• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Snažilky z východních čech aneb otěhotníme ještě letos???

(Zamčená)
21. října 2010 
autor
@j_a_n_i ahoj tak to je fajn ,že jste si výlet užily my byly kdysy taky v dinoparku,ale v Plzni a bylo to tam taky hezký :dizzy_face:
A co ty jak postupujete se snažením doufám,že je to na dobré cestě :wink:
24. srp 2010 v 19:16  • Odpověz
Ahoj Evičko,jo o té Plzni jsem taky slyšela o tom dinoparku.. jinak se snaženíčkem... no snažíme se :wink: příští týden by mě měli píchnou pregnyl,doufám že mi to píchce sestřička na gyndě,nebude muset doktor... já bych to sama nezvládla,nemusím injekce :sweat_smile: a uvidíme jak se zadaří :slight_smile: můj Petr už je na to připravený.. :grinning: je to můj spolužák ze střední,chodili jsme spolu do třídy :wink:
a co ty a ten pohovor Evi,jak to dopadlo :wink: ???
26. srp 2010 v 10:48  • Odpověz
autor
@j_a_n_i Ahoj včera nám poslali žádost na 2ivf,takže v září před mrchou ultrazvuk a pak od 2dc už budu píchat zase hormonky tak et bude tak do poloviny října asi podle toho jak si zas budu dlouho píchat a změnil mě hormony místo puregonu mám gonal
26. srp 2010 v 11:17  • Odpověz
@evik31 Evi, držím palečky ať vám to dobře dopadne a hlásíš // :grinning:

26. srp 2010 ve 20:05  • Odpověz
autor
@ivetm no já doufám,ale ty snad taky budeš hlásit brzo // né ,to chce se hodně tulit :grinning:
26. srp 2010 ve 21:48  • Odpověz
Ahoj holčiny,hezký pátek přeju :wink: snad se k vám taky brzo přidám abysme mohli hlásit // společně :slight_smile: ono se jednoho pěknýho dne zadaří :slight_smile: ale to čekání :sweat_smile: :confused:
27. srp 2010 ve 14:07  • Odpověz
autor
@j_a_n_i neboj dočkáš se taky :grinning:
27. srp 2010 ve 20:23  • Odpověz
Budu moc ráda když se zadaří :grinning: ale to my všichni,každá o tom víme svý viď Eviku :wink:
28. srp 2010 v 08:13  • Odpověz
chtělo by to hromadnou"nákazu" :grinning: :grinning: :grinning:
28. srp 2010 ve 20:50  • Odpověz
Dobré ráno děvčátka :wink: ivetm taky bych byla pro hromadnou " nákazu " :grinning: :grinning: :wink:
29. srp 2010 v 08:53  • Odpověz
@j_a_n_i kamarádka byla ve čtvrtek na IVF, tak držím palečky ať to klapne a mohla bych od ní ty dvě čárky chytnout :grinning: a v listopadu na svatební cestu vyrazit už ve třech :grinning:
Holky, zobete nějaký vitamínky? já si nechala poradit Femibion 800 - teď dobírám 2.balení(AK jsem vysadila před 10dny - manžel nechtěl těhu nevěstu-v práci u kolegyně vidí, jaký to je, když má někdo nevolnosti 24hodin denně a chtěl, abych si to mohla užít, tak začínáme teď)doktor mě ho pochválil, že prej obsahuje nějakou složku, která prý i omezuje pak nevolnosti, sice je dražší,ale prej jsem vybrala špičku na trhu :dizzy_face: tak doufám, že dobře poslouží...
jinak mě kamarádky každou chvilku přinesou nějakou věcičku do výbavičky - takže až to bude aktuální, tak pak budeme pořizovat akorát takový ty"větší"a dražší věci...
29. srp 2010 ve 20:47  • Odpověz
Ahojda ivetm :wink: tak to taky tvé kamarádce držím palečky aby jí to klaplo :slight_smile: mohlo by se zadařit aby si ty // čárky chytla :grinning: bylo by pěkný kdybyste vyrazili na svatební cestu už ve třech :slight_smile:
Já taky zobu vitamínky,kyselinu listovou 400,vitamín E a taky CalibrumBaby Plan a ještě si taky občas dám kontryhelový čaj :wink: tak si myslím že mám vitamínků dost :grinning: o tom Femibionu jsem už taky slyšela ale začala jsem tím CalibrumBaby Plan... to budeme zdravý holky :grinning:
To je fajn jak se už o tebe kamarádky starají :grinning: já jsem na tom podobně,když takhle něco hezoučkýho uvidím tak neodolám :grinning: už taky máme pár drobností :grinning:
30. srp 2010 v 09:08  • Odpověz
@j_a_n_i já taky občas něco pořídím, ale to jsou spíš vyjímky :dizzy_face: když kamaádka přivezla z Řecka nadšeně bodýčka a Martin si jedno položil na hrudník a komentoval slovy"to mě jako chcete říct, že jsem se do toho jako někdy vešel"to člověk musel vybouchnout smíchy :grinning:
Dneska v práci mě hl.šéf fakt dostal - sháněli jsme náhradu za kolegyni, která min.týden odešla na mateřskou a on si usmyslel, že další člověk se vezme až já budu těhotná... :confounded: to jsem fakt nepobrala - my ve 3 práci nestíháme, 4.prostě citelně chybí a on vymyslí tohle :angry: nemluvě o tom, že já pak můžu podle doktora zůstat doma ze dne na den a už vidím, jak holky budou"boxovat"ve 2... a jen tak na lusknutí prstama najedno budou mít novýho člověka a a nejlíp ještě zaškolenýho...nemluvě o tom, že taky se nemusí zadařit teď, ale za nějakou dobu a to jsem sehnala fakt super paní, která u nás byla loni na výpomoc a umí a opravdu kdoví jak dlouho čekat nebude...dnešek fakt perlí... :frowning2:

Já k Femibionu min.týden přihodila ještě kontryhel a včera vyčetla tady na jiný diskuzy, že je dobrý ještě maliník, tak ještě pořídím ten a uvidíme :grinning: jak dlouho zobeš a piješ tuhle"směsku"?
30. srp 2010 ve 14:02  • Odpověz
Dobré dopolko ivetm :wink: tak já taky spíš jen tak občas něco pořídím,teď už docela dlouho ne :wink: dovedu si představit jak to tvůj Martin asi říkal pěkný no :grinning:
teda ale ten váš šéf v práci... to je hrozný... :confounded: já vím sama,v práci je to kolikrát na zabití :frowning2: tak snad se to u vás brzy zlepší a snad šéf přijde brzo k rozumu,protože takhle jak jsi mi to psala to opravdu nejde...

taky jsem slyšela o tom maliníku ale ještě jsem ho nezkoušela... tak vitamínky papám tak 7 měsíců určitě a kontryhel piju tak zatim 3 měsíce.... minulý týden jsem byla na kontrole na gyndě a doktor mi řekl,že to vypadá všechno v pořádku,že ty hodnoty co bych měla mít,tak mám... :slight_smile: výšku sliznice,vajíčko atd... tak mě aspoň potěšil takhle :slight_smile: minule jsem měla nízkou sliznici...
Ještě mi včera přišla knížka " Metoda Ludmily Mojžíšové " měla jsem ji objednanou...tak taky uvažuju o tom že ji začnu cvičit... nevím jestli to nebude pro mě časově náročný,ale vyzkoušela bych to... :wink:
a jak ty dlouho zobeš vitamínky a piješ kontryhel :wink: ???
31. srp 2010 v 10:37  • Odpověz
@j_a_n_i Ahojky :slight_smile:
no, já mám Femibion 2měsíce a kontryhel od zač.min.týdne a dneska přihodím maliník :grinning: o Mojžíšový slyším jen samá pozitiva, ale teď chybí čas - přemýšlela jsem, že bych na ní koukla přes zimu, uvidíme - zas si říkám, že jsme na začátku, tak zatím nechám tu mojí trojkombinaci a pak se uvidí.

S chlapama to je občas prča - stačí když procházíme kolem dětských věcí nebo kočárků, tak pořád sonduje, co že by se mě líbilo...je to hezký - když vezmu, že ještě loni se na nějaký mimi netvářil, tak je to super.

