• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

♥ Snažíme se od března 2010 ♥

(Zamčená)
4. května 2010 
no Leni ono ani na Prahu to nebylo lepší, po dálnici jsme potkali 3 zapadlý a totálně zavátý auta až po střechu, no jo, silničáře to zase překvapilo, jako každý rok :grinning:
9. led 2010 ve 21:37  • Odpověz
o trapasu nevim zadnem
9. led 2010 ve 21:38  • Odpověz
jé holky manža mi pustil CD Michala Davida, Love songs... asi se chce snažílkovat nebo co :grinning: :astonished:
9. led 2010 ve 21:38  • Odpověz
Leni takt o je mazec!
Janicka jak dlouho snažílkujete? Určitě jsi to tu psala, ale víš, na mateřské mi malino sračkovatí mozek :grinning: :wink: :grinning:
9. led 2010 ve 21:40  • Odpověz
Veru, to je pravda, překvapilo a jak o tom dobu předtím mluvili a stejně prd příprava :grinning: Jako každý rok :rolling_eyes: V pátek říkali, ať raděj nikdo nikam nejezdí, kdo nemusí a já jela jen do Jičína pro maminu a co bylo aut na silnici, snad víc než před Vánocema :grinning:
Helejte, tak přemýšlím, jestli se mám taky vrhnout na pojídání té listové potvůrky. :frowning2:
9. led 2010 ve 21:40  • Odpověz
Veru tak šup šup! :grinning:
9. led 2010 ve 21:41  • Odpověz
Tak tak, žádné váhání :wink:
9. led 2010 ve 21:42  • Odpověz
Leni já si ji ještě nekoupila :confused: :grinning:
Ale vy už snažílkujete, tak klidně můžeš :wink: určitě si neublížíš
9. led 2010 ve 21:42  • Odpověz
A nevíte, v jaký ceně se to asi tak pohybuje :unamused: No budeme začínat snažílkovat příští týden :sweat_smile:
9. led 2010 ve 21:45  • Odpověz
já už ji baštím :slight_smile: jinak ještě k té dopravě, dneska právě proběhla hláška, že v červenci jsou vždycky připravený a nemůže je to překvapit, ale nepřekvapí je to jen v případě, že v zimě nesněží, protože jak začne padat, jsou jednoduše řečeno v pr.... :grinning: jo dneska jsme potkali v HK i starý žigul s letníma gumama, ale na křižovatce už se bohudík pro všechny nerozjel :grinning:
9. led 2010 ve 21:45  • Odpověz
Tak to byl velice dobrej střelec, já se bojim se svým autem na skoro nových zimákách :grinning: toho bych chtěla opravdu potkat :grinning: No jo, silničáři jsou machři, pokud není sníh, pak napadne a najednou ejhle.... :zipper_mouth:
Tak se na tu potvůrku asi taky vrhnu, teda až se dostanu někam do města :sweat_smile:
9. led 2010 ve 21:47  • Odpověz
jak která, teď mám ale za 46 kč 30 tablet... a předtím jsem měla snad i levnější, nebo resp. dražší ale větší krabičku
9. led 2010 ve 21:48  • Odpověz
Leni od 80,-Kč až po 240,- záleží na značce a velikosti balení :wink:
tak je i levněší vidíš :sweat_smile: :grinning:
nebo si ji objednej přes nějakou internetovou lékárnu... ale tam je zas poštovný...
tak jo holky, jdu do hajan, tak pic :slight_smile:
9. led 2010 ve 21:50  • Odpověz
.danda. od listopadu 2009
9. led 2010 ve 21:50  • Odpověz
Verunko dobrou :slight_smile:
Janicka tak to jste téměř v začátcích :wink:
9. led 2010 ve 21:52  • Odpověz
Tak dobrou dobrou Verunko a příjemnou noc :sweat_smile:
No jo, asi pověřím přítele, ten je ve městě každej den, tak by se mohl někde v lékárně stavit, sice o tom ještě neví, ale určitě to rád udělá :grinning:
Děvčata, v pátek držte pěsti, jdeme plesat :wink:
9. led 2010 ve 21:53  • Odpověz
Leni já nebyla na plese ani nepamatuju! to na tebebudu myslet! :dizzy_face:
9. led 2010 ve 21:56  • Odpověz
jj jsme na zacatku zatim... nechavame to osudu...
9. led 2010 ve 21:57  • Odpověz
my chodíme každej rok na dva :grinning: ale ono nám to taky přestane, neboj neboj :sweat_smile:
9. led 2010 ve 21:57  • Odpověz
JAnicka a jaká máte vybraná jména? :wink:
Leni tak to určitě :grinning:
9. led 2010 ve 21:58  • Odpověz
Ještě si to musíme užít, dokud to jde :grinning: ale naštěstí máme hodnou babičku a tetu, takže určitě rády pohlídají, i když bez prcka budu asi jako na trní, ze začátku určitě :grinning: já jsem hroznej nervák :sweat_smile:
9. led 2010 ve 21:59  • Odpověz
Leni tak zrovna na tohle téma jsme dnas měli s babi a dědou rozhovor. Jsem stresař a když Adíka dýl nevidím tak jsem na nervy :grinning:
9. led 2010 ve 22:03  • Odpověz
Dan a Daniela a pritel by chtel dve jmena...
9. led 2010 ve 22:03  • Odpověz
No jo, to já jsem taky a mám obavy, že s mimčem to bude ještě horší a budu se o něj moc bát. :grinning: Ale vím, že budu mít jistotu, že u nich budou v dobrých rukou :slight_smile:
9. led 2010 ve 22:05  • Odpověz
janica krásná jsména :dizzy_face: Daneček by se mi taky líbil :dizzy_face:
9. led 2010 ve 22:06  • Odpověz
danda dekuji ... holky co si myslite o tom kdyz se dve vezmou a budou mit dve prijmeni???
9. led 2010 ve 22:09  • Odpověz
Jako že byste se vzali a měli příjmení tvoje i jeho? No, proč ne? :wink:
9. led 2010 ve 22:10  • Odpověz
janicka to je věc názoru, ale musí se uvážit, to zdlouhavé podepisování, pořád musíš uvádět dvě příjmení :unamused: . Já osobně bych to neudělala. Beru to v případě známých osobností :wink: , jinak se mi to zdá až zbytečné to samé si myslím i o dvou křestních jménech.... musí se pořád obě uvádět a všude :unamused: , zrovna nedávno jsem o tom četla
9. led 2010 ve 22:12  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.