• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

♥ Snažíme se od března 2010 ♥

(Zamčená)
4. května 2010 
jo a třeba ty taky :slight_smile: a třeba ještě dřív :slight_smile:
8. led 2010 ve 20:51  • Odpověz
Veru teď určitě nebudu :wink: , s manželem jsme gumičkovali :grinning:
8. led 2010 ve 20:52  • Odpověz
a tak Adámek už je připravenej na sourozence, ne? říkala jsi, že chce ségru? :wink:
8. led 2010 ve 20:53  • Odpověz
jo, myslím, že teď už by to problém nebyl. Má i svůj pokojíček, jen ještě spinká v postýlce a spinká celou noc,a le to už by se taky dalo zmáknout :wink:
8. led 2010 ve 20:55  • Odpověz
to víš že by se to dalo zmáknout... to noční vstávání mě děsí ze všeho nejvíc, jsem hroznej spáč :slight_smile:
8. led 2010 ve 20:56  • Odpověz
Veru já tyk byla, ale věř, že člověk si zvykne na všechno :wink: Adámek začal spát celou noc až teď v prosinci a já jsem se celý ty dva roky uklidňovala tím, že už brzy začne spinkat..... a taky jsem se dočkala. Jen si azse nemůžu zvyknout na to, že spát můžu :grinning: , al eje taky otázkou, jak dlouho budu moct že :grinning:
8. led 2010 ve 21:00  • Odpověz
no právě a víš co ti v tomhle případě přeju? Abys spát moc dlouho nemohla co nejdřív :slight_smile:
8. led 2010 ve 21:02  • Odpověz
Veru tak to ti pěkně děkuju :grinning: :wink: :dizzy_face: :dizzy_face:
já taky doufám, že nám to nebude trvat dlouho :sweat_smile:
8. led 2010 ve 21:03  • Odpověz
no jo Daňulko, budu muset jít do hajan, ještě ukážu manžovi vaše fotky :slight_smile:
8. led 2010 ve 21:08  • Odpověz
jasně, už jsem si říkala, že nějak přetahuješ :wink: :grinning:
sis je uložila? :wink:
8. led 2010 ve 21:09  • Odpověz
ne ne, ukážu mu ty v tvým albu, ale ty svatební jsem si asi měla uložit koukám :angry:
8. led 2010 ve 21:10  • Odpověz
Tak dobrou a zítra šťastnou cestu :slight_smile:
8. led 2010 ve 21:10  • Odpověz
aha :sweat_smile: tak snad to postačí :wink:
8. led 2010 ve 21:11  • Odpověz
dobrou noc a díky :slight_smile: snad se zítra ozvu, že jsme v pořádku zase doma, uvidíme, v kolik dorazíme... :wink:
8. led 2010 ve 21:11  • Odpověz
Tak ahojky jsem tu zas,
veru tobe preju stastnou cestu a aby jste to ve "trech"zvladli a dojeli v poradku budem na vas myslet :wink:

dani,myslim ze taky budes za chvily v noci uz zase vstavat :grinning: Jinak uz mi jdou sims 3 tak ted budem kazdou chvily rodit.§) :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :astonished: jinak kolik vazil adamek ve dvou mesicich si pamatujes?

Jinak muj dnesni den no takovy odpocinkovy,vecer jsem hrala a slo mi to se musim pochlubit :grinning: :grinning: :grinning:
8. led 2010 ve 21:35  • Odpověz
jen jsem ještě nakoukla, než pomaž do pelechu
Ahojky Ani
Adámek byl vážen v 6ti měs to měl 4900g a ve 3 měs. to měl 6400g :wink:
8. led 2010 ve 21:50  • Odpověz
Snažilky:
dandelion.......21 let.................2 snažení........................ 28DC (poslední cyklus 32 dní)
verunka3.......25let..................1 snažení........................ 19DC (posl.cyklus 32 dní)
danda...........30let..................0 snažení........................ 18DC (posl.cyklus-vysazení HA)
renesme........20let..................2 snažení....................... 15DC (posl.cyklus 43 dní)
cincinnati.......28 let..............moment.nesnažení .............15DC (posl.cyklus 28 dní)
janicka88.......21let...................snažení..........................13DC (posl.cyklus)
clair..............27let...................1 snažení........................ 4DC

