• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Snažilky z umeleoplodneni.estranky - RODINA II.

(Zamčená)
20. června 2011 
Krásné sobotní ráno,dneska jsme si Vojtíškem přivstali a koukáme na zahájení olympijských her.
Tak krásné ráno všem.
13. únor 2010 ve 03:35  • Odpověz
Tak koukám,že jsem asi jediná prdlá co kouká. :slight_smile: :slight_smile:
No jinak hlavní pozdrav letí do porodky,sluníčka užívejte si ten nádherný pocit štěstí.Posílám pozdravení a hubana. :slight_smile: :slight_smile:
Koukám,že tu byla i Katy,tak taky jí letí pozdravení. :slight_smile:
13. únor 2010 ve 03:42  • Odpověz
Dobré ráno kobylky moje. Včera tady bylo veselo Katy s Věruškou nakoukli Mája psala bludy a Kasa budila Vojtíška ve 3ráno jenom kvůlu olympiádě :grinning:
Já dneska vstávala 523 protože neteři se chtělo čůrat a potom už neusla kecala jak v pravé poledne :grinning: Takže po obědě jdeme všichni spinkat :wink:
13. únor 2010 v 08:30  • Odpověz
Bré sébotní ránečko. Tu se kukalo na Olympošku, sááák oni nám to taky ukážou ve dne jistě. To zas bude Olymp., když to je v jiném časovém pásmu, fakt na prd. Opět budu loulat na hokej v noci.
Tož dupy, jedu na nákup, pokoupit nějaký žrádýlko pro tu malou princeznu a večer trsačka s kááámoškama :stuck_out_tongue_closed_eyes:

Petjunka házela hrbem, vlastně hrbolama, kde?
13. únor 2010 v 08:36  •  1 dítě  • Odpověz
Ahojky jsem vyjímečně nikde neházela ničím :grinning: hrby se mi hází sami a to v břiše :grinning: to nemůže být hodné dítko už teď to vím :slight_smile:
Si byla Máji včera nalitá když jsi psala ne? :grinning:
Ahoj Kasi a Lůco :wink:
13. únor 2010 v 09:21  • Odpověz
Náhodou jsem to nechávala osudu,buď se vzbudím nebo ne.A vzbudil mě Vojtíšek kopáním. :slight_smile: Pak se mnou koukal na zahájení,celou dobu kopal a až byl zapálen olympijský oheň ,tak asi za 10 min usl a já s ním. :slight_smile: :slight_smile:
Asi ví ,že se narodí do rodiny ,kde všichni žijou sportem. :slight_smile: :slight_smile:
13. únor 2010 v 10:04  • Odpověz
To se ti Magdalenka odplácí za to ,že už neodložíš ty nůžky šmikací maminko. :grinning: :grinning: :grinning:
13. únor 2010 v 10:06  • Odpověz
Jinak teď je to ze záznamu na eurosportu. :slight_smile:
13. únor 2010 v 10:07  • Odpověz
Holky dneska máme s manžou první výročí svatby , ale tam mě nasral že jsem mu ani nedala dáreček co jsem mu koupila :angry: Holky moje hormony se bouří a jeho chut na sex mu leze na mozek :grinning: Asi ho dneska zabiju :angry:
13. únor 2010 v 10:28  • Odpověz
Jasan zabij :grinning: Lůco :grinning: to známe všicííííííí :slight_smile:
13. únor 2010 v 10:30  • Odpověz
Péto bulím tu jak malá holka a on se tomu ještě směje nemáte někdo nějaký veliký nůž :grinning:
13. únor 2010 v 10:32  • Odpověz
Jo to známe,taky bych někdy Peťu zabila,ale i tak ho miluji. :grinning: :grinning: :grinning: Zkrátka s chlapy je to někdy těžké,ale bez nich ještě těžší. :slight_smile:
13. únor 2010 v 10:32  • Odpověz
Nebůůůůl žádnej chlap za slzy nestojí.Se uklidňuj a řikej si, nikdy nezažiješ ten pocit jaké to je, mít miminko v bříšku ty chlape jeden!!!!!!! :angry:
13. únor 2010 v 10:48  • Odpověz
Petruš napsala jsi to krásně už jsme klidná Péta s neteří mi to vynahrazují dělají takové blbosti že se musím smát :grinning:
13. únor 2010 v 10:54  • Odpověz
No vidíš Luci,a Honzík se chce smát s nima,takže nemůžeš bulit. :slight_smile:
13. únor 2010 v 11:07  • Odpověz
A tady je polední siesta. :slight_smile: Tak dobrou chuť. :slight_smile:
13. únor 2010 ve 12:34  • Odpověz
Ahoj jak se tu mate?? ted jsem si tu sedla vsechny zdravim a preji prijemnou sobotu a nedelli.
13. únor 2010 ve 13:50  • Odpověz
Co dneska všichni děláte,že je tady pustoprázdno.Já jsem se byla teďka odpoledne na 2 hoďky projít,tak to se nám dneska bude dobře spát. :slight_smile:
13. únor 2010 v 19:02  • Odpověz
Ahojky
tady už se koránuje myslím jak o život, ale Valentýn je až zítra :sunglasses: tak si ho všecičky užijte se svýma miláčkama :slight_smile:
Jo Peti a s tím čmikáním nevěřím, ty si svojima nůžkama i tu šňůru přestřihneš :grinning: nebo je půjčiš tvojemu na šmiknutí :wink: .
13. únor 2010 ve 21:45  • Odpověz
Ahojky při nedělce. Tak nevím, asi se mi mění písmenka během psaní, bo jak psala Petjůůůůůůůůůůů, asi sjem byla vožratáá, týjo já budu LOULAT na hokej :confused: :sweat_smile: , hmmmmmmmmmmmmmm

