• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Snažilky z umeleoplodneni.estranky - RODINA II.

(Zamčená)
20. června 2011 
Tak já taky se nedívám na všechno,je to dost pozdě,ale Martinu Sáblíkovou,a dneska Lukáše Bauera si ujít nenechám,ale jinak se taky kouknu ze uáznamu.Ještě asi naše hokej možná kouknu.Jinak taky chodím brzy spát a po obědě taky,ale odpoledne se snažím,pokuď není náledí jít taky vždycky na procházku.Už aby bylo ,ale jaro,to budou pak krásné procházky. :slight_smile: Tak dobrou noc.
15. únor 2010 ve 20:57  • Odpověz
Dobré ráno :slight_smile:
Holky jestli si některá vzpomenete na Šárku z minulé diskuze, tak předevčírem porodila Karolínku a Gábinku :slight_smile:
My jdem dnes s juniorem k zubařce, tak se jdem pomalu chystat. Adélka už si zvykla na nošení když je vzhůru tak už nechce být sama v postýlce, potvůrka jedna tak ji všude nosím nebo se houpe.
Alenko hurá že jsi s náma tak dnes to dobře naplánujte.
16. únor 2010 v 08:51  • Odpověz
Dobré ráno kobylky moje. Šárce gratulujeme k holčičkám at hezky rostou a dělají mamince jenom samou radost :wink: Moni at má junior zoubky v pořádku a co se týče nošení Adélky děti jsou potvůrky hned s zvyknut na to co je pro ně dobré ,ale nás to zdržuje od práce :grinning:
Holky vyrážím do města manža jde na kotrolu k doktorovi chodí co tři měsíce jestli se mu nevrátila ta hnusná rakovina :frowning2:
Mějte se fajn u nás zase snéží :angry:
16. únor 2010 v 09:02  • Odpověz
Dobré ránko všem :slight_smile:
Kasi na jaké preventivce? Já na žádné nabyla a nikdo mě tam ani neposílá :confused: Jinak co se týká 3D, tak my jsme na něm byli v caru Repra, kde nám mimíska udělali. Minule jsem to sháněla a nemocnice praskaly ve švech, prý to chce i měsíc dopředu objednat, ale v caru jen týden předem. Tak proč tam nejít :wink: Stojí to 1000,- ale my jsme platili jen 500,- Hold jsme jejich pacienti a pro ně vše :wink: Ty penízky stojí za to dát. Nikdy to už tak neuvidíme :wink: proto je rádi obětujeme :slight_smile: . To co nás stálo mimi je proti tomu nic :sweat_smile:
Ali tak šup na krev a do boje?
Luci držíme palečky ať má manža všechno v pořádku :wink:
Moni mimísci si na to rychle zvyknou :wink: Hihihi horší je, že pak jak rostou, tak se pěkně pronesou :grinning: :stuck_out_tongue_closed_eyes:
Nic, jdu vymyslet něco k obídku :dizzy_face: zatím paa
16. únor 2010 v 09:44  • Odpověz
Kasi to budeš zítra 22+3??? To je zvláštní, kdy jsi měla ET? By jsi byla ještě o jeden den starší než my :grinning:
16. únor 2010 v 09:47  • Odpověz
Ahoj preji vsem dobre rano, kde je zbytek nasich kobylek uz se tu dlouho neukazali, Andrejka se nepochlubila jak ve skole Bellisek asi porad jenom maka chudacek nas a Veruska asi porad jen hraje. Jak se tu jinak vsichni mate??
16. únor 2010 v 09:56  • Odpověz
Ahojki krásný den všem. :slight_smile:
16. únor 2010 v 10:13  • Odpověz
Leni byla jsem na preventivce u své doktorky,musela jsem se tam objednat sama,je to v těhu průkazce,kromě zubního i tvůj obvodní lékař.Tak už to mám aspoň vyřízené.
Jinak podle menstruace a IUI mám být ve 22 týdnu až od čtvrtka,ale podle velkého ultrazvuku,i ultrazvuku co mi dělal ten doktor v Hlučíně před odběrem té plodovky,i na srdíčku tak mi všichni trvdí ,že se jim Vojtíšek zdá starší.
