• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Snažilky z umeleoplodneni.estranky - RODINA II.

(Zamčená)
20. června 2011 
Ratatooy tak to je už tichounká gratulace :wink: I když 7.den je mooooc brzy na 100%. Víš, ono existuje i tzv. chemické těhu...to je že ti naskočí // a přesto embryjko zanikne a těhu se zastaví. Takže opravdu vyčkej tak to doho 12.dne a pak 100% krev ať máš jistotu. :dizzy_face: Jinak já jsem špinila 8.-10. den po Et ale jen světle hnědý výtok po wc. Na vložku to ani nebylo. Jinak já jsem to nikdy nepočítala na den cyklu, ale když nebyla // do 12. dne, tak jsem většinou začala krvácet :angry:
10. únor 2010 ve 14:29  • Odpověz
Karolko ahojda. Holka z tebe mám radost :dizzy_face: Zítra budu napnutá jak guma u spoďárůůůůůůů :grinning: Hihihih jsem hrozně zvědavá jak dopadnete a hlavně kdy to rozjedeteeeee :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face:
Janinko tak to už je určitě znamení, že se blíží porod. Prý to tak bývá....že jsou bolestli jak při ms :sweat_smile:
10. únor 2010 ve 14:33  • Odpověz
Jsem sama domáááááááá :slight_smile:
Doražte dupinky :wink:
Terka u tety,manžel na horách :wink:
Já novou hlavěnku od kaderničky :slight_smile: něco podniknem :wink:
Karolko tenhle čtvrtek nebo příští?
10. únor 2010 ve 14:50  • Odpověz
Až přííííííííííííííííííííííííííííííííííííštíííííííííííííííííííííííííííííííííííííííí :slight_smile: Leni ale cvičně můžeš být napnutá, já jsem u tebe pořád a z každým týdnem, co ti naskočí, tak se raduji :slight_smile:
10. únor 2010 ve 14:53  • Odpověz
Aha tak to zkusim test az tak v nedeli to už bude 12den.no tak uvidíme.ale břicho mě bolí furt jak při ms.
10. únor 2010 v 15:02  • Odpověz
Ratatooy mě bolelo bříško jak před ms ještě ve 3 měsíci. Takže klid a věř, že jsi nová těhulka :dizzy_face:
Karolko nototok!!! Toš to budu ještě týden napnutá? Ty jo tak to asi prasknu zvědavostí :sweat_smile: :grinning: :grinning:
Petjunko mejdaaaaaaaaaaaaaaaan? :grinning:
10. únor 2010 v 16:24  • Odpověz
tak sem se krásně vyspala :dizzy_face:

Karolko sem úplně zapomněla tě pochválit :wink: žes zavolala-taky sem moc ráda a sem zvědavá kdy pudete do boje :wink: Příští čt bych už mohla být doma dr mi říkal že tak 4-5 dní tam budu že hodně záleží na miminku :wink:

Petíííííííí tak si to užívej dokud je klid :grinning:

Leni tobě ty tt krásně naskakují :dizzy_face: :dizzy_face:
10. únor 2010 v 17:04  • Odpověz
holky já se s váma loučím jako těhulka a pak se nahlásím jako maminka :dizzy_face:
V pátek pošlu info jak sme na tom :wink:

Tak se mějte krásně holky a opatrujte se :slight_smile:

jdu si užít mužíčka :dizzy_face:
tak pááááááááááááááá babulky
10. únor 2010 v 17:23  • Odpověz
Janinko tak ti budu držet palečky at máš malou brzo u sebe. už se těším až podáš zprávičky a pošleš fotečku tvojí pusinky. Užíj si mužíčka a v pátek podej zprávy pá pá pá

