• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Snažilky z umeleoplodneni.estranky - RODINA II.

(Zamčená)
20. června 2011 
Máji no díky za propočty,ale nechat chudákovi jen 5cm u nožek a 5cm u hlavky,tož jsi ale pěkná medůza :grinning: :grinning:
3. kvě 2009 v 19:33  • Odpověz
Mája má interní poštičku :grinning:
3. kvě 2009 v 19:35  • Odpověz
Ba,máš recht Katy já bych svýho mužíka taky takhle nevcucla mezi dvě čela,když vidím jak se rozvaluje :grinning: ale postýlky manželský teda mají moc krásný,bych si hned vybrala :wink:
Katy ještě mít po opici na očích brýle 3D tak hodím šavli :rolling_eyes:
3. kvě 2009 v 19:36  • Odpověz
Jasan souhlasím na chlapy ne být hodná :wink: ikdyž já husa mu šla upéct.A ještě uplácám štrůdlík :grinning:
3. kvě 2009 v 19:37  • Odpověz
Jéééé Peti,Ty si vzorná :grinning: honem,poslat vzorek po drátě :wink:
3. kvě 2009 v 19:39  • Odpověz
Karolko ahoj, tak jsi to v práci zvládla levou zadní, že máš takovou skvělou náladičku:wink:
3. kvě 2009 v 19:40  • Odpověz
Fakt jsem měla plnou schránku, už nemám :confused: :grinning:
3. kvě 2009 v 19:40  •  1 dítě  • Odpověz
Belinko tak pracuješ v nemocnici nebo ne? :confused:
3. kvě 2009 v 19:43  • Odpověz
Jejda, Janni.ko, beruško, moc se Ti omlouvám, že jsem ještě neodpověděla, úplně jsem to zasklila. Dělám v LDNce, jako ošetřovatelka.
3. kvě 2009 v 19:47  • Odpověz
Jsem poslala,máte je u mě v albíku :wink:
Paroubek čeká mimi :wink:
3. kvě 2009 v 19:48  • Odpověz
já si normálně říkala že je to divný že pořád máš noční a přesčasy a myslela sem si,ted se nezlob,sem trubka fakt,jak pořád píšeš o zvířátkách,tak že máte nějakou farmu a chichi tam vyrábíte kozí sýr a tak,jako že ta farma vás živí,sem trubička co?Až dneska jak si psala o té porodnici mi to nějak došlo :sweat_smile: :grinning:
3. kvě 2009 v 19:50  • Odpověz
Petíííí já úplně slintám :zipper_mouth: mnamka to musí být,šikulka :wink:
3. kvě 2009 v 19:50  • Odpověz
Petííí to se dělá?takhle dělat chutě? :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes: šlintám až na klávesnici,bych žrala,nějak mám žravou,na sladký,jsem sežrala dvě horalky a jden oplatek
3. kvě 2009 v 19:52  • Odpověz
No jo Katy ale ty máš na to sladký omluvu-těhulíš ale my ostatní?Já jen žeru a nic :rolling_eyes:
3. kvě 2009 v 19:53  • Odpověz
Janni.ko, já pracuju ve zdravotnictví, Pavlík je u městské policie, doma máme zvěřinec, prostě taková všehochuť:grinning: Ale máme spoustu svého, vajíčka maso, mléko, někdy tvaroh:wink:
3. kvě 2009 v 19:54  • Odpověz
Belinko tak to je to co mě zmátlo no :grinning:
:wink:
3. kvě 2009 v 19:55  • Odpověz
Janni nevím jeslti je to omluva,se zas nemůžu tolik cpát něčím co je naprosto nevýživný a má prázdný kalorie,no ale ta cht zvítězila :stuck_out_tongue_closed_eyes:

Berušky jdu spinkat,všem přeji krásnou dobrou noc a pěkné sny :slight_smile:
3. kvě 2009 v 19:57  • Odpověz
Dobrou Katy a hezký sníky,já se s váma taky loučím holčiny,Všem dobrou noc,zítra na vás mrknu,čeká nás zubař brrrrrrrrrrrrrrrr :grinning:
3. kvě 2009 ve 20:07  • Odpověz
Ahojte fšecí při večeru :slight_smile:
3. kvě 2009 ve 20:07  • Odpověz
Petruš to je mnamka až jsi mi udělala chutě :wink:

Sluníčka moje jdu spinkat poslední dobou chodím spát ze slepicemi :grinning: Všem přeju dobrou noc a krásné sníky :slight_smile:
3. kvě 2009 ve 20:08  • Odpověz
Ahoj Leňulko jak se máš? Kdy jdeš zase do boje měla jsi jít v březnu pak jsi psala že jdeš později a ted nevím můžeš mi to prosím napsat :slight_smile:
3. kvě 2009 ve 20:10  • Odpověz
Katy dobrou noc :slight_smile: belšku v práci byla nuda, málo práce, nebylo do čeho píchnout, tak se to táhlo jako smrad :frowning2: Jsem ráda, že jsem doma a jinak bytečky máte krásné, rohlíky taky, chuťově to bylo super. :slight_smile:
3. kvě 2009 ve 20:12  • Odpověz
Luci, Katy, hezky se vyspinkejte:slight_smile: Leňulko ahoj, jak se máš???
3. kvě 2009 ve 20:14  • Odpověz
Ahojda Luci :dizzy_face: Tak 14.5. jdu ještě na kontrolu do Repra. Byla jsem na hysterce a prostřihal mi nějaké srůsty. Takže na mě mrkne a jestli to bude ok, tak první fčelka by měla být 24.5. :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile: Sakryš já se tak hrozně už těším!!! No, když to vemu kolem a kolem, tak to těm doktorům skoro vyšlo. Říkali alespoň 1/2 roku a bude to 5 měsíců 26.5.
3. kvě 2009 ve 20:15  • Odpověz
Ahoj Belinko :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile: Konečně jsem se s tebou taky potkala :grinning:
3. kvě 2009 ve 20:17  • Odpověz
Lenulko ahoj, to pujdeš do boje na Janinku a to jsem já, tak to určitě vyjde. :slight_smile:
3. kvě 2009 ve 20:19  • Odpověz
Ahoj Karolko, hihihihi tak to počkej jestli to nevýjde :angry: A co ty? Jak to vypadá? Nejsem ještě v obrazu :sweat_smile:
3. kvě 2009 ve 20:22  • Odpověz
Leňulko, no jo, koukala jsem, že ses tady konečně objevila, a hurá, taky jsem ráda, že jsem se tu s Tebou potkala:wink: Tak už se Ti to taky krátí a tentokrát už to bude všechno v pořádku, uvidíš:slight_smile: Karolko, to bych chtěla jednou zažít, abych neměla v práci do čeho píchnout:wink: Ale doma je doma, co si budeme povídat, že:slight_smile:
3. kvě 2009 ve 20:23  • Odpověz
Jdu se rozloučit,nestíhám!!Děti vykoupaný,manžel usazen u telky,já jdu k žehličce.
Majdí můžu bylinky i večer?Přemýšlím,že bych si dělala čajík a tenhle mi začíná nějak chutnat.
Ahoj Lení.
Katy moc se omlouvám za chutě.Kdyby to šlo tak pošlu :frowning2:
Všem co šly hajat dobou :wink:
3. kvě 2009 ve 20:23  • Odpověz
Já bojovala v březnu, dokonce 3 krát, ale nelíbilo se jim mě, tak si dávám pauzu, přemýšlím co dál, jestli změnit Car, nebo chlapa a na podim se sad rozhoupu a vrhnem se do dalšího boje. :slight_smile:
3. kvě 2009 ve 20:24  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.