• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

♥ Snažíme se od března 2010 ♥

(Zamčená)
4. května 2010 
a já dneska pořád koukala z okna Dani, ale asi jsem tě neviděla :slight_smile: musíš mi třeba hodit kouli do okna :grinning:
11. led 2010 ve 22:42  • Odpověz
Tak mi řekni do jakýho a není problém :grinning:
11. led 2010 ve 22:55  • Odpověz
holky tak dobrou noc, zítra mě čeká vstávačka v 5,35 h :rolling_eyes: a příjezd z práce zase večer, takže parádička, tak aspoň vám všem přeju lepší den a Dani kdybys lítala po náměstí, tak mi dej nějak znamení, aspoň bych na tebe zamávala :wink:
11. led 2010 ve 22:56  • Odpověz
No to jsi dobrá a jak na tu dálku poznám, že jsi to ty :grinning:
11. led 2010 ve 22:57  • Odpověz
když stojíš před mojí prací, tak v 1. patře ty dvě okna nejvíc vpravo, hned vedle železářství, mám na každým okně kytku, to poznáš, jsou tam 4 kanceláře a každá má dvě okna, tak já sedím úplně vpravo :slight_smile:
Veru dobrou a zítra klidný den :dizzy_face:
no nikdo jinej na tebe mávat nebude od nás z práce, tak to budu já :wink:
11. led 2010 ve 22:58  • Odpověz
Budu čučet, ale nevím, jestli zítra půjdu :wink: zatím to nemám v plánu :sunglasses:
11. led 2010 ve 22:58  • Odpověz
Tak jo! Veru kam chodíš na obědy? :wink:
11. led 2010 ve 22:59  • Odpověz
Mimichodem i já si dělám nehty, jen na to teď nemám nějak čas a morál :sweat_smile: :wink:
11. led 2010 ve 23:00  • Odpověz
zítra jdu do popradu, jinak spíš henry, to je nejrychlejší, mám na oběd půl hodiny a to musím stihnout ještě nákup :slight_smile:
11. led 2010 ve 23:00  • Odpověz
tak to jsi šikulka, mě to někdy strašně nebaví, ale většinou výsledek stojí za ty nervy :slight_smile: pa
11. led 2010 ve 23:01  • Odpověz
aha tak to jo, to ještě nemáš vředy? :confused: :sweat_smile: to vás honěja jak nadmutý kozy :unamused: :grinning:
11. led 2010 ve 23:01  • Odpověz
pa pa :slight_smile:
11. led 2010 ve 23:02  • Odpověz
Tak ja jsem takovy nocni ptak, ale jdu jen na chvilku, usim naspat do zasoby, predpokladam, ze noc bude vyzivna.

VERUNKO, tak brzo :confounded: to bych se zblaznila, to je prece jeste noc. Me bohate stacilo, kdyz jsem se musela vykopat z domu pred 8 rano, abych byla v 8:30 v praci. Delalajsem v bance, tak to je vyhoda, ze banka otvira az v 9. Ale zase to nebyla takova starosvetska banka, tak mela i vikendy :rolling_eyes:

Zapomnela jsem si vzit sve bylinky a vitaminky, jsem po dnesku uplne grogy, ale dolu si pro ne uz nejdu, uz jsem zavrtana v postylce a uzivam si toho, ze muzu beztrestne klapat klavesnici, kdyz uz je Mates prestehovany :sunglasses:

FILMY; pres ty mam manzela, ja jsem spis ctenar, Stmivani a spol. je romantarna na entou, ze RENESME :wink: A hlavne manzel stahuje filmy z netu, takze mame vetsinu filmu jeste driv, nez jdou do ceskych kin. A ted jsem si vzpomnela na jeden, jestli jste videli Hvezdny prach (Stardust), to je krasne zpracovany film podle meho oblibence Gaimena. A na co muzu koukat neustale, Vecny pribeh (Ever after) s Drew Barrymore.

Jdu spat, doufam, ze az do rana.
11. led 2010 ve 23:10  • Odpověz
Tak devcata jinak mag ja jsem anicka :wink: NJtwilight saga to je moje pak jeste vampires diares to je taky bozi ale to je serial:slight_smile:Taky bychom chteli jit s manzou do kina na Holmese :wink:a ja bych chrtela jeste na fame cesta za slavou
tak uvidime jak mi to vyjde

jinak holky dnes jsem mela nebo stale mam tlak v podbrisku :wink: tak nevim co by to mohlo znamenat a jeste mi pripada ze je nejake nafoukle jako by se mi deloha zvetsovala ale asi mam jen zarazene ..... :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:

Tak svickova uz neni a eli nezahustovala jen jsem tam tam dala hodne zeleniny:slight_smile:byla husta az az aleze se mi povedla se musim pochvalit

Zitra vstavam v pul seste jdu na praxi do nem na gynekologii:slight_smile:no vstavani je hruza ale pak jdu na nocni do kojenaku pokecat s kamoskou :wink: tAk tam se moc tesim zase nejake to pomazlei nakrmeni s mimci :wink: jen jim muim neco prinest abych neprisla s prazdnou :wink:

jinak koukam ze jsem se nejak rozkecala tak se zitra ozvu v mezicase :wink:
11. led 2010 ve 23:35  • Odpověz
Snažilky:
verunka3.......25let..................1 snažení........................ 22DC (posl.cyklus 32 dní)
danda...........30let..................0 snažení........................ 21DC (posl.cyklus-vysazení HA)
renesme........20let..................2 snažení....................... 18DC (posl.cyklus 43 dní)
cincinnati.......28 let..............moment.nesnažení .............18DC (posl.cyklus 28 dní)
janicka88.......21let...................snažení..........................16DC (posl.cyklus)
lenik 87.........23 let..........moment. ještě nesnažení.......... 6DC
dandelion.......21 let.................3 snažení........................ 2DC (posl.cyklus 29 dní)
magrata........26let...................snažení............................ ?DC

darinka x.......23let................moment.nesnažení............... DC
cizu.............. ......................................................... DC

Dani: Děkuju, moc sme si svatbičku užili :slight_smile:

Mag: Hvězdný prach je krásnej, že nemusím sci-fi, tak tenhle film mě hodně dostal :slight_smile: Já mám ráda historický filmy, Gladiátor, Statečné srdce, Pád 3. říše, Království Nebeské.. a tak podobně :D ale takhle přes den, do pelíšku tak nejlíp romantický komedie.. :slight_smile: A nejlíp úplně ty trapný :D :D :D Jinak si filmíky stahuju sama ;)

Aní: To je podezřelé znamení ;) uvidíš, držím ti moc palečky ;)
Jee tak to máš asi podobný recept na svíčkovou jako já.. :D já ani nedávám smetanu, jen mlíko... :slight_smile:
12. led 2010 v 08:24  • Odpověz
ahoj holky, chtěla bych se k vám přidat?
Je mi skoro 33 let, jsem 34 DC (poslední cyklus 37, ale stále kojím) a začínáme se tento měsíc snažit.
12. led 2010 ve 12:22  • Odpověz
Jé, to je super, EVULINO, tak tu budu mít kojící souputnici, hurá!

ANICKO, me taky dnes pobolival podbrisek, tak jako na mrchu, ale pak jsem si uvedomila, ze jsem vcera zbouchala veceri z mekace v rekordnim case, jeste k tomu byly nejake papricky jalapenos se syrem, takze puvod je jasny... Ale vzdycky mi tak radostne zatrne, ze treba uz se C rozjede a pak zrekapituluji jidelnicek a kdy jsem byla naposled na velke a nadeje jsou v haji
12. led 2010 ve 14:09  • Odpověz
Snažilky:
evulina77.......33let..................1 snažení.........................34DC (posl. cyklus 37 dní)
verunka3.......25let..................1 snažení........................ 22DC (posl.cyklus 32 dní)
danda...........30let..................0 snažení........................ 21DC (posl.cyklus-vysazení HA)
renesme........20let..................2 snažení....................... 18DC (posl.cyklus 43 dní)
cincinnati.......28 let..............moment.nesnažení .............18DC (posl.cyklus 28 dní)
janicka88.......21let...................snažení..........................16DC (posl.cyklus)
lenik 87.........23 let..........moment. ještě nesnažení.......... 6DC
dandelion.......21 let.................3 snažení........................ 2DC (posl.cyklus 29 dní)
magrata........26let...................snažení............................ ?DC

darinka x.......23let................moment.nesnažení............... DC
cizu.............. ......................................................... DC

Evi, tak jsem tě přidala do tabulky ;)

Jsem teď holky dokoukala film Marley a já... :D byla sem dojatá skoro jak u Lasye... :grinning: nádhernej film.. teď pořád muckám tu naši psisku :D
12. led 2010 ve 14:17  • Odpověz
Mag,nj lae ja toho moc nemela a pobolival cely den ty tlaky jak rikam asi zarazeno :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:

Evu,vitej mezi nami dalsi mamina?ty jo my se ale budeme mit :wink:

Eli,no tak smetanu jsm tam dala:slight_smile:ale muj bracha ji tam taky nedavva :wink: jinak ta bolest se jen trosicku utlumila :wink:

Jinak jsem dnes byla u porodu kamaradky ma holcicku vazi 3300 a meri 48cm:slight_smile:je nadherna :wink:
12. led 2010 v 17:45  • Odpověz
achoooj holčinky, Ani tak kamarádce gratuluju a zároveň tiše závidim! věřím, že je krásná :slight_smile: Jinak dneska byl den v práci celkem v klidu, ale nevím, jestli to není jen klid před bouří. Holky už od pátku mi je špatně, ale nepřičítám tomu velkou důležitost, nechci se dopředu radovat, abych nebyla zklamaná, takže uvidíme :slight_smile:
12. led 2010 v 17:52  • Odpověz
Veru no tak ze by? :wink: jsme tu zustali sami
12. led 2010 v 18:23  • Odpověz
no nevim, ale fakt si od toho nic neslibuju radši...
12. led 2010 v 18:33  • Odpověz
Zdravím cholkýýýý, Veru, naděje umírá poslední, ale já vím, že když se na něco těšíš, pak to nevyjde a o to větší je zklamání, aspoň tak to mám já :frowning2:
Vítám všechny nové příchozí :wink:
Jinač mě se dnes povedlo pěkně vytočit šéfovou, tak nevim nevim, co bude zítra :grinning:
12. led 2010 v 18:41  • Odpověz
někdy se šéfové musí vytočit Leni a vypadá to, že mě to co nevidět čeká taky, že vytočím šéfa :grinning: Právě že já to mám taky tak, už jednou se mi mrcha zpozdila přes týden, tak jsem se radovala a těšila a ono nic a pak jsem to akorát obrečela, takže se na to nesmím vázat a spoléhat, že by to mohlo něco znamenat
12. led 2010 v 18:47  • Odpověz
Jo, taky bych to obrečela, jsem hroznej cíťa :cry:
No jo, jenže nejhorší je, že já byla naprosto v klidu a vytočená byla ona, pak se mnou celý den nemluvila :angry:
12. led 2010 v 18:52  • Odpověz
Leni neboj, ona zase začne mluvit.. mě spíš nejvíc štve, když se opačná strana naštve neoprávněně :wink:
12. led 2010 v 18:54  • Odpověz
To já ji naštvala jen kvůli tomu, že jsem jí řekla pravdu :grinning: Ale to se přece vedoucí říkat má, ne? :angry:
Když já ji strašně ráda štvu :angry: Ale pšt..... :sweat_smile:
A co jinak, zítra konečně zase středa, pro mě nejnáročnější den :unamused:
12. led 2010 v 19:10  • Odpověz
jo ale taky se říká "pro pravdu se každej nejvíc zlobí" :slight_smile: asi na tom něco bude, co?
Říkej si, zítra už je středa, už se to láme a bude blíž k víkendu, pro mě taky náročná a dlouhá středa :frowning2:
12. led 2010 v 19:14  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.