Holky já si lehla a tak krásně jsem se vyspala jak už dlouho ne :grinning:
10. únor 2010 v 18:24  • Odpověz
Ahoooj kobylkýýý!
Tak kde je te slavící třebíčská dupa? Vše nej a taktéž i Ptjunkovic Terince :slight_smile:
Janinko, tak já tě už nestihla jako maminu, tož držím paluchy a v pátek už bude mzi náma Nikolka:slight_smile:
Bellíšku, namazat zádíka, a lhnout do klidu! Nepůjdeš zas někdy na dornovku?
Leňulko, ještě pár týdnů vydržet a budeš za kritickým bodem:slight_smile: jak já ti to přeju, holky jedna statečná!:slight_smile:
Andrejkoo, posílám velké pozdravní!
Karolkoo, tak konečně tu bude zas nějaká akce! jsem zv+ědavá jak budete postupovat!
Petjunkoo, já jsem dnes taky doma sama, Míša zas zvučí, tentokrát v RÚ Kladruby pro pacoše, tak zajdi, roztočíme to spolu:slight_smile:

Holky, mne dnes udělala největší radost kamarádka, ta, co prodělává zrovna chemo. Byla jsem jí navštívit a nádor se rapidně zmenšuje a navíc s cítí dobře a i skvěle vypadá. Musela jsem se s vámi o to podělit.
10. únor 2010 v 19:32  • Odpověz
Ahoj Věruško tak sama doma Míša zvučí ale nejsi přece úplně sama máš tam pejsánka s té tvojí kamarádky mám radost je dobře že nádor ustupuje a že vypadá dobře držím ji palušky :wink:
10. únor 2010 v 19:39  • Odpověz
Ahojki tak jsem doma,ale bolí mě kebule,tak asi brzy zalehnu.
Ratatooy budu držet vše co mám ,aby jsi byla další těhulka mezi námi.
Dobrou noc.
10. únor 2010 v 19:43  • Odpověz
Věruško, to je dobře, že to kamarádka tak dobře zvláda a , že to vypadá nadějně :slight_smile: Terezce taky vše nej, hlavně hodnou maminku :grinning: belíškovi foukám na záda, chce to nějaké masáže :slight_smile: Berušky dobrou a Janince, skoro mamince, ať vše proběhne hladce :slight_smile:
10. únor 2010 ve 20:34  • Odpověz
Terince vyřízeno bohužel po telefonu :unamused: odjela si k tetce ale zítra už ji tady budu mít :wink: je to koza veliká ale těším se na ní ikdyž ji nevidím den :slight_smile: ale dokáže mi taky rychle nas...to ne že né :slight_smile:
Věruško špatně domluveno :angry: huž jsme mohly být v nejlepším :grinning: nebo ty já bych ti nalejvala :grinning:
Nějaký spací den tady dneska :angry:
Jani mrzí mi,že už jsem tě nestihla ale myslím stále :wink:
10. únor 2010 ve 20:54  • Odpověz
Věruško sluníčko ahojda :slight_smile: Jsem ráda, že jsi zase písla a navíc Ti mocinky děkuju za palečky! Tak nějak cítím, že to tentokrád dobojujeme i když je to mnohem náročnější než minule :sweat_smile: A co ty? Kdy plánuješ na to vlítnout?
Janinko moc na vás budu myslet a věřím, že to půjde hladce :dizzy_face: Už se moc těším na fotečky Nikolky :dizzy_face:
Luci, Kasi ahojda a dobrou nocku :dizzy_face:
10. únor 2010 ve 21:01  • Odpověz
Leňulko, určitě dobojujt:slight_smile:
No, já to tu psala, že bych asi šla v dubnu,ale nějak nejsem ještě 100% rozmyšlená. Dyžtak třeba až v červnu, nevím... Rozhodně si teď nechám udělat horm. profil, abych věděla jak na tom vůbec jsem s FSH, jestli ještě mám nějaká vajucha.
10. únor 2010 ve 21:21  • Odpověz
Ahojka holkyyyyyyyyyyyyyyy,tak máme za sebou další očkování a kontroličku jsme úplně nádherné váha 6500g a 65cmprý je to pěkná délka přesně sedí prý váha a výška paní doktorka z ní měla radost.
