• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Snažilky z umeleoplodneni.estranky - RODINA II.

(Zamčená)
20. června 2011 
Ty jo, se omlouvám za ty komoleniny :sweat_smile: píšu už jak tatar :angry:
11. únor 2010 ve 13:49  • Odpověz
Peti jde vidět že se s ničím nepářeš, pořád makáš a jsi v jednom kole, tak vyslékání je natotata, že ani mudra nesíhá :grinning:
Leňulko piju čaj pro kojící a už nemůžu všechno ani pečivo nejím čerstvé a přesto nás to bříško trápí, tak těhulky jen si dávejte do nosa dokavaď můžete :wink:
zahlédla jsem Evu i Belku a Andrejku tak zdravím kobylky. Regí snad je kočka v pořádku. Taky Alenka kdoví kde se toulá, určitě opečovává manžu.
11. únor 2010 ve 13:56  • Odpověz
Holky takové chutě s obídkem zelnačka jé tu bych si dala Leni kde že to přesně bydlíš že bych přijela :wink:
Peti ty jsi holka pohotová vyslékla jses na to tata že ani doktorka nestihá :grinning:
Moni když kojíš nesmíš nic jíst at to malé neublíží ale co co bychom pro ty naše mimuška neudělali :wink:
Kasi křeče jsem měla celé těhu u Péti a pomáhalo magnésko ted ho jím taky jednu tabletu denně a už mi netvrdne bříško.
Nevíte někdo jestli je Regí v pořádku :wink:
Holky maminy přijdtě za náma chceme vědět jak rostou dětičky :wink: Nejvěrnější je Májuška Monička a Hanička a Marky ostatní na nás kašlou :angry:

Manža mě vyvezl do tesca a koupil Honzíkovi katata s tričkem za 114 slevněno z 380 no nekupte to koupila jsem to ve větším takže do toho bude muset dorůst :wink:
11. únor 2010 ve 14:18  • Odpověz
Tak tady je taky pěkně hnusně ,takže sedím doma. :slight_smile: Asi taky kouknu na nějaký filmeček,teď jsem ještě s Peťou,ale kolem 16 mi odejde ke kamarádce,tedy je to jejich rodinná přítelkyně ,spravovala mu kalhoty na ples,tak tam musí skočit,já budu určo doma,protože má nemocného 6 letého syna,tak abych nechytla bacilek.
No jinak jak jsem mluvila s mamčou tak na ty křeče v těhotenství taky hodně trpěla,no a křečáky máme v rodinné anamnéze.Tak se s tím dalo počítat.
Příští týden chceme jet o víkendu na chatu do Hamermtak budu muset cinknout doktorce a domluvit se s ní.
Bylo by to super,zase nějaká změna. :slight_smile:
11. únor 2010 ve 14:19  • Odpověz
Holky loučím se sváma jedu pro dítko do školy sedět celý den doma mě nebaví :frowning2:
11. únor 2010 ve 14:22  • Odpověz
Ahoj kočenkýýýýýýýýýýýýýýýýý, ještě jsem vás nečetla, jen vidím, že Sophííííííškovi sedí váha jak máááááááááááá :angry: :angry: :angry: :angry: :angry: :angry: :angry: :angry: , jak to, že nám takýýýýýýýýýýýýýýýýýýýý :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: a jsme o 6 měsíců starší a máme o 250g víceeeeeeeeee :confused: :confused: :confused: :confused: :confused: :confused: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: To je srandáááááááááá, tož někde je chyba :grinning: :grinning: :grinning: , asi musím přidat Salko, jako cpala doktorka mně od 3 měsíců bo jináč nevím, jak to dítě nafouknu.
A jdu si vás přečíst :stuck_out_tongue_closed_eyes:
11. únor 2010 ve 14:27  •  1 dítě  • Odpověz
Máji ahojda musíš dávat malé kynuté knedlíky a buchty at má z čeho kynout :grinning: Vypadá zdravě nic jí nechybí tak co řešíš její váhu :wink:
11. únor 2010 v 16:42  • Odpověz
Pomalu vás pročítám, jste toho načmarykovaly.
Kaši, migroška se zimnicí, to mám tak vždycky spojený. Zrovna zas cejtim záda a od toho hlavu a mám studenej nos, jak mi mrzne nos, je to v řiti.
Ratatooy koukám, už je po bodancích a dokonce i OPU a ET, tož to vypadá nadějně.
Petjunka je modelka, prý malý bříško, takový pupendo, týjo, ale já stejěn furt vidím ty prsa :grinning: , je to kočka sportovkyně, ta může rodit při maratooooooonu, zrovna bude ta Olympiáda, tož jdu jim napsat, keho ještě postrádaj, že máme takovou mrštnou Kobylu :grinning: , že by u teho aj porodila kdyžtak. Majda bude jistě po ní, by mohla taky třebas zalyžovat bo tak něco, kurňa dyk já ani nevím, co to je za Olympošku, jaký atrakce tam budou :grinning: , člověk na mateřský úplně zidiovatělý. Bo zidiovatělí? No a jsem v pééééérdeli :stuck_out_tongue_closed_eyes:
11. únor 2010 v 16:46  •  1 dítě  • Odpověz
Lůco, bo huž nevím, komu věřit, to dítě je fakt nejhubenější ve střední Evropě :stuck_out_tongue_closed_eyes: , doktorka řekne, že je pěkná a pak se na mě všade sypou hromady kilogramů :grinning: a matko vyznej se v tom :stuck_out_tongue_closed_eyes:
11. únor 2010 v 16:51  •  1 dítě  • Odpověz
Co to je Hamermtak? Kde to jéééééééééééééééééééééé :confused: , to slyším prvně.
11. únor 2010 v 16:53  •  1 dítě  • Odpověz
Máji moje Péta měla v 8měsících 6600 a nebyla podviživená vypadala dobře.
Kasa asi chtěla napsat do Hamer to je u nás jmenuje se to přesně staré Hamry :wink:
11. únor 2010 v 16:56  • Odpověz
Tu padá sníh už druhej den tahem, to je na posr....í, co? Už jsem hledala na netu tuničky na léto a vypadá to na další kabáty, já věděla, proč jich máme tolik, aspoň se to užije a už i můj krásnej kabáteček, co jsem v těhu koupila, že ho asi neunosíme, začínáme pomalu nosit, je vel. 80, ale Nextík má všechno větší, tak asi se nějak vytahujeme do dáááálky. no aspoń něco teda, když už nekyneme :grinning:

