• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

♥ Snažíme se od března 2010 ♥

(Zamčená)
4. května 2010 
Leni rozumím ti a chápu tě :wink:
7. led 2010 ve 20:26  • Odpověz
Copak Veru? Kam tě honí
7. led 2010 ve 20:28  • Odpověz
Ále ségra se v Praze stěhuje do novýho bytu s přítelem, tak jim jedem pomoct stěhovat. Je to taková povinnost, protože oni nám taky pomáhají na baráku :slight_smile: Na tu práci se těším, spíš to vstávání mě děsí :stuck_out_tongue_closed_eyes:
7. led 2010 ve 20:30  • Odpověz
No to teda, kdo a kam tě honí, v tuhle nekřesťanskou hodinu o víkendu? :angry:
No jo, jenže si ještě nic koupit nesmím a pak fakt jen to nejnutnější. :sweat_smile:
7. led 2010 ve 20:31  • Odpověz
Tak tě čeká vílet do Práglu :grinning:
7. led 2010 ve 20:32  • Odpověz
jo parádní to bude :unamused: ale holky, zvládnu to. Dani koukni na beremese na svatební fotky, jestli třeba neznáš manžu z UO :slight_smile:
7. led 2010 ve 20:34  • Odpověz
Já chci taky mrknout :grinning: jak tě tam najdu???
No jo, výlet do Práglu, to se někdo má, já ještě ani netuším, co budu dělat o víkendu, asi ale jenom tak lenošit :wink:
7. led 2010 ve 20:36  • Odpověz
děkujuuuuuuuuu :sweat_smile:
7. led 2010 ve 20:38  • Odpověz
rádo se stalo Leni, hlavně mi to moc nezdrbněte holky, to bych neunesla :grinning:
7. led 2010 ve 20:39  • Odpověz
Máte moc hezký fotečky, slušelo to oběma a moc a spolu vypadáte taky krásně :grinning: GRATULUJI.
Danda tu má taky fotečky ze svatby?? :grinning:
7. led 2010 ve 20:54  • Odpověz
Jé díky moc :sweat_smile: Jo Dandy fotečky bych se taky podívala :wink:
7. led 2010 ve 20:58  • Odpověz
Danda se asi nějak zakoukala do těch tvých foteček :grinning: ne, moc hezký opravdu, závidím :unamused:
7. led 2010 ve 21:03  • Odpověz
asi :grinning: Díky Leni, se asi začnu červenat :slight_smile: Je pravda, že to byl nádherný den, nedávno jsme i koukali na DVD a vzpomínali :slight_smile:
7. led 2010 ve 21:05  • Odpověz
pro každýho je to hezký den, to určitě, i když to uteče hrozně rychle, je to určitě moc krásný :slight_smile: i když, já si nechám zdát - apsoň zatím určitě :unamused:
7. led 2010 ve 21:06  • Odpověz
jak to? U vás svatba nebude? Ani když bude bábetko? :fearful:
7. led 2010 ve 21:09  • Odpověz
no, zatím ne, přítel to nepovažuje za důležité k životu, i když já bych moc chtěla, jenže :frowning2: žijeme spolu i bez svatby a jde to, už jsem si zvykla, už se ani neptám :unamused:
7. led 2010 ve 21:11  • Odpověz
Jinač k těm kočárkům, mě se líbí třeba Adamex X Trail :slight_smile:
7. led 2010 ve 21:17  • Odpověz
já jsem zase řekla, že dítě nechci do neúplný rodiny, že chci, aby měli mámu a tátu a oba se jmenovali stejně, i když je fakt, že v době, kdy jsme se brali, jsme dítě ještě neplánovali, přišlo to tak nějak samo, že mě požádal o ruku :slight_smile:
Já si myslím, že když se lidi nevezmou před dítětem, tak v těhotenství ne, potom krátce taky ne, až to malý trošku odroste a pak už to třeba taky vidí jako zbytečný, každý to má jinak, ale já chtěla nejdřív svatbu, pak dítě, asi jsem staromódní :sweat_smile:
7. led 2010 ve 21:18  • Odpověz
Ne ne, určitě nejsi staromódní, to určo ne. :slight_smile: Taky jsem říkala, že nechci dítě před svatbou, ale bohužel :unamused: Dítěte ani svatby bych se nedočkala. Ale jo, v dnešní době to tak má hromada lidí :sweat_smile: tak uvidíme. Třeba se někdy dočkám, aspoň v to doufám. :dizzy_face: Přítel má jednu špatnou zkušenost, něco se v něm zaseklo a prostě hotovo, nechci ho lámat, miluju ho i bez svatby :grinning:
7. led 2010 ve 21:22  • Odpověz
Pardon musela jsem si odskočit, doufám, že jste mi neutekly :wink:
7. led 2010 ve 21:23  • Odpověz
tak to je v pořádku, když ho miluješ, on tebe určitě taky :wink: Nemá cenu ho do toho tlačit a pokud už má zkušenost, tak se asi není čemu divit, ale věř, že to jednou vyjde, dřív nebo později :slight_smile: A já ti budu držet palečky
7. led 2010 ve 21:24  • Odpověz
Teda Verunko!!! Tobě to slušelo! Teda jako vám oběma :zipper_mouth: , ale byla jsi princezna hadr! Fakt pěkný fotečky :dizzy_face:
Manžíkla neznám :frowning2:
7. led 2010 ve 21:26  • Odpověz
Děkuji moc :sweat_smile: uvidíme, co bude dálejc.... :slight_smile: ne že by byl rozvedenej, to ne, bohužel ke svatbě ani nedošlo, přišlo zklamání v době, kdy ji chtěl požádat o ruku :cry: Já doufám, že mě miluje :grinning:
7. led 2010 ve 21:27  • Odpověz
:dizzy_face: jé díky Dani, to jsi mi udělala radost :slight_smile: a kde jsou tvoje fotečky? Taky se chci podívat na nádhernou nevěstu
7. led 2010 ve 21:28  • Odpověz
Já jsem fotky na brms měla ale už to byla velká historie, tak jsem je smázla :grinning:
7. led 2010 ve 21:29  • Odpověz
Veru měly jsme šaty ze stejného salónu :grinning:
určitě tě miluje, ty doufáš, já to vím :slight_smile: A ta jeho zkušenost mě mrzí, ale s tebou to je určitě jiný, lepší! :slight_smile:
koukala jsi se tam někdy po zdech? Z manžou tam stále visíme :grinning:
7. led 2010 ve 21:30  • Odpověz
No to nevím, jestli lepší :confounded: děkuju moc, pokud to víš, tak to tak bude :sweat_smile: děkuju děkuju děkuju.................. :zipper_mouth: mlask
7. led 2010 ve 21:30  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.