No v práci to bude asi zajímavý - hlavně si to šéf představuje jak Hurvínek válku - si asi myslí, že těhotenství je záležitostí jednoho měsíce, když kolegyně byla těhotná hned...nemluvě o tom, že to, že po svatbě chceme mimčo si usmyslel on - o ničem takovým jsme spolu nemluvili :zipper_mouth: a nebo má doma věšteckou kouli :grinning: když jsem to řekla doma, tak bylo ticho a po chvíli padla jen otázka"to si dělá pr.el, ne? my máme krizi v kapacitě lidí teď...škoda se rozčilovat :angry:
dneska se jdu odreagovat na kafe s kámoškama a s mrňatama, tak to zase bude balzámek na nervy :sweat_smile:
31. srp 2010 ve 12:25  • Odpověz
Hezký odpolko :slight_smile: to je dobře že takhle pěkně papáš vitámínky a kontryhel piješ... teď sem si právě uvařila taky hrníček
:grinning: k tomu počasí venku jako dělaný :wink: souhlasím s tebou,jste teprve na začátku tak to nemusíš hned uspěchat...
já si právě myslím že ta Mojžíšovka bude trošku problém s tím časem,musela bych to nějak šikovně vymyslet
:grinning: to je bezva že takhle změnil názor na mimi :slight_smile: to je jedině dobře...
Petr byl na tom taky podobně... je to můj spolužák se střední,chodili jsme spolu do třídy a jsme spolu,teď to byly 2 roky :wink: a teď se snad dokonce těší :slight_smile:
No jo to jsou ty šéfové... :confused: :confounded:
Tak si hlavně užij to kafčo s kámoškama a mrňouskama... :wink:
31. srp 2010 v 17:07  • Odpověz
Krásný odpolko holky,
tak jsem viděla, jak live vypadá ten ovulační tester Donna - nevím, jak do funkčnosti, ale je to takový na heslo - to testovací sklíčko drží na dobrý slovo, takže co do životnosti nic moc :angry:

Jinak teda rande s miminama v úterý super - kámošky cácora se mě ptala, kde mám mimino :grinning: tak jsem jí odkázala pěkně ať se zeptá maminky, kde ho má ona...min.čt byla na IVF a vypadá to prý dobře :sweat_smile:

@j_a_n_i my jsme spolu 6let, mimčo se tak nějak odkládalo - řešilo se bydlení, já měnila práci, pak mě nový doktor zjistil hodně špatný výsledky na DČ, takže operace a muselo se čekat, jestli to bude OK, nebo skončím na nějakejch chemickejch sajrajtech nebo dokonce ozařování - naštěstí to dopadlo dobře :dizzy_face: ..konečně se to všechno pěkně uklidnilo, tak se doufám mimi brzy rozhodne, že nás poctí svou přítomností(slova kamarádky, ale od ní to zní hrozně hezky)
2. zář 2010 ve 14:30  • Odpověz
@ivetm : Ahojda Ivetko :wink: tak to je fajn,že to úterní rande s mimčama se vydařilo :slight_smile:
a je taky dobře že ti ta operace skvěle dopadla :wink: že to všechno klaplo... držím ti palečky aby se Vám s mimčem brzo zadařilo :slight_smile: no jo předtím ty starosti a tak teď když už to máte všechno tak pěkně nachystané tak by imčo mohlo dorazit :grinning: :slight_smile:
6. zář 2010 v 11:01  • Odpověz
Holky, tady je nějak mrtvo :angry:
tak kamarádce IVF dopadlo velice dobře - dneska má potvrzený těhu :grinning: a jak se jí ulevilo, tak už potvora provokuje a drzounka drzá mě nazvala brzdou...nemám slov :sweat_smile:
No, jedu se odreagovat směr Znojmo na vinobranní :dizzy_face:
9. zář 2010 ve 21:43  • Odpověz
@ivetm : Ahoj Ivetko :wink: to je fajn,že to té tvé kamarádce vyšlo a má potvrzený těhu :slight_smile:
ono se taky zadaří neboj :slight_smile: já v to taky pevně doufám,ale to tady každá z nás :wink: někdy už z toho mám docela slušný depky :frowning2: :confounded:
jakto že tě nazvala brzdou :sweat_smile: :confused: ??? tak ví jaký to bylo... než jí to dopadlo... je možný že to tak nemyslela jak to vyznělo... :wink:
taky jsem o tom vinobraní ve Znojmě slyšela... ale mám to trošku z ruky :grinning: pak se ozvi jaký to bylo :wink:

jinak pěkný víkend který nás čeká :wink:
10. zář 2010 ve 13:16  • Odpověz
Ahoj všem východočeškám,
taky mezi vás patřím místem narození, i když už řadu let bydlím na jihu. Ale srdce mě táhne neustále na sever :slight_smile:
My se o mimčo už snažíme 2 roky - teda tak dlouho chodíme do CARu. Nejdřív jsem skoro rok brala léky na zvětšení dělohy, pak loni IUI, I. IVF a letos v květnu druhé IVF. Opět neúspěch. Teď čekám na KET, máme 3 embrya v mražáku. Tak uvidíme.
Snažím se na to moc nemyslet, psychika, potvora, pěkně s člověkem mává.
S bněnským CARem (na Obilním trhu - státní zařízení) mám dobré zkušenosti, fajn doktoři i sestřičky. Mají hodně pacientů, takže myslím i hodně zkušeností. Díky tomu je tam vždycky nacvaknuto a musí se vystát dlouhé fronty. Jen mě trochu mrzí, že na co se nezeptáme a nepožádáme o to, to nám sami nenabídnou. Např. imunologii mě taky dělali na vlastní žádost. O nějakém cvičení na otěhotnění mluví dost skepticky. Prostě má to své mouchy.
A co vy, kam chodíte, jestli teda navštěvujete CAR? V HK? Tam je to možná ještě lepší, než v Brně.
Mějte se a hodně štěstí
Blanka
15. zář 2010 ve 21:52  • Odpověz
@j_a_n_i
AHoj Jani, no my máme Znojmo taky dost bokem - 2,5hoďky autem, ale stálo to za to. Manžel si zas pořídil nějaký ten přírůstek do plánovaný vinotéky(no, jsem zvědavá, jestli jí někdy pořídí - vínečko je výborný, takže asi moc dlouho nevydží :grinning: ) červený burčák byl letos luxusní a už koukáme po nějakým ubytování na příští rok :dizzy_face:

@sblanch Vítej! My jsme s manželem na začátku, takže zatím jsme doktory neřešili. Kamarádka si nemůže vynachválit CAR v Pardubicích - s manželem jsou oba v pořádku, ale nějak chemicky k sobě neparujou(nebo aspoň tak mi to vysvětlovala) a mají hned na první IVF 2letou holčičku a teď 2.taky na první pokus, teď jsou na začátku, takže jí teď držím palečky, ať jsou stejně úpspěšný jako s tou svojí cácorkou.
Na cvičení je spousta názorů - někdo chválí, někdo je skeptický - pravda bude asi někde mezi, když nic jinýho, tak se člověk aspoň začne hýbat. Já se pořád nemůžu dokopat zas k nějakýmu pohybu - když člověk příjde z práce, tak toho má plný kecky a než se odhodlá, tak už je zas dlouho :frowning2: a takový to hromadný pocení někde v posilovně není zas moje krevní skupina :zipper_mouth: a v zimě bude hůř...
16. zář 2010 ve 12:17  • Odpověz
Ahoj holky,
my bydlíme ve Dvoře Králové a odkud jsi ty@evik31 ? Koukám že taky okres Trutnov. My už doma jednu cácorku máme a ted se budem snažit o druhé mimi tak to snad brzy vyjde, první se povedlo hned, třetí menzes po vynechání prášků už nedošel. Tak všem vám držím palečky at to taky brzo vyjde. :wink:
20. zář 2010 ve 13:35  • Odpověz
autor
Ahoj hlásím se po delší odmlce,ale ted jsem měla spoustu zařizování,jelikož musím na operaci kvůly ledvinám tak se nám to 2ivf zase posune,no co se dá dělat :unamused:
@luuccaa ahoj va dvoře ted budu ležet 3dny na urologii :stuck_out_tongue_closed_eyes: jinak jsem z Hostinného :grinning:
20. zář 2010 v 19:25  • Odpověz
@evik31 Tak držím moc palečky at ti to tady ve špitále dobře dopadne,urologie je tu prý nejlepší. :wink:
20. zář 2010 ve 20:45  • Odpověz
autor
@luuccaa ahoj děkuju moc no já doufám,že pro mě to už bude poslední navštěva jdu na to už po3 :confounded:
21. zář 2010 ve 14:21  • Odpověz
@evik31 : ahoj taky držím palečky ať to klapne :slight_smile: Eviku píšeš že jsi z Hostinného... tam někde nedaleko od vás je taky Prosečné viď :slight_smile: ???mám tam spolužáka ze střední. Mirek Štefan :slight_smile:
21. zář 2010 ve 14:45  • Odpověz
autor
@j_a_n_i ahoj Prosečná je coby kamenem dohodil,ale jméno my bohužel nic neříká,ale svět je malej :grinning:
21. zář 2010 v 15:10  • Odpověz
@evik31 :ahojky... no oni tam mají mít krámek...asi smíšený zboží či co... ale jak říkáš svět je malej :grinning:
22. zář 2010 v 15:02  • Odpověz
autor
@j_a_n_i to se zítra zeptám kámošky v práci ona je z Prosečný,ale už asi tuším kde to je :slight_smile:
22. zář 2010 v 15:16  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.