• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Snažilky z umeleoplodneni.estranky - RODINA II.

(Zamčená)
20. června 2011 
No koukám, že tady nikdo není. CO se dá dělat. Aspoň jsem Vás pozdravila. Zítra jsem celý den v práci, ale snad se večer ukážu. Přeji Vám dobrou noc a sladké sny. MVMMR
14. únor 2010 ve 21:56  • Odpověz
Ahojky dupinky, děkuji za rady, jste zlatéééčka.
Mončo, máš atopa jo? Já ani pořádně nevím, jak to vypadá. Áňa to bude mít jistě nějakou reakci na jídlo, ale vymyslet na který, to´t oříšek :slight_smile: Kortikoidy jí v životě snad na nic nedám, půjdu do konopí :grinning: Už jsem to chtěla pokoupit dneska,a le furt nějak věřím, že to zmizne samo.
Neléčitel to vyhodnotil jako nic vážného, spíše reakce na teplo a taky mi doporučil olejíček a sprejík. Tož rad vela, jdem do boje!!!
14. únor 2010 ve 22:29  •  1 dítě  • Odpověz
Alenko ahojdá, jakpak se máš? Pořád pracuješ, to je něco, ale zasejc dobře, že máš práci a korunky. Jsi taky tak zasněžená? Nejezdíte lyžovat? Naši známí všichni frčej na hooooooory bo už přifrčeli, samý Kéééééérkonoše, taky bych tam jela pokoukat, ale lyžovat asi néé, nestála jsem na těch dřevěnejch čárkách od školy, bych pobavila sjezdovku bo ještě sesudovala :grinning:
14. únor 2010 ve 22:31  •  1 dítě  • Odpověz
Krásný start do nového týdne.
Tak včera první olympijský nervák,ale super máme první zlatou,Marťa je skvělá.Jupíí :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile:
A co vy jak jste se včera všichni měli.Zdravím upracovanou Alenku,Belíska,Andrejku,Věrušku,Manetku,Petjunku která už snad odloží ty nůžky šmikací. :grinning: :grinning:
Taky všechny maminky a mimíska a maminky čekatelky a mimíska v hnízdečku u maminek. :slight_smile: :slight_smile:
15. únor 2010 v 09:07  • Odpověz
A taky ještě Leontýnku a doufám,že už jsem na nikoho nezapomněla. :slight_smile:
15. únor 2010 v 09:08  • Odpověz
Dobré ránko všem :slight_smile: Doufám, že jste si užili víkendík a jste plné síly zdolat začátek nového týdne :dizzy_face:
Leontýnko ahojky, tak za chvilku už budete jenom čekat na mimuško :dizzy_face: Už jste zkušení v adopci, tak teď by to nemuselo ani dlouho trvat ne?
Májo ty plašilko :wink: třeba to nebude tak vážné a je to opravdu po nějaké dobrůtce :wink: Jinak do Krkonoš bych taky jela a hnedkaaaaaaa :dizzy_face:
Kasi, Ali ahoj :slight_smile:
15. únor 2010 v 09:30  • Odpověz
Ahojki Leňulko,tak co chlapeček kope ,kope. :slight_smile: :slight_smile: A jak jsi ztrávila víkend. :slight_smile:
15. únor 2010 v 09:32  • Odpověz
Kasi jo, ten je pěkně akční a už to na mě zkouší i v noci :grinning: Jak si lehnu víc na bok, tak už protestuje :grinning: Budete to asi pěkné kvítko, ale co...já jsem šťastná, že je to vcelku dobrý. Jinak bříško mi tvrdne pořád i po tom magnosolvu, tak uvidím jak dlouho vydržíme celý :sweat_smile: Nechci znovu do špitálu :angry: Do poradny chodíme co 14 dní, tak snad to bude stačit. Musí se hlavně hlídat čípek, aby se nezkracoval a příští týden mi bude brát kultivace. Za 14 dní pojedeme na ten druhý 3D ultrazvuk, tak už se zase hrozně těšíme. Jak je to už barevné, tak je z toho manža víc naměkko :grinning:
No a víkend jsme byli u našich a včera jsme se váleli doma. Udělala jsem plněnou sekanou, tak jsme se i dobře nadlábli :frowning2: Co u vás?
15. únor 2010 v 09:41  • Odpověz
No já jsem víkend strávila částečně jen s Vojtíškem,ale také byl akční,hlavně jak jsme sledovali OH.Jo ,ale jinak je nejvíce akční vždy kolem 7hod večerní,pak kolem 1hod a úplně mě vzbudí kolem 5.Asi to bude ranní ptáče po mamince,ale doufám,že né úplně doslovně,protože jak mi mamča vykládala co jsem dělala.Jak jsem už měla tak kolem 2 roků,tak jsem si prý vždy tak ve 2 hod ráno stoupla v postýlce,měla jsem ji u světla tak jsem prý vždy rožla a na celý pokoj řekla:"Doblé láno,Peťa už je vyspinkaná a chce si hlát. :grinning: :grinning: :grinning: No a naši se dostali do postele třeba kolem půlnoci a ve 2 hod si měli se mnou hlát.Tož jsem byla asi na zabití. :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: ,tak jestli nám to Vojtíšek vrátí ,tak se máme na co těšit. :grinning: :grinning: :grinning: .No co tak si budeme hlát ve 2 hod ráno,však co je na tom divného. :grinning: :grinning:
No jinak Peťa měl všechny 3 dny odpolední,tak jsem byla sama.
Budu držet pěstičky ať už do nemocnice nemusíte.
15. únor 2010 v 10:13  • Odpověz
Jo my jdeme na ten 3D ultrazvuk poprvé ve středu tak už se moooooc těším. :slight_smile:
15. únor 2010 v 10:13  • Odpověz
Kde jste všichni?Jak se máte?
15. únor 2010 v 11:11  • Odpověz
ahojky kobylky,

