• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Snažilky z východních čech aneb otěhotníme ještě letos???

(Zamčená)
21. října 2010 
@evik31 Jsem měla uplný servis.No mě to ani nenapadlo,že by zamnou přišla.Jsem myslela,že si tam skočím nebo zavolám a ona hups byla zrovna na pokoji.Jsem čuměla jako puk
18. srp 2010 ve 22:41  • Odpověz
autor
@rvasata no mě ty poslední dva dny volala taky ona já ani nemusela byla zlatá :grinning:
18. srp 2010 ve 22:45  • Odpověz
18. srp 2010 ve 22:48  • Odpověz
:confused: :confused: :confused: :confused: kukynkuk
19. srp 2010 v 07:43  • Odpověz
autor
kuk :astonished: :astonished: :astonished:
19. srp 2010 v 08:26  • Odpověz
@evik31 To jsem se lekla,až mi změkla.Hele tady jsme opravdu jen my dvě :grinning: :grinning: :grinning:
19. srp 2010 v 09:43  • Odpověz
autor
@rvasata no už to tak vypadá VIP téma :grinning:
19. srp 2010 v 09:58  • Odpověz
Ahoj holčiny :wink: včera jsem nějak nestíhala... den blbec no.. :confused: dneska mám chvilku tak jsem se tu zastavila :wink: jakpak se máte? jsem četla jak se tu probíraly recepty :grinning: šikulky jste :slight_smile: já se mám tak nějak nastejno...o víkendu má být pěkně tak něco podnikneme s přítelem :slight_smile: chtěl se vydat někde až k Brnu na výlet v sobotu,tak uvidíme jestli bude teploučko jak slibují :wink:
19. srp 2010 v 17:28  • Odpověz
autor
@j_a_n_i ahoj tak at se vám výlet vydaří :grinning:
19. srp 2010 v 17:30  • Odpověz
Díky Evi :wink: si aspoň trošku protáhnu nožky jak ho znám :grinning:
19. srp 2010 v 17:33  • Odpověz
autor
@j_a_n_i To já si taky protáhnu nožky,ale v sanusu na koze :grinning:
19. srp 2010 v 17:35  • Odpověz
Budu muset jít a dneska se sem už nedostanu tak se zatím mějte a kdybych nestihla i o víkendu tak přeju dopředu pěkný víkend :wink: zatim pa :slight_smile:
19. srp 2010 v 17:36  • Odpověz
No jo ale budeme na tebe myslet a džet palečky ju?? :wink:
19. srp 2010 v 17:38  • Odpověz
autor
@j_a_n_i jseš hodná :grinning:
19. srp 2010 v 18:09  • Odpověz
Eviiiku to snad není možný.to je hrozný.Ale nezoufej.Tak uvidíš,jak se domluvíte s manželem a dr. ve středu.Ale nevím,jestli tě to utěší.Ale to se prý stává.Kamarádce se to stalo takhle absolutně se všemi a to jich měla 10.Takže po OPU nebyl ani transfér.Nesmutni
20. srp 2010 ve 12:32  • Odpověz
autor
@rvasata já vím nelituju těch peněz za to ,to né,ale když nevyšlo et tak jsem se aspon utěšovala ,že jsme to zkusily,ale takhle jsme to zkusit ani nemohly a zůstaly jsme na začátku nevím asi bych mohla jít hned do 2ivf hormony jsem si píchala už v květnu tak tam pauza byla ,ale nevím jestli bych to ted dala :frowning2:
20. srp 2010 ve 12:39  • Odpověz
@evik31 Tak teoreticky by jsi to druhého mohla jít a Dejmek dle mého ti to navrhne,ale hlavně ty musíš být v pohodě.Hele tohle by se ale stalo v jakémkoliv centru.Tohle už je "bohužel" příroda.POdívej,všechna vyšetření jsi říkala,že máš...tak jen prostě musíme bojovat.Hele zkus se ho zeptat jestli jste byli na té genetice a imulogii.Ikdyž na druhou stranu tohle nebyl nezdar...Ale zeptala bych se.Za to nic nedáš a ta pauzu titřeba pomůže dát se dokupy
