• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Snažilky z umeleoplodneni.estranky - RODINA II.

(Zamčená)
20. června 2011 
čili se ti to liší jen o 3 dny podle ultr a né o týdny. Jsem si to hned myslela, páč by jsi byla dál než já a to je blbost :grinning:
16. únor 2010 ve 13:51  • Odpověz
No to je jedno,hlavně zdravíčko. :slight_smile:
16. únor 2010 ve 14:00  • Odpověz
Holky co tady řešíte týdny tak já vám taky něco písnu jsem 21+5 podle MS ale podle UTZ jsem 24+2 prostě jsem podle UTZ o 19dní více a ted babo ale jak píše Kasa hlavně že je malý v pořádku :wink:
Manža dopadl na jedničku :wink:
Karolko na čtvrtek budu držet palušky at se s dr.Lahčinou domluvíte na tom správném postupu :slight_smile:
Ivy neboj nemocenská bude větší. Já měla čistého 10000 a nemocenskou mám 8400 není to taková hrůza hlavně že jsem doma v klidu si užívám těhulení :wink:
16. únor 2010 ve 14:24  • Odpověz
Ahojte berunky jdu jen v rychlosti kuknout ,nobo mám doma malíře a je to bordel až hrůza vše se musí oškrábat,ale chci to stihnout než přifrčí manža.

Tak vidím že jste všechny jakž takž v pořádku.
Alenka kukla ahoj Ali,už má manžu dobrýho a dokonce jde na krev to je fajn jen tak dál.

Andělíčko to nám tedy toho 11ctého musí vyjít když nám to posvětí samo nebe.

Karolka taky frčí do caru,tak at to dobře dopadne.

Luci,Kasi,Lenulko,Ivi,Monči,Prtjunko a další ahojte.

Musím mazat blíží se mi domů dítě ze školy.
16. únor 2010 ve 14:52  • Odpověz
Luci ahojky. No u tebe to byl rozdíl už u té váhy mimíska :grinning: :grinning: :grinning: Ale jak píšeš hlavně ať jsme zdraví :wink: Manžovi gratulka, to mu spadl velký šutr ze srdíčka že? :dizzy_face: Ale ty nervíčky mu nezávidím.
Leontýnko ahoj. Tak velké malování....brrrr když si na to vzpomenu tak pěkně děkuju. Ten bordel a ještě když se škrábou zdi...no dej pokoj :stuck_out_tongue_closed_eyes:
16. únor 2010 v 15:12  • Odpověz
Fuuuuuuuuuj, malování, nemělo to být milování? :grinning: Leontýnko, to ti nezávidím :wink: Luci, jak můžeš mít takový rozptzl v početí, když to víš na minuty přesně? :stuck_out_tongue_closed_eyes:
16. únor 2010 v 15:50  • Odpověz
Karolko kdy bylo početí vím přesně ale ten můj cvalda v břuchu roste nějak moc tak proto tam je ten rozdíl no hold ho dobře krmím :grinning:

Leontýnko malování já taky nesnáším a to budem musem malovat chodbu dneska nás soused vytopil :angry:
A pak budem malovat ložnici a dávat na stěnu dětskou tapetu Honzulovi uděláme malý dětský koutek :wink:
16. únor 2010 v 16:22  • Odpověz
Holky máte v tom růstu nějaký bordel :grinning: :grinning: :grinning:
Karolko ty si taky ještě honem užívej, páč pak bude celibát :stuck_out_tongue_closed_eyes:
Luci tak to vám nezávidím :sweat_smile: , ještě, že býváme pod střechou a nemá nás kdo vytopit. Jedině tak střecha kdyby pustila :confused: sakryš :fearful:
16. únor 2010 v 16:26  • Odpověz
Leni mamža říkal že uvidí jaké to bude až to uschne a pak se uvidí hlavně že pojištovna zacáluje dostanem 2200 to jde manža říkal to má Honzík na plíny :grinning: a ješte říkal že soused může topit častěji :grinning:
16. únor 2010 v 16:29  • Odpověz
Hihihih tak to jo. Ještě že je pojištěný a postavil se tomu. Někteří sousedi to vůbec nechtějí řešit :angry: No a vidíš prcek bude mít na nějakých pár balíků plínek :grinning: to je fakt.
16. únor 2010 v 16:46  • Odpověz
Holky už jsem si asi vybrala kočárek po našeho rošťáka. Kukněte http://www.svetkocarku.cz/kocarky-tako-jumper-x-piratz-zeleny.html jsem se asi zamilovala či co a není ani drahý :stuck_out_tongue_closed_eyes: :dizzy_face: :dizzy_face:
16. únor 2010 v 16:51  • Odpověz
Leni já chci ten samej akorád jinou barvu pojedu ho koupit do polska tam výjde levněji :wink:
16. únor 2010 v 16:55  • Odpověz
16. únor 2010 v 16:58  • Odpověz
fakt? jsem se teda trefila :wink: Je fakt úžasný, jsem z něj úplně naměkko :sweat_smile: Ta cena mi tak nevadí, viděla jsem i mnohem dražší :unamused: Určitě ho budu chtít i v té kombinaci černá/zelená :dizzy_face:
16. únor 2010 v 16:59  • Odpověz
Leni no je úžasnej dneska jsem se na něho dívala v jednom obchodě ještě sjedem do polska protože do toho obchodu vozí z polska tak uvidíme. Já mám doma kočár po Petuli tak pořád zvažuji jestli novej nebo ten starej no ještě máme zpoustu času :wink:
16. únor 2010 v 17:02  • Odpověz
Jo to je jasné. My to máme do Polska hodně daleko, takže co bych dala ještě za cestu, tak by se mi to moc nevyplatilo :confused: Až pojedeš tak mi pak písneš za kolik by se tam dal koupit ju :wink: No a co jsem tak na ně kukala, tak mi přijdou úplně stejné až na to barevnost :slight_smile:
16. únor 2010 v 17:04  • Odpověz
Luci, kup si nový, nejsou tak drahé a jsou krásné :slight_smile: Myslím, že si to s manžou zasloužíte a ušetřit můžete na něčem jiném :wink: Když huž Honzík na sebe dal čekat, ať má pořádnou, káru :stuck_out_tongue_closed_eyes: Vím, že je to jedno, v čem se ty vánočky vozí, ale přeci jenom chcem na té prochajdě vypadat jako modelíny :stuck_out_tongue_closed_eyes:
16. únor 2010 v 17:12  • Odpověz
Hihihi to jsi napsala Karolko hezky. Taky to říkám. Chci prckovi dopřát a taky hlavně sobě. Kdo ví, třeba to je poprvé a naposledy :slight_smile:
16. únor 2010 v 17:17  • Odpověz
Leni, já si myslím, že všechno nemusí být nové a kolikrát je to zbytečně drahé, ale kočár, tak krásný a za takovou cenu,by byl hřích nekoupit :grinning: A taky se pak dá prodat, sice z velkou ztrátou, ale nějaká návratnost určitě je :slight_smile:
16. únor 2010 v 17:20  • Odpověz
No javor! Hihihih pravdu máš :grinning: Já věciček taky nebudu moc kupovat,protože mám po synovcovi úplně vše. Ale za kočárek ty prašulky určitě obětuju. Ten co jsem vybrala ani drahý není. :wink: A jak říkáš...pak se dá prodat ne? :wink:
16. únor 2010 v 17:27  • Odpověz
Karolko nevíš náhodou jestli se dají v těhu dělat heřmánkové koupele? Myslím, že bych si ji jednou týdně třeba mohla udělat preventivně hlavně kvůli pipence. :sweat_smile: Mám takový bílý výtok a doktorka říkala, že je to hormonální, ale já bych preventivně zkusila aspoň sedací koupel nebo vanu. :confused:
16. únor 2010 v 17:31  • Odpověz
Holky máte pravdu manža říkal že prej mu nebudu dělat ostudu starým kočárek že si jeho prvorozený syn zaslouží nový kočárek tak hold budu hodná ženuška a poslechnu ho :grinning:
16. únor 2010 v 17:36  • Odpověz
No toš! Luci to je slovo do pranice :grinning: Až s ním vyjedeš tak budeš pyšná mamina Honzíka s novou károu :dizzy_face:
16. únor 2010 v 17:39  • Odpověz
Leni s těmi koupelemi, nevím, v tvém případě bych měla strach, že tím něco podrbu :wink: Já měla celý těhu výtok, rodila jsem v září, tak jsem měla zapařenou pipku a přežila jsem to, takže bych to radši nezkoušela, kvuli zavlečení infekce :slight_smile: Luci, přesně tohle jsem ti chtěla napsat, jen jsem nevěděla jistě, jestli tvuj manža huž někde syna nemá :slight_smile: Tož první kluk , tak nová kára :grinning:
16. únor 2010 v 17:45  • Odpověz
Jo a vanu nezkoušej, teplo způsobuje zvyšování aktivity dělohy :angry: TYTYTY :wink:
16. únor 2010 v 17:46  • Odpověz
Jj dobře. Já jsem se snažila něco najít o tom na netu, ale jsem z toho trošku jelen. Ty výtoky jsou prý v těhu normální, ale nesmí to bát zánětlivé. Proto jsme se i domluvili s mudr, že mi vezme za týden kultivaci.
16. únor 2010 v 17:48  • Odpověz
Ne neboj, vanu si nedávám. Já jen myslela jednou týdně třeba tu sedací koupel v heřmánku :sweat_smile: On je heřmánek na to právě dobrý a hodně pomáhá, jen nevím jestli je vhodný i v těhu. Ale radši to nebudu pokoušet a zeptám se ještě doktorky. Jen doufám, že mi nedá ty hnědé tobole co se zavádí.....brrrrrrrrr to je hnuuuuuu :stuck_out_tongue_closed_eyes:
16. únor 2010 v 17:51  • Odpověz
Jantarko tak se zeptej doktorky až k ní půjdeš na řepíkovou sedací lázen.Jinak ti můžu poradit kup si v lékárně Laktacid femina plus.Ten je přímo pro těhulky a maminky po porodu je to micí gel a je neparfénovanej a účinej já ho měla.Zeptej se a kup si ho.
16. únor 2010 v 18:59  • Odpověz
Jinak v těhotenství jsou záněty úplně normální protože je tam jiné PH.Tak že bud v klidu.Nejčastější jsou ureoplazmata to má kažkej i malí děti.A dobře se to ale léčí a není to nic vážného.
16. únor 2010 v 19:01  • Odpověz
Ahoj Marky dneska máš volnáska nebo jsi byla v práci :wink: Co malá určo roste jak z vody :slight_smile:
16. únor 2010 v 19:10  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.