• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Snažilky z umeleoplodneni.estranky - RODINA II.

(Zamčená)
20. června 2011 
Krásné ráno berušku, tak jsem tady taky :slight_smile: . Janinka a Nikolka to je opravdu nádrehra, ještě jednou veliká gratulace. Karolko hodně štěstíčka a myslím na Tebe :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile: . Jinak zdravím všechny kobylky, nebudu jmenovat, abych na nějakou nezapoměla. Krásný den přeji :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face:
18. únor 2010 v 08:02  • Odpověz
Tobě Alenko taky krásný den.Začal super vyhráli jsme 3:1.
Karolko myslíme na tebe.
A co jak se má naše Nikolka první dny doma. :slight_smile: Posíláme hubana.
18. únor 2010 v 08:26  • Odpověz
Ahoj
Alenko tak to migrénu nezávidím, mě se vyhýbala celé těhu tak teď ji čekám kdy udeří, taky u ni bliju a nejradši bych tu kebuli ufikla, mě pomáhaly Cinie jsou na předpis, tak jestli migrénama trpíš vyzkoušej. Tak hlavně že už se něco děje a březen je tu za chvilku tak to uteče raz dva :wink:
Kaši manža taky hleděl na hokej dokonce šel kvůli němu pozděj do práce.
Holky s těma termínama porodu máte teda hodně velké rozdíly, ale nejpřesnější je ten z 1.UTZ ve 12tt.
Venku už se otepluje a už to taje, tak snad konečně vyrazíme kočíkem i ven ne jen po bytě. Včera jsem slupla celé pralinky, váha mi jde hore :angry: měla bych se sebou něco dělat, musím ze sebe dostat 11kg které se mi nabalili při IVF a těhu.
Andrejko jak jsi na tom ty dodržuješ ještě zdravou stravu?
Bellí ahoj naše slunce :slight_smile:
Na Zonu běží joga tak jdu protáhnout tělo
18. únor 2010 v 09:07  • Odpověz
Ahoj Moni...no doufám, že až budu těhu tak mě to taky mine. Když jsem byla poprvé, tak mě hlava bolela každý den...bylo to hrozné. Tak snad teď budu mít klid.
Jo jo venku to taje, je to tam pěkně hnusný, ukazuje se ten špinavý sníh...no už ať je to dole.
18. únor 2010 v 09:12  • Odpověz
Dobré ránko všem :slight_smile:
Kasi z té fotky jsem teda jelen :confused: Hihi ale hlavně, že jste ho viděli vy :slight_smile:
Luci ty máš výhodu, že můžeš tak hopsnout do Polska. Ušetříš hodně penízků na všem :wink: My to máme hroooozně daleko :angry:
Belíšku ahoj sluníčko :slight_smile: Ozvi se častěji, chybíš mi tu :dizzy_face:
Ali neboj březen je za dveřmi a šup do stimulky, budeme držet palečky :wink:
Monči migrény vám nezávidím :angry: To naštěstí neznám a doufám, že ani nepoznám. Ale mamka ji mívá a to ji vidím vždycky úplně k.o. :confounded:
18. únor 2010 v 09:32  • Odpověz
No je tam vidět ručička,nožička,kousek hlavičky,jedno očičko,Vojtíšek sebou strašně mlel a schovával se ,možná ,že za 14 dní to bude lepší,ale DVD je krásné. :slight_smile:
Moni tak ať se migrény rychle odstěhují jinam.No já zatím z váhou dobrý,jsem stále na své původní váze. :slight_smile: ,ale Vojtíšek roste už je tovelký chlap,máme skoro půl kg-456g. :slight_smile:
18. únor 2010 v 09:40  • Odpověz
A přidala jsem ještě jednu fotečku,důkaz ,že čekáme Vojtíška. :slight_smile:
18. únor 2010 v 10:09  • Odpověz
A kde máme Máju,snad ji taky neskolila migrénka.A co Aňulka a její eksém už je to lepší.
18. únor 2010 v 10:13  • Odpověz
Tak koukám,že jsem tu zase sama. :slight_smile:
18. únor 2010 v 10:14  • Odpověz
Ahoj ne nejsi akorad jsem se dodivala na fotecky jsou krasne a slusi ti to.
18. únor 2010 v 10:15  • Odpověz
Jé ahojki ,jak se máš,co děláš.A kdy jdeš na tu kontroličku.Nevím jestli jsi četla jak jsem psala o těch oblečkách.
18. únor 2010 v 10:17  • Odpověz
A co ten utrogestan došel ti v pořádku.