Jinak všechno ok já šrotím v úterý poslední zkouška ,ale pěkně těžká tak papá
Janinko Tobě držím palečky a hned pošli fotečku malé Nikolušky.
Moc zrAVÍM ouplně všechnyyyyyyyyyyyyyy. :slight_smile:
10. únor 2010 ve 22:28  • Odpověz
Hezké ráno kobylky moje :wink:
Ahoj Hani z malé už je teda kus baby :wink: Tak příští týden poslední zkouška budu na uterý držet palečky neboj ty to dáš :slight_smile:
11. únor 2010 v 09:08  • Odpověz
Jé tady se ještě chrupká já se nedivím v takovém hnusném počasí :angry:
Mája dospává oslavy :wink: A zbytek kobylince asi ještě hajá taky si půjdu lehnout :wink:
11. únor 2010 v 09:20  • Odpověz
Dobré ránko všem, i když zasněžené a zafoukané :angry:
11. únor 2010 v 09:28  • Odpověz
Ahoj Leni jak je co malý fotbalista :wink:
11. únor 2010 v 09:30  • Odpověz
Luci ahojky. No to je ranní ptáče :grinning: Jen jsem se otočila na záda, tak už bubnoval...potvůrka :grinning: Je to vážně až zvláštní, že tak dlouho na to čekáme až začnou kopat a pak si budem říkat...šmarjáááááááá už stačííí :sweat_smile:
A co tvůj budulínek? Už je cítit víc?
11. únor 2010 v 09:35  • Odpověz
Jo taky začal více kopat hlavně večer a pak ráno. Péta by ho chtěla cítit jak kope , ale bud spí nebo je ve škole :frowning2: O víkrendu bude doma tak ho určo ucítí :wink: To máš pravdu ted jsme štastní že kopou a pak si budem říkat už dosttttt :grinning:
11. únor 2010 v 09:44  • Odpověz
Ahojki tak vás holky zdravím,Haničce držím na úterý pěstičky ať zkouška dopadne na 1.
No a hlavně pěstičky deržím naší Janince. :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile:
No já mám dneska za sebou hroznou noc.Nejdřív jsem usínala se šílenou migrénou a byla mi i hrozná zima,tak jsem se zakuklila pod 2 peřinky a usla jsem ,pak jsem se asi 4 vzbudila na záchod ,ale hlavně asi kolem 1 hod mě vzbudila neuvěřitelná křeč do stehna,tak nevím jestli to byl sval nebo se mi tam dělá celkem velký křečák tak jestli to bylo v něm.Byla to ,ale tak velká bolest a stalo se mi to už asi potřetí,tak v po jdu k mojí doktorce tak se na to zeptám,čím by to mohlo být.Dala jsem si calcium a trošku to rozhýbala ,tak už to bolí trošku míň.No holt budeme muset vydržať . :slight_smile:
A co dneska vaříte?
11. únor 2010 v 11:12  • Odpověz
toš kde to vázne dneskajc? :grinning:
Kasi ahoj. No na křeče si taky budeš muset zvyknou a nedej bože, na bolest s křečákama :stuck_out_tongue_closed_eyes: Hold to těhu není jen tak jiný stav že? :grinning: Mě zase občas píchá jakoby ve vaječníkách, pak mě bolý vazy a pořád něco. Doktor mi v nemocnici říkal, že to bude každý den jiné a navíc to budu vnímat hlavně když jsem sama doma :wink:
Jinak co k obídku? Udělala jsem hrnec zelňačky a ze včera zbyly šunkafleky :dizzy_face: toš a je to :slight_smile:
11. únor 2010 ve 12:36  • Odpověz
Jo ,jo už jsem mluvila s mamčou,tak mi říkala,že na to musím taky magnesko.Tak ho budu muset popíjet pravidelněji.Mamča prý to měla taky hodně ty křeče.
No my máme na obídek zeleninkovou polívečku,tu už mám v sobě a teď doděláváme špenátek.
No,ale zelňačku miluji ,tu bych si dala. :slight_smile:
A co dneska podnikáš?
11. únor 2010 ve 12:53  • Odpověz
Pěkný den :wink: takže Leni jedu na obídek :wink: zelňačku zbožňuju ale nevařím protože u nás to nikdo nejí a šunkafleky hm,mňam.
