• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

♥ Snažíme se od března 2010 ♥

(Zamčená)
4. května 2010 
Snažilky:
dandelion.......21 let.................2 snažení........................ 26DC (poslední cyklus 32 dní)
verunka3.......25let..................1 snažení........................ 17DC (posl.cyklus 32 dní)
danda...........30let..................0 snažení........................ 16DC (posl.cyklus-vysazení HA)
renesme........20let..................2 snažení....................... 13DC (posl.cyklus 43 dní)
cincinnati.......28 let..............moment.nesnažení .............13DC (posl.cyklus 28 dní)
janicka88.......21let...................snažení..........................11DC (posl.cyklus)
clair..............27let...................1 snažení........................ 2DC

lenik 87.........23 let..........moment. ještě nesnažení........... DC
darinka x.......23let................moment.nesnažení............... DC
cizu.............. ......................................................... DC
7. led 2010 v 08:52  • Odpověz
přeji krásný den kočky :slight_smile: včera večer mi vůbec koník nefungoval... :/ tak snad dneska popovídáme ;)
7. led 2010 v 08:54  • Odpověz
Ahojky
Eli koukám, že nám střežíš tabulku, šikulka :dizzy_face:
no včera to bylo děsnýn, nevím co tam vymýšlej :angry:
7. led 2010 ve 12:06  • Odpověz
Ahojky Berušky :wink:
tak jaký máte dnešní plán?Eli:vcera jsme si s danou moc dobre popovidali a tyky mi to slo hrozne nejdriv vube c pak to strasne dlouho trvalo no hruza ale bylo to pouzitelnejsi az kolem desate vecer:frowning2:

Jinak celou noc me popichavalo u praveh vajecniku kolem druhe jsem usnula porad jsem se prevalovala:frowning2:

Tak dneska mám 13 DC tak tto vypada nadejne co y Eli kdy budes tesovat? :wink:
7. led 2010 ve 12:08  • Odpověz
Ahojky Aničko! Tak šupky dupky na snažílkování :dizzy_face: :wink:
jj pěkně jsme pokecaly :slight_smile:
7. led 2010 ve 12:13  • Odpověz
Ahojik Dani,
to vis ze snazilkovani bude:slight_smile:Takky uz se tesim:slight_smile:ty uz mas po ovu?vid?uz se tesim na ty fotecky ze sankovani:slight_smile:
a jeste to kojeni trochu z toho mam strach ze o nebudu zvladat ale to si prijde samo s instinkty vid?Jinak boli to hodne?teoreticky kdyz to zvladate nemelo by ne:? :wink:
7. led 2010 ve 12:20  • Odpověz
No jo fotky, hned jdu na to :wink:
Ani kojení se rozjede úpně samo a tělo si tě navede, neboj :wink: . Kojení jako takové nebolí, ale může se stát, že ti popraskají bradavky a to pak bolí. Já jsem si je před porodem každý večer ve sprše masírovala houbičkou a pak po porodu mazala b-panthenovou mastí a úplně v pohodě :wink:. Kojila jsem 11měs.
7. led 2010 ve 12:24  • Odpověz
Tak jo to taky skusim:slight_smile:kdyztak mi porad muzes poradit :wink: Teda aspon doufam:frowning2:ze ti to nebude vadit

A ty fotecky honem uz se tesim:slight_smile:A uz jste papali?copak jste meli dobreho? :wink:
7. led 2010 ve 12:30  • Odpověz
Tak to vypada ze jsme tu zase zbyly jen mi dve :wink:
7. led 2010 ve 12:32  • Odpověz
Ani, jasně že budu :wink:
Adámek spinká měli jsme sekanou a br. kaši :slight_smile:
no jo, všechny makaj :wink: snad to večer bude lepší, ty zase budeš snažílkovat :wink: :grinning:
7. led 2010 ve 12:38  • Odpověz
Dani,no teda vám to ale šlo:slight_smile:
no Terezka musí být velká kamarádka:slight_smile: :wink: Strasne vám to sluší :slight_smile:všem:slight_smile:
7. led 2010 ve 12:44  • Odpověz
A adámek se vám povedl hned? :slight_smile:
7. led 2010 ve 12:46  • Odpověz
Ani je veliká kamarádka, i maminka :dizzy_face: . děkuji vyřídím :slight_smile:
za 5 měs. :wink:
7. led 2010 ve 12:54  • Odpověz
Koukam ze to tu nejak vazne dneska vubec nic nemam a manza montuje pocitac takze ani uklizet nemuzu protoze tu je strasne moc sroubku:slight_smile: :grinning: tak ted cekam az to da zase dohromady a taky bych chtela nainstalovat The sims 3 uz se na to moc tesim:slight_smile:
7. led 2010 ve 13:56  • Odpověz
Ani no neke! Ty mastíš simíky!? :sweat_smile:
My za chvilku vyrazíme ven :wink:
7. led 2010 ve 13:58  • Odpověz
No konečně jsem se sem dostal :D Ani, asi se testnu až tak 28DC, uvidíme.. :slight_smile: radši bych hned na jistotu ;) Dani, jen 11 měsíců? Já bych chtěla kojit jak jen to půjde.. :slight_smile: nejlíp tak do 3 let ;) ale teď se mi to říká.. :slight_smile:
Jinak já ještě nejedla.. nějak nemám vůbec chuť..:/ a natož ještě něco vařit.. nejradši bych si objednala jídlo rozvozem :D :D :D lenora jak blázen :D jeee simíky.. já je mám už půl roku, ale pařila sem je jen první měsíc.. to mě bavilo děsně.. :D :D :D teď už moc ne, taky čekám až bude víc rozšíření a doplňků.. :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile:
7. led 2010 ve 14:09  • Odpověz
Dande, Renes, kde ste nám to odskočili? Ako máme vedieť, čo je s vami a ako sa máte? :slight_smile:
7. led 2010 ve 14:12  • Odpověz
Eli no uvidíš, já byla ráda, že se to utlo, páč začaly růst zuby a párkrát mě stisknul! :grinning: a že to pěkně bolí :grinning:
Pak už mají rozum a mě se to moc nelíbí, když venku přiběhne dítě a vyhrne mamince triko a že chce mlíčko :confounded: :wink:
7. led 2010 ve 14:12  • Odpověz
pet: :D neee my jen fungujeme na dvou frontách ;) jen jsme tu holky chtěli trošku podpořit viď aní :slight_smile: ;)
7. led 2010 ve 14:16  • Odpověz
dani: no to je zas fakt :D co já vím, moje mamča (má skoro 6ti letý dvojčátka) se děcka snažila odnaučit už od 4 let, povedlo se jí to ve 4 a půl ale ještě teď se sestřička bradavkama uklidňuje.. a je fakt že je to takový "divný" :D :D :D
7. led 2010 ve 14:19  • Odpověz
No jasne dan na dvou frontach ale tady jsem casteji prece jen tu neni jeste tak narvano :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:

pet:My bychom neumeli nedat vam vedet jisteze dame vedet jak na tom jsme a az budem tehule bude to velka radost a budem to chtit vsude povedet :grinning:
7. led 2010 ve 14:33  • Odpověz
ani: :D to to dáme na všechny diskuze :D :D :D a všem pošlem fotky testíků :D :D :D
7. led 2010 ve 14:37  • Odpověz
Jo to je dobry napad proste to vykricime do sveta :grinning: :grinning: :grinning:
7. led 2010 ve 14:41  • Odpověz
nojo tady je to jednoduchý, ale sem zvědavá kdy se to dozví tchánovci :D :D :D
7. led 2010 ve 14:42  • Odpověz
Dande, Renes, počítam s tým, že sa ozvete, keby niečo...
7. led 2010 ve 14:52  • Odpověz
pet: to každopádně.. :D
7. led 2010 ve 14:55  • Odpověz
Eli :wink: mas nekde foto ze svatby?
7. led 2010 v 15:01  • Odpověz
ani, měla sem je na beremku, ale smazala sem je.. tak dám sem pár fotek.. :slight_smile: ;) taky sem nějaký dej :slight_smile:
7. led 2010 v 15:10  • Odpověz
Teda já nestačím dočítat, co se tady toho děje. Včera mi můj net vypověděl službu, což dělá vposlední době dost často :angry: Asi budu muset uvažovat o změně. :confounded: Jinač věřím, že se to tu večer vylidnilo a šlo to líp, ale po 22 večer jsem přešťastna, že jsem v posteli. :rolling_eyes:
Jinač super, že se ptáte zkušenější, aspoň vím, na co se připravit a taky super, že tu s náma je taková primová mamina. :grinning:
Jinak, já bych tento týden měla mít MS, takže příští týden začneme zkoušet bejbátko :wink: Tak doufám, že to vyjde........zrovna tak jako vám, moc to přeju všem. :grinning:
7. led 2010 v 16:17  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.