• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Snažilky z umeleoplodneni.estranky - RODINA II.

(Zamčená)
20. června 2011 
Ahoj holky Regína už je doma z nemocnice musí ležet,ale prý je všechno v pořádku,Moc vás všechny pozdravuje a posílá gratulaci Janině k Nikolce i já se připojuji a přeji jim hodně štěstíčka a zdravíčka :slight_smile: Taky teda koukám,že jim neřekli kolik měří :confused:
12. únor 2010 v 11:33  • Odpověz
Hurá Nikolka je mezi námi :wink: Nikolko tak tě tady vítám přeji ti hodně štestí a zdravíčka :slight_smile: Je divné že jí neřekli délku ,ale hlavně že je v pořádku :slight_smile:

Jé byla tady Andrejka ahoj sluníčko naše jak se máš?
12. únor 2010 v 11:34  • Odpověz
Kajisku jak budeš mluvit s Regí tak že jí moc pozdravujem at odpočívá a dá po tobě sem tam vědět co a jak :wink:
12. únor 2010 v 11:37  • Odpověz
Luco určitě jí to vyřídím a taky se k ní chystám na kafíčko tak snad my to vyjde a dozvím se víc :wink:
12. únor 2010 v 11:42  • Odpověz
Tož zdravíme i Redží a kajiska a my se s mimiskou odebíráme za neléčitelem s tou naší vyrážkou. Mějte se tu krááááááásně a pište bááááááááááásně. Já zas přindu, neradujte se :grinning:
12. únor 2010 v 11:54  •  1 dítě  • Odpověz
Hurááááááááá Nikolka je na světě :dizzy_face: Hodně zdravíčka vám oběma, jak malé, tak mamince a štístko do života :dizzy_face:
Andrejko ahoj beruško. Neboj, taky se určitě dočkáte!!! Všechny jak jsme tady musíme svůj boj vybojovat až do konce :wink:
Májo, ty buličko :grinning: :grinning: :grinning: Hihihi hold splašené hormony no :grinning:
12. únor 2010 ve 12:02  • Odpověz
Ahoj koťááátkaaa, všechny vás moc zdravím a přeju krásný páťulínek a nadcházející víííkendííík :slight_smile: OMG, tak už je na světě, děvčátko maluškaté Nilkovatééé, OMG, to je krááása :dizzy_face: Janninkooo, Nikolinkooo, přeju do života jenom to nejlepšííí a hlavně hodně zdravíííčka a ať vás provází jenom štěstííí :dizzy_face: No, a jak jinak, než, že slzičky tečou a je to prostě beze slov, páč my tady víme, že nic není zadarmo a že o to svoje štěstíčko musíme sakra bojovat a doufám, že se jedna vedle druhé dočkáme, moc nám to přeju a myslím na všechny :slight_smile: Mě čeká zase pracovní víkend, tož se chovejte slušně, zase vás příjdu zkontrolovat :grinning:
12. únor 2010 ve 12:49  • Odpověz
Jé Kájisek,Belinka ,i Reginka tu byli.Moc vás všechny zdravím.
Regince velký pozdrav a hodně se holka opatruj. :slight_smile: Hezky ležinkuj a odpočívej s mimískem. :slight_smile:
Majdinko tak ať ti rychle uteče ten pracovní týden. :slight_smile:
12. únor 2010 ve 13:34  • Odpověz
Ahoj taky vitam miminecko na svete hodne zdracicka a mamince dost sil.
Holky muzu se zeptat jestli hnedy vytok je v tehotenstvi v poradku?? Dekuji za odpoved dost me to znepokojuje. Jsem neroznejsi cim dal vic.
12. únor 2010 v 16:10  • Odpověz
Ahojte kobylenky zdravím všechny přítomné i nepřítomné.

Vítám na světě Nikolku a rodičům moc gratuluji a přeji hodně zdravíčka a pevných nervů,spoustu lásky a štěstí.

