• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

♥ Snažíme se od března 2010 ♥

(Zamčená)
4. května 2010 
Ale dobrý, né! :wink: Musí se to tu trošičku rozproudit :slight_smile:
3. led 2010 ve 12:31  • Odpověz
jo jasan, tak co jste měly třeba dnes k obědu? :wink:
3. led 2010 ve 13:30  • Odpověz
Ahojky Veru! Já jsem dnes nemusela vařit, pozvala mě tchýňka na obídek. Měli jsme bramboráky plněné masovou směsí a byla to mňamka :dizzy_face: .
Co bylo dobrého u vás? :slight_smile:
3. led 2010 ve 13:36  • Odpověz
my dnes taky nevařili, byli jsme v Ústí na hokeji ráno, takže vařila mamka a dělala francouzský brambory, docela good :slight_smile:
3. led 2010 ve 13:43  • Odpověz
Veru to je pak pohodička, žééé :dizzy_face:
Já si to taky užívám, když nemusím vařit :slight_smile: :wink:
3. led 2010 ve 13:44  • Odpověz
no pravda je to, že já nemusím vařit skoro vůbec, manža je takovej kuchtík, strašně rád vaří a když mu jdu pomoct, prej se mu pletu, takže ho tam nechávám čarovat samotnýho, takže je to super :slight_smile:
3. led 2010 ve 13:47  • Odpověz
Jé tak to se fakt máš! :wink: Závidění hodné
já musím vařit skoro furt :unamused: , manžel dělá směny, tak v práci obědvá 2x do týdne, zytek musím vařit :rolling_eyes:
3. led 2010 ve 13:48  • Odpověz
Adámek se probudil, tak vyrazíme na chvilku ven. Večer nakouknu, zatím pa pa :slight_smile:
3. led 2010 ve 14:10  • Odpověz
Ahojky holky,nec na me nejspis leze jsem nesnesitelne unavena,obcas mam bolesti hlavy:frowning2:a aky se mi spous ryma
snad to nic nebude.
se mate ze jse nemusely nic vařit:slight_smile:
jinak k omu snažen berete k omu neco?
3. led 2010 ve 14:31  • Odpověz
Ahojda, jo ja brala Calibrum babyplan, ale teď už mám jen listovku samotnou. I na ostatních diskuzích tady jsem se dočetla, že je Calibrum zbytečně drahý a nic tak závratnýho v tom není. Teď v lednu jdu k dr. tak se poradím, jestli bych pro to nemohla udělat ještě něco :fearful:
3. led 2010 v 16:07  • Odpověz
Achoj cholky! Tak jsme se pěkně vyvětrali :dizzy_face:
Já jsem u prvního těhu brala babyplan a u druhého začnu brát až otěhotním a jen první tři měsíce, pak už max listovku :wink: . Adámek měl totiž skoro 4 kg :confused: :grinning:
3. led 2010 ve 20:37  • Odpověz
jé tak to ti dal asi zabrat, co? teď rodila kámoška, měla kluka 3,70 kg a říkala, že celkem těžkej porod, no není se čemu divit, je to pěkný tintítko :slight_smile:
3. led 2010 ve 20:39  • Odpověz
Ahojky, chtěla bych se zeptat, jak jste na tom s pauzou mezi poslední HA a snahou o mimčo. Někde jsem četla, že by měla být pauza alespoň 3 měsíce, aby se tělo srovnalo. Poradí někdo? :sweat_smile:
3. led 2010 ve 20:55  • Odpověz
ahojky Lenik_87, no moje zkušenost je taková, že jsem slýchala nechat pauzu alespoň 3-6 měsíců, ale dr. říkala, že není nutné, asi taky podle HA, nevím, každopádně já v červenci skončila HA a od srpna se nehlídáme, necháváme tomu volný průběh :wink:
3. led 2010 ve 21:01  • Odpověz
Verunko Adík je císařem :wink:
a pěkná fotečka :dizzy_face:
Lenik já pauzu nedávala, pokud je tvé tělo ještě plné hormonů a nevyčištěné, neotěhotníš, pokud je vše ok, nevidím v tom jediný problém :wink: . Nemusíš mít strach, že by se třeba něco mimi stalo, moje kamarákdy po 11letech HA vysadila, okamžitě otěotněla a mají krásného zdravého chlapečka :wink: :dizzy_face:
3. led 2010 ve 21:10  • Odpověz
Tak to je super, děkuji moc a moc za rady. :grinning: Ježura mi totiž přinesl jednu chytrou knihu a tam je o tom právě psaný, nechat 3 měsíce na uklidnění těla :unamused: Tak jsem si říkala, že se zkusím někde s někým poradit. :sweat_smile:
3. led 2010 ve 21:16  • Odpověz
Lenik nechte tomu naprosto volný průběh a uvidíš :wink:
už snažílkujete?
3. led 2010 ve 21:18  • Odpověz
necháme, nic jiného nám nezbývá, ale asi jsem hroznej stresák :wink: budeme začínat :dizzy_face:
3. led 2010 ve 21:19  • Odpověz
tak se k nám přidej :wink:
i my budem teprve začínat :wink:
3. led 2010 ve 21:20  • Odpověz
moc a moc ráda :sweat_smile:
3. led 2010 ve 21:21  • Odpověz
Tak tě tu vítám :dizzy_face:
Dle nicku předpokládám, že jsi Lenka :wink:
3. led 2010 ve 21:23  • Odpověz
Kam jste mi utekly :frowning2:
3. led 2010 ve 21:33  • Odpověz
Tak dobrou zítra :wink:
3. led 2010 ve 21:34  • Odpověz
Ahoj holky, tak jsem ráda, že jsem vaši diskusi našla :slight_smile: před chvíli jsem omylem založila stejné téma jak jsem se přehlídla :frowning2: :frowning2: :frowning2:
Taky se začneme snažit od března. Začátkem prosince jsem bohužel potratila, a povolení k dalšímu snažílkování máme "až" od března, tak už aby to bylo :wink:
4. led 2010 v 09:10  • Odpověz
Snažilky:
verunka3.......25let..................1snažení........................14DC(posl.cyklus 32 dní)
danda...........30let..................0snažení........................13DC(posl.cyklus-vysazení HA)
renesme.......20let..................2snažení.........................10DC(posl.cyklus 43 dní)
cincinnati.....28 let....................moment.nesnažení ........10.DC (posl.cyklus 28 dní)
janicka88..........let...................snažení..........................8DC(posl.cyklus)

evulina77............DC
4. led 2010 v 11:13  • Odpověz
.danda. - jj, jsem Lenka....pořád jsem z toho taková nervozní :frowning2: , tak doufám, že vše bude ok :wink:
4. led 2010 v 11:58  • Odpověz
ahoooooooooooooj
4. led 2010 v 11:58  • Odpověz
Ahojky Darinka vítej :dizzy_face:
čím víc nás bude tím líp :sunglasses:

verunka3.......25let..................1snažení........................14DC(posl.cyklus 32 dní)
danda...........30let..................0snažení........................13DC(posl.cyklus-vysazení HA)
renesme.......20let..................2snažení.........................10DC(posl.cyklus 43 dní)
cincinnati.....28 let....................moment.nesnažení ........10.DC (posl.cyklus 28 dní)
janicka88..........let...................snažení..........................8DC(posl.cyklus)
lenik 87............let...................1snažení......................... DC
darinka x...........let...................0snažení..........................DC

Děvčátka nahlaště údaje, ať to zkompletitujeme :wink:
4. led 2010 ve 13:10  • Odpověz
Danda: u nás už 2.snažení :slight_smile: to první bohužel skončilo potratem :frowning2: a věk 23 :wink:
4. led 2010 ve 13:29  • Odpověz
Ahoj holky, mohla bych se k vám přidat? Původně jsem chtěla do tématu prvňačky od ledna 2010, ale prý už jedno dítko mám. Tak to zkusím u vás. Že mě nevyhodíte? :dizzy_face:
4. led 2010 ve 13:29  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.