• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

♥ Snažíme se od března 2010 ♥

(Zamčená)
4. května 2010 
tak dobrou holky :wink:
14. led 2010 ve 20:57  • Odpověz
I já se poroučím :wink:
14. led 2010 ve 20:58  • Odpověz
Snažilky:
evulina77(Evča) .......33let..................1 snažení.........................37DC (posl. cyklus 37 dní)
verunka3(Verča).......25let..................1 snažení........................ 25DC (posl.cyklus 32 dní)
danda(Danča)...........30let..................0 snažení........................ 24DC (posl.cyklus-vysazení HA)
renesme(Anička)........20let..................2 snažení....................... 21DC (posl.cyklus 43 dní)
cincinnati( )..............28 let..............--moment.nesnažení .............21DC (posl.cyklus 28 dní)
janicka88(Janča) .......21let...................snažení..........................19DC (posl.cyklus)
lenik 87(Lenča).........23 let.................moment. nesnažení.......... 9DC (posl.cyklus)
dandelion(Eliška) .......21 let.................3 snažení........................ 5DC (posl.cyklus 29 dní)
magrata( ) ...............26let...................snažení............................?DC (posl.cyklus
15. led 2010 v 00:04  • Odpověz
Ahojda děvčátka, zdravím rychle z práce :sweat_smile:
Bohužel se sem teď asi pár dní nedostanu, to bude dočítáního :slight_smile: Včera jsme byli s mým tátou na večeři, dnes a zítra jdeme na ples a v neděli budeme totálně KO. :frowning2: Mám půjčený moc hezký šaty na plesání, tak se snad budu líbit i drahé polovičce. :confounded: Držte mi pěsti :wink:
Ani, to by mohly být příznaky. Držím pěsti, moc moc. :zipper_mouth:
Veru, je prauda, že to ke mě nemáte až tak daleko, tak třebas dáme někdy někde taky spicha :grinning: Co Vy na to?! Ale až bude lepčejší počásko :confounded: Teď stojí za pendrek.
Dneska toho musím stihnout ještě moc a moc, ráno děláme důchody, což zabere celé dopoledne a odpol musím na nákup, ke kadeřnici, k mamině a pak se ještě doma dozušlechtit :grinning: Tak snad ten maraton nějak zvládneme :rolling_eyes:
15. led 2010 v 07:30  • Odpověz
Dobré ráno!
Leničko budem na tebe myslet! Doufám, že uvidíme pár foteček princezny :dizzy_face:
Plesání si užij!!! :dizzy_face:
Na to rande je ještě kupa času, ale dalo by se něco spáchat :wink:
15. led 2010 v 09:00  • Odpověz
Dobré ráno,
tak já, dle očekávání, přenechávám místo nahoře v tabulce verunce3. Právě jsem to dostala :sunglasses:
15. led 2010 v 09:12  • Odpověz
Dobré ráno Evi, to mě tada mrzí.... :unamused:
no jo teď je na řadě Verunka...
15. led 2010 v 09:19  • Odpověz
Snažilky:
verunka3(Verča).......25let..................1 snažení........................ 25DC (posl.cyklus 32 dní)
danda(Danča)...........30let..................0 snažení........................ 24DC (posl.cyklus-vysazení HA)
renesme(Anička)........20let..................2 snažení....................... 21DC (posl.cyklus 43 dní)
cincinnati( )..............28 let..............--moment.nesnažení .............21DC (posl.cyklus 28 dní)
janicka88(Janča) .......21let...................snažení..........................19DC (posl.cyklus)
lenik 87(Lenča).........23 let.................moment. nesnažení.......... 9DC (posl.cyklus)
dandelion(Eliška) .......21 let.................3 snažení........................ 5DC (posl.cyklus 29 dní)
evulina77(Evča) .......33let..................1 snažení...........................1DC (posl. cyklus 37 dní)

magrata( ) ...............26let...................snažení............................?DC (posl.cyklus
15. led 2010 v 16:15  • Odpověz
evi ,to mi je lito ale priste to uco vyjde:slight_smile:
15. led 2010 v 16:16  • Odpověz
Ahojky ve spolek!
Jdu se pochlubit!!! Dnes jsme se poprvé viděly s Verunkou! Myslím, že jsme si padly i do oka! Je hrozně milá a sympatická a má úžasný vlasy x- :grinning: ) Už měla pro Adíka přichystané dárky :dizzy_face:. Adík se teda trošku styděl, ale jen trošku.... tak jsme si maliko pokecaly a když jsem s hrůzou zjistila kolik je hodin, tak jsem chtěla začít Adámka strojit a on mi řek "ne! S tetou!" a měla jsem to :sweat_smile: :grinning: Tak se teta musela oblíc a jít s náma :grinning:

Veru stihla jsem ještě nakoupit :wink: :grinning:
15. led 2010 v 17:30  • Odpověz
Ahoj Dani, teď jsme teprve dojeli z Ústí :slight_smile: Jinak to dnešní rande bylo super!!!
Holky Danča je strašně milá, krásná a sympatická mamina a určitě si toho ještě musíme spoustu říct :slight_smile: A Adámek, to je kouzelný dítě, prej stydlivej tsss, jako prd se se mnou bavil, myslim, že mu to okoukání netrvalo dlouho :slight_smile: Tak dobrou kočky, zítra zase nahlídnu. A Dani ještě jednou díky, že jste se stavili, bylo to skvělý :slight_smile:
16. led 2010 v 00:13  • Odpověz
Snažilky:
verunka3(Verča).......25let..................1 snažení........................ 26DC (posl.cyklus 32 dní)
danda(Danča)...........30let..................0 snažení........................ 25DC (posl.cyklus-vysazení HA)
renesme(Anička)........20let..................2 snažení....................... 22DC (posl.cyklus 43 dní)
cincinnati( )..............28 let..............--moment.nesnažení .............22DC (posl.cyklus 28 dní)
janicka88(Janča) .......21let...................snažení..........................20DC (posl.cyklus)
lenik 87(Lenča).........23 let.................moment. nesnažení.......... 10DC (posl.cyklus)
dandelion(Eliška) .......21 let.................3 snažení........................ 6DC (posl.cyklus 29 dní)
evulina77(Evča) .......33let..................1 snažení...........................2DC (posl. cyklus 37 dní)

16. led 2010 v 00:57  • Odpověz
Ahojky
Veru díky :pensive: , musíme to brzy zopakovat! :dizzy_face:
16. led 2010 v 10:46  • Odpověz
ahojky, dneska jsem strašně ospalá, ráno jsem musela brzy vylézt a teď jsem úplně odvařená :frowning2: asi si dám po obědě 20
16. led 2010 v 11:17  • Odpověz
halóóóóó, kde jste kdo? :grinning:
16. led 2010 v 19:49  • Odpověz
AHojky kočky, nějak nám to tu pokulhává :confused: :frowning2:
16. led 2010 ve 20:32  • Odpověz
ahoj, jste tu někdo? :slight_smile:
16. led 2010 ve 22:00  • Odpověz
Jááááááááá Veru Ahoj :slight_smile:
16. led 2010 ve 22:01  • Odpověz
Tak to jsme moc nepokecaly :sweat_smile:
Dobrou noc
16. led 2010 ve 22:34  • Odpověz
Snažilky:
verunka3(Verča).......25let..................1 snažení........................ 27DC (posl.cyklus 32 dní)
danda(Danča)...........30let..................0 snažení........................ 26DC (posl.cyklus-vysazení HA)
renesme(Anička)........20let..................2 snažení....................... 23DC (posl.cyklus 43 dní)
cincinnati( )..............28 let..............--moment.nesnažení .............23DC (posl.cyklus 28 dní)
janicka88(Janča) .......21let...................snažení..........................21DC (posl.cyklus)
lenik 87(Lenča).........23 let.................moment. nesnažení.......... 11DC (posl.cyklus)
dandelion(Eliška) .......21 let.................3 snažení........................ 7DC (posl.cyklus 29 dní)
evulina77(Evča) .......33let..................1 snažení...........................3DC (posl. cyklus 37 dní)

17. led 2010 v 01:35  • Odpověz
Teda devcata,tri dny uplynuly a mi jsme porad na stejne strance?no kde jsme se to vsichni zapomeli :angry:
jinak ja sem na tom porad stejne akorat vcera a dneska me tak jako maravenci v bradavkach mam je jakobych hodne posilovala(prsa)kdyz stiskunu radavku tak jeste dlouho pote pulzuje bolest :unamused:

a co jinak jake mate plany na pristi tyden?
17. led