u mě v albiku Valuška je fotečka malé Nikolky od Janiky :wink:
15. únor 2010 ve 12:42  • Odpověz
Katy díky,malá Nikolka je nádherná,a Valuška taky,pěkně roste. :slight_smile: :slight_smile: Krásný pozdrav.
15. únor 2010 ve 13:03  • Odpověz
Ahojky
Katy díky za fotečku. Nikolka je náádherná :slight_smile:
Leňulko Kaši vy jen běháte po vyšetřeních, ale čísílka vám hezky vzrůstají :wink:
Já jsem se dala do sousedových daní, tak se u toho rozčiluju, na finančáky a na vzp v pohodě, ale na sociálku katastrofa, tak debilní formulář, jdu to ještě jednou přepočítat.
Máji tak jestli je to jen z jídla to zas míval junior, na to nám dala dr. sirupek. Bez dr. se to asi neobejde, tak raděj zajdi k dětské.
15. únor 2010 ve 13:08  • Odpověz
Ahoj katy, Monči :slight_smile:
Kukla jsem na Nikolku a je úžasná, krásné mimi :dizzy_face:
Katy prosím tě, kde jsi tu princeznu nosila? Vypadáš jako by jsi nikdy těhu ani nebyla :sweat_smile: Žádný pupík, sotva 20kg aji s postelů :grinning:
Monči tak se nerozčiluj,, mě to ani nepřekvapuje. Pořád na něco vymýšlejí formuláře a pak, že chraňte přírodu :angry: A ještě bych chtěla vidět ty lidi co je vymýšlejí :angry: Jak se má jinak malá?
Kasi my jsme byli v 20+3tt a bylo to moc hezké, fotky mám v albíku. Ale v tom 25 + ...tt je to asi lepší. Mimčo je už víc oplácanější. Půjdeš ještě později?
15. únor 2010 ve 13:44  • Odpověz
Ahojky kobylenky, už su tu. Byly jsme na vyhlášení soutěže, pak na pizze a te´dka spinušaly, teda jen malá. No a zasejc letím na poštu, mám tam květinýýýýýýýýýýýý od bratra k narozkám, huráááááááááááá.
Jináč vám posílám výsledky soutěže, všem vám děkujeme za hlásky.

