• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

♥ Snažíme se od března 2010 ♥

(Zamčená)
4. května 2010 
jj prite by to chtel tak se ptam jelikoz me to prijde divnee...
9. led 2010 ve 22:12  • Odpověz
Jde o věc názoru, každej to vidí jinak. Ale Danda má pravdu, pak to musíš celé uvádět všude a pokud máte delší příjmení, asi ždáná sláva. :unamused: Jde o to, jak se mezi sebou domluvíte. Taky bych to asi neudělala a hrdě bych přijala příjmení přítele :sweat_smile: :sweat_smile:
9. led 2010 ve 22:13  • Odpověz
ja sem Kratochvilova a on Chocholacek
9. led 2010 ve 22:15  • Odpověz
Moje kamarádka to taky zvažovala, je kadeřnicí na menším městě a všichni její zákazníci ji znali pod svobodným príjmením, pak se vdala a vzala si pouze příjmení manžela a všichni si zvykli :wink:
9. led 2010 ve 22:15  • Odpověz
Tak si vezmi podepisování Jana Kratochvílová Chocholáčková. :unamused: To by mě nebavilo všude psát :sweat_smile:
9. led 2010 ve 22:17  • Odpověz
jéjda Janicka no to by jsis dala.... než by jsi se podepsala.... vem nej když ti příjde balík od pošty a ty ho přebíráš na svůj podpis.... :confused: No nevím, jak chceš, mě by bohatě stačilo to Chocholáčková i tak je to dlouhé :wink:
A kdy že bude svatba??? :grinning:
ja vim... uvidime holky zatim to je hooodne daleko ....jinak jdu spat v 3.30 rano vstavam...
9. led 2010 ve 22:18  • Odpověz
to zatim nevime teprv se pritel rozvadi...
cože? Tak brzo :confused: a v neděli?
jj jelikoz bydlim ve vejprtech a pracuju v Cv a delam od 6h...
9. led 2010 ve 22:19  • Odpověz
Tak pozor s otěhotněním když by byl ještě ženatý! :wink:
9. led 2010 ve 22:19  • Odpověz
to by se mi určitě chtělo :angry: v neděli takhle vstávat :pensive: ne ne, to mi si pěkně pospinkáme a pak půjdeme k rodičům na obídek :grinning: ach ta vyčůranost :zipper_mouth:
9. led 2010 ve 22:20  • Odpověz
Leni bravůrně vymyšleno :grinning:
Jani dobrou :wink:
9. led 2010 ve 22:20  • Odpověz
jj, to víš, :grinning: v sobotu večer většinou někam chodíme, no někam, do hospůdky, :wink: tak se nám v neděli nechce nic vařit, takže chodíme nahoru (k rodičům) a aspoň si pak po obědě dojdeme rovnou s pejskama, protože bydlí u rodičů :confounded:
9. led 2010 ve 22:23  • Odpověz
Leni vy byldlíte s rodičema v jednom domečku? Ale nějak nechápu ty pejsky :confused: :sweat_smile:
9. led 2010 ve 22:25  • Odpověz
Ne ne, my bydlíme v bytečku, takovým menším, :wink: a jelikož přítelovi rodiče jsou už oba doma v důchodu a mají domeček se zahradou, máme pejsky u nich a bydlíme v jedné vesnici :grinning: Protože my jsme oba přes den v práci a ony by tu byly samy (holky psí), máme je u rodičů. :sweat_smile:
9. led 2010 ve 22:27  • Odpověz
Aha už tomu rozumím :wink:
9. led 2010 ve 22:28  • Odpověz
Radši bych je měla doma, ale tady by akorát trpěly :frowning2: takhle je to pro ně lepší a rodičové mají aspoň co dělat přes den :slight_smile:
9. led 2010 ve 22:30  • Odpověz
to jo a gor když chcete mimíska! :wink:
9. led 2010 ve 22:31  • Odpověz
Tak já doufám, že si na něj holky brzo zvyknou :wink: budou muset, i když mladá je hroznej žárlivec :wink: asi po paničce, jak přítel říká, ale to já nejsem :sweat_smile: ale jsou to zlatínka naše, a hlavně rasa vhodná k dětem :wink:
9. led 2010 ve 22:33  • Odpověz
Leni jdu do sprchy, ráno o půl osmé nejdýl mám budíček :wink:
Tak dobrou a pěkný zbytek sobotní noci :slight_smile:
9. led 2010 ve 22:33  • Odpověz
Tak dneska zrovna s emi nechce spát a všichni mě opouštějí :frowning2: ale ne, jen jděte, ať jste čilé :grinning: já teda půjdu taky, abych se ráno aspoň k tomu obědu donutila vstát. :sweat_smile:
Děkuji moc a i Tobě příjemnou a hlavně klidnou noc :slight_smile:
9. led 2010 ve 22:36  • Odpověz
Snažilky:
dandelion.......21 let.................2 snažení........................ 29DC (poslední cyklus 32 dní)
verunka3.......25let..................1 snažení........................ 20DC (posl.cyklus 32 dní)
danda...........30let..................0 snažení........................ 19DC (posl.cyklus-vysazení HA)
renesme........20let..................2 snažení....................... 16DC (posl.cyklus 43 dní)
cincinnati.......28 let..............moment.nesnažení .............16DC (posl.cyklus 28 dní)
janicka88.......21let...................snažení..........................14DC (posl.cyklus)
clair..............27let...................1 snažení........................ 5DC