Máme osypanej xichtík, zase jí zarudly tvářičky, mlíko jsem už vyměnila, dneska neměla ani skleničku od Hippu,a le úplně jinoua a zas to má, tož už nevím z čeho.

Ríno jsem byly v robátkách, zase tančily, jen naše Áňa a malej Igi, jsou tam nechodící miminka, jináč to tam poletuje, popolejzá, sranda. Akorát vždycky s kámoškou čekáme, kdy na ně někdo šlápně. Na konci hodiny se daj děti na plachtu a daj se jim tam všechny nástroje a pomůcky, který jsme se naučili používat a oni při vážný hudbě maj samopoznávací asi tak čtvrthodinku. postupně se děti rozutečou k maminkám, jen ty naše dvě tam poznávaj samy na plachtě :grinning:
11. únor 2010 v 16:58  •  1 dítě  • Odpověz
Holky manža mi uvařil zelňačku a dal mi tam uzené říkal to je pro Honzíka dáme uzené kdybych to vařil pro tebe dám tam jenom párek :angry:
11. únor 2010 v 16:58  • Odpověz
Ahháááááááááááááááááááááá :grinning: a já to tu lovím, do jaký až ciziny to pojedou. Už to vidím, asi chtěla napsat Hamer, tak... ale ještě se jí tam vloudilo t a spojila to všechno, tož pak si člověk myslí, že pojede minimálně do Švýcar :grinning:

Jéééé Lůco, malá byla taky tak žížalkovitááááááááááááá? A proč nemá dneska někdo takový miminkoooooooooooo? :confused:
11. únor 2010 v 16:59  •  1 dítě  • Odpověz
Malá bude celá maminka taky taková muzikální já se nedivím když jí tak pouštíš spartakiádní písně :grinning:
11. únor 2010 v 17:01  • Odpověz
No ona hezky reaguje na hudbu, jen pustím cédo a už tančí. :slight_smile:

Tož já stará Keliška, jsem napsala Jannice a hnedle vám naprášim, co píše. bo vás pozdravuje :stuck_out_tongue_closed_eyes:
11. únor 2010 v 17:03  •  1 dítě  • Odpověz
Máji mažeš malé tvářičky když jdete ven nemá je červené stoho větru a mrazíku :wink: No aspon si užiješ toho že je miminko kdyby měla když se narodila 3800 tak to už není miminko to hned veliké mimčo. Kámoška když porodila její bůček tak jsme mu říkali měl 3800 a moje malá měla 2900 víš jaký to byl rozdíl a to Péta byla o 5hodin starší :grinning:
11. únor 2010 v 17:04  • Odpověz
Takže leží do rána na gynekologiiv Havl. Brodě a má nadstandart :stuck_out_tongue_closed_eyes: , je to tam super, personál zatím hodnej.
Zítra kolem 9.hodinýýýýýýýýýýýýýý!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! by měl být pan cíííííííííísař :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face:
Ráno jí ještě budou dělat krevní obraz, jestli můžou udělat spinál.
11. únor 2010 v 17:05  •  1 dítě  • Odpověz
Moc ti děkujem za vyřízení moc jí pozdravujem a už se těšíme na další kobylí mimuško hurá zítra bude mezi námi Nikolka :wink:
11. únor 2010 v 17:05  • Odpověz
No to vím, jaký to je rozdíl, to je dospělák a miminko :grinning: , jsme to taky tak s kámoškou měly, jsem Áňulu hledala vedle ní, ale už jsme ji taky skoro dohnaly. Oni se Ti větší zase dřív zastaví na váze a my pořád běžíme a doháníme :sunglasses: No jsou krásný, ať maj 2 nebo 5 kg. Akorát to větší rychlejc vymiminkatí, to jest pravda, ale my už taky nejsme mimi.
Přišla smska, že by ještě porodnice havlBrod?
11. únor 2010 v 17:07  •  1 dítě  • Odpověz
Noooooo tak porodnice ještě hlásíííí, že se mooooooc těší na miminko, o vříme. To je stejně supr, vědět, kdy budou matkou a ještě vědět, že bezbolestně :stuck_out_tongue_closed_eyes: Super, tak by to mělo být, no stress.
11. únor 2010 v 17:08  •  1 dítě  • Odpověz
No Luci na to kápla.Pojedeme jen do Starých Hamer. :slight_smile: :slight_smile: Je tam,ale krásně. :slight_smile: .Jo olympiáda,už se těším,to budu zas u telky kovaná. :slight_smile: .A Aňulka je nádherná,myslím,že ji nic nechybí Alfi.Holt některé děti jsou drobnější ,ségra měla necelých 15 kg ,když šla do 1 třídy. :slight_smile: A dneska už má 29 ,v prosinci bude mít 30 a myslím ,že jí nic nechybí,třeba bude taky gymnastka,jako moje ségra,a tam musí být drobnější. :slight_smile:
11. únor 2010 v 17:11  • Odpověz
Tak Jaňulku pozdravuj. :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile: A vzkaž jí,že na ní mooooooc myslíme. :slight_smile: :slight_smile:
11. únor 2010 v 17:13  • Odpověz
Já se jí nedivím že se těší já se taky těším , ale ješte si musím počkat. A co se týče císaře je to super žádné stresy přesně ví kdy bude mít miminko u sebe :wink:
11. únor 2010 v 17:15  • Odpověz
To jo.Je to super. :slight_smile:
11. únor 2010 v 17:23  • Odpověz
Teď jsem se zasmála, to jsi Kaši napsala hezky :grinning:

ségra měla necelých 15 kg ,když šla do 1 třídy. A dneska už má 29 ,v prosinci bude mít 30

Má to ale ségra hezkej plán tloustnutí :grinning: Kdyby mi to taky tak fungovalo, bych si udělala krááááááááááááásnou tabulku kynutí a apk odkynutíííííííííí :grinning:
11. únor 2010 v 18:32  •  1 dítě  • Odpověz
Tož to je séégra mladice, jen co je pravda.
11. únor 2010 v 18:33  •  1 dítě  • Odpověz
No jáo,já myslela 29let. :grinning: :grinning: Ikdyž těch kg taky moc víc nemá,hopsá 6 kg v týdnu s holkami na tréningu v gymnastice a 2 krát týdně jezdí trénovat balet malé holčičky do taneční školy,takže je furt jak vižle. :slight_smile:
11. únor 2010 v 19:00  • Odpověz
Kasi ona hopsá 6kg v týdnu no nevím jsi dneska nějaká zmetěná :grinning:
11. únor 2010 v 19:35  • Odpověz
Holky blbne mi kobyla jdu do hajan dobrou noc a krásné sníky :wink:
11. únor 2010 ve 20:09  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.