Tak nevím.Hlavně ,že je zdravý. :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile: A fakt to bude fotbalista,protože to jak kope ,je neuvěřitelné. :slight_smile: :grinning:
Tak to máš super,že tě to stálo jenom 500,- to bych ještě možná šla taky ještě jednou,ale ve Fertimedu to mají prý za 1200,- a ještě by jsme museli jet do Olomouce,tak to by se hezky prodražilo a těch penízku fakt teď moc není a to ještě u Peti hrozí další propouštění,už 2 přežil,ale musíme být připraveni na všechno,takže se snažíme raději vytvořit nějakou rezervu,protože splácíme úvěr na byt ,a to pak nikoho nezajímá ,když nezaplatíš. :unamused:
Dneska mi došel balík ze skotska od ségry,tak bude Vojtíšek frajer. :slight_smile:
16. únor 2010 v 10:26  • Odpověz
Ahoj Ivi a jak se daří tobě. :slight_smile:
16. únor 2010 v 10:27  • Odpověz
Ahoj Kasi sem rada ze je maly zdravy a podle vseho u tebe i zpokojeny. Ja no ja nevim nam smisene pocity, spineni utalo bylo mi vysvetleno ze to muzu mit i z leku.Vcera na poradne jsme dopadli dobre v pondeli jdu na krev kterou si odvezu do Vitkovic a v breznu jdu na ten veliky utz. Mame uz prukazku a zatim se citim dobre obcas me zaboji vajecniky a bricho ale uz to pomalu nevnimam. Jsem ted doma tak odpocivam v praci jsem dostala vypoved. Mam porad obavy aby se neco nestalo ale kdyz slysim od doktoru ze miminko prozpiva a dari se mu dobre tak je to den odedne lepsi. Porad beru utogestan a ascorutin.
16. únor 2010 v 10:39  • Odpověz
Neboj bude to v pořádku,a je to hnus,že ti dali výpověď ,ale jsi v ochrané lhůtě,tak na nemocenské můžeš být až do konce ne.Já už se taky nebudu vracet do práce,i kvůli druhu práce,ale stejně asi moje místo budou po odchodu na mateřskou rušit,a budou spojovat zahradu s údržbou ,aby ušetřili jeden plat.No ,ale ani mi to nevadí,protože jsem se tam už vracet ani moc nechtěla,je to blbé na dojíždění a s dětmi by se to už nedalo.
16. únor 2010 v 11:05  • Odpověz
Jinak já jsem brala ten utrogestan až do konce prvního trimestru taky,který jsi teď týden Ivi.A co to je za blbost ,že si povezeš sama krev do nemocnice,to se přece převáží v těch autech.
16. únor 2010 v 11:08  • Odpověz
Nevim sesrta se ptala zda si to muzu odvezt sama jinak by to musela asi udelat jinak neptala jsem se. Jsem ted 9+5 to je pro me furt malo, ale snad budeme krasne pribirat a rust tak pak budu klidnejsi. Jinak me to mrzi ze jsem bez prace moc si toho teda na mimco nekoupim z te almuzny co mi poslou.
16. únor 2010 v 11:25  • Odpověz
Ivi, problémy v práci mě mrzí, není nad klidné těhulení, bez strachu co bude dál :frowning2: Ale hlavní je, ať je mimi v pohodě a ať jste v pořádku :wink: Jsi na marodce? to můžeš jít v ochrannélhůtě, né :wink:
16. únor 2010 v 11:32  • Odpověz
Luci t manžovi kontrolička dopadne na výbornou, koho by jsi zabíjela :grinning: Kasi, vojtíšek je starší jooooooooo a kolik má, že bych si ho namluvila :slight_smile: Leni, beruško děláš mi radost, deržím ti pěsti, ať to vydrží a čípek drží :wink:
16. únor 2010 v 11:37  • Odpověz
Jo mam nemocenskou ale vis jak misto mych 14 tisic mesicne ted budu mit nejakych 5/6 coz je pro me dost malo na to kolik mam placeni. Vzdyt si neztihnu poridit ani zakladni vybavicku s tim co dneska vsechno stoji.

Ale jsem rada ze aspon je vsechno v poradku doufam ze to tentokrat dotahnem do konce. Vzdycky jsem se dokazala postarat.
16. únor 2010 v 11:37  • Odpověz
Ivi neboj určitě to zvládnete.Neboj.Jestli nemáme to k sobě daleko ,tak ti pak můžu nějaké věcičky půjčit na mimíska,ségra mi toho bude asi kupovat více,protože je to tam opravdu hodně levnější a ty věcičky se nestihnou ani poničit,když se s nima zachází šetrně,broučci z toho rychle rostou. :slight_smile: .Neboj to zvládnete.No já jsem teď ráda ,že jsem se 4 roky zpátky nechala připojistit na tu nemocenskou.Ještě se to zatím vyřizuje ,ale měla bych pak dostat od 3 měsíce nemocenské do doby než nastoupím na mateřskou každý měsíc 5000,-.Tak to bude taky pomoc.
16. únor 2010 ve 12:04  • Odpověz
Ale pokud jsi měla 14000,- ,tak by jsi měla dostat více než 6000,-kč.
16. únor 2010 ve 12:05  • Odpověz
Luci držím pěstičky,ať je manža v pořádku. :slight_smile:
16. únor 2010 ve 12:06  • Odpověz
Ahojky :wink:
Ivi myslím,že Tě nesmí vyhodit jako těhuli,poptej se na to někde.Měli by Ti dát odstupný :unamused: Jedna rada-výbavičku nekupuj novou,nemá to cenu,pokup něco staršího.Jukni na mimibazar,máš spoustu času a když nepospícháš tak tam seženeš prýma věci.
