• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

♥ Snažíme se od března 2010 ♥

(Zamčená)
4. května 2010 
Ahoj, ráda bych se k vám přidala.

Momentálně se snažíme/nesnažíme, cyklus není :frowning2:

Je mi 26 let, jsem vdaná, mám chlapečka Matýska, je mu 9m. Ještě kojím, takže předpokládám, že opravdové snažení bude, až odstavím.
Ale už teď mě moje tělo pěkně štve, že si s mozkem nerozumí, když hlava chce další mimi a tělo na to hází bobek.

Tak doufám, že k vám zapadnu, potřebuju o tom s někým pokecat, na druhou stranu to nechci hustit do hlavy svému blízkému okolí, asi by to dlouho nevydrželi :stuck_out_tongue_closed_eyes:
10. led 2010 ve 23:56  • Odpověz
Snažilky:
dandelion.......21 let.................2 snažení........................ 30DC (poslední cyklus 32 dní)
verunka3.......25let..................1 snažení........................ 21DC (posl.cyklus 32 dní)
danda...........30let..................0 snažení........................ 20DC (posl.cyklus-vysazení HA)
renesme........20let..................2 snažení....................... 17DC (posl.cyklus 43 dní)
cincinnati.......28 let..............moment.nesnažení .............17DC (posl.cyklus 28 dní)
janicka88.......21let...................snažení..........................15DC (posl.cyklus)
clair..............27let...................1 snažení........................ 6DC
lenik 87.........23 let..........moment. ještě nesnažení.......... 5 DC

darinka x.......23let................moment.nesnažení............... DC
cizu.............. ......................................................... DC

tak jsem zasse poncovala :wink: ale uz jdu spinkat :wink:
11. led 2010 v 00:47  • Odpověz
ahoj holčinky, včera u nás nešel asi od půl osmý proud, takže jsme si zkusili, jak vypadají dlouhý zimní večery :grinning: takže dnes až večer po práci, mějte se krásně a příjemné pondělí všem.
Jinak vítám magratu, zapiš se do tabulky, věřím, že určitě zapadneš a sdělíš nám svoje zkušenosti :wink:
11. led 2010 v 07:01  • Odpověz
Snažilky:
verunka3.......25let..................1 snažení........................ 21DC (posl.cyklus 32 dní)
danda...........30let..................0 snažení........................ 20DC (posl.cyklus-vysazení HA)
renesme........20let..................2 snažení....................... 17DC (posl.cyklus 43 dní)
cincinnati.......28 let..............moment.nesnažení .............17DC (posl.cyklus 28 dní)
janicka88.......21let...................snažení..........................15DC (posl.cyklus)
clair..............27let...................1 snažení........................ 6DC
dandelion.......21 let.................3 snažení........................ 1DC (posl.cyklus 29 dní)

magrata........26let...................snažení............................ DC

Ahojky děfčata :dizzy_face: Hlásím, že mrška dorazila v plné síle, takže padáááááám :confounded:

Vítám magratu, už jsem tě zapsala, tak až budeš vědět DC, tak se jen zařaď :wink:

Ani: to je mor :D Jsem tomu zase včera večer propadla :D a už mám skoro dostavěný baráček :D
11. led 2010 v 07:56  • Odpověz
Ahoja snažilky!
Eli to mě mrzí, tak příště, jo :wink:
Verunko,takhle to bylo za dob dávno minulých, žádnej pc, žádná telvize a proto měli tolik dětí,tka doufám, že jste se snažili :grinning: :grinning: :grinning:
Mgrata vítej! :dizzy_face:
11. led 2010 v 08:30  • Odpověz
Ahoj holky, jdu vám jen říct, že se už nebudu zapojovat do diskuze. Vím, zatím jsem se moc nezapojila, ale nebyl čas. Bohužel jsem sledována jednou osobou z okolí a nějak nechci, aby měla info z první ruky. Je mi to líto, jste tu super holky, ale nedá se. Přeji vám všem // a krásná miminka. Smázněte mě z tabulky please. Ahoooojky :frowning2: :frowning2:
11. led 2010 v 08:57  • Odpověz
Clair to mě moc mrzí... a cotakhle změnit nick? Podle toho tě přece nepozná :wink:
Přeji i tobě hodně štěstí´, kupu vyplněnejch přání a brzy mimíska v náručí :dizzy_face: . Těšilo mne :slight_smile:
11. led 2010 v 09:30  • Odpověz
danda, uvažovala jsem o tom. Uvidíme, nechám to chvilku být a pak kdyžtak zase přijdu. Já už jsem byla totiž sledovaná i na jiných forech. Když to někoho baví :confused: :confused: :confused:
zatím...........
11. led 2010 v 10:08  • Odpověz
Tak jo, pro jistotu tě tedy smáznem, ale vítaná tu jsi i tak! :slight_smile:
11. led 2010 v 10:55  • Odpověz
Snažilky:
dandelion.......21 let.................3 snažení........................ 1DC (posl.cyklus 29 dní)

magrata........26let...................snažení............................ ?DC

Ahoj, diky za privitani. DC bych napsala rada, bohuzel zatim neni ani zadny C, mrcha se od porodu jeste neobjevila.