Janinka má pěknou Nikoletku, to je papulka, taky ji mamka pěkně pěstila. jdu na bobo, táta už volá, že to nerozdejchá :stuck_out_tongue_closed_eyes:

http://www.trebicskecentrum.cz/system001/index.php?option=com_content&view=article&id=118:mimi-hlasovani&catid=66:blok-vpravo-1
15. únor 2010 v 15:44  •  1 dítě  • Odpověz
Ahojte dupky :slight_smile: Víkend náročný, tak jsem si dneska musela vzít dovolenou :grinning: V pátek ples, v sobotu srazík a včera dítě plesalo :wink: No nevím, po kom to dítě je :stuck_out_tongue_closed_eyes: Kde jste všici?Belka, Andrejka, Věrka?Huž nám je tu smutno :confused: A kde je Luicka, člověk si zvykne, že se hlásí každý den, tak mě napadají zase černé myšlenky :frowning2: Zdravím Katy, taky uvažuji, kde máš poporodní špíčky :angry: Asi ve skříni :wink: Malá je kouzelná :slight_smile: Nikolka taky :wink: Máji, jsme rádi, že jsme medajloví, jinak bych jim to vytmavila :grinning: Jinak zdravím zbytek a všem posílám pozdravení :slight_smile:
15. únor 2010 v 16:32  • Odpověz
Hezké odpoledne kobylky moje. Nějak nestihám máme nějaké rodinné problémy tchyně ná pásový opar a je na umření tak tam manža lítá jenom mezi dveřmi s ní mluví má strach abych to nechytla a ted ho ke všemu brácha žaluje že je alkoholik manža se sním soudí o prašule no prostě je u nás veselo :grinning:
Máji malá je užasná a má krásné třetí místo to je super :wink:
Jdu si vás v klidu dočíst :slight_smile:
15. únor 2010 v 16:34  • Odpověz
Karolko žiju vše je ok :wink:
15. únor 2010 v 16:35  • Odpověz
Luci, Karolko ahojda :dizzy_face:
Máji gratulujeme k třetímu místečku :wink: :dizzy_face: :dizzy_face:
15. únor 2010 v 16:49  • Odpověz
Ahojky kobylenky, moc se mi po vás už stýskalo, konečně jsem se k vám dostala. Už budu chodit častěji, slibuju.
Gratuluji moc Janince ke krásné holčičce, další maminka, to je super. Teď je na řadě Petjuanka, tak ať vše hladce proběhne :wink:
Vůbec jinak nevím co je nového, tak vás musím dočíst a doplnit si chybějící informace :grinning: .....ale mimísko se protahuje, asi se mu už nechce spát, tak uvidím kolik toho stihnu přečíst :wink:

Jinak u nás dobrý, Kubíček už má skoro 5000gr, je to jedlík. Máme za sebou rýmečku, už aby bylo jaro, tohle počasí mě fakt štve. Koukala jsem na malou Valušku, krásně pase koníky, to my jsme docela líný, pasem jen když se nám chce, ale zato se otáčíme z jednoho boku na druhý, takže už ho nemůžu nechat samotnýho na sedačce :slight_smile: Jinak jsme taky pěkně rozmazlený, máme rádi chování a houpání v autosedačce, ležet samotný v postýlce, to se nám vůbec nelíbií :astonished:

Všem budoucím maminkám přeju hodně moc zdravíčka jim i miminkám a pěkné těhulení.

Zdravím taky maminky už zaběhlé a přeju plno krásných dní se svýma uzlíčkama.

