• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Snažilky z umeleoplodneni.estranky - RODINA II.

(Zamčená)
20. června 2011 
Taky jsem chtěla pozdravit Ivu, snad už to bude dobré bez špinění. Moc odpočívej. Nepřemýšlíš o PN, měla bys víc klid, kor v takovém počasí je lepčí být doma všude náledí a bacili?
Kaši tak to bedeš hezky zásobená ségrou :slight_smile:
Věruško plesová královno, ty jsi mě tím tak nakazila, že se mi o tom zdálo, že jsem byla na plese a hráli tam Chinasky :grinning:
Jináč zdravím snažilky kobylky, snad už budou brzo opět bojovat, nemám komu držet pěsti.
9. únor 2010 v 18:55  • Odpověz
Jdu jen v rychlosti pozdravit.
Leni mam taky jen jeden pytlík :grinning: a tvrdnu dál :grinning:
Máji hlásek odeslán :wink:
Jani držím palečky ,to se začnu bát,že už jsem na řadě :confused:
Lůco si užívej kopanečky dokud nebolí :sweat_smile: jsem zrovna psala Jirkovi,že mi to zvíře zajíždí pod žebra a to je teda mňamka :pensive: ale vždyť ty víš :slight_smile:
Karolko teda vy jste taky samá akcička to se zase...... :grinning:
Kasi ahoj.
9. únor 2010 v 18:59  • Odpověz
Jé Karolko moc se omlouvám až ted jsem zjistila že jsi se objednala k Lahčinovi tak tfuj tfuj at se domluvíte co a jak a hurá do boje :wink:
9. únor 2010 v 19:02  • Odpověz
Ahojki Jani celý den jsem na tebe myslela,a teď tu bulím takové krásné datum ti vybral pan doktor.12.2.2010 to se bude pamatovat. :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile: Nádhera ,no a nemůžu přes slzy psát.Tak budu pokračovat za chviličku.
9. únor 2010 ve 20:16  • Odpověz
Tak jsem si pobékala a jdu k vám zpátky,no dneska válecí ,ale byli jsme s Peťou ,zítra má ranní pak školu a pak studovnu,no nevím tedy kdy bude návrat,tož budu celý den sama.Je to na prd,když se nedá teď chodit ani ven.
Jinak Leni super gratulka ke kontroličce,magnosolv beru taky a doktorka mi říkala,že můžu pít až 2 sáčky denně.
Jo Moni ségrabude zásobovat,mám ji napsat seznam co budu potřebovat a ,že to tam nakoupí.Je to tam opravdu levné.Tak třeba to houpací vibrační křesílko z fiserprice co tady stojí kolem 1500,-tam se dá koupit kolem 300,-no nekup to. :slight_smile:
9. únor 2010 ve 20:44  • Odpověz
Ahojky, ještě načuhuju bo dítě právě usnulo, to zas byl boj, omg.
Byla jsem s mamkou v Kaufíku na nákupu, maj plno slev, výprodeje, tak mamka nakoupila kostky v kyblíku veliký Áni na Vánoce :grinning: za 159Kč, ale je mi jasný, že to nevydrží a dá jí to nejpozději na narozky. Pak soupravu talířků a hrníčku s příborem Víla Amálka, tož to jí dala hnedle a mně ještě koupila fén od Rowenty, byl na polovinu, mám půjčenej, navíc bez difuzeru, tak se bude hodit.
Jani, tak o je dobrý, že se ptali na datum, bo mně kdyby dali nějaký nebhodný, tož bych mušela říct nenenene :slight_smile:

Jasný holky, já přijedu, přestěhuju, vymaluju, mě to baví, jen mít prachy, bych tu udělala všude podlahy a koupelnu trošku lidskou...

Opět mě pobolívá v krku, to je pořád dokola. už aby se oteplilo. Navíc píšou, že napadne dalších 40cm sněhu, nejosu už normální.

Ještě jsem chtěla říct, že Jannika, jak zítra plánuje to velký vaření, tak že asi pojede rodit..., no uvidíme.

Tak brou nocku, krásné sníky, jdu na kutě, jsem totál kooooooooooooo :zipper_mouth: :dizzy_face:
9. únor 2010 ve 22:13  •  1 dítě  • Odpověz
autor
Dupky, dupiny,
to jsou noviny,
Janinka jde rodit,
Májuška zas slavit!

Janninko, bývalá kolegyně z práce rodila částečnou narkózou, a byla moc ráda, bo malou hnedle viděla, a moc se předem bála, ale prý pohoda, opravdu, bo si s ní doktor furt povídal a říkala, že by neměnila. Tak hodně štěstíííí!!!

Jináč všechny moc zdravím!

