky. Je to i na zastavení krvácení.
Kasi ahojda. Tak ty máš dneska válecí den? :wink: Já ho budu mít snad zítra. Dnes mi příjde známá ještě udělat novou hlavičku a večer už budu mít snad klííííídek :sweat_smile:
9. únor 2010 ve 14:57  • Odpověz
baf! :grinning:

Tak mám termínek holky,zítra jedu do Ji na předop.vyšetření a ve čt nastupuju do Brodu do nemocnice a v pátek ráno císař :wink:

Hm,jen nějak nevím jestli narkozu celkovou nebo spinál :unamused: ale asi spinál,uvidím malou hned,přiloží mi ji,uslyším jak pláče a uvidím manžu jak mu ji dají do náruče a bude ji mít u sebe :dizzy_face: :dizzy_face:
9. únor 2010 v 15:14  • Odpověz
Tož skočím na Kobylu, shlídnu jen poslední příspěvek a už bulím jak malý děckoooooooooooo :frowning2: :frowning2: :frowning2:
Závidím zítřek, závidím čtvrtek, závidím pááááááááááátééééééééééééééééééék. Tož to je 12.2.2010, že?
Až mám husinu po celém tělééééé.

Jdu si vás přečíst všechny. Jsem si zas vymyslela úklid ložnice, místo toho jsem se nějak, ani nevím jak, dostala do pokojíčku, tož jsem ho celej přestavěla, jsem si ale mákla, přebalovák byl těžkej omg. Složila jsme cestovní postýlušku, že v ní bude to šídlo spinušta po odpolednách nebo si tam hrát, natloukla jsme nějaký proprietky na stěnu konečně, aj tři fotky jsem vystříhala a dala do rámečků...

Pak sjem šla přesát celej byt, přijel muž, dítě míčánkuje a snad budu mít chvilečku klidu.

Zítra se dám do výmalby toho umakartu, jestli to teda půjde a nebude to moc smrdět. :stuck_out_tongue_closed_eyes:
9. únor 2010 v 15:56  •  1 dítě  • Odpověz
Přečteno, šlo to rychle :grinning:

Děkujeme za hlasy, jste šikulky.
Magnosolv jsme taky brala v nemocnici a pak ještě do vybrání doma, je to silnější, jak Magnesko v tabletách, aspoň tak mi to bylo nějak vysvětleno, že nejsilnější jsou bodance, pak rozpustný Magnosolv a poslední až tabletky. Ale paní Korajnová to jsitě upřesní. Brala jsme taky myslím pytlíček denně.

Lůa už je dokopaná, nojoooooooooooooooooooo, užívej si to :grinning: Kdy se ti zase poštěstí, že vlastní dítě dokope, že? :confused: :sweat_smile: Už ani nepamatuju, jaký to bylo...

Janni, tak pobal táááááááááááše a hurá do světa. Týjo předoperační vyšetření dělaj, to je zajímavý, většinou přifrčíš, fik fik a je mimi venku a chtěj Tě nějak zkoumati, ale dobře tak, jen ať všechno zkontrolují. dali Ti vybrat termín? Nebo to určej a hotovo?
9. únor 2010 v 16:03  •  1 dítě  • Odpověz
9. únor 2010 v 16:09  •  1 dítě  • Odpověz
Jani tak v pátek budeme držet všechny palůšky co teď máme :wink: Ty jo, je to ale hezká představa když víš, že v pátek bude princezna v náručí :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face:
Máji šmankote se ani nedivím, že nepamatuješ :grinning: vždyť máš doma krásnou slečnu :dizzy_face: A mimochodem, nechceš přijet i k ám gruntovat, stěhovat rámečkovat a táááák? :sweat_smile:
9. únor 2010 v 16:11  • Odpověz
Máji dali mi nejbližší termín a primář se zeptal jestli může být,sem řekla že jo :grinning:
Jo když je to plánovaný tak se vyšetření dělá no,ale dr mi říkala že mi dají výsledky ještě zítra tak snad to stihnou a nebudu muset se tam stavovat ve čt ráno :slight_smile:

No jo na lůcu sem zapomněla,super že malej kope :wink:

Máji ty si zase akční :grinning: se taky těším až bude pupendo pryč a budu normál fungovat :grinning: když mám vysávat tak lezu po čtyrech :confounded: a nadávám u toho bo mě ten vysavač serenkuje jak se mi to vše motá,hadica,šnůra :angry: :grinning:

Zítra ještě navařím knedlo vepřo zelo a guláš at mi muž neumře hlady :grinning:
9. únor 2010 v 17:07  • Odpověz
Hezký podvečer berušky moje. Dneska jsem byla na Echu srdíčka od Honzíčka a vše je ok :wink:
Jani tak v pátek už budeš mít malou v náruči to je paráda že se konečně něco děje :wink:
Máji tak jsem poslala hlas no naše anička je naše nej miminko :wink:
Leni tak Matěj nebo Pepík jsou to hezká jména :wink:
Ivy odpočívej pokud můžeš a nestresuj to je to nejhorší :wink:
Karolajko ahojda.
Kasi ahoj.

Zdravím zbytek kobylek :wink:
9. únor 2010 v 17:11  • Odpověz
Ahoj kobylky
Janiko to je super, taky jsem z toho naměko, už aby to bylo za tebou a mimuško bylo venku :slight_smile:
Luci taky krásné zprávičky o kopancích tak už budeš hezky v klidu když broučka budeš denně cítit kopat :wink:
Leňulko to máš teda moc hezký čípek já měla celé těhu 2,5cm tak tvoje 4cm jsou pěkné. No a jsi doma a ne v nemocnici :slight_smile:
Karolko ty jsi objednaná ve čtvrtek do Caru? to je super a na co se chystáte IUI nebo IVF?
Máji dojdi i k nám to tu dát do pořádku. Jsi šikula že to zvládáš dělat při Aničce, já stíhám sotva povysávat a vytřít zem. Sotva jsme se okupčili už jsme posérenkovaní, tak to jdu dat do pořádku.
9. únor 2010 v 18:48  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.