Já dorazila z poradny.Dnes prvně v porodce :wink: paní doktorka moc příjemná se mi představila a že mám odložit :slight_smile: no tak jsem schodila džíny a kaťata a stojím tam ne???? :grinning: a ona se podívala na sestřičku,já si připadala jak debil co jsem udělala,žeby mi chtěla koukat do krku a já sundala kalhoty????Jevily se nad tím jakej to byl fofr,že jsou ty maminy takové pomalejší,no jaké pomalejší šup šup ne?? :grinning: pak šup nahoru zase obdiv jak jsem mrštná :grinning: no tak to si opravdu nepřijdu.Pak mi pochválila bříško,prý krásný,malý,nepopraskaný :wink: jsem hvězda!!!Jukla do papírů a že kouká že první dítě žádný drobeček :wink: tím mi chtěla asi naznačit,že ani teď to nebude malínek ale nechtěla mi nervovat.No a příští čtvrtek monitor.
Ano je to opravdu jiný stav děvčátka takže zvykat :slight_smile:
Haninko držím palečky na zkoušky ale ty jsi šikula ty to zvládneš :slight_smile:
11. únor 2010 ve 12:55  • Odpověz
Peti tak super,gratuluji ke kontroličce.Skvělé. :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile: No jo ty jsi naše hvězda,akorát už by jsis měla dát fakt pohov od toho šmikáni. :slight_smile:
11. únor 2010 ve 13:01  • Odpověz
Ahoj kobylky
Leňulko mňam zelňačka, takové chutě mi děláš tu si skrz kojení já teda nedám ještě min. půl roku. tak si dej i za mě :wink:
Ratatoo tak jak to vypadá s testíkem nadějně, teda jestli jsi měla 7. den už dvě čárečky, tak by to snad mohly být dvojčátka, to se hned tak někomu neukážou // tak brzo. Nicméně být tebou tak dělám testík každý den až do krve ale jak píšou holky krev je prvořadá. Držím pěsti a brzo se nám ohlaš.
Janiku jsem nezastihla, kočka naše to je tak dojemné když jde rodit, zítra budu na ni moc myslet.
Kasi já měla na konci těhu v noci křeče hodně často, na to jsem brala magnesko. Ale křečáky se mi vyhly.
Luci tak to je super že už to jde cítit i přes bříško :slight_smile: to se Peti bude o víkendu líbit.
Věrko to je kamarádka šikula, má super průběh, tak to vypadá že se z toho brzo dostane :slight_smile: Ten hormonál. profil u nás dělají při každém IVF automaticky. rok 2010 bude šťastný tak se to určitě povede a budeš mít do léta v pupíku malou Věrušku :wink:
Hani tak to jste holy ukázkové :slight_smile: Ať ti jdou zkoušky od ruky :wink:
my jsme dnes vstávali ve 4, sousedka mi donesla supr buchtičku včerejší tak tu možu, taky potřebuje udělat daň z příjmů tak mi donesla práci - se těma dokladama úplně kochám, tak mi ta práce chybí.
11. únor 2010 ve 13:02  • Odpověz
Tak zelňačka vtažena :grinning: , fleky chládnou do druhého kola :grinning: a budeme spokojení :stuck_out_tongue_closed_eyes:
Kasi neplánuji dneska nic, páč tady je tak strašně hnusně venku, že by psa nevyhnal :angry: Toš surfujeme a sem tam kukám po očku na filmečky na satu.
Petjunko no posímám pochvalu! Taková vzorná těhulky ty jsi :grinning: :grinning: A řekla ti mudra kolik vážíte a měříte?
Monči ahojky. Jj máš te´d ten výběr hodně omezený že? To je těžké když všechno přechází i do mlíčka a pak dětičky bolí pupíky za všeho :confused: To bych ani nechtěla vidět po té zelňačce ty prdíky :grinning:
11. únor 2010 ve 13:46  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.