20. srp 2010 ve 12:42  • Odpověz
autor
@rvasata to já vím,že se to může stát v kterémkoliv centru,myslela jsem to spíš jako pro štěstí začít někde od znova,no uvidíme ve středu :unamused:
20. srp 2010 ve 12:48  • Odpověz
@evik31 jo takhle....no uvidíš jak se domluvíte s manželem.ale ono nejdůležitější se dát do kupy.Než-li by jste šli do dalšího pokusu.POkud by jsi nebyla O:k tak žádná zmně,nebo další boj nemá smysl.Ale věřím,že bude za pár dní líp.POřádně se vybreč
20. srp 2010 ve 12:50  • Odpověz
20. srp 2010 ve 12:54  • Odpověz
@evik31 Beruško neplakej.Nebo vlastně breč.Až přijde manžel sedněte si.Dejste si vínko a uvidíš bude o trošku líp.Usměje se štěstí neboj.Jen to prostě bude ještě trošku dýl trvat.Ale usměje se. :slight_smile: :slight_smile:
20. srp 2010 ve 12:56  • Odpověz
autor
@rvasata no dneska to vidím na pořádnou opici asi vyrazíme do víru velkoměsta :wink:
20. srp 2010 ve 13:29  • Odpověz
@evik31 No jasněě jen si jděte vyrazit.To neuškodí ba naopak.Hihihihihi a uvidíš za prád ní zase hurááá na další boj.Však my ten život přemůůžeme.
20. srp 2010 ve 13:31  • Odpověz
Jsem tu nějakou chvíli nebyla kvůli dozařizování a samotný svatbě a nějak se nám to tady rozrostlo :grinning: Jj, my začínáme přirozeně - manžel prohlásil, že je šikulka :dizzy_face: tak uvidíme :grinning:
23. srp 2010 ve 20:01  • Odpověz
@evik31 neměli by - my zkoušíme přirozeně :grinning:
23. srp 2010 ve 20:03  • Odpověz
autor
@ivetm tak to přeju hodně štěstí a hezkou svatbu jestli ještě nebyla :grinning:
já měla jít na ket ,ale bohužel to nedopadlo :unamused:
23. srp 2010 ve 20:59  • Odpověz
@evik31 děkuji - svatba byla v pátek :grinning: takže teď už nám zbývá ke štěstí jen to mimi :slight_smile: kamarádka teď začala chodit na injekce před IVF, tak když vidím, jak je blbě snáší...doufám, že to u nás klapne i bez doktorů(i když člověk pak pro mimi udělá cokoliv)
24. srp 2010 v 15:50  • Odpověz
autor
@ivetm tak to jsi novomanželka tak velká gratulka :grinning:
moc přeju,aby jsi to ivf nepotřebovala já mám jedno za sebou anic příjemného to není,ted jsem měla jít na ket,ale naši sněhuláčci to po rozmražení vzdaly,takže zítra máme pohovor a budem muset na 2ivf,no není co závidět
ale tobě to určo výjde přirozeně uvidíš :wink:
24. srp 2010 v 16:56  • Odpověz
Ahoj Evičko,to mě moc mrzí že Vám to nevyšlo :frowning2: myslela jsem na tebe... tak aspoň ať zítra ten pohovor dopadne líp... budu vzpomínat a držet palečky :wink: nakoc se jmenuju Palečková Jana... :slight_smile: to věřím že to není nic příjemnýho... jinak na tom výletě jsme byli a bylo to bezva až na to šílený vedro :confounded: vydali jsme se do Vyškova u Brna do dinoparku... ta cesta 190 km jen tam mazec... přijela jsem domů a šla chrupat... přemohla mě únava no... tak se Evi pěkně vyspi na ten zítřek a přeju hodně štěstíčka :wink:
24. srp 2010 v 18:31  • Odpověz
Tak já holky dneska už musím běžet ale stavím se zítra kdyžtak zatim pa :wink:
24. srp 2010 v 18:32  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.