Majušce opožděně vše nej nej k narozkám.
12. únor 2010 v 16:23  • Odpověz
Ahoj Ivi hnědý výtok není úplně normální ale není to hrůza odpočívej kdyby šla krev honem směr doktor :angry:
Ahoj Leotýnko jak se máš co malý :wink: ´Jak jste postoulili směr adopce :wink:

Holky mám taky na hlídání neteř tak je u nás veselo chudáci sousedi , ale co at si zvykaj :grinning:
12. únor 2010 v 16:58  • Odpověz
Ahoj Luci malí dobrý ,příští týden se nám vrací táta s práce a malí bude mít prázdniny tak plánujem nějaký výlety,jestli se teda prokoušem tím sněhem..
Adopce se trochu hnula čekají nás psychotesty asi 11.března a pak uvidíme,prý už nemusíme na tu rodičovskou přípravu protože už jedno adoptované máme tak nevím co z nich vyleze.

Taky bych brala něco malého na hlídání at je veselo.
12. únor 2010 v 17:02  • Odpověz
Tak to si tatínka hezky užíjte a ještě když má malý prázdiny to si budete užívat všichni :wink: Tak toho 11 budu moc držet palušky at to dopadne na jedničku a vy se dočkáte vytouženého dítka :wink: Já si neteř objednala at si Petra zvyká na další dítě doma :wink:
12. únor 2010 v 17:09  • Odpověz
Luci díky už aby to bylo vše za náma.
Mi ted v rodině žádné malé mimouše nemáme jen samé pubertáky a tomi stačí co mám doma. :stuck_out_tongue_closed_eyes:
Tak se tu mějte zase někdy kuknu.
12. únor 2010 v 17:12  • Odpověz
Ahojky prdky :wink:
Nikolko vítej :wink: přeju Ti do života mocinky zdraví :wink: Jani Tobě hodně sil :wink: ježiš já tak závidím :wink:
Andrejko nazdárek :slight_smile:
Regínku moc pozdravuju :slight_smile:
Leontýnko si užijte prázdniny,my dneškem končíme :angry:
Kasi zdravím
Lůco taky mam ráda ty dětičky kolem sebe :wink:
Máji taky ořvu vše,jen řvi :wink:
Majdinko ty pracovníčku co zádíčka je to lepší?
Ivi dokud to není krev tak je to dobrý :slight_smile:
Karolko už jsi nervozní co Tě čeká ve čtvrtek?
12. únor 2010 v 19:15  • Odpověz
Tak jsem divou zvěř nakrmila okoupala a pustila ji chůvu fren a pak půjdou spinkat hurá :grinning:
Petruš já děti taky miluju a hlavně si Péta musí zvykat že doma nebude sama :grinning:
12. únor 2010 v 19:40  • Odpověz
Tak jsem dneska byla v shopingu pro dáreček pro Peťu k valentýnovi,no ten největší dáreček bude pro nás Vojtíšek,takže jsem mu koupila jen maličkost kominíčka pro štěstí. :slight_smile: :slight_smile:
Jo a taky nám dnes došlo nádherné svatební oznámení od ségry,je mooooc hezké a to si ho dělali sami,tedy klobouk dolů. :slight_smile:
A taky jsem včera psala k svátku mamince od Oliho,tedy Lucinčiné tchyni,a dneska nám od ní došlo poděkování,ale to vám musím napsat,úplně jsem se rozbulela.
"Můj milý Vojtíšku,
říkej mi teto,budu tě mít ráda.Moc ti děkuji za přání,udělalas nám radost.
Nezlob maminku,papej a chrupej ať rosteš.
Pozdrav rodiče."
No jen jsem to dočetla a bulela jsem jak želva.Uplně mě to dostalo.No a bulím znova.
12. únor 2010 v 19:51  • Odpověz
Ahoj kobylky
Janiko :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile: gratuluju, tak to je nádhera úplně sem zas na měkko, no prostě nádhera to zrození :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile:
Vidím konečně Andrejku, holka vždy´t ty se dočkáš, kéž by to vyšlo už teď na jaro a ty byla těhulka, nebo to budeš mít už hotové bez porodu, ale jisté to máte :wink:
Bellí tobě už se to taky krátí, a´t tě o víkendu dědoušci nezlobí a žádné striptýzy ať nechtějí :wink:
Už aby tu bylo jarooo já už vám chcu držet pěstííí.
Peti, odlož nůžky, už jsi na řadě :stuck_out_tongue_closed_eyes:
12. únor 2010 v 19:51  • Odpověz
Dobrou noc ,jdu spát,chci se dívat na zahájení olympijských her. :slight_smile:
12. únor 2010 v 19:55  • Odpověz
No jo ty srando však mi to taky dnes došlo :wink: jsem posratá až za ušima :slight_smile: nůžky odkládám ve čtvrtek 18.2.!!!!! :wink:
12. únor 2010 ve 20:16  • Odpověz
Holky hurá Petra končí se šmikáním asi jí došlo že chce roditi v nemocnici a né někde u kadeřnického křesla :grinning:
12. únor 2010 ve 20:17  • Odpověz
Dělejte si prdelky z pastelíny vy kotrmelíny :grinning:
12. únor 2010 ve 20:18  • Odpověz
Péto nezlob já to tak nemyslela :grinning: Holky jdu se koukat na Mumii a pak jdu do hajan dobrou noc a krásné sníky :wink:
12. únor 2010 ve 20:25  • Odpověz
Já vím,že ne ty ťunťo.Dobrou Lůco taky mažu do pelechu papa :wink:
12. únor 2010 ve 20:39  • Odpověz
Ahojky, hezký večer, páteční k tomu, no neni to hezkej den?
Akorát tedy pro dětičk, kterým končej jarňase, nic moc, u nás taky, Peti, dneska končej. Ale jinejm začínaj, navíc za chvíli tu budou velikonoční a pak květnový a velký :grinning: , tož jen ať chvilečku zase povzdělají se :grinning:
Docle amne dostalo, že rušej psaní, který jsme se učili my a začnou s novým druhem, tím Comeniusem, škoda, ale třebas na to mají učitelé jiný názor, co holky týýýýýčrovky? Co vy na to řekáte??? Kde vůbec jste?

