• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Snažilky z umeleoplodneni.estranky - RODINA II.

(Zamčená)
20. června 2011 
Holky těhulky uvažujete o monitoru dechu pro mimísky :wink: Já pořád nevím jestli ho mám pořídit :frowning2:
Holky maminky vy ho máte :wink:
16. únor 2010 v 19:12  • Odpověz
Vložila jsem fotečky dárečku od tety Lucky ze Skotska pro Vojtíška a minišatů pro maminku.
Jinak Luci monitor dechu mít budu od kamarádky.Je to myslím dobrá věc. :slight_smile: Doporučovala nám to i sestřička na tom těhu kurzu.Já si ho budu kupovat od té kamarádky za 400,- to je myslím super cena,dneska jsem si koupila od druhé kamarádky i odsávačku Avent,a dostala jsem od ní ještě i těhu kalhoty a tříčtvťáky.Ty těhu ryfliky jsou skvělé,strašně pohodlé. :slight_smile:
16. únor 2010 v 19:46  • Odpověz
Nic jdu si udělat magnosolv a natáhnout se nějak mi tvrdne bříško.
16. únor 2010 v 19:47  • Odpověz
Holky jdu do hajan přeji vám dobrou noc :wink:
Holky Andrejko Věruško Belíšku Katko Evi a spoustu dalších kde se nám touláte :wink: je nám moc smutno :frowning2:
16. únor 2010 ve 20:16  • Odpověz
Ahoj Marky. Děkuju za radu, určitě se na to zeptám za týden v poradně. Když to bude třeba, tak si to určitě pořídím :wink: Jak jinak? Zase po práci nebo bylo konečně volno?
Luci určitě si pořídím. Zřejmě jen ten malý co se připíná na plínku :wink: Respisense. Je fajn, že ho může mít malý i v kočárku a ne jen v postýlce jako je to u těch s podložkama. Jinak by jsi ji musela asi pořád stěhovat.
16. únor 2010 ve 20:29  • Odpověz
:slight_smile: ahoj devcata,velka omluva nestiham vas ted vubec cist,maminka byla na operaci a babicka stune,maleho zacaly zlobit prdiky,az se z toho vyhrabu urco prijdu,mejte se.
16. únor 2010 ve 21:33  • Odpověz
ahoj kobylky,

jen tak zběžně jsem koukala co se tu děje :slight_smile: gratulace Ivce k těhulení :slight_smile: jinak Kasi,Jantarko,Lůco užívejte si, Peti tobě rychlí porod,páč se ti to hodně blíží :wink:

jinak monitor dechu máme Nanny a jsme moc spokojení,můžu v klidu nechat malou spinkat na bříšku :slight_smile: ,koukala jsem že MončaEt tu byla a Kubíček má stejnou váhu jak Valuška taky 5kilo :grinning: no ty děti naše jsou jedlíci,ale Kubík to krásně dohnal :dizzy_face: a je šikula že se přetáčí,to my zatím né,jen paseme :wink:

Marky teda ty jsi v jednom kole,chudáku,snad to brzo bude lepší a nebudeš muset chodit do práce a budeš si užívat Adélky :wink:

Terko ahojky a jinak se máš jak??

Máji co ta vyrážka? už je to lepší???
16. únor 2010 ve 22:33  • Odpověz
Dobré ráno kobylky moje. Jak jste se vyspinkali já nic moc šílene mě bolí záda :frowning2: Monitor si koupím novej četla jsem na netu že se nemá používat po nějakém dítěti ale zase jedna Ostravská nemocnice ho půjčuje na půl roku za 1000 tak nevím co je na tom pravdy a určitě nekupujou vždycky nové desky :confused: a ted babo rad :grinning:

Máji co je steb ou že migrénka a co malá a vyrážka už je to lepší byla jsi u doktorky co ti říkala :wink:

Zdravím zbytek kobylince hlavně Andrejku Věrušku Belíška kulíška Evu Katku Alenku prostě všechny snažilky kterým to letost určo výjde všechny maminky a těhulky :slight_smile:
17. únor 2010 v 07:04  • Odpověz
Krásné ráno všem.
Tak my za chvíli vyrážíme na tu podívanou 3Déčkovou,tak jsem zvědavá,doufám,že se nám Vojtíšek ukáže ve vší parádě. :slight_smile: :slight_smile:
Pak se budeme stavovat ke kamarádce ,kouknout na mimi,a pak k babi na obidek ,Peťa musí odpoledne do školy a já půjdu k mamince ukázat jí Vojtíška na 3Déčku.Už se moc těším.
Luci ten monitor dechu půjčuje i Vítkovická nemocnice na měsíc za 150,-kč. :slight_smile:
17. únor 2010 v 08:24  • Odpověz
A musím se zeptat dneska na to tvrdnutí bříška,večer jsme byli jako kámen a nepomohlo ani magnosolv.
17. únor 2010 v 08:25  • Odpověz
Krásné ránko všem :slight_smile:
Luci to znám, manža mi musí masírovat kříže co 3 dny jinak bych nevstala a to nemluvím o kyčlích. Někdy mě tak hrozně bolí ta pipenková kost, že si nemůžu stoupnout. Si připadám někdy jak stará bába :grinning: :grinning: :grinning: Sakryš a to ještě není konec :sweat_smile:
Luci já budu kupovat určitě nový. Chci právě jen ten malý co se dá připnout na plínky nebo na dupajdy. Ten s tou podložkou Nanny je taky dobrý, ale je jen do postýlky. :rolling_eyes:
Katy ahojky. No krásně rostete :wink: a neboj se bude točit :grinning:
Tery ahoj. No, máš toho dost holka. Držím palce ať je brzy větší lid a pohoda :slight_smile:
Kasi užij si to :dizzy_face:
17. únor 2010 v 09:29  • Odpověz
Leni u pétuli jsem takové bolesti nezažila a ted to je hrůza. Malý je hodnej kope to jo ale není to že by mě v noci budit to né. No já se ještě rozhodnu jestli ten monitor koupíme u Péti jsem ho neměla a taky to šlo a na bříšku spala pořád no uvidím zeptám se dětské půjdu tam s pétou at mi poradí :wink:
17. únor 2010 v 09:33  • Odpověz
Luci ty máš výhodu, že už jedno dítko máš a víš :slight_smile: My čekáme první a tolik let vymodlené, že by mě to strach asi nedovolil :sweat_smile: Až se narodí, tak budeme s manžou dva poseroutci :grinning: Ty už jsi zkušená mamina, tak by jsi to zvládla určitě i bez :wink:
17. únor 2010 v 09:40  • Odpověz
Leni to máš pravdu u prvního jsem to strašně prožívala a ted si říkám když to nebudeme mít nic se neděje a péti jsem to taky neměla a šlo to. Já vím bude to tvoje první vymodlené dítě a tak chceš být v klidu že je vše ok úplně tě chápu :wink: To víš že budete posraní s miminka já byla u prvního taky ted to bude úplně jinačí nebudu v takovém stresu :slight_smile:
17. únor 2010 v 09:46  • Odpověz
Hihihi to vidím :grinning: jak budeme pořád vražení u postýlky a čumět jestli je v poho, jestli spí atd :grinning: :grinning: :grinning: Jo je to tak, když už je druhé či třetí dítko, tak už jsou rodiče zkušenější a ví co dělat. Tím to rozhodně nechci zlehčovat, ale taky je to i o penízkách. Ten nový co chci já stojí +- 2500,- a nikde není zaručeno, že mi ve všem pomůže. Kdyby se nedej bože vážně něco dělo, tak první bude velká panika a dítko ti nemusí zachránit. On jen upozorňuje :frowning2: a zbytek je na nás. :frowning2:
17. únor 2010 v 09:52  • Odpověz
http://www.respisense.cz/
Luci kukni to je ono. Teď stojí od 2300,- - 3000,-
17. únor 2010 v 09:58  • Odpověz
ahojte kobylky,

Lucy, jo jo oni jej i půjčují,ale taky ten půjčený už nemusí být v pohodě,ale zas někdy je to ok,myslím že je to spíš otázka financí,nás stál 2500kč, takže to je jednou tolik než to půjčení ....a je fakt že už si zkušená mamina

Leni, tak to budete jak my,taky jsme stáli a koukali a tak,ale jak to mimi dýchá tak bliká zelená kontrolka ...a teďkom už podle blikání víme jestli spí tvrději nebo usíná...podle toho jak dýchá ..ale ze začátku v noci jsem se budila a koukla a viděla zelenou tak ok :grinning: :grinning: pošahanci no :wink:

teda s tou kostí si holky užijete,prej to povolí až porodem :sweat_smile:
17. únor 2010 v 09:58  • Odpověz
http://www.mimiaukce.cz/aukce.php?id=4873077 holky koukněte
Ahoj Katy to je pravda u prvního více plašíš a to druhé si více užiješ :wink:
17. únor 2010 v 10:01  • Odpověz
Holky honzík bude frajer já to vyhrála hurá :wink: Jedem nakoupit později nakouknu pá.
Leni já se na něho včera dívala na netu ten se mi taky moc líbí je úžasnej a hlavně přenosnej to je paráda
17. únor 2010 v 10:04  • Odpověz
Lucy to jsi vyhrála ?? to je pěkné :slight_smile: a je fakt my plašili pořád a i teďkom, taky malá zakňourala a už jsem letěla,ale teďkom už to omezuju aby s náme nemávala,je to potvůrečka maličká, ale skvělá už se víc zabavíme a povídáme si a tak :dizzy_face:
17. únor 2010 v 10:04  • Odpověz
Holky no zrovna mi přišla nemocenská. Měla jsem už 8000,- a teď mi přišlo jen 6700,- :rolling_eyes: :angry: :confounded: Co to je za bordel??? Oni snížili i nemocenskou bo co?
17. únor 2010 v 10:09  • Odpověz
Leni, myslím že se to taky týkalo něco nemocenské :angry:
17. únor 2010 v 10:25  • Odpověz
Ty jo, tak to je mazec :angry: Oni ji vážně snížili o 17 - 20% pro dlouhodobě nemocné. To je vážně síla :cry:
17. únor 2010 v 10:39  • Odpověz
Ahojky kobylky
Já jsem si monitor koupila na MMB za 800,- Respinese, funguje stále na 1, i když už je starší, tak jsem spokojená i s ojetým a pak ho prodám tak to zas taková finanční zátěž není. Určitě si ho pořiďte taky.
Kaši pěkné pokoukáníčko
Leni jj týkalo se to i nemocenské, takže takové škaredě malé peníze budeš mít až do nástupu na mateřskou, pak si nejspíš budeš muset zažádat aby ti mateřskou doplatili aspoň do výše rodičovského příspěvku.
Luci to je krásný ohoz to bude Vojtíšek frajer :slight_smile:
Katy Valuška je teda už kus miminka 5kg, to už se brouček pěkně pronese, nebolí tě záda? mě už začínají to máme asi o kilo míň.

Ratatoo, haló jak jsi dopadla ?????????

Alenko taky marně čekám jak jste to naplánovali včera s dr. ?????????
17. únor 2010 v 10:40  • Odpověz
Monči ahoj mamčo :slight_smile: No to jsi mě moc nepotěšila :cry: Takovou almužnu budu brát až do mateřské a ještě se budu muset jít prosit o doplatek? :frowning2: To je fakt hrůza :angry:
Tak kukám, že jsi s tím monitorem taky spokojená že? Mě hned chytil jak jsem ho viděla, jen bych měla strach ho tak koupit, aby byl opravdu ok :confused: Ale určitě do něj jdu :wink:
Jo Ratatooy kde jsi? Co krev? No???? Alča taky nic :zipper_mouth:
No snad Karolka zítra nezklame :wink:
17. únor 2010 v 10:48  • Odpověz
Ahoj holky

tak nás dneska pustili jdu se nahlásit že už sem zase tady :grinning:
vložila sem fotky malé tak koukněte :wink:

jinak císař dobrý,měla sem spinál-taky super uspával mě v Brodě kluk z Třeště náhoda co :grinning: :grinning: tak sme pokecali :wink: No sem jim tak sice krapet kolabovala bylo mi zle ale jinak super,malou mi hned ukázali holky já brečela když sem ji viděla :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face:
Nejhorší bylo druhý den vstát z postele ale 3den sem už měla malou u sebe celý den i v noci a nebýt toho že sem měla mlíčko až 3den večer a malá ubyla na váze tak nás pustili už včera :wink: Ale co,vypilovali sme techniku kojení,kozy mám jak mlíkárna :grinning: :grinning: a malá nabrala.Měřila 47cm tak mě strašili že budu mít velké mimušenko když mám ten cukr a velkýho muže a podívejte na to malá má necelých 3260g a vše jí je mega veliké :confused: :confused:

nedočítám vás snad zítra :wink:
17. únor 2010 v 15:29  • Odpověz
Ahoj Jani malá je kouzelná moc gratuluji přeji jí hodně zdravíčka a štestí do toho života :wink:
17. únor 2010 v 16:25  • Odpověz
Janinko ahojky :dizzy_face: No ještě jednou velká gratulace k Nikolce! Jste holky šikovné jak jste to krásně zvládly :dizzy_face: No a nakonec 47cm není ani tak málo ne? Pyšnému tatínkovi to taky moc sluší :wink:
17. únor 2010 v 17:28  • Odpověz
Janinko, ahooooooooooooooooj :slight_smile: Vítám tě zpátky doma a tu tvou berušku na svět :slight_smile: Jste obě holky šikovný a malá je náááááááááááááááááááááááááááádherná a kouzelná, no prostě celá Janinka :slight_smile: Berušky díky, že na mě myslíte, zítra jedu, a snad huž příští mrchu budu stimulovat :slight_smile:
17. únor 2010 v 17:37  • Odpověz
Kasi prolítla jsem fotečky, Vojtí bude frajer :wink: I ty jsi čačaná, jen aby se ti z té rotace neudělalo nevolno :grinning: Holky až vy tři budete rodit, tak se z těch oslav nedostanem, každý týden v lihu :sweat_smile:
17. únor 2010 v 17:40  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.