• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Snažilky z východních čech aneb otěhotníme ještě letos???

(Zamčená)
21. října 2010 
@evik31 : jj svět je malej :slight_smile: :wink:
22. zář 2010 v 16:57  • Odpověz
ahoj holky, může se přidat, i já sem k vám patřím..jsem z Hradce, snažíme se o mimčo už třetím rokem, mám za sebou MA.., od léta chodíme do Sanusu, a ted mě čeká třetí IUI

a zdravím známé tváře:slight_smile:,ahoj Eviku
22. zář 2010 ve 21:01  • Odpověz
ted jsem si přečetla co jsem napsala a připadám si, jako kdybych byla v pátý třídě a přestoupila do nový školy a odpovídala na otázku: Tak co nám o sobě řekneš :grinning: :grinning: :grinning:
22. zář 2010 ve 21:03  • Odpověz
autor
@skol ahoj :grinning:
23. zář 2010 ve 12:18  • Odpověz
Ahoj já asi patřím mezi vás jsem z Náchoda a hlavně jsem klientem hredeckého Sanusu vlastně od roku 2007 co jsem podstoupila 1IUI negativní a 1 ivf 11 vajec,8 oplpdněných 5 na zavedení,nechala jsem zavést dvě a je z toho Verča,letos v březnu jsem podstroupila Ket vložena 2 embria a nedopadlo to,v květnu nové IVF 5 vajec žádné se nechytlo nebo nebylo na zavdení tak jsem ušetřila jedni ivf hrazené pojištovnou to jsem vyplácala ted,ale byla jenom dvě vajíčka z toho jeden bojovníček prý velké kvality tak čekám jestli se chytne a letos vůbec budu těhotná,protože letos už do dalšího pokusu nejdu. Mám už pak jen jeden a ten si nechám na delší čas.Stejně mi v prosinci vyprší rodičák a nastoupím do práce tak uvidím jak mě to tam bude dlouho bavit a podle toho uvidím co dál.Ale musím tomu bojovníčkovi věřit,že mě nesklame.Ted si vás musím přečíst :wink:
23. zář 2010 ve 14:21  • Odpověz
autor
@evaav ahoj já taky jezdím do sanusu v HK,ty jsi ted v očekávání jestli to dopadlo?
jestli ano tak držím pěsti :wink: já chodím ještě do diskuze nové snažilky sanusačky tak třeba tam poznáš známou tvář :wink:
jinak vítej ve východočeškách :grinning:
ke komu chodíš v sanusu já chodím k Dejmkoj
23. zář 2010 v 15:13  • Odpověz
Já mám Štěpána ml.,ale měla jsem i Šilhana,Novotnou i starýho Štěpáne ted oficialně patřím mladýmu :grinning:
Tu diskuzi nové snažilky sanusačky musím najít
23. zář 2010 v 18:02  • Odpověz
čusky busky zdravím i tady :grinning: :grinning:
23. zář 2010 v 18:12  • Odpověz
@evaav Ahojda tak jen ať bojuje a to by bylo :wink:
23. zář 2010 v 18:12  • Odpověz
jéé,ahoj rvasata, tak se tu pěkně scházíme:slight_smile:

evaav ahoj, i já chodím k Štěpánovi ml.:slight_smile:
23. zář 2010 v 19:55  • Odpověz
autor
Hezké ráno všem a tady zase nikdo není,no asi nemáte volno v práci jako jáááááááááááááá :grinning:
27. zář 2010 v 10:25  • Odpověz
Ahojky,
tak jsem zase zabloudila :grinning: to je děs, venku celý víkend hnusně, v práci na mrtvici :frowning2:
Koukám, že @evik31 si aspoň užívá doma :dizzy_face:
27. zář 2010 ve 14:34  • Odpověz
autor
@ivetm jojo máme volno,ale kdyby aspon hezky bylo ,ale holky se pořád někde toulají :confused:
27. zář 2010 ve 14:55  • Odpověz
Ahoj zdravím vychodní čechy i když hodně zamračené :pensive:
27. zář 2010 v 15:36  • Odpověz
autor
@evaav řekla bych ,že východní čechy už jsou promáčené ,to snad radši at sněží a mrzne a svítí krásné zimní sluníčko :zipper_mouth:
27. zář 2010 v 16:22  • Odpověz
autor
Brý den :grinning:
28. zář 2010 v 09:37  • Odpověz
autor
tak koukám tady stále mrtvoooooo :angry:
30. zář 2010 ve 13:28  • Odpověz
žooova jsem tady na tuto diskuzi kapánekček zapomněla :slight_smile:
10. říj 2010 v 19:57  • Odpověz
autor
@rvasata no to teda,ale ono je v tu v poslední době nějak liduprázdno :unamused:
11. říj 2010 v 09:10  • Odpověz
@evik31 No joo tak si zase povedeme dialog spolu,nooo :grinning:
11. říj 2010 v 09:11  • Odpověz
autor
a tady stále nikdo :astonished:
21. říj 2010 v 15:12  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.