• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Snažilky z umeleoplodneni.estranky - RODINA II.

(Zamčená)
20. června 2011 
Kasi a proč vám neudělali barevné fotečky? Já jsem chtěla 3D hlavně i kvůli nim, abych si je dala zarámovat :slight_smile:
18. únor 2010 ve 12:40  • Odpověz
Jasně že už mi to dochází,že je na mě řada :grinning: ale já se na porod hrozně těšim :wink: no a dnes jdu naposledy do práce :cry: od rána stojim za prd a chce se mi bulet.Fakt se mi bude stýskat po těch babách :cry:
Teda jsem si udělala domácí flíčky s uzeným,teď jsou v troubě :wink: kdyby s tím nebylo tolika sraní tak je mám snad každý týden :slight_smile:
Jo když jsem u toho sr...ano Leni souhlas to magnézko je prohaněč :slight_smile: a já mam do toho ještě železo :grinning:
18. únor 2010 ve 12:53  • Odpověz
Ahojte dupky :slight_smile: paní ščíhací huž nebude ščíííííííhát?japak to? :wink: Jinak od nástupu mrchy budu stimulovat a pak huž IVF :slight_smile: Vypadá to na polovinu března :slight_smile: Moc vás zdravím, a děkuji za myšlenky vysíláné k mé osobě :grinning:
18. únor 2010 ve 13:19  • Odpověz
Neboj,vyprdnu dítko a už tam běžim :sweat_smile: nemůžu nechat ty nůžky vystydnout,špatně to snášej :grinning: ještě je nechám o přestávku nabrousit :wink:
Zato Ty máš pěkné zprávičky.To se to teda pěkně hnulo :wink: kdy má dorazit mrška?
18. únor 2010 ve 13:33  • Odpověz
Všíííímly jste si na kolikáté jsme stránce :wink: gratulace všem pisatelkám :slight_smile:
18. únor 2010 ve 13:36  • Odpověz
Já si je budu nechávat zarámovat i černobílé,vůbec mi to nevadí,já mám černobílé foto raději než barevné,tak proto mě to možná ani nenapadlo. :slight_smile: :slight_smile:
Karolko tak super zprávičky.Tož hurá do boje.A to by bylo aby to nebylo.Rok 2010 bude snad magický.
18. únor 2010 ve 13:38  • Odpověz
Jo jo,všimli.Peťa už to tu komentoval,že jsme babky ukecané. :grinning: :grinning:
18. únor 2010 ve 13:39  • Odpověz
Prý už by to bylo na román,říkal Peťa. :grinning: :grinning: :grinning: .Prý kdy se dočká knižního vydání. :slight_smile:
18. únor 2010 ve 13:46  • Odpověz
kasa • 22tt • Today at 13:38 Which violates the rules | ZrušJá them will leave the frame and black and white, even I do not mind, I have black and white photos rather than color, that's why I was maybe not so nenapadlo.Karolko super zprávičky.Tož let's boje.A it would make it nebylo.Rok 2010, perhaps magic.
Peťa si hrál a překládal naše drby do angličtiny. :grinning: :grinning: :grinning:
18. únor 2010 ve 14:30  • Odpověz
Ahojki jdu do herničky a k večeru příjdou kamarádi. :slight_smile:
18. únor 2010 ve 14:32  • Odpověz
Zdravím moc všechny,
jak se tu máme?
Janni gratulují k Nikolce hlavně zdravíčko.
18. únor 2010 ve 14:41  • Odpověz
Mrcha má přijít tak kolem 4.března :grinning: Zatím páčeka shledáček
18. únor 2010 ve 14:45  • Odpověz
Koukám, že Petjunka s Madlískem jsou stále pospolu, ani to nevypadá, že by se snad chystaly rozdělit, mě by se moc líbilo, kdyby to bylo 22. 2. 2010 :wink: Karolajnko, Tebe tady vyhlížím, barošku můj zlatý :slight_smile: Leňulko, já vím, beruško, ale znáš to sama, když není o čem psát, tak je lepší se držet v povzdálí, ale to pochopí jen ten, kdo si tímhle prošel :slight_smile: Samozřejmě nakukuju, co je nového, ale jsem taky pořád v práci a jsem už tak vyčerpaná, že příjdu domů, skáču do vany a pak rovnou do pelíšku, většinou teda :wink: Ke všem dobrým zprávičkám gratuluju a těhulkám přeju jen to nejlepší, držte se, jenom tak dál :wink: Je to skvělé vidět, že se daří, jenom si kladu otázku, proč né všem, ale to je můj problém, že se s tím nemůžu srovnat :wink: Tímto zdravím Andrušku, Věrušku, Alenku, Evičku, Manetku, Katku a všechny zoufalky, které tu vlastně zbyly - nezbyly :slight_smile: Dneska nám vypli proud, bo tu něco opravovali a bylo to celkem super, protože nešla samyce, tudíž jsem nemyslela na kraviny a nepitvala jsem se v tom. Moni, Ty jsi taky takové zlatíčko, vždycky si vzpomeneš, to je tak milé :slight_smile: Nechci přinášet nějakou smutnou náladu, která nikoho nezajímá, když je tu tak krásně veselo, ale kdo zažil, není třeba mu to vysvětlovat :slight_smile: Mám vás moc ráda, chybíte mi, ale teď si dávám chvilku ode všeho pauzu, nic důležitého mi však neunikne, tomu věřte :dizzy_face:
18. únor 2010 ve 14:46  • Odpověz
Já o vlcích a vlci jsou tadýýý, Katuš zdravím a Karolajnkooo, budu držet všechno co mááám :dizzy_face:
18. únor 2010 ve 14:47  • Odpověz
Bellí chápu a respektuji :cry: měj se hezky kočičko a věř,že stále myslím :wink: a věřím :wink:
Katuš ahojky :wink:
Karolko tak to je za pár,ježiš to rodim :slight_smile:
18. únor 2010 v 15:16  • Odpověz
Ahoj kozenky, snad po třech dnech bo kolika přicházím. Hledal mě někdo? :confused: :confused: :confused: Nikod? :confused: :confused: :confused: Tož já zas mažu.
18. únor 2010 v 15:21  •  1 dítě  • Odpověz
Nečtu vás zatím, jen jak jsem projížděla, kdy jsme byla naposldy, z kama musím začít, tak jsem zahlídla naší novou maminku, tož si musím prve dobulit oči, bo to zas byl doják. To jsou prostě neopakovatelný chvíle a je jich v životě tak málo, omg!!! A ještě malou viděla, no to je kráááááááááááááááááááááááááááása!!!!!!!!!!!!!!! :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face:

Takže si jdu protřít oka, vysmrkat rypouše :grinning: a zasejc přindu jooooooooooooooo :sweat_smile:
18. únor 2010 v 15:22  •  1 dítě  • Odpověz
Jsem vás viděsila? :grinning:

Jdu na tu četbu, udělala jsem si k tomu ještě čajík a mramorovou bábovečku :stuck_out_tongue_closed_eyes:

Petjuna je celá, tu kukám hore, tak dobrý. Ale Andrejka nám marodí, má chřipajznu bo co, tož je v karanténě a nesmíme ju sem právě pustit, hlídaj ji admini :grinning:
18. únor 2010 v 16:40  •  1 dítě  • Odpověz
Ježiši viděsila s měkkym i, omg pjet samyc :confused:
18. únor 2010 v 16:41  •  1 dítě  • Odpověz
Jůůů ztracená Mája se našla :grinning: Ahoj tulajdo, pohoď aspoň kousek té bábovky lakoto :stuck_out_tongue_closed_eyes:
Belinko sluníčko já tě úplně chápu. Až budeš mít chuť a samo až půjdeš do boje, což je za chvilku, tak jsme tu pro tebe :dizzy_face: Mám tě ráda kozenko :dizzy_face:
Karolko tobě budeme držet za chvilku taky, udělala jsi mě radůstku :dizzy_face:
Petjunko neboj, ty odrodíš a za chvilku budeš stepovat kolem kadeřnictví i s nůžkama. To se nebojím :grinning:
Katuš ahoj :wink: Jak se máte a co Anabelka?
18. únor 2010 v 17:57  • Odpověz
Hezký večer kobylky moje.
Ahoj Máji kde jses nám toulala co malá a vyrážka už je to lepší :wink:
Belíšku úplně vás chápu že nemáte o čem psát vím že jste pořád snámi že si nás čtete a myslíte na nás mi na vás taky moc moc myslíme. Je nám povás smutno ale až si to srovnáte v hlavičkách a budete mít zase o čem psát tak za náma příjdte moc moc nám tady chybíte :cry:
Andrejko az jsi brzo zdravá posílám pohlazení :wink:
Karolko tak v březnu bude akcička musíš napsat kdy pojedeš do Caru a já za tebou přijedu :wink: Jezdíš do Ostravy nebo do Olmíka :slight_smile:
Petruš ahoj já už myslela že rodíš a nedala jsi vědět to se nedělá piš piš adresu víš :sweat_smile:
Katuš ahoj jak se vede co psí slečinka :wink:
Zdravím zbytek kobylek :wink:
18. únor 2010 v 19:44  • Odpověz
Berušky loučím se sváma jsu unavená jak malé mimnko. Přijela nám návšteva tak jsme mamce dneska trochu pomáhala moje babička v sobotu slaví 80let tam mamka chystá tak jí pomáháme. Zítra mě čeká návštěva zubaře :frowning2:
18. únor 2010 ve 20:06  • Odpověz
Belinko sluníčko,neboj zase bude veselo,a jednou se určitě bude jasně svítit sluníčko.a bude nebe bez mráčku.
Do té doby posílám hodně síly.A věřím v lepší zítřky pro všechny. :slight_smile: .Dobrou noc.
18. únor 2010 ve 20:32  • Odpověz
Ahojka kobylenky moje,tak mám za sebou poslední zkoušku tohoto semestru a můžu si dát na pár dní oddych :wink: Už papáme trošku mrkvičky od Hippíku a taky jsme dnes měly k sváče malinko meruněk pod Hippíku mňam to bl dobrotka :slight_smile: V sobotu ráno odjíždíme na hory do Německa Garmisch-Partenkirchen bude to úžasný mám to tam moc ráda a Sophíška jede takyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyy :stuck_out_tongue_closed_eyes:
Belinko kočičko tsky se dočkáš já věřím a moc Ti v duchu fandím a posílám spousty energie,holky nevím jestli si ze starédiskuse pamatujete na Šárku nemohla otěhotnět a měla spoustu operací dělohy no a teď asi minulý týden se jí narodily holčičky Karolínka a Gábinka,tak vydržte ona už taky nedoufala.