Leontýnko, tak táta zasejc přifrčí, to je dobře a zrovna budou prázdniny, hodně si to užijte a psychotesty na můj svátek :grinning: , to dopadne, jak jinak, než Andělsky, dobře :stuck_out_tongue_closed_eyes: :slight_smile:

Petjunka už zase odkládá nůžky, hahaha, tomu tak někdo tady uvěří, já teda ani náááhodou :stuck_out_tongue_closed_eyes:
12. únor 2010 ve 20:50  •  1 dítě  • Odpověz
Jdu p5ipravit j9dlo psovi, p8ne4ek napase a ykontroluju rob2, dnes vítězství, usnula již před půl devátou,a le za den naspala 2x15 minut, tož to by bylo, aby aspoň dnes spaní nebylo :stuck_out_tongue_closed_eyes:
Nikoletce, dobrou nocku přejeme :zipper_mouth: :dizzy_face:
12. únor 2010 ve 20:53  •  1 dítě  • Odpověz
Ahojka kobylkyyyyyyyyyyy,
přeji Nikolince krásný první den a všem třem do života zdravíčko štěstíčko a lásečku............. :dizzy_face:
12. únor 2010 ve 20:57  • Odpověz
Hetkýý večer!
Gratulace Janince s Nikolkou :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile: To je krásný,aj si to užila, tak ať se teď ještě rychle zahojíš a vše proběhne bez konplikací:slight_smile:
Taky zdravím Regíí, to je dobře, že je vše ok, jen se šetři!
Kobylky, jsem unavená. Tož brou nočku všem!
12. únor 2010 ve 21:27  • Odpověz
Ahojte kobylky,

všechny moc zdravím,jsem si až teďkom vzpomněla že bych měla dát vědět o Janči,ale vidím že jste dobře informované :wink: :slight_smile:

doufám že se všem daří krásně,maminky si užívají dětiček,těhulky si užívají těhulení a Peťka už nemaká(i když ona maká :confused: ) a snažilky jdou konečně do posledního boje :wink:

s Valuškou to je čím dál lepší,ale je to pěkně mazaná potvůrka a umí se pěkně vztekat :grinning:
12. únor 2010 ve 21:51  • Odpověz
Ježiši, co jsem to napsala za šifry? :grinning:

Zdravím Kačerku, tož už se ja vztekat malá umí, nojooooooooooooooo, už klackovatěj pubošky :sunglasses:

Letím do hajan, dobrou nocku, krásné sníky!!! :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face:
13. únor 2010 v 00:05  •  1 dítě  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.