18. únor 2010 v 10:17  • Odpověz
No já si jdu dneska ke kamarádce do té herničky pro hrazdičku,a takové ty pěnové puzle,a možná ještě něco si odkoupím,hernička totiž definitivně končí,je to velká škoda,byl to ráj pro děti.A pro maminky skvělá příležitost jak se sejít a povykládat si. :frowning2:
18. únor 2010 v 10:21  • Odpověz
Jo utos dosel v poradku jsem ti psala do ip jak prisel uz je zbasteny. Tim ze toho beru moc musim si dneska jet napsat dalsi mam tu tak na dnesni poledne. Jinak v pondeli jdu na tu krev co si mam odvezt do tech Vitkovic a za 14 dni na utz. Uz se tesim jsem moc zvedava jestli trosicku porostem. Jo o tech vecickach jsem cetla jsi moc hodna ale nebudu otravovat kdyz toho mate v rodine tolik adeji pujc jim ja se budu muset nejak postarat .
18. únor 2010 v 10:22  • Odpověz
Hračky z herničky se budou odprodávat na mimibazarku.
18. únor 2010 v 10:22  • Odpověz
Nic pomalu se oblecu a vyjedu at to ztihnu. Vsechny zdravim mejte se krasne. Mozna odpoledne.
18. únor 2010 v 10:24  • Odpověz
No ,ale ostatní dětičky jsou zatím jen v plánu.Takže myslím,že bych ti mohla klidně pak něco půjčit,vždyť ty děti to nestihnou ani zničit.
18. únor 2010 v 10:25  • Odpověz
A který už jsi Ivi týden.
18. únor 2010 v 10:25  • Odpověz
Kasi a ty nemáš ty fotky barevné z 3D?
18. únor 2010 v 10:59  • Odpověz
Ne ,ale DVD je takové do hněda,a moooc hezké. :slight_smile:
18. únor 2010 v 11:03  • Odpověz
No Vojtíšek tuší ,že se o něm bavíme,už zase řádí. :grinning:
18. únor 2010 v 11:04  • Odpověz
Já jsem měla z 3D fotky ty barevné co mám v albíku :wink:
My zase máme už 3 den klid. Asi má siestu, sem tam jen vrnění až mě to chvilkama děsí :confused:
18. únor 2010 v 11:10  • Odpověz
neboj to je klid před bouří. :slight_smile:
18. únor 2010 v 11:19  • Odpověz
No detail obličeje budeme mít možná příště,jestli se Vojtíšek bude chtít ukázat a nebude sebou tak šít.Jo takové máme to DVD .Do hněda.
18. únor 2010 v 11:23  • Odpověz
Ahojky a krásný den :wink:
Bellí to jsi hodná,že jsi jukla :wink: myslím na Tebe :wink:
Mončo to to letí,koukám,že už jsou Adélce 4týdny
Ananáskovi třičtvrtěrok :slight_smile: tímto zdravím Májinku :wink: můro chybíš :wink:
Jani vítejte doma.Nikolka je moc krásná,přeju Ti ať dělá jen radost :slight_smile:
Karolko moje drahá :slight_smile: na Tebe mocinky myslím,nečuč po doktorech a soustřeď se co Ti povídaj :grinning:
Věruška jukla :wink: ahojky,vím,že není co psát a chápu Vás snažilky,že se moc neobjevujete :frowning2: ale já na Vás moc myslím :wink:
Andrejko samo,že i na Tebe :wink: vím,že sem občas juknete :wink:
Zdravím Kašu,Lůcu :slight_smile: Ivu.
Leni mně to magnézko na to tvrdnutí vůbec nepomáhá ale beru ho pro dobrý pocit :wink:
18. únor 2010 v 11:46  • Odpověz
:slight_smile: monitor v pohodě,hlavička dole,kdyby něco směr porodka :wink: jasan ne???
18. únor 2010 v 11:47  • Odpověz
Sakra Alenko odpusť :wink: jsem Tě přehlídla :slight_smile: březen je tu hnedle takže nabírej síly půjde se do boje :slight_smile:
18. únor 2010 v 11:49  • Odpověz
Ahoj Peti,tak co už si Magdalence dala pokoj od nůžek.Už by jsis měla začít užívat tu mateřskou. :slight_smile: :slight_smile:
Víš ,že už jsi na řadě?
18. únor 2010 v 11:53  • Odpověz
No v březnu už jde do boje i naše Belinka.To budeme déržet pěstičky v jednom kuse. :slight_smile:
18. únor 2010 v 11:55  • Odpověz
Petjunko ahoj. Tak Majdička pořád nechce ven jo? Nebo ji zastrašuješ nůžkama :grinning: Njn to magnézko určitě časem přestane zabírat. Tělo ho má dost a v tom množství co ho jíme není ani divu :sweat_smile: A navíc po tom magnosolvu jsem pěkně pos...á :stuck_out_tongue_closed_eyes: Včera jsme tvrdli trochu víc, tak jsem si výjimečně dala ještě jedno večer a dnes mám pocit, že mě to roztrhne :angry:
Ty jo tak tady bude víc bojovníčků březnových :slight_smile: Budeme držet úplně všechnoooooooo :dizzy_face:
18. únor 2010 ve 12:38  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.