Karolajnko hurá do boje,úplně si vzpomínám jak šla do bojre Petjunka a teď už bude každou chvilinku mamina mimísky.
Ahoj Máji tak co Áňa a ekzemík je to lepší? Moc na Vás mýslím.
Luci Tobě se to krátí a Kašince taky,mimo jiné Kaši pěkný Vojtíšek........
Janinko Nikolinka je úplně úžasná vždy mám husí kůži k´dyž si vzpomenu na malinkou když byla úplně mrňavá moc se mi to líbilo,ale holky ňuchnějte je stráááááááááááááááááášně to utíííííkááááááááááááá a jsou z nich slečny a mladíci .
Ozvu se po příjezdu z hor ,no možná tam bude WIFI tak bych písla a poslala fotečky ,ale nevím jestli jí tam mají.
Tak se tu zatím mějte zdravím.....no schválně jestli si na všechny vzpomenu: Máji,Belí,Andrejko,Věruško,Moncí obě,Lucí,Petjů,Janí,Káčer,Alenko,Kaší ,Jantarkoooo,Leňulko,Karolajnko,Marký zatím se majtě faaaaaaaaaaaaaaaaajněěěěěěěěěěěěěěěěěěěěěěěěěěěěěěěěěěě :grinning:
18. únor 2010 ve 23:56  • Odpověz
Promiňte mi překlepyyyyyyyyyyyyyyyy :wink:
18. únor 2010 ve 23:58  • Odpověz
Dobré ráno kobylky jdu vás v rychlosti jenom pozdravit dneska toho mám zase moc napřed zubák a potom jedu pomoc mamce.
Hani ahoj tak zkoušky už máš za sebou no paráda tak si hezky užíj na těch horách.
19. únor 2010 v 07:16  • Odpověz
Ahojky :slight_smile: přeju krásný pátek :wink:
Haničko mocinky si to užijte a gratulka ke zkoušce,ty jsi prostě šikulka :wink:
19. únor 2010 v 09:50  • Odpověz
Ahojki krásný den všem,dnes letí pozdrav především Belince,Andrejce,Věrušce ,Karolce,Manetce,Leontýnce ,s přáním krásného dne a nádherných zítřku,a jak píše Hanička všem budeme držet pěstičky ,MVMMMMMMMMMR a věříme ,že se jednou taky dočkáte toho největšího zázraku který může být.
A já opravdu v zázraky věřím,taky mám kamarádku,je to moje bývalá oddílová vedoucí,která milovala děti ,15 let vedla turistický oddíl plný dětí,celou tu dobu se sami pokoušeli děti mít,ale jí doktor tvrdil,že už děti opravdu nikdy mít nebude,protože byla po několika gynekologických operacích,a vše vypadalo beznadějně,a dneska má děti 4 ,a nikdo z doktorů to nechápe.Prostě se stal opravdu zázrak.
Budu všem držet vše co mám a věřím dál na zázraky.
:slight_smile: Tak hodně štěstíčka do dalších měsíců a snad nám opravdu rok 2010 ty zázraky uskuteční.
19. únor 2010 v 09:55  • Odpověz
Jo taky velká gratulace ke zkouškám Haničko. :slight_smile: :slight_smile:
19. únor 2010 v 10:25  • Odpověz
ahojky kobylky,

jejda toho je tolik co jste napsaly že ani nevím na co jsem chtěla reagovat :sweat_smile:

Karolko,tak to je super že budeš už za chvíli stimulovat a uvidíš pěkně na jaro se povede :wink:

Peti,ty už každou chvíli budeš rodit,toto letí :wink:

Leni,jo jo ten Magnosolv je pěkný projimadlo,já do toho měla taky ještě železo a to bylo něco...ale zas nejsi zacpaná :wink:

Kasi pěkné fotečky :wink:

Haničko,teda vy už takhle papáte,jo??? :confused: No a hory si krásně užijte ...já teda už se děsně těším až ty bílé sračky zmizí a bude pěkně jaro a sluníčko a zeleň

Lucy ať to u zubáka je v pořádku :wink:

Belko,taky na tebe myslím a stejně tak na ostatní snažilky, aby se jim zadařilo a konečně chovaly miminka v náručí.
Jina teda my pořád bojujeme s tím usínáním,prostě zas nějak u toho béká :frowning2: a už to vypadalo nadějně
19. únor 2010 v 10:38  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.