• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

♥ Snažíme se od března 2010 ♥

(Zamčená)
4. května 2010 
neke, tak to je fakt shoda :sweat_smile:
7. led 2010 ve 22:01  • Odpověz
Veru někdy si musíme dát rande :wink: až bude venku líp :wink:
7. led 2010 ve 22:03  • Odpověz
tý jo, to je jak z filmu :grinning:
7. led 2010 ve 22:03  • Odpověz
tak jo, souhlas, budu se těšit :slight_smile:
7. led 2010 ve 22:05  • Odpověz
Víš s Aďulou je to malinko komplikovaný :sweat_smile: už lítá a sezení na kafíčku ho moc nebaví :grinning:
7. led 2010 ve 22:06  • Odpověz
Tak Dani, musím jít do hajan, nebo zítra nevstanu :frowning2: Dobrou noc a díky za fotky ze svatby, je to paráda :grinning:
7. led 2010 ve 22:07  • Odpověz
Není zač :wink:
sladké sny a zíra nakoukni jo, pa pa :dizzy_face:
7. led 2010 ve 22:08  • Odpověz
však nemusíme na kafíčko, můžem klidně zrealizovat prochajdu nebo park :slight_smile:
7. led 2010 ve 22:09  • Odpověz
tak jo! A nebo si třeba zajistím hlídání a dáme v klidu to cafíto :grinning: :wink:
7. led 2010 ve 22:10  • Odpověz
super, to vymyslíme, dobrou :zipper_mouth:
7. led 2010 ve 22:10  • Odpověz
dobrou
7. led 2010 ve 22:11  • Odpověz
Snažilky:
dandelion.......21 let.................2 snažení........................ 27DC (poslední cyklus 32 dní)
verunka3.......25let..................1 snažení........................ 18DC (posl.cyklus 32 dní)
danda...........30let..................0 snažení........................ 17DC (posl.cyklus-vysazení HA)
renesme........20let..................2 snažení....................... 14DC (posl.cyklus 43 dní)
cincinnati.......28 let..............moment.nesnažení .............14DC (posl.cyklus 28 dní)
janicka88.......21let...................snažení..........................12DC (posl.cyklus)
clair..............27let...................1 snažení........................ 3DC

lenik 87.........23 let..........moment. ještě nesnažení........... DC
darinka x.......23let................moment.nesnažení............... DC
cizu.............. ......................................................... DC

Krááásný zimní den snažilenky :* Já vyrážím na cvíčo.. dneska mám dvouhodinovku, tak se moc těším... :slight_smile:
8. led 2010 v 07:25  • Odpověz
ahojda kočky, dnes jen rychle, než půjdu do práce, jdu trošičku dýl :wink: takže odpoledne se neukážu, protože máme v UO hokej, tak se musím účastnit jako správná fanynka a vzhledem k tomu, že přijedem pozdě a ráno brzo mě čeká již zmiňovaný výlet do Práglu, musím brzy na kutě, takže snad zítra, papa a krásný den všem :slight_smile:
8. led 2010 v 07:43  • Odpověz
Ahojky berusky,
tak jak pak se dneds mate?co noveho u vas? :wink:
8. led 2010 v 11:55  • Odpověz
Zdravím snažilky!
Tady sněží jako blázen! To zase bude kalamita , :stuck_out_tongue_closed_eyes: ach jo

Verunko jsi omluvena :wink: :grinning: :grinning: :grinning:
Ani pídila jsi se po to mázání? Proč ti to dělaj?
:confused:
8. led 2010 ve 13:05  • Odpověz
Eli co cvičíš? To musíš být, jak laňka! :dizzy_face:
Tyk bych to potřebovala :stuck_out_tongue_closed_eyes: , ale není morál, čas a ani chuť :sweat_smile:
8. led 2010 ve 13:06  • Odpověz
Dani,,no uz to vim mela jsem stranku www pres obrazek :frowning2:sem si nevsimla
a jak se jinak mas?
8. led 2010 ve 13:12  • Odpověz
Aha,tak snad už to bude ok, ne :wink:
Jo v celku dobře, až na ty mtě sněhu.... jako všeho moc škodí :stuck_out_tongue_closed_eyes:
8. led 2010 ve 13:13  • Odpověz
Jdu si uvařit kafčo, nedáš di se mnou? :grinning: :wink:
8. led 2010 ve 13:15  • Odpověz
Dam a jak rada :wink: to by mi bodlo asi si ho tak pujdu uvarit :wink:
8. led 2010 ve 13:20  • Odpověz
Tak utíkej, ať ho tu nepiju sama :wink: :grinning:
8. led 2010 ve 13:21  • Odpověz
A dani vy se uz snazite nebo jeste ne?jak jak moc se ma adamek tesit ze bude sestricka :wink:
8. led 2010 ve 13:21  • Odpověz
Tento měsíc ještě ne :wink:
ale včera jsme se ho ptali, jestli chce bráchu nebo ségru a on řekl holku :grinning: tak se musí táta činit :grinning:
8. led 2010 ve 13:24  • Odpověz
Kam jsi mi utekla? Já budu mít dopito a po klídku, za chvilku se mi probudí zvířátko :grinning:
8. led 2010 ve 13:34  • Odpověz
Holky můžu se k Vám přidat??? My se tedy od března snažit nebudeme, ale jedeme na krásný romantický víkend ve dvou 26-28.2. tak jsme si říkali, že by to byl hřích toho sourozence nezkusit :wink:
Když to nedopadne tak se začněme snažit až od prosince :slight_smile:
Uvidíme mám to hezky spočítané ovu by měla přijí 2-3.3. pokud se mi MS nezpozdí nebo nepříjde dřív :(
8. led 2010 ve 13:47  • Odpověz
Ahoj,dani no taky mam dopito ale narozdil od tebe budu mit klidek porad:slight_smile:prozatim doufam ze by se to mohlo zmenit :wink:
8. led 2010 ve 14:39  • Odpověz
Ani: normálně po tom co jsme si psaly mi úplně padl net :angry: ale už to jede, tak sem zase on-line ;)
Dani: laňka s 20kg nadváhy :D :D :D chodím cvičit už od září pravidelně.. hlavně pilates, fitball, aerobic, chodila jsem i na spinning, ale mám bolavé koleno, takže jsem přestala... snažím se obden, jindy dva dny a pak dva dny voraz... :slight_smile:
kinsli: Jasně přidej se :slight_smile: další maminka ;) vás my prvosnažilky potřebujeme ;) ;) ;)

Jinak holky, dneska trochu špiním.. jen lehce, ale mám tušení že je to rozjezd MS, ale ještě tomu dáme čas ;)
8. led 2010 v 15:23  • Odpověz
Eli Koukala jsem ze jsi mi uplne zmizela:frowning2:chtela jsem ti jeste odepsat ale uz jsi byla fuc?::::

Jinak kdepak jsi Dana?byla dneska prochajda? :wink:
8. led 2010 v 16:40  • Odpověz
Achoooj byli jsme se vyvětrat :wink:
Ani už ti tu chybím, či co? :grinning: :wink:
8. led 2010 v 17:33  • Odpověz
Kinsli, jasně přidej se! Vítám tě :dizzy_face:
8. led 2010 v 17:39  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.