lenik 87.........23 let..........moment. ještě nesnažení........... 3 DC
darinka x.......23let................moment.nesnažení............... DC
cizu.............. ......................................................... DC
10. led 2010 v 01:46  • Odpověz
Ahojky holciny tak koukam ze jste to pekne rozjeli tak jsem aktualizovala tabulku a doufam ze nam Eliska sdeli dobrou zpravu :grinning: uz se tesim az udem moc zalozit tabulku tehulek tak nas eli nezklam myslime na tebe :wink: :wink:

Jinak mam 16DCa tak nejak nemam pocit ze ych byla tehu ale coz dyt j ani nevim jestli vubec byla ovulka nechame se prekvapit a kdyztak se budeme radovaat :grinning: :unamused:

Jinak e dneska dopoledne udu pokouset o svickovou tak mi drzte palecky at to zvladnu a da se to papat :wink:Jo ja jsem sikovna kucharka tak to bude dobre snad.Kdyztak zavolame priteli na telefonu (tatka je kuchar)

Sem se nejak rozkecalano napisu az u budete at se dozvim novinky :wink:
10. led 2010 v 01:51  • Odpověz
Snažilky:
dandelion.......21 let.................2 snažení........................ 29DC (poslední cyklus 32 dní)
verunka3.......25let..................1 snažení........................ 20DC (posl.cyklus 32 dní)
danda...........30let..................0 snažení........................ 19DC (posl.cyklus-vysazení HA)
renesme........20let..................2 snažení....................... 16DC (posl.cyklus 43 dní)
cincinnati.......28 let..............moment.nesnažení .............16DC (posl.cyklus 28 dní)
janicka88.......21let...................snažení..........................14DC (posl.cyklus)
clair..............27let...................1 snažení........................ 5DC
lenik 87.........23 let..........moment. ještě nesnažení.......... 4 DC

darinka x.......23let................moment.nesnažení............... DC
cizu.............. ......................................................... DC
10. led 2010 v 01:53  • Odpověz
Ahojky Ani, ty jsi nějak ponocovala, ne? :slight_smile: Jinak taky se moc těším od Elišky na dobrou zprávičku... :slight_smile:
A co svíčková? jak dopadla? Manža dnes vařil kuřátko s rýží, měl to vynikající, tak jsem se pěkně nadlábla :dizzy_face:
10. led 2010 ve 13:06  • Odpověz
ahojky kočky :slight_smile: normálně se cítím utlačovaná :D :D :D ale nee.. mám pocit že zejtra spadnu :confused: :angry: :sweat_smile: pořád špinim, tak jen čekám kdy se to naplno rozjede... :unamused: jinak já teprve oběd vařím :D vstávali jsme pozdě, a snídali jsme kolem 11, tak máme prodlení ;) bude pangas s mrkvičkou.. :slight_smile: :dizzy_face:
10. led 2010 v 15:17  • Odpověz
ahoj kočky, tak jsme dohrnuli sníh, ale je to asi na dvě věci, protože pořád padá... navíc jsme teď přijeli od švagrový a manža blbnul se synovcem, až jak běžel, nalítl na stěnu a rozrazil si hlavu, takže letěli do nemocnice, parádní odpoledne :unamused:
10. led 2010 v 19:19  • Odpověz
Zdravím všechny a přeji příjemný zbytek neděle :slight_smile: Eli, taky jsem dnes vstávala pozdě, naštěstí mám hodnou druhou mamku (tchýni), takže jsme byli na oběd u ní :grinning:
Veru, s tím sněhem je to jako u nás, vyhrneme a padá a padá, takže na prd. :frowning2: Už si nechodim ani auto ometat, zbytečná aktivita :sweat_smile:
10. led 2010 v 19:43  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.