Májulóóóóó, kráásnýý narozeninkovovýý den!!!!!!! VŠE NEJ NEJ NEJ!!! :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile:
9. únor 2010 ve 23:04  • Odpověz
Ahojky Máji krásné narozeniny,moc štěstíčka,zdravíčka a pohodičky.
10. únor 2010 v 07:47  • Odpověz
Máááááááááááááájíííííííííííííííííííííííííííííííííííííííííííííííííííííííííííííí, vše nej a krásné háro :slight_smile: Janinko, tak to do pátku vydrž, hlavně, že sis mohla vybrat kdy :grinning: Moc vás všechny zdravím a myslím na Belku, kde je, učící Andrejku, plesající Věrku, difůzní máju, Ivu, držím co můžu,ať to dopadne jak má, Peťku, Kasu, kopácí Lucku, Leňu, , Marky a další :slight_smile: Mony jsem objednaná na příští úterý :wink:
10. únor 2010 v 08:46  • Odpověz
Helooooooooooooooou, fenk jůů ooool :grinning: Poštáááááááááááááá zvonííííííííííííííííííííííííííííííííííííííí :grinning:
10. únor 2010 v 09:02  •  1 dítě  • Odpověz
To je mi novina :slight_smile: Takže Máji, všechno nejlepší hodně zdravíčka šrěstíčka a lááááásky :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile:
Andrejko ahoj tulajdooo, jsem ráda že žiješ :wink:
Karolko tak hurá, konečně nějaká akce po dlouhé době, to jsem zvědavá co vymyslíte v úterý s dr.. Snaď už se připojí i ostatní kobylky snažilky.
Peti jak je tobě, už máš tašu zbalenou, nebo furt šmikáš?
10. únor 2010 v 09:05  • Odpověz
Ahoj koťááátkaaa, všechny vás mocinky zdravím a přeju krásný den všem a kdo má nějakou kontroličku, ať dopadne na 1*** :dizzy_face: Všechny vás mám v merku, jenom není čas, no a k tomu mě šíleně, ale šíleně bolí záda. Myslím na vás, ale pořád a vím co se děje, to se nebojte :wink: Janninkooo, tak už budeš mít Nikoličku v náručí, OMG, až mi slzička ukápla :dizzy_face: Držte se, holky zlaté, ať to jde jak po másle a už máš ten uzlíček zázraků v náručí :dizzy_face: Májinkooo, všechno jen to nejlepšííí, hodně štěstíčka, lásky, zdravíčka a ať se Ti splní všechna přání, sluníčkooo :slight_smile: Mějte se krásňoučky, papapááá :dizzy_face:
10. únor 2010 v 09:06  • Odpověz
Už su tůůůůůů, no to víte, dary se hrnou ze všech stran :grinning:

Terkooooooooooo od šmikááááááálkovic matkýýýýýýýýýý, všechno nejlepší v tento bááááááááječný den aj Tobě, ať máš samý jedničkýýýýýý dvojkýýýýýýýýýý, sem tam trojec. Mamka ať Ti dělá pěkněj vlas, pan Magdalééééééén ať moc nekřičíííííííííííííííí a ať Ti je dobrou sestrou bo bratrou. A vůbec, ať Ti co s Tebou bydlej, nepr(u)děj :zipper_mouth: :zipper_mouth: :zipper_mouth: :zipper_mouth: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face:

A já jdu na výrobu chlebíčkůůůůůůůů a pro nějakej ten záááááákusjééééééééééék, bo přijde matice kytice a budeme zasejc žráááááááááti :stuck_out_tongue_closed_eyes:
A večír prý jdu na večeřííííííííí, nojoooooooooooooooooo :confused: :sweat_smile:
10. únor 2010 v 09:07  •  1 dítě  • Odpověz
a Beelllííííííííí kujůůůůůůůůůů :zipper_mouth: :dizzy_face:

A Kerolajnce sednu za krrrrrrrrrrrrrk v houterek a pofrčím to odposlechnout s ní, habych věděla, jestli to objednává dobře :wink:
10. únor 2010 v 09:08  •  1 dítě  • Odpověz
OMG jsme psala: Tož aj Mončííííííííííííí a Belllííííííííííííííííííí kujůůůůůůůůůůůůů a vidíte to, to Mončíííííííííííííííí tam chybíííííííííííííííííííí. Tož ještě raz, Mončíííííííííííííííí taky kujůůůůůůůůůůůůůů. :zipper_mouth: :dizzy_face:
10. únor 2010 v 09:12  •  1 dítě  • Odpověz
Májo, všechno nejlepší!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
10. únor 2010 v 09:30  • Odpověz
Jééé, ještě, že to Mája připomělááá, TEREZKOOO Petjunkovááá, Tobě taky všechno nejlepšííí, ať jsi stále tak báječnou, jak Tě líčí Tvoje maminkááá a ať se Ti všechno, na co pomyslíš splnííí:slight_smile: Petjunkooo, vyřiď jí to, prosííím :dizzy_face: Karolajnce budu držet pěsti na úterek a Evi, zdravím Tě, taky jsi dlouho nebyla, tak Tě ráda vidííím :slight_smile: Moničce s Adélinkou posílám hubánka, však vy víte, holky zlaté :wink: Jsem to tu přelítla, koukám, že je to tu jedna lepší zprávička než druhá, takže obrovskááá gratulka letííí za Žížátkova všem :slight_smile: Leňulkooo, z Tebe mám obzvlášť velikou radost, jak statečně se držíte s prďolkou a klepu na zuby, jen tak dál :wink: Prostě všechny moc zdravím a nebudu jmenovat, bo bych někoho zapoměla a mrzelo by mě to :confused: Tak a už zase letííím :wink:
10. únor 2010 v 09:59  • Odpověz
Krásné ránko všem kobylkám :slight_smile:
Máji k tobě letí obrovská gratulace k narozeninkám :dizzy_face: Hodně zdravíčka, štěstíčka, lásky a těch nejkrásnějších zážitků s malou Aňuškou :dizzy_face: Hezky si to oslav, páč to číslo je vždy jen jednou a chlebíček můžeš poslat i k nám :stuck_out_tongue_closed_eyes:
Bellinko sluníčko jsem ráda, že tě konečně zase vidím. Ty jsi tak upracovaná, že :sweat_smile: Nakukuj častěji, páč mi tu chybíš :frowning2: Jsi takový bojovníček jako já a na to nezapomínám!!! :dizzy_face:
Andrejko ty taky! Tulačko jedna :slight_smile: Ten Lenin to nemyslel doslova:" Učit se, učit se, učit se!" Nakukuj častěji, protože pak máme prázdné místečko mezi kobylkama :confused:
Holky chci se zeptat. Měli jste po tom Magnosolu taky jako spíš kakačku jak tužší bobíčky? Mě právě říkala lékárnice, že to je po něm trochu řidší a ono to bylo hned po prvním sáčku :sweat_smile:
Jinak Máji, aby ti to nebylo líto tak my máme taky bolení a škrabkání v krču. Navíc se nám spustil soplík, toš budu taky sebě kurýrovat. :angry:
Hihihi holky ten náš prcek má snad závody :grinning: Pořád kope po celém pupkuuuuuuuuuu :grinning: :grinning: :grinning:
10. únor 2010 v 10:15  • Odpověz
Krásný den všem sluníčkám,mimískám a prostě všem skvělým lidičkám.
Všechno nejlepší k narozeninkám naši Máji a taky Terezce od Petjunky,hodně zdravíčka,štěstíčka,lásky a sluníčka,Máji taky hodně dětského smíchu ať je Aňulka pořád takové zlatíčko,a Terezce ať tě mamka s taťkou a paní učitelkou poslouchají a Magdalenka je hodňoučká,a ta nejlepší sestřička pod sluncem. :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile:
No já tu asi dneska zcvoknu,budu muset opatrně odpoledne dojít na kávičku za Luci do herny,protože nahoře o patro víš dělají přestavbu a bourají a tak je tu takový kravál,že se to nedá vydržet.A prý budou dělat kravál nejmíň týden.No to bude na zbláznění. :angry: .No budeme muset vydržet.
10. únor 2010 v 10:27  • Odpověz
Všem velké díky!!!

Chlebíčky bych urobila pro celou Kobču, už aby vymysleli ti koumáci něco na posílání věcí po netu, jim to trvá, al ejendou to taky jistě bude :grinning:

Zatím posílám foto asi úúúúúúúžasný buchéééééééééééétky :stuck_out_tongue_closed_eyes:

http://www.mimibazar.cz/recept.php?id=71520
10. únor 2010 v 10:31  •  1 dítě  • Odpověz
Děkujiiiiii Terce určo vyřídíííím. :wink: Ti co s ní bydlej pruděj dostatečně ničeho se neboj a bude hůůůůř :grinning:
Ty si to moc užij :wink: Májinko
Mončo tááááše zabalená.Ale do práce ještě chodím ale pšššššt :confused:
Dnes jedu ke své kadeřničce ještě se nechat zušlechtit ať se nás Majdinka nelekne :wink: stačí,že se vyleká taťky :grinning:
Jani moc na Tebe myslím :wink:
Leni já to tak mam od začátku těhu,magnosolem ještě víc a teď železo to dodělalo ale lepší než zácpa ne?
Evi zdravím :wink:
Bellí zádíčka?Tak to tě lituji :wink: Přeju ať to brzy přejde :wink: tvá práce je moc náročná a je jasný,že to na tělíčku musí být znát!
Taaaaak a Karolko ty mi tedy děláš radost :wink: to jsou věci.Jsem ráda a už se těším na úterý :wink:
10. únor 2010 v 10:37  • Odpověz
Teda Peti už by si měla dát Magdalence od toho šmikání pohov. :grinning: :grinning:
Belinko foukám ti zádička,kdybych to měla za tebou kousíček a nebála se toho náledí ,tak ti půjčím rašelinové bahno co mám jako obklad na zádička ,hodně to pomáhá.Kdyby jsi jela někdy do makra tak cinkni a já ti ho dohodím. :slight_smile:
10. únor 2010 v 11:53  • Odpověz
Ahoj holky chci se zeptat když je neúspěšné ivf tak kdy by jsme jako měly čekat ms?nebo se to jako nedostane dokud nevysadim léky?a poznám úspěch nebo neúspěch jen z krve?protože kdybych počítala při ivf normální cyklus od poslední ms tak teď už mám 35dc to je asi blbost ne?
10. únor 2010 ve 12:18  • Odpověz
Májinko vše nej nej nej k tvým narozeninkám hodně štestí a hlavně to zdravíčko moc moc ti to přeju :wink:

Terezko velká segro od Magdalénky přeju ti vše nej nej nej k dnešním narozeninám :wink:

Zdravím všechny kobylky Andrejko ahojda ráda tě tady vidím.
Belíšku at zádička brzo přestanou bolet :wink:
Kasi užíj si kávičku já dneska taky byla za holkama v práci :wink:
Karolko ty jsi mi udělala takovou radost na kolik jsi objednaná :wink:
ahoj Ivi ukázka je kouzelná miminko k sežrání :slight_smile: jak ty se máš :wink:
Leni ahojda tam malý bude asi fotbalista to ten můj bude asi pěkný ospalec :grinning:
Moni ahojda.
Zdravím zbytek kobylince :wink:
10. únor 2010 ve 12:48  • Odpověz
Ahoj ratatooy. Už jsi si dělala testík z moče? Pokud jo a je negativní, tak bych asi nechala udělat pro jistotu i test z krve. Jinak jak píšeš, je možné i to, že ms drží léky. Některé holky dostaly ms až po vysazení všech léků. Ale to vše až když budeš mít pro jistotu test z krve. Já jsem dělala test z moče vždy kolem 10.dne po ET a po 12.dnu už to bylo u mě jisté jestli jsem nebo nejsem těhu. Ale některé holky mají // na testíkách i později....jako 14. - 16.den. V první caru, kde jsem byla jsme chodily na krev 12.den po ET a v tom druhém až 14.den po ET.
10. únor 2010 ve 13:12  • Odpověz
Luci ahojda :slight_smile: Tak jak dneska, malý už kope výrazněji? :wink: Ten můj je vážně vytrvalý a navíc putuje po celém pupku. :grinning: Hihi to ani nechci vidět tak za měsíc nebo dva :stuck_out_tongue_closed_eyes:
10. únor 2010 ve 13:14  • Odpověz
jantarka test jsem zkoušela včera 7den po et a už jsou vidět //ale oficiálně test děláme až 15den po et.dr.říkal že můžu v době ms očekávat špíněni ale jak mám spočítat kdy to má být?
10. únor 2010 ve 14:02  • Odpověz
ahoj babulky :slight_smile:

Máááááááááááááááji všecičko nej nej nej k narozeninkám :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face:

Tak mám navařeno a asi padnu za vlast bo sem v noci nespala,seděla na posteli a říkala si at už je ten pupík pryč,jak mě bolel :confounded: :confounded: a pak celé dopo jako při měsíčkách :confounded: sem říkala mě dát pozdější termín tak porodím sama :grinning: :grinning: :grinning:

Kasi jo jo dr vybral hezké datum :wink:

Holky já na vás kouknu ještě večer,du chrnět :pensive:
10. únor 2010 ve 14:09  • Odpověz
Ratoj, já dostala ms v očekávaném termínu od minulé Ms před stimulací a pokud máš // na testu, tak jsi nejspíš těhule :slight_smile: Holky já napsala úterý, ale jsem objednaná na čtvrtek na 8.00. holt jsem pako :grinning: janinko, vydrž, pátek huž je za dveřmi, tak to huž snad doklepeš :slight_smile:
10. únor 2010 ve 14:28  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.