Budu se snazit zorientovat a trochu vas docist, abych byla v obraze.

Jinak ja se snazim cyklus vsemozne postrkovat, bohuzel jak kojim, tak nemuzu nic, zatim jedu v bylinkach a vitaminech, beru mamavit, ten je vhodny i pri kojeni, pak sarapis na srovnani cyklu, nejake Zenske bylinky v prasku, je v tom kontryhel a na povzbuzeni chuti k tuleni si varim caj z kotvicniku. Matyskovi zatim prsa nenarostli, tak mu to snad nijak neublizuje.

CLAIR: To me mrzi, ze se nekdo takto vyziva, nu coz, kdyztak si zmen nick a za cas se prihlas jako nova snazilka, ktera tu nikdy nebyla :wink:

VERUNKO: To si nejak nedokazu predstavit, bez elektriny, to by nam nesel internet :grinning: (ne vubec nejsem zavislak... mozna jen trosinku :sunglasses: )

DANDELION: Skoda, ze rudoska dorazila, snad je to naposled
11. led 2010 v 11:53  • Odpověz
Magrata jaké je tvé jméno?
Máš můj velikej obdiv! S 9ti měs. broučkem chtít daší! Smekám! :dizzy_face: To bych asi nezmákla! :sweat_smile: Mě se zdá o čertech teď! Jako že byhc ještě chvilinku počkala.... ale čék nikdy neví,kdy se zadaří, že :sunglasses:
11. led 2010 ve 12:17  • Odpověz
Jmenuju se Evelina, ale na netu to moc nepouzivam, kdyz si da nekdo toto jmeno dohromady s dalsimi informacemi, co na sebe prasknu, tak jsem snadno rozpoznatelna.
A není důvod ke smekání, Matýsek je zlatej, sice teď trochu bojujeme s nočním nekojením, ale jinak je fakt hodnej, hraje si sám, stačí se na něj usmát a už se směje taky. Vlastně vše kolem Matýska bylo strašně jednoduché, povedl se napodruhé, těhotenství až na trochu tvrdnutí břicha bez problému, porod 2,5h, mlíko do 48h, zkrátka lepší už to být nemůže.A je to děsnej lenoch, ještě se ani neplazí, jen se otáčí, otáčet se začal v 7m... Tak jsem namlsaná, však ono mi to druhé dítko spočítá i s úroky :grinning:
11. led 2010 ve 13:25  • Odpověz
Tak tě můžu oslovat Evi :wink:
Tak to je až skoro ukázkové!!! Kluci jsou mallinko lenivější,a le všechno doženou :wink:
Já zase pro změnu nemůžu zbavit Adíka plínky :angry: , nechce se mu chodit na nočník :unamused: , tak to zatím moc nehrotím, stejně teď v zimě nic nevymyslím, že :sweat_smile:
11. led 2010 ve 14:09  • Odpověz
Dando, tak na plínky je jetě času dost. My máme teda látkové plenky, tak doufám, že ho to pak začne motivovat, když ucítí, že je mokrá. A přes léto plánuju, že začneme zkoušet, máme zahradu, tak ho nechám běhat s holým zadkem, uvidíme, jak se mu to zalíbí. Já bych už i vysazovala na nočník, ale když nesedí... :unamused:

Dnes ho ale přestěhuju do svého pokojíku, aby bylo víc prostoru a soukromí pro mě a manžela, plus jsem se definitivně zabejčila s nočním kojením, nebude a nebude, tak nás to třeba posune trochu blíž k miminku.
11. led 2010 ve 14:21  • Odpověz
Snažilky:
magrata........26let...................snažení............................ ?DC

Ahojky clair,to me moc mrzi ze nekdo nakukuje asi je kocinky zvedvy ale uz jsem te schovala a budem se tesit az zase se prihlasis:slight_smile:

Eli tys me teda moc nepotesila tou mrskou :frowning2: Ale oono se to povede:slight_smile:a bude to brzo:slight_smile:

Mag:vitej jsem rada ze mame dalsi maminu:slight_smile:maminy se vzdycky hodi:slight_smile:
11. led 2010 v 16:30  • Odpověz
Ahoj Dni,jakpak se mas?co Adamek?zlobi? :wink:
11. led 2010 v 16:31  • Odpověz
achoooj kočky, hlásím se po práci :slight_smile:
11. led 2010 v 18:44  • Odpověz
Ahojky Aní :slight_smile: no jo co se dá dělat :confounded: přírodě neporučíš... :fearful: Jinak ale mě dneska braly křeče v bříšku :rolling_eyes: asi si dám čajík a zalezu si do peřinky před telku a budu koukat na primu.. :slight_smile: Jinak jsem dneska měla filmový den :D sem zkoukla 3 filmy a zítra bude asi taky maraton, páč se mi nechce s mrškou jít cvičit, tak zůstanu v klidu doma a v teploučku ;) Viděly jste Ďábel nosí Pradu? Pěkný filmík, moc :slight_smile: Pak jsem koukala na Prcičky 7 a na Chceš mě, chci tě :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile: Doporučte nějaký filmík.. nejlíp romanťárnu :P :D Něco jakoAvatar, nic pro mě :confounded:
11. led 2010 v 19:33  • Odpověz
Ahojky Eli, mě je taky líto, že přišla mrcha, těšila jsem se, že povedeš naši skupinu dvou // :frowning2:
Filmů moc neznám, nejsem takovej ten maniak, ale miluju Zkrocenou horu, Pravidla moštárny, Láska nebeská... je toho moc, ale všechno už jsi určitě viděla.
11. led 2010 v 19:36  • Odpověz
Ahojky, jestli můžu, tak se k vám taky přidám. S přítelem se chceme snažit o miminko také od března. Zatím beru samotnou kyselinu listovou, antikoncepci jsem dobrala v listopadu.
11. led 2010 v 19:52  • Odpověz
Ahoooj cholky :grinning: tak jsem tu, dnes totálně KO, přišla jsem z fitka a asi jsem to dnes drobek přehnala :sweat_smile:
Vítám Damasku a Magratu, každá duše navíc dobrá, nu nemám praudu?! :sweat_smile:
Jinak hlásím, že jsem se dnes úspěšně začala živit kyselinou listovou :wink: tak doufám, že budeme úspěšní.
Eli, taky mě mrzí, že dorazila, těšila jsem se na první kladné zprávy o // :unamused: ale ono to přijde NÁM VŠEM!!! :slight_smile:
11. led 2010 ve 20:09  • Odpověz
Damaska: Vítám tě medzi námi ;) Jakpak se jmenuješ? :dizzy_face:
Leni: Jednou to přijde ;) Teď fandíme verče a aničce ;) ;) ;) ale i ostatním.. ale mám v tom teď madlajz kdo se už snaží a kdo etě ne-e ;)
11. led 2010 ve 20:33  • Odpověz
.-)no eli mi se prece snazime :wink: jinak vitam damasku :wink:

Holky ja vam ani nerikala jaka ta svickov byla dora co jsem delala v nedeli tak ted hlasim:slight_smile:je vyborna :wink:
11. led 2010 ve 20:44  • Odpověz
Achoj
Adík dnes vůbec nechtšl usnou a vyžadoval si mě v pokojíku...
Veru jak to dnes šlo v robotě? Lítala jsem po námku se saměma :dizzy_face: :grinning:
Eli krásně strávený den! To se mi ještě dlouho nepoštěstí :grinning:
Vítám damaska :dizzy_face:
11. led 2010 ve 20:59  • Odpověz
Ani: a jakpak si dělala tu svíčkovou? zahušťovanou?
Dani: No to víš, to my bezdětní a nezaměstnaní máme úžasný život :D ale čeho je dost, toho je příliš.. myslím toho času, někdy jsme unuděná k smrti...

Holkyyy sem tu chtěla navodit diskuzi o filmech a pomalu se nikdo nechytl :D
11. led 2010 ve 21:06  • Odpověz
Aní: tak jsem sem nahrála dvě fotečky ze svatbičky :slight_smile: :dizzy_face:
11. led 2010 ve 22:00  • Odpověz
ahoj, tak jsem tu zase, teď jsem dodělala mamce nehty :slight_smile:
11. led 2010 ve 22:30  • Odpověz
Veru děláš modeláž :wink:
11. led 2010 ve 22:34  • Odpověz
Eliško moc vám to slušelo!!!Krásná nevěstinka :dizzy_face:
11. led 2010 ve 22:35  • Odpověz
jo dělám, ale jen si sama doma a mamce, jinak nikomu:slight_smile:
11. led 2010 ve 22:40  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.