PS: Máji, Anička měla být na prvním místě, to je jasný, ale třetí je taky super :wink:
15. únor 2010 v 16:51  • Odpověz
Ahoj moncaet Kubíček je užasný takové sluníčko :wink:
Karolko co ty odpočíváš já se nedivím bud plesáš nebo se scházíš se spolužáky a malej taky lesá po kom to asi má :grinning: celá máma
15. únor 2010 v 18:20  • Odpověz
Tak to jsem si Luci oddychla :slight_smile: No jo pásový opar je sviňa :frowning2: Mony, malý kouzelný a chápem, že s těmi mimušami není tolik času :slight_smile: Tak páček shledáček a Petíííííííííííííííííííííííííííí, cílová páska se blíží :sweat_smile:
15. únor 2010 v 18:56  • Odpověz
Máji super,gratulujeme k 3 místečku. :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile: :grinning: :grinning: :grinning: A jaká byla cena?Dostala Aňulka aspoň nějaké chrastítko. :slight_smile:
15. únor 2010 ve 20:05  • Odpověz
Zdravím kobylky moje zlaté. Luci pásový opar nic moc, teď jsem si tím taky prošla s manžou. ALe už šel poprvé do práce. Já dnes byla v práci celý den a dost mě bolí hlava, takže se moc nezdržím. ALe holky dobrá zpráva, zítra jedu do Caru na krev :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile:
15. únor 2010 ve 20:16  • Odpověz
Mončo,Kubíček je nádherný. :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile: Taky hezky roste.
Já bych vás holky všechny tak ráda viděla a všechny mimíska opusinkovala.No třeba jednou ten sraz ,třeba v nějakých těch lázních vyjde. :slight_smile: :slight_smile:
Já jsem dneska byla na preventivce u své doktorky,tak další povinná kontrola je za mnou,jsem ráda.
No teď ještě musíme s Peťou na matriku zajít vyřídit papíry na otcovství,a chci to už vyřídit co nejdříve,protože zrovna dneska se mi o tom zdálo,že jsme to pořád odkládali a pak jsem porodila dříve a byli s tím problémy,no hned jsem Peťovi řekla,že to musíme zařídit co nejdříve ať je zase o starost míň. :slight_smile: :slight_smile:
Jinak Leni,určitě na další 3D ultrazvuk nepůjdem,tady je to zaprvé šíleně všude narvané,do nemocnice je vůbec problém se dostat,takže jdeme k soukromému gynekologovi a bude to stát 890,- a to si opravdu nemůžeme dovolit jít vícekrát.Oni ty příjmy zase nejsou nejvyšší. Ale podle ultrazvuku už budu ve středu 22+3 tak snad to bude vidět hezky,tedy jestli se Vojtíšek nebude schovávat. :slight_smile:
15. únor 2010 ve 20:16  • Odpověz
Vojtíšek se zrovna probouzí a ožívá,to bude asi fotbalista. :grinning: :grinning: :grinning:
Co koukáte na OH nebo jsem sama tak prdlá. :slight_smile:
15. únor 2010 ve 20:18  • Odpověz
Alenko tak zítra tě čeká krev tfuj tfuj tfuj at dopadne na jedničku :wink:
Já se taky koukám na OH ale jenom ze záznamu raději v noci jdu spinkat přes den toho mám dost tak bych asi byla hotová. Nedokážu celý den ležet u televizi nebo v posteli chodím dvakrát denne na prochajdu pak jedu pro Pétu no prostě pořád něco :wink:
15. únor 2010 ve 20:26  • Odpověz
Luci děkuji. Musím si jít lehnout nebo mi praskne hlava. Přeji Vám všem dobrou noc a hezky se vyspěte. MVMMR :slight_smile:
15. únor 2010 ve 20:35  • Odpověz
Taky se sváma loučím přeji vám dobrou noc a krásné sníky :wink:
15. únor 2010 ve 20:42  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.