• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Snažilky Zlín

(Zamčená)
11. března 2008 
Zdravím všechny snažilky, které plánují mimi tak jako my!! :slight_smile:
1. čer 2007 v 09:30  • Odpověz
Ahojky, zatím jen plánujete nebo se už i snažíte?
1. čer 2007 ve 13:01  • Odpověz
Ahoj holky.My už se snažíme 1,5 roku o druhé a furt nic.Jezdíme do Zlína k dr. Annovi na CRM.
1. čer 2007 v 19:41  • Odpověz
autor
My teda začínáme naostro až za měsíc, protože 1.9. máme svatbu, tak jsem zvědavá jak se nám bude dařit. Doufám, že to půjde hladce, ale není to tak jednoduché jak by si člověk přál!!!Sice máme v rodině že to je hned, ale nemusí to platit u mě!! :frowning2:
4. čer 2007 v 07:40  • Odpověz
.. no to tak bohužel bývá, u nás v rodině je to pěkný extrém, má sestra, která je o šest let starší, s první dcerou přišla do jiného stavu ani nevěděla jak a druhá dcera jim trvala 1 měsíc, a já s nepolodností bojuju zatím neúspěšně 2,5 roku, :angry: , ale člověk musí věřit, že to jednou vyjde :slight_smile:
5. čer 2007 ve 12:26  • Odpověz
Ahoj holky,sice sem už uplně nepatřím ale neodpustím si pozdravit Zlíňačky :wink: .Držím vám moooc palce,my se snažili 2 měsíce,svatbu jsme měli ted 2.6.tak nám to všechno hezky vyšlo :dizzy_face:
5. čer 2007 ve 12:37  • Odpověz
Ahoj Zajdav.Chodíte taky na kliniku nebo se snažíte zatím bez pomoci? 2,5 roku už je docela dlouho.A proč vám to nejde? My jsme u prcka stimulovali tři měsíce clostilbegytem a třetí měsíc to vyšlo.Ted jsme to zkoušeli půl roku sami,půl roku clostilbegyt a nic,tak jsme začali jezdit do Zlína a tento měsíc jdu už potřetí na IUI.Když to neklapne,tak mě příští měsíc čeká IVF.No už nejsem nejmladší.
5. čer 2007 ve 20:00  • Odpověz
Ahojky,tak já se k vám taky přidám :slight_smile: S manželem se snažíme skoro 2 roky,ale protože jsem v loni prodělala 2 operace ruky,bylo snažilkování téměř na rok přerušeno a takže defakto od února letošního roku se snažíme poctivě.Doktorka mi nechala udělat hormonální obraz,který nedopadl nejlíp a kvůli krátkým cyklům jsem dostala utrogestan.Jelikož se nám mimi za dobu braní utrogestanu nepovedlo,tak jsem se znovu objednala k doktorce,která mi bude dávat nějaké léky na úpravu hormonů,tak snad potom se zadaří :slight_smile:
5. čer 2007 ve 20:08  • Odpověz
Ahojky. Koryno snažili jsme se 10 měsíců sami a zbytek za pomocí lékařů. Jezdíme se léčit do Brna na Obilňák a máme za sebou 3 x IUI a 1x IVF.Za 14 dnů začínáme další kolo IVF. Já mám problém hormonální - anovulace a podezření na PCO.Bohužel už jsem nejmladší a čas docela tlačí. Tak třeba teď budeme mít štěstí. :slight_smile:
6. čer 2007 v 08:12  • Odpověz
Zajdav,ted to určitě vyjde.A proč jezdíš až do Brna? Mě můj gynekolog nabízel Brněnskou UNICU,jenže aby manža nepřišel o práci,tak jezdíme do Zlína,ušetří mu to čas a nemusí si brát tak často dovču. Meggi10: tobě přeji,aby to klaplo bez doktorů a Extravagance: hurá do toho a půl je hotovo.
6. čer 2007 v 18:40  • Odpověz
Obnova tématu, přidá se někdo? :wink: Taky by mně zajímalo jak jste na tom vy, které jste se snažilkovaly v červnu :slight_smile: Těm, kterým se to povedlo velká gratulace
20. únor 2008 ve 21:02  • Odpověz
Ahojky. tak já se hlásím :wink:
20. únor 2008 ve 21:29  • Odpověz
Super, říkala jsem si, jestli se náhodou nebudu ve Zlíně snažit sama :grinning:
lentilkkoo jak jste na tom vy? My to zkoušíme zatím čtvrtý měsíc
20. únor 2008 ve 21:40  • Odpověz
juni: u nás to vypadá, že se právě zadařilo a dnes jsem právě 6+0 tt :dizzy_face: Ale snažili jsme se dlouho a dokonce tohle těhotenství je po IUI
20. únor 2008 ve 21:57  • Odpověz
juni, pojď za náma na tu druhou diskuzi o Zlínu, je nás tam hodně a víc to tam žije, ať netříštíme síly :slight_smile:
21. únor 2008 v 09:22  • Odpověz
Ahojky já taky bydlím v blízkosti Zlína.
A v kterém jiném témátku se scházíte?
21. únor 2008 v 09:56  • Odpověz
Ahoj Sisidani, scházíme se v CRM Zlín, tak když budeš mít zájem jít do klubu, tak se přidej, každý je vítaný :wink: :wink:
21. únor 2008 v 11:09  • Odpověz
:confused: že bych něco přehlídla? Tak jo, jdu se za váma podívat :slight_smile:
21. únor 2008 ve 20:05  • Odpověz
Ahojki holky my jsme se s manželem snažili 2,5 roku nakonec nám pomohly přírodní potravinové doplňky fytotonik a vitatonik pokud by jste chtěly napsat bližší informace můj email je AnnaVrablikova@seznam.cz :wink:
11. bře 2008 ve 13:40  • Odpověz
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.