• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

♥ Snažíme se od března 2010 ♥

(Zamčená)
4. května 2010 
renes: neee vůbec :D :D :D ale to bych nebyla já aniž bych si s každým prdíkem nemyslela že je to příznak :D :D :D :sweat_smile:
6. led 2010 v 18:58  • Odpověz
eli:nj vsak uz te trochu znam :wink:a neboj vsechno snad dobre dopadne:slight_smile:

Veru jak rikam jsme s eli sileny :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
6. led 2010 v 19:15  • Odpověz
holky já se taky vůbec nesleduju :grinning:
6. led 2010 v 19:20  • Odpověz
Eli tak to je lepší varianta zjistit, že je ten pravej. Ale i tak si říkám, že jsem na to přišla včas, kdybych na to přišla po svatbě a nedej bože po dítěti, tak by to bylo horší :slight_smile:
6. led 2010 v 19:23  • Odpověz
Ahojky
Ani grtuluju ke zkoušce! Jsi šikulka :dizzy_face:
Veru tak hlavně že jsi to tam přečkala, dnes to bylo dlouhý,že
Berušky toje dobře, že doma máte miláčky, teď už jen ty broučky pod srdíčko a je to :dizzy_face:

My jsme se dnes docela vyblbli na kopci, dědi si pohrály, bylo to fain odpoledne :dizzy_face:
6. led 2010 v 19:44  • Odpověz
Jsem z5 z vycházky s chlupáčkama :wink:
Já si nemyslím, že jste divné, když jste se vdávaly tak mladé, naopak, prostě jste to tak cítily obě dvě, tak jste do toho hupsly, na tom není nic špatného. Hlavní je, že jste spokojené a klape vám to. A to vám moc přeju :grinning:
Jinak ke zkoušce také gratuluji :sweat_smile:
6. led 2010 ve 20:20  • Odpověz
Holky, už jste určitě koukaly po kočárkách, poraďte na jakejch stránkách :sweat_smile: Já hledám všude možně, ale ještě mě nic moc extra nezaujalo :frowning2:
6. led 2010 ve 20:31  • Odpověz
LEničko a co by se tia tak líbilo? :wink: Jakou máš přestavu nebo co od něj očekáváš? :wink:
6. led 2010 ve 20:47  • Odpověz
Něco obyčejného, jako bývaly dřív, 4 stejně velký gumový kolečka, variabilní, drobek terénní :wink: Nic extra, prostě obyč kočárek. A očekávám kvalitu za rozumnou cenu :sweat_smile:
6. led 2010 ve 21:15  • Odpověz
Ahojky holky taky vam to jde tak pomalu? :frowning2:
6. led 2010 ve 21:23  • Odpověz
Leni, tak v těch ti moc neporadím..... co Inglezina ? :wink:
6. led 2010 ve 21:23  • Odpověz
Tak to ja bych chtela kombinovany kocarek s prednima koleckama otocnyma aby se dobre jelo:slight_smile:
:wink:
6. led 2010 ve 21:28  • Odpověz
Ani dnes je to zase masakr :angry: nevím co stím je
Ani jsi má zpřízněná duše :wink: :sunglasses:
6. led 2010 ve 21:32  • Odpověz
Dani tva zpřízněná duše tak to mě opravdu moc těší:slight_smile:A co nejake fotecky udelalas na sankovacce?a jak jim to spolu slo(terezce a adamkovi)?

no ten kocarek ma svagrova ho má a a na dlazdicich takovych tech kostkach je suprovej:slight_smile:i manzovi se libil kdyz ho ridil no jezdi uplne sam :wink:
6. led 2010 ve 21:51  • Odpověz
Chtela jsem napsat driv ale proste mi to neslo:frowning2:
6. led 2010 ve 21:54  • Odpověz
Taky mě to dost blbne :angry:
Ani jo šlo jim to :slight_smile: fotos dodám zíra, dnes je to fakt zabržděný :unamused:
My máme x-landera a jsem i po těch letech stále spokojená :sunglasses:
6. led 2010 ve 21:57  • Odpověz
No tak vy mate urcite schovany i nejake ty oblecky ne?kocarek mozna budete muset koupit postylku ale to se zvladne a mate spoustu veci zarizenych :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:

jinak taky v tobe vidim zpřízněnou dusi,si takova pohodova a strasne dobre se s tebou povida a hlavne nevidis problem ze jak ja tak eliska zaciname driv nez je na tuto dobu zvykle:slight_smile:

tak jste si uzili?no to je parada :grinning:
6. led 2010 ve 22:01  • Odpověz
Ani díky ti :dizzy_face:
jj máme toho schovaného dost, ani postýlku nebudeme kupovat :wink: , Adámek půjde na velkou postel a uvolní postýlku sourozenci :wink:
Ale taky to není tak moc dlouho, kdy jsem všechno tohle musela nakoupit, obědnat a sehnat :wink:. Tak vám třeba aspoň budu moct poradit, co je fakt potřeba a co bylo zbytečné :wink: .
No já pořád tajně doufám, že budu dokupovávat růžové :zipper_mouth: :grinning:
6. led 2010 ve 22:07  • Odpověz
Dani, no to budem jedine radi kdyz nam pomuzes teda aspon ja :wink: obcas jsem ztracena a predpokladam ze v tehotenstvi to bude stejne a nakupovat kravinky je sice krasne ale leze to do penez a to v tehle doe neni nejlepsi. :frowning2: i kdyz kupovat veci pro mimco musi a urcite bombove:slight_smile:

Vkolik rano Adamek vstava?Dovolujete mu televizi nebo ne tak jako zajimaji ho obrazky v televizi?nebo mu ctete knizky?A jeste se zeptam kdyz byl maly mel takovou tu hraci deku?jestli jo Bavilo ho to?
Dekuju za odpovedi ale kdyz budu tehotna budu te zahrnovat dotazi dvojnasobne :wink:
6. led 2010 ve 22:12  • Odpověz
Jsem se ale rozepsala :astonished:
6. led 2010 ve 22:13  • Odpověz
Byla jsem ve sprše :sweat_smile:
Budu jedině ráda, když vám budu moct kakkoliv poradit, či pomoct :dizzy_face:

Adík ráno vstává okolo půl osmé + -, na televizi se kouká většinou ráno a to na kouzelnou školku a pak medvídka Pů (to je oblíbenec) a občas mu poštím dvd Traktor tom to je taky miláček :slight_smile: . Knížky zatím spíše prohlížíme a dlouho ho to nebaví. Hrací deku jsme taky koupili a byl na ní všeho cšudy tak 3x. Absolutně nevyužitá, ale co jsme teda využili bylo lehátko Fischer Price! Na to nedám dopustit :wink:
Ani jen se ptej, ráda ti budu odpovídat :wink:
6. led 2010 ve 22:27  • Odpověz
Aha a ja ji chtela v budoucnu koupit,ale mame kocicku a to je fkt mazlik tak by to asi byla spis jeji deka a ne mimca:slight_smile: :grinning: ale uvidime me se teda vzdycky libila:slight_smile:A lehako tak to chci urcite poridit je to dobre n odpocivni po kojeni asppon kdyz ublinkne nemuze se mu nic sta:slight_smile:jelikoz je trochu do zvysene polohy:slight_smile:
6. led 2010 ve 22:33  • Odpověz
Přesně tak :wink:
Třba ji využiješ, ale u nás to nemělo efekt, když jsem chtěla mít Adámka u sebe v kuchyni tak jsme pod deku musela dávat ještě nějakou děku (máme na zemi lino) a stejně se mi zkutálel. Když jsem si s ním hrála,tka mi to překáželo, takže jsem to schovala :wink:
6. led 2010 ve 22:36  • Odpověz
:slight_smile:treba to u budouci holcicky vyuzijes:slight_smile: :wink:
jinak byl to hodne velky nezvyk kdyz jste byli doma najednou tri?prece jen je to zasah do steerotypu ne?musis si den prekopat podle mimca ne?
6. led 2010 ve 22:39  • Odpověz
Tak to každopádně! Jiné starosti, jinak spíš, a o stereotypu se do 1. roku ani nedá mluvit! Když už si myslíž, že máte něco zajeto a že to tak bude, tak tě okamžitě vyvede z omylu :grinning: . A naplánovat si něco? Ani náhodou, je to stejně úplně jnak, samozřejmě podle miminka :grinning:
6. led 2010 ve 22:43  • Odpověz
A to kojeni ze zacatku vstavani prepnes se do rezimu ze te zbudi jeho plac?protoze ja kdyz ted spim tak me jen tak neco nevzbudi kdyz usnu tvrde
a nebo vubec nespis tvrde? :wink:
jo uz jsem asi otravna tak to klidne rekni at te neunavuju
6. led 2010 ve 22:46  • Odpověz
Ani tělo matky po porodu je hotovej div světa! :dizzy_face: Padneš do postele únavou, vyčerpáním a usneš tak tvrdě, že to snad ani víc nejde a uslyšíš vždy nejen pláč, ale i sebemenší kňourknutí nebo pohyb! Já se vzbudila ikdyž si ublinknul! :sweat_smile: A věř, že během pár hodin jsi totálně ready a připravená fungovat! Mě stačilo i 6 h spánku denně a byla jsem totálně fit! V těhu jsem byla schopná spát i 14hodi! :sweat_smile:
Adámek spí celou noc teprve měsíc, takže se konečně vyspím, ale i tak se kolikrát v noci vzbudím a chci na něj juknout, jestli je ok, ale už s náma v ložnici nespinká :grinning: 22.12. jsme ho přestěhovali do jeho nového pokojíčku, co dostal k vánocům a apinušká tam jako andílek :dizzy_face:
6. led 2010 ve 22:52  • Odpověz
Ani v poho :wink:
6. led 2010 ve 22:53  • Odpověz
Jdu se vykoupat a rano se zas ozvu a moc ti dekuju za to ze me takhle informujes:slight_smile:sem zato moc rada.SSem moc rada ze jsem te poznala a vim ze ti snad muzu rict cokoliv :wink:
6. led 2010 ve 22:57  • Odpověz
Ani díky za tvou důvěru a i já jsem ráda, že jsme se poznaly :dizzy_face:
Taky půjdu do hajan.
zítra pa pa :slight_smile:
6. led 2010 ve 22:59  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.