lenik 87.........23 let..........moment. ještě nesnažení........... DC
darinka x.......23let................moment.nesnažení............... DC
cizu.............. ......................................................... DC
9. led 2010 v 10:11  • Odpověz
ahojky kočky.. :slight_smile: tak už to snad šlape jak má... :slight_smile: jinak já dneska špinim.. takže čekám mrchu... :confounded: ale nijak se z toho nehroutím.. :confused: :sweat_smile: :grinning: a co máte dnes v plánu? Veru, hlavně pomalu, je to tam hrozný... :angry: Ani, to tě tu dlouho neuvidíme co? :D :D :D ale báájový jsou auta ;) to my ve 2 chybělo ;) hlavně nacheatovat spooooostu peněz ;) ;) ;)
9. led 2010 v 10:15  • Odpověz
Ahojky Eli! Tak to mě mrzí,t řeba se to nerozjede :wink:
9. led 2010 v 10:17  • Odpověz
Ahoj berusky:slight_smile:
tak jsem tady ale skoro celou noc jsem hrala a neco vam povim ja chci velkou rodinu a hlavne chceme holcicka a tak si tak hraju mam jednu holcicku pak druhou a pak to prijde ona zacne rodit a jedna holcicka druha holcicka a treti holcicka no a jsou to trojcatka :slight_smile:ja myslela ze me picne a najednou mame pet deti (teda ovsem ve hre ve skutecnosti jeste ne)tak jsem musea prestavit dum a ten pokojik vypada ja kojenecky ustav kdyz tam spi tolik miminek a jedno batole :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
Jsem dse vám musela svěrit:slight_smile:

Jinka Eli treba se to jeste nerozjede:slight_smile:doufej vsichnni budem doufat:slight_smile:
9. led 2010 ve 12:16  • Odpověz
Ahojky Ani
vím o čem mluvíš, znám tu hru! :grinning: :grinning: :wink: to je žrout času co :grinning:
9. led 2010 ve 12:22  • Odpověz
Ani: :D kojeňák ve simsech :D:D:D pěkný
Dani: třeba ne a třeba jo.. :confused: akorát přemýšlím jestli se budeme snažit i dál.. možná počkám až na ten květen jako jsme to původně plánovali.. i když, asi tomu nechám volnej průběh... :wink:
9. led 2010 v 15:52  • Odpověz
Ahojky dneska jsme byli u mych rodicu a parada bavili jsme se paradne pak jsme se cestou stavili v chicu a koukli jen tak a meli tam krasny trikolovy trojkombinovany kocarek:slight_smile:
jinak se za chvili pustim zas do simsiku musim tam nejak zpacifikovat tu pocetnou rodinu:slight_smile: :wink:

Jinak ted jsem par dni mela tekuty takovy vodnaty hlen a dneska byl takovy kremovy nevite co to znamena?
9. led 2010 v 17:36  • Odpověz
achoj holky, tak hlásím, že jsme všichni v pořádku doma, vše odstěhováno, ale to víte, radši jsem se moc nedřela :grinning: Jinak cesta katastrofa, tam i zpátky!!! :angry:
9. led 2010 v 17:54  • Odpověz
Ahojky
Verunko ještě že už jste doma, je to tam mazec! :confused:
9. led 2010 v 19:43  • Odpověz
jo Dani mazec je slabý slovo, co se po cestě dělo, vůbec to nebylo uklizený, hrůza!!! Nejeli jsme po dálnici víc než 60-70 km/h, prostě se nedalo...
9. led 2010 v 19:49  • Odpověz
no nazdar! Koukala jsem na to ve zprávách! Královéhradecko má kalamitu! Ještě že už jste doma, fákt!
9. led 2010 v 19:53  • Odpověz
já i čučela, kolik je sněhu v Praze, o nic míň, než tady, po HK jezdí bagry a odváží to z křižovatek, ale až teď večer, jinak na silnicích to pořád je... teď mi píše ségra, že si ve starým bytě nezavřeli okno a maj tam trochu sníh a 16 stupňů :grinning:
9. led 2010 v 19:56  • Odpověz
Tak to maj fain :grinning:
no už aby bylo jaro :dizzy_face:
9. led 2010 v 19:58  • Odpověz
jo letos se na to těším víc než jindy, chcem co nejdřív začít s tou naší stavbou :slight_smile:
9. led 2010 v 19:59  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.