• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Snažilky z umeleoplodneni.estranky - RODINA II.

(Zamčená)
20. června 2011 
Ahooj všem kobylkám.
Dlouho jsem tu nebyla, bo nmám až tak co psát,vše je u mn při starém,.
Jukla jsem a vidím Janinku s Nikolkou. vítám vás doma, moc krásné fotešky:slight_smile:A i jste si to užily:slight_smile:Kojíš, to je taky paráda.
Já jsem teď zrovna viděla měsíčního souseda, taky císařm. Ti mimuiška jsou tak nádhený, vůbc njsou pomačkaný. Možná budu i někdy hlídat, bo mají psa a pani by nezvládala venčit i s malým, tak se moc těším.
Všechny vás tu zdravím, nedočítala jsem,ale vidím, ž jste v pořádku. Tak papapapa
17. únor 2010 v 17:41  • Odpověz
jé Věruška, beruška, poletucha :wink: Neboj, ono zase bude co psát, jen si to člověk muší srovnat v kebulce a srdíčku :slight_smile: moc na tebe, Belku a Andrejku myslím :slight_smile:
17. únor 2010 v 17:54  • Odpověz
Jo , jo přesně tak:slight_smile:
Holky, prolítla jsem vám albíka, nádhera
17. únor 2010 v 18:11  • Odpověz
Věruško ahoj mi chápeme že máš v hlavince zmatek a bez naděj a že hned jak si to dáš v hlavce do pořádku tak za náma příjdeš a zas budeš vědět o čem psát moc na teba taky na Adrejku a Belíška kulíška moc myslím :wink:

Karolko ma zítřek tfuj tfuj :wink:
17. únor 2010 v 18:30  • Odpověz
Ahojki tak jsem před chviličkou dorazila domů,3D ultrazvuk byl super,máme 15 min DVD a 2 fotečky a za 14 dní půjdeme ještě jednou,protože nám pan doktor chtěl natočit i detáil obličeje,ale Vojtíšek se nedal,stále sebou mlel,až tak ,že říkal,že tak živé dítě už tu dlouho neměl,takže se máme prý naco těšit,že tak jak je divoký u maminky v bříšku ,tak je divoký i po narození.Tak se máme na co těšit. :grinning: :grinning:
To dotočení už budeme mít taky zdarma. :slight_smile:
17. únor 2010 v 19:57  • Odpověz
Karolko tak na zítra tfuj,tfuj,tfuj,ať je pro nás všechny ten rok 2010 opravdu ten nejkrásnější. :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile:
Mooooooooc v to věřím. :slight_smile: :slight_smile:
Peťa večeří ,tak pak ho znásilnim :grinning: :grinning: a vloží fotečky z dnešního 3D. :slight_smile:
17. únor 2010 ve 20:11  • Odpověz
Janinko vítám tě doma ,malá je nádherná,a tatínek je opravdu hrdý. :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile: Mooooc si užívejte každý okamžiček.
Jinak dneska jsem se definitivně rozhodla pro typ kočárku,má ho kamarádka a je výborný,lehočky,dobrý i do nepříznivých terénu a není drahý pak ho vložím. :slight_smile: Je to typ kočárek trevel se stránek na-dlani.cz,stojí 8200,- a je kombinovaný.
17. únor 2010 ve 20:15  • Odpověz
http://www.na-dlani.cz/katalog.php ,to jsou ty stránky kde je ten kočárek ,asi zelená kombinace.
17. únor 2010 ve 20:20  • Odpověz
Krásný večer všem kobylkám :slight_smile: . Moc se omlouvám, že jsem nedala vědět jak jsem dopadla na krvi, ale měla jsem tak strašnou migrénu, že jsem myslela že je po mě. Bylo mi hrozně zle, tak jsem se z toho včera a dnes dostávala. Navíc dnes jsem byla opět celý den v práci. Tak na krvi nic nového, myslela jsem že už to půjde šup šup, ale ještě si chvíli musíme počkat. Do caru jsme objednaní až 8.3., tak jsem zvědavá jak nám to naplánují dál. Hlavně že už jsme se pohli z místa :slight_smile: :slight_smile:
17. únor 2010 ve 20:21  • Odpověz
http://www.na-dlani.cz/detail.php?zbozi=1190968 ,tady je přímo odkaz na ten kočárek. :slight_smile:
17. únor 2010 ve 20:24  • Odpověz
Kasi tam UTZ byl super potom vlož fotečky. Takové kočárky prodávají v polsku a za levnější peníze já tam pojedu pro ten co mám vybranej. Zkus se tam zajed podívat :wink:

Ahoj Alenko tak až na 8.3 ti si dávaj na čas :angry: Budu držet palušky at ti to hezky naplánují a hurá do boje budu na tebe moc myslet.Tak migrénka tě zkolila tak migréno honem pryč at si může Alenka odpočinout :slight_smile:
17. únor 2010 ve 20:28  • Odpověz
Kasi zajed do toho Polska takové pordávaj za 7000 a viděla jsem aji levnější :wink:
17. únor 2010 ve 20:30  • Odpověz
Ahoj Ali tak super,teď už to musí vyjít.Budu držet pěstičky.
Jo jinak Vojtíšek už má 456gr.To už je velký chlap.A jsme teda 21+5 podle dnešního ultrazvuku,mám zase nový termín porodu 25.6.2010
17. únor 2010 ve 20:31  • Odpověz
17. únor 2010 ve 20:31  • Odpověz
Takže máš termín porodu den po ně ale já nevím který přesně mám termím já mám asi 3 první 24 podle MS podle 1UTZ 16 a podle 2UTZ mám termín 10 tak ted babo rad :sweat_smile:
17. únor 2010 ve 20:33  • Odpověz
Záleží jestli to bude přímo ten typ,je opravdu super,dneska jsem s nim jela ,úplně v hrozném terénu a byl strašně lehoučký,váží 13kg,což je docela málo,krásně péruje,výborně se s ním manipuluje,proste bomba.Co jsme měli vybranou tu inglesinu tak stála 13000,- a teď jsem se dočetla,že dělali nějaké testy a není tak stabilní.
Já si myslím,že 8000,- není zase taková pálka,a je to jedna z mála věcí co budeme kupovat nové,hodně věciček ,včetně postýlky budeme mít půjčené,hodně nám toho doveze ségra,tak zase si myslím,že ta investice není tak veliká.
17. únor 2010 ve 20:37  • Odpověz
No já už mám 4 termíny,podle MS 1.7.,podle prvního ultrazvuku 30.6.,podle druhého ultazvuku ve 20týdnu -20.6. a dneska mi napsal 25.6.Sranda je ta ,že 25.6. má svátek taťka,a 30.6 má svátek mamka ,tak se dohadují kdo to vyhraje. :grinning: :grinning: :grinning:
17. únor 2010 ve 20:41  • Odpověz
To víš že to není moc ale za ty prašulky koupíš trojkobinaci a s autosedačkou ale jinak to není moc :wink: Já vím že v poslku ušetřím na kočárku tak 1000 a pro měc to je dost :wink: Já mám doma podobný po Pétulce co se ti líbí mám ho v albíčku aji s Pétulou :wink:
17. únor 2010 ve 20:44  • Odpověz
To jo,ale zase zaplatím benzín a vyjde mě to skoro na stejno. :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile:
17. únor 2010 ve 20:46  • Odpověz
Holky moc děkuji. Taky mě ten termín zarazil, bohužel ale dřív nemají volno. Tak snad už to pak půjde rychle. Jo jo migréna byla hrozná. Dokonce mi bylo i tak strašně zle od žaludku, že jsem i zvracela, no prostě hrůza. Ale teď už je to dobrý. Jinak maminky....pěkně rosteme...moc Vám to přeji!!!!!! :slight_smile:
17. únor 2010 ve 20:46  • Odpověz
Nic jdu si lehnout,v 5 hod mě budí Vojtíšek,tak papa. :slight_smile:
17. únor 2010 ve 20:51  • Odpověz
Kasi benzín tě stojí tak 200 a to jde já tam pojedu aji pro spoustu jiných věcí moje známá tam jezdí a koupí pleny a sunar a čajíčky utratí 2000 a ušetří 1000 to jde mi tam jezdíme aji na nákup do kaufu takže nám se to oplatí :wink:

Alenko jsme jedna velká rodina a držíme si paluška a myslíme na sebe na vzájem :wink:

Petruš a kde ty se nám flákáš že by jsi už rodila tak písni co a jak víme :wink:
17. únor 2010 ve 20:52  • Odpověz
Pěkně se s Vojtíškem vyspěte, přeji dobrou noc :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile:
17. únor 2010 ve 20:52  • Odpověz
Holky jdu se koukat na Hause a potom hurá postel přeji vám dobrou noc a krásné sníky :wink:

Karolko tfuj tfuj tfuj na kolik zítra jdeš doktorovi :wink:
17. únor 2010 ve 21:02  • Odpověz
Já se jdu teda také natáhnout. Stejně tady asi teď nikdo není. Ukážu se zítra ráno. Přeji všem dobrou noc, krásně se vyspinkejte a sladké sny :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile:
17. únor 2010 ve 21:25  • Odpověz
nádherný den všem.
Hodně štěstí dneska Karolce no a taky naším hokejistům,ať ten vstupní zápas vyhrajou,tak jak vyhráli zatím první třetinu,ale je to boj.Je vidět ,že je to opravdový boj.Tak snad vyhrajem.Mája asi taky kouká co? :slight_smile:
18. únor 2010 v 06:53  • Odpověz
No možná se jinak do toho polska podíváme,ale musíme se s někým svést,nejsme totiž mobilní. :slight_smile:
18. únor 2010 v 06:54  • Odpověz
Dobré ránko, koťátkaaa :dizzy_face: přeju všem krásný den :slight_smile: Janninkooo, vítejte s Nikolinkou domaaa, nádhera, ten Tvůj malý andílek, nemám prostě slov, vždycky, když vidím ten zázrak :slight_smile:Karolajnkooo, hodně stěstííí a dobré pořízenííí, myslím na Tebe :dizzy_face: Moničko, tak Adélka se chce nosit, jó? Jenom ji nos, však jsi kvůli ní něco zkusila, tak co :dizzy_face: Mějte se krásňoučky, zase někdy nakouknu :slight_smile:
18. únor 2010 v 06:58  • Odpověz
Jé Belinka taky vzhůru.Tak hodně pohodičky dneska,měj se krásně,posílám pohlazení všem.
Ježiš Májo,kde jsi koukáš taky.To je zápas co?A Vojtíšek posílá taky přihrávky,už jsem celá dokopaná. :grinning: :grinning:
18. únor 2010 v 07:38  • Odpověz
Jo vložila jsem fotečku Vojtíška z 3D ultrazvuku. :slight_smile:
18. únor 2010 v 07:42  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.