Kasi taky jsme týden dopředu :wink:
Lení a co bříško ještě tvrdne?Musím říct,že čím je bříško větší,tím to tvrdnutí víc bolí :frowning2:
Karolko už je skoro čtvrtek :slight_smile: moc na Tebe myslím :wink:
Se mi stala hrozná věc :frowning2: mam nový mobil a smazaly se mi kontakty :frowning2:
16. únor 2010 ve 12:17  • Odpověz
Ahoj rodinko.Podávám hlášení.Byly jsme dneska z Adélkou na kontrole na kyčlích .Dopadly jsme dobře a za tři měsíce zase.Jinak se začíná zvedat do sedu a začíná se jakoby plazit.Je čím dál větší a mrzí mě že si neužívám jak roste.
Jsem šíleně utahaná a jedu nonstop.Bud jsem v práci a pak doma uklízím,vařím nebo mam mít volno a mam malou a starám se o ní.Zdenda zatím chodí do práce,ale taky nic moc.Ráno odejde a vrací se pozdě v noci.
16. únor 2010 ve 12:18  • Odpověz
Jdu se natáhnout nebo to se mnou švyhne a bede po mě.
16. únor 2010 ve 12:22  • Odpověz
Marky,tak si hezky odpočiň a neboj třeba se to časem zlepší,a budeš moci zůstat s malou doma. :slight_smile:
Jinak mě taky teď začalo trošku zlobit tvrdnutí bříška a ty ,křeče do nohou ,ale s magnosolvem a calciem se to dá zvládat. :slight_smile:Musí.
Dneska si jdu půjčit ke kamarádce nějaké těhu věci. :slight_smile:
Ivi a opravdu ti pak když tak nějaké věcičky půjčím,prodávat je nebudu ,protože je budu zase nechávat pak pro Lucinku a budeme chtít ještě druhé a v rodině je ještě honě děti v plánu,tak si to navzájem budeme taky půjčovat.Ještě,že budeme mít tu hodnou tetu ve skotsku. :slight_smile:
16. únor 2010 ve 12:37  • Odpověz
Petjunko ahojky. Jj tvrdneme pořád i když se mi zdá, že mi ten magnosovl občas zabere a občas ne :stuck_out_tongue_closed_eyes: Jsem pořád doma a snažím se moc nechodit. V noci mám klid, ale přes den tvrdneme :unamused: Sestřička v nemocnici mi řekla, že když to není víc než 20x za den a je to bezbolestné, tak je to dobrý. No snažím se to tak brát a třepu se na každou kontrolu. Pro mě je teď důležité, aby to vydržel čípek :sweat_smile:
Ivi na nemocenskou můžeš v ochrané lhůtě 2 měsíců ne? A z platu 14.000,- budeš mít rozhodně větší nemocenskou :wink: Držíme palce!!!
Kasi jsem teda z tebe trošku zmatená :confused: Podle měsíčků jsi 21tt ne? A podle doktorů jsi už 23? A podle IUI jsi 22tt? To je blbost ne? Mě pořád malý odpovídá ultrazvuky podle posledních ms :confused: Hihihi mám z tebe guláš :grinning:
Marky ahoj holka jedna upracovaná :frowning2: Ty se s takovou vážně strhneš jak pumpa a ti je líto, že si Adélku moc neužíváš. Broučku dávej na sebe pozor ať tě to neubije :confused:
Karolko holko ahoj :slight_smile: Už se to blížííííííííííí!!!! Čtvrtek je za dveřmi a já jsem pořád napnutá jak spoďáry :dizzy_face:
16. únor 2010 ve 12:44  • Odpověz
Holky, díky, že jste se mnou napnuté, já jsem zvědavá, jestli za ten rok, se doktor změnil :grinning: Jinak určitě podám hlášení :slight_smile:
16. únor 2010 ve 12:53  • Odpověz
Hihihi tak doktor tě zajímá jo? :stuck_out_tongue_closed_eyes: To je na tom to hezké, já se taky těším když tam jedu jestli se potkáme :grinning: Hold na některé lidi se nezapomíná :wink: Budete už plánovat zrovna nějaký postup nebo termín?
16. únor 2010 ve 13:02  • Odpověz
Leni podle měsíčků i IUI končím teď ve středu 21 týden a začínám 22 týden .Takže 22+0 ve čtvrtek+ a podle ultrazvuku a doktora jsem ve středu už 22+4.Tak uvidíme.Já ty týdny fakt až tak neřeším,hlavně že je vše v pořádku.Petjunka taky psala ,že jsou podle ultrazvuku starší. :slight_smile:
16. únor 2010 ve 13:24  • Odpověz
Aha já jsem to špatně napsala 21+4. :slight_smile: Takže 22 týden
16. únor 2010 ve 13:34  • Odpověz
hihihih to je guláš :grinning: , ale hlavně, že jste zdraví a rostete :wink:
16. únor 2010 ve 13:44  • Odpověz
Kasi takže jsi dneska 20+6tt a ve čtvrtek budeš 21+1tt ...to je začátek 22tt přece :grinning:
16. únor 2010 ve 13:48  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.