Včera honička, dítě už ekzémové, nervíky z teho. Tímto prosím Haninku-lékárnici, zda-li by mi poradila, co na to dáti. Má to tedy na tvářičkách, na bříšku, nyní se to stěhuje přes boky na zádíčka a jeden flek na ručce. Lubošova teta mi poradila krém právě dělaný v lékárně Ambiderman bo tak nějak se to jmenuje, co Ty na to? Z čeho se to kuchtí? A nyní mi píší maminky Sebamed, nějakj extra citlivej??? :confused: Tož babo raď, že?Budu ráda, za rady. Kujůůůůůůůůůůů

Nojoooo, dneska pan Valentýn, sééééééru na něj :stuck_out_tongue_closed_eyes:

Jo a včera jsem byla na trsce, stále se hraje na diskošce, kde jsem potkala svého drahého, stejné songy, al naprosto stejné, již 13 let ta samá hudba. Bylo to nostalgické, to joooooooooo, ale kde je nějakej pokrok? OMG! :confused:
Tož jsme trsly na jednu písničku a zbytek akce mi jen jela hudba, každého tanečníka jsem označila jeho profesí, rozpoznala velikost pohlaví, tučnost konta a náboženské vyznání :grinning: Spousta zajímavých figur, omg. to byla kalamitááááááááááááááááááááááááááááá :stuck_out_tongue_closed_eyes:
14. únor 2010 v 09:00  •  1 dítě  • Odpověz
...jela mi samozřejmě HUBA nikoliv hudba, že!!! fakt nechlastám Peti...
14. únor 2010 v 09:02  •  1 dítě  • Odpověz
Tož krásného Valentýna. :slight_smile:
14. únor 2010 v 09:38  • Odpověz
No to se říká kdoví jestli.Máma paří a Aňulka chudáček samý pupínek,musí ji to bobka hrozně svědit,rychle nějakou dobrou radu.A co dneska vaříte?Já mám chuť na vepřový řízek,ale mám jen kuřecí. :wink: No asi vyšlu Peťu. :slight_smile:
14. únor 2010 v 09:41  • Odpověz
Halo,halo kde jste dneska všichni.Mája maže Aňulku aby brouček neměla eksemek.No a ostatní asi dneska všichni koránuji přitom Valentýnku.Tak se mějte krásně. :slight_smile:
14. únor 2010 ve 14:24  • Odpověz
Tak to tady čtu, Nikolka je na světě. Posílám spoustu gratulací. Andrejko, krásně jsi to napsala. Cítím to stejně. Všechny moc zdravím a přeji krásného Valentýnka!!!
14. únor 2010 v 16:54  • Odpověz
Tobě Evi taky krásného valentýna,a Andrejka to jinak než krásně napsat neumí.A moooooooooooc Vám přeji aby byl ten rok 2010 opravdu úspěšný a všichni jsme se těch zlatíček dočkali.Budu vám moooooooooooooc držet pěstičky.Tobě,Belince,Andrejce,Věrušce,Manetce,no prostě všem. :slight_smile:
MVMMMMMMMMMMMMMMMMMMMMMMMMMMMMMMMMMMMMMMMMMMMMMMMMMMMMMR a jsem šťastná ,že jsem vás holky poznala a ,že Vás mám.Krásného valentýna. :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile:
14. únor 2010 v 18:18  • Odpověz
Máji psala jsem kamarádce o radu co na ten eksem pro Aňulku,pracuje v lékárně ,tak ti posílám její odpověď.Tak snad ti to aspoň trošku pomůže. :slight_smile: Ahoj,
toho je hodne,co se vyzkouset...urcite ji poradi v kazde lekarne..
Pokud je to opravdu atopie a akutni,tak se zklidni 2-3dny kortikoidem-na predpis a pak se proastuje a udrzuje se ta ochranna lipidova vrstva-tam je cela rada pripravku...Excipial,Balneum,Oilatum..a nekolik rad dermokosmetiky napr.A-derma,Avene,Ducray,Konopna kosmetika atd atd...
Hlavni prevenci exemu je kojeni!!!
14. únor 2010 v 18:23  • Odpověz
Ahoj kobylky
Máji tak to bych taky potřebovala takový relax :slight_smile: no aspoň víme jak to teď na diskotékách chodí. já mám atopický exem od narození, tak se toho taky děsím že to bude mít Adélka po mě, zatím nemá tuk tuk do dřeva. Jinač na promazávání mám krém Lipobázi (ta mi vyhovuje že není tak moc mastná), jestli nemáš stačí promazávat vazelínou, a jak píše Kaša na léčbu se používají kortikoidy na recept, ale jsou to dryjáky tak nevím jestli ti to pro mimčo dr. napíše, nebo ti dá nějakou míchanou mast. A jak jsi dopadla u neléčitele?
14. únor 2010 v 19:35  • Odpověz
Dobrý večer kobylky, dlouho jsem tady nebyla, ale stále vás pročítám....
14. únor 2010 ve 21:32  • Odpověz
A samozřejmě Vás všechny mocinky zdravím. Vítám Nikolku a přeji zdravíčko a ať mamince dělá jen samou radost. Leontynko, jsem ráda že už se adopce pohnula...držím pěstičky..... :slight_smile:
Také zdravím všechny maminky a jejich milované a vytoužené ratolesti a také zdravím všechny čekanky...berušky držím pěsti ať vše vyjde tak jak má :slight_smile:
14. únor 2010 ve 21:37  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.