• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

♥ Snažíme se od března 2010 ♥

(Zamčená)
4. května 2010 
Jé Ani to je krásný, já dva dny na to měla 30tiny :dizzy_face: to bylo opravdu krásně :dizzy_face:
6. led 2010 ve 13:35  • Odpověz
Ani myslíš tu Terezku, co mám v albu focenou s Adámkem? :wink:
6. led 2010 ve 13:36  • Odpověz
Dani, 30tiny?tak to moc gratuluju:slight_smile:muj manza mel taky v srpnu 30 ale 3 :wink:
6. led 2010 ve 13:36  • Odpověz
jj presne tu terezku co je s adamkem? :wink:
6. led 2010 ve 13:37  • Odpověz
Jé díky :slight_smile:
6. led 2010 ve 13:37  • Odpověz
Láska zatím ne, jen kamarádi. Rádi si spolu hrajou a hlavně s její maminkou se mi dobře kňafe :grinning:
Zrovna dneska za náma holky příjdou, děti si pohrajou a mamči pokecaj :grinning: :wink:
6. led 2010 ve 13:38  • Odpověz
No tak to to máte dobře vymyšlené a neperou se o hračky? :grinning: :grinning:
6. led 2010 ve 13:41  • Odpověz
Ani né, docela jsou v pohodě. Ale řádit taky uměj, když se začnou honit, tak to taky stojí za to. Půjdem spolu dnes i bobovat, tak zkusím vzít foťák :wink:
NO jo první jsme rodily s kámoškou spolu a u druhého už nám to nevýjde... :unamused:
6. led 2010 ve 13:43  • Odpověz
Ona uz je v ocekavani?
jasne vem fotak a pak jsem zas dej nejake foto a vidime jak se pomalu rozviji laska mezi adamkem a terezkou :grinning:
6. led 2010 ve 13:45  • Odpověz
Ani ano je
:grinning: tak jo, zkusím to nafotit :grinning:
Jinak už je Adík vzhůru tak jim půjdem naproti, tak zatím pa pa a uvidíme se večer :dizzy_face:
6. led 2010 ve 14:04  • Odpověz
renes: no já byla vdaná a eště na střední :D to sem byla pěkně divná :D ale ještě že tu seš.. :grinning: já se vdávala 28.6.2008, takže to v prosinci bylo už rok a půl.. a před svatbou jsem si říkala že se začneme snažit po roce a ouha, nějak jsme se zapomněli :D :D :D takže by to snad už teď mohlo vyjít :slight_smile:
6. led 2010 v 16:06  • Odpověz
Krásný zbytek středy děvčátka :slight_smile: Tak jak jsem to tak pročítala, jsem jediná, kdo není vdaná :unamused: A paní dandelion se vdávala na moje narozky :grinning: Všem Vám moc gratuluji a přeji hodné a obětavé manžílky a hlavně ty prďolky malý :sweat_smile:
.danda. dělat v DD je opravdu náročné, ani ne fyzicky, jako spíš psychicky, to je horší :frowning2: ale lidičkové jsou super, hodní a dokážou práci pro ně ocenit :sweat_smile: což je pro mě asi největší odměna :wink:
6. led 2010 v 16:12  • Odpověz
lenik: :D paní dandelion :D :D :D zajímací ;) jinak jsem Eliška ;)
6. led 2010 v 16:21  • Odpověz
těší mě, Lenka..... :grinning: .......jsem si říkala, že nejsem jediná nevdaná tady a ono jo :wink:
6. led 2010 v 16:22  • Odpověz
lenik: no to víš.. to je když se 19tky zblázní :D ale je pravda že já jsem o tom snila už dlouho.. brzy se vdát a mít brzy mimčo.. :slight_smile: nikdy jsem nechtěla žít jen "na psí knížku" a můžu být ráda že sem našla tak skvělýho manžu ;) :slight_smile: a vy se chystáte brát?
6. led 2010 v 16:30  • Odpověz
Eliška: tak to jsem nikdy nebláznila, ještě loni jsem říkala, že dítě nechci, letos změna :wink: a jak dlouho jste spolu byli, než jste se vzali? :grinning: ale určitě skvělýho manžela přeju :sweat_smile: No, u nás svatba asi jen tak nehrozí :confounded:
6. led 2010 v 16:36  • Odpověz
Ahojky tak sem se vratila ze skoly z te zkousky a dobry mam za jedna a to jsem se to vubec neucila:slight_smile: :wink:
tak mam trochu radost protoze kdyz bych prerusila tak by mi to mohli pozdeji uznat :wink:
jinak leni:nejsi divna kdyz nejsi vdana,to my jsme divny s eliskou kdyz jsme se do toho tak brzo pustili ale urcite a to asi muzu mluvit za nas obe jsme za to moc radi:slight_smile: :wink:
6. led 2010 v 17:51  • Odpověz
Doufam ze tu nekdo bude:slight_smile:
6. led 2010 v 17:52  • Odpověz
A on tu nikdo neni:frowning2:
6. led 2010 v 18:19  • Odpověz
ahojda kočky, tak konečně doma z práce :frowning2: uf, to mi to bude trvat, než dočtu, co se tu dělo :slight_smile:
6. led 2010 v 18:40  • Odpověz
renes: už tu jsem :D :D a zrovna mi je docela dost smutno.. manža mi oznámil, že dneska dorazí až kolem 9 :( sem votrávená, páč to není poprvé... šéfové ho šíleně využívaj.. doufám že se to buď změní, nebo bude nutná asi změna práce :/ :slight_smile: Gratuluji k jednušce ;) si šikula ;)
lenik: my sme spolu byli od mých 14 :D :D :D ale to bylo ještě hodně nevinný ;) ale teoreticky se to počítat dá ;) a Ani má pravdu my jsme tak trochu divný, ty jsi úplně normální :D :D :D
6. led 2010 v 18:44  • Odpověz
Ahoj veru,jak bylo v praci? :wink:
6. led 2010 v 18:44  • Odpověz
Eli no presne moje rec:slight_smile:to mi nejsme normalni :wink:
6. led 2010 v 18:46  • Odpověz
jé tak jste se holky dostali ke svatbám, jo? No Eli ty ses teda fakt vdávala brzy, já jsem byla taky od 15 s klukem 7 let, ale naštěstí jsem zjistila, že to je id.... a ukončila jsem to. On už teď má dvojčata a já nic, ale je svobodnej a já mám toho nejskvělejšího chlapa pod sluncem, takže jsem šťastná, že to tak dopadlo.
6. led 2010 v 18:46  • Odpověz
Aničko díky, byl to děs :grinning: ale docela to uteklo a těší mě, že už se to dnes láme a za chvilku bude zase víkend :slight_smile: navíc jsme si dnes s manžou domluvili dovolenou ve Špindlu v březnu, tak to je taková vidina, na kterou se moc těším. A ještě lepší by bylo, kdybychom tam jeli už ve třech :slight_smile:
6. led 2010 v 18:47  • Odpověz
A jak eli jak je? :wink:
6. led 2010 v 18:48  • Odpověz
Veru ,no o verim ve trech se to vzdicky lepe tahne:slight_smile:mozna i ve ctyrech
6. led 2010 v 18:49  • Odpověz
renes: čoveče, dneska sem si přišla že bych mohla mít třeba nějaký příznaky :D mám hrozně citlivý prsa a cítím v nich pnutí.. tak uvidíme... :slight_smile: ale jinak se vůbec nesleduju :D :D :D
6. led 2010 v 18:52  • Odpověz
eli:tak citlivost pnuti no ale vlastne se vubec nesledujes :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
6. led 2010 v 18:56  • Odpověz
veru: a já po 5ti letech zjistila že je ten pravej :slight_smile: líbilo se mi jak se ten vztah vyvíjel a můžu říct, že sme si čím dál víc bližší.. já jsem spokojená že to je tak jak to je..:slight_smile: jen nám to štěstí teď dost hyzdí manžovo práce..:( nedovedu si představit, že budem mít mimčo a on bude pořád chodit domů takhle pozdě.. a navíc s neproplacenejma přesčasama.. :( no ono to nějak dopadne doufám... :fearful:
6. led 2010 v 18:57  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.