• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

♥ Snažíme se od března 2010 ♥

(Zamčená)
4. května 2010 
Berusky,
tak to album je fakt na hlavu hrozna prace :wink:
7. led 2010 v 16:44  • Odpověz
ani: koukám že chceš stejnou postýlku jako já :P :D
7. led 2010 v 16:46  • Odpověz
jj a je taky od tebe z alba :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
7. led 2010 v 17:02  • Odpověz
Ahojky, tka jsme se vyvětrali, začíná tam pěkně přituhovat :wink:

Leni díky, se začnu stydět, takvé chály :pensive: :sweat_smile: :dizzy_face:
7. led 2010 v 17:28  • Odpověz
ani, teeeda :slight_smile: je moc krásná, celej ten set, přebalovák, komoda, police.. pěkné pěkné :slight_smile:
jinak holky teď jsem mluvila s manžou :/ je otrávnej.. říkal, že by mu museli dát aspoň o 5tis víc, aby tam zůstal.. :/ ale to oni nedají.. takže to vypadá že se budem stěhovat :/
7. led 2010 v 17:42  • Odpověz
Ahoj holčinky, teda to je práce to dočíst :slight_smile:
7. led 2010 v 18:10  • Odpověz
a co veru? jak dneska bylo???
7. led 2010 v 18:13  • Odpověz
ahojky Veru
Eli a kam by jste se stěhovali? :confused:
Ani já nic neviděla :frowning2: :wink:
7. led 2010 v 18:14  • Odpověz
Příjde mi haldovej manžel z práce :wink:
Ukážu se až uložím Adýska :wink: , zatím pa
7. led 2010 v 18:16  • Odpověz
dani: nejspíš do prahy.. nebo někam poblíž... asi bychom později museli i řešit hypotéku a tak.. ještě že máme svůj byteček a můžeme ho pronajímat.. ;)
7. led 2010 v 18:16  • Odpověz
dani: mě příde tak v 9 :( celej den sama doma... :( a už týden je to stejný... :rolling_eyes:
7. led 2010 v 18:17  • Odpověz
Ahoj Eli, no skvěle, jako vždy, už se blíží víkend, tak to snad zítra uteče :slight_smile: Koukala jsem, že jste probíraly kočárky, co?
7. led 2010 v 18:17  • Odpověz
veru: jejda kočárky :D ani jsem si nevšimla.. :slight_smile: jinak dodatečně.. :slight_smile: líbí se mi Quinny Buzz, Bugaboo Chameleon a ještě pár dalších... :slight_smile:
7. led 2010 v 18:23  • Odpověz
to je na prd, když jsi pořád takhle sama, co? Já si to zažila, když jsem měla manžu ve škole od dubna do června a jezdil mi jen na víkendy, to bylo taky těžký :frowning2: a kdybyste řešili hypotéku Eli, tak ráda pomůžu, dělám v tom :slight_smile:
7. led 2010 v 18:24  • Odpověz
veru: jee to jsi hodná... uvidíme vůbec jak to vyřešíme... :/ je to příšerný, ke všemu jak nemám práci tak se fakt celej den nudím.. nikoho tady v kraji ni pořádně neznám, takže ani není s kým něco podniknout.. takže je to na houby fakt.. :angry:
7. led 2010 v 18:28  • Odpověz
já chci kočárek zelený, to vím už teď, vybraných jich mám pár, např. Espiro GTX, Coletto Austin a nebo Implast Bolder a taky pár dalších ... hlavně chcem trojkombinaci.
7. led 2010 v 18:29  • Odpověz
implast bolder je moc hezkej :slight_smile: líbil se mi dřív ten béžový s kytičkama :slight_smile:
7. led 2010 v 18:35  • Odpověz
Eli koukni do ip :wink:
7. led 2010 v 18:36  • Odpověz
ani: kamže mám kouknout? :D
7. led 2010 v 18:37  • Odpověz
mě se jich taky líbí moc a moc, po stránkách s kočárkama bych taky mohla brouzdat hodiny :slight_smile:
7. led 2010 v 18:37  • Odpověz
ani: už koukám :D :D :D
7. led 2010 v 18:38  • Odpověz
:slight_smile:koukam dalo to praci tak jsem si te pridala :wink: oni mi porad mazou to album a ja nevim proc:?uz tam ani foto nedavam :unamused:
7. led 2010 v 18:43  • Odpověz
:angry: proč to mažou??? tak jim zkus napsat..
7. led 2010 v 18:59  • Odpověz
Ani to ti mažou bez jediného vysvětlení? :confused: ani v ip od nich nic nemáš? To je divné :confused:
7. led 2010 ve 20:06  • Odpověz
tak jsem tu :slight_smile: dnešní povinnosti za sebou a zítra konečně poslední den v práci...........jupíííí :grinning:
7. led 2010 ve 20:09  • Odpověz
Ahojky Leni! Zítra se to překulí a bude volňásek :dizzy_face:

Zase se to začíná brzdit :angry: ach jo
7. led 2010 ve 20:13  • Odpověz
Jj, konečně zasloužené volno, nemám pravdu Veru? :wink: Zatím se mi to neseká, tak nějak koukám pořád po těch kočárkách, nevim jakej vybrat :grinning:
7. led 2010 ve 20:16  • Odpověz
Na to ještě času :wink: ale krásně se na to kouká, že

já jsem se zamilovala, když jsem byla ve 3měsíci těhu :grinning:
7. led 2010 ve 20:19  • Odpověz
já vím, že je na to kupa času, ještě nejsem ani těhotná :unamused: ale moc ráda si prohlížím stránky se vším dětským, i v krámě furt čumákuju po dětským :slight_smile: ale dohodli jsme se, že budeme nakupovat jen to nejnutnější :wink:
7. led 2010 ve 20:24  • Odpověz
Jo Leni zítra naposledy, ale tento víkend i tak bude náročný, v sobotu mě čeká vstávání nejdéle v šest :confounded:
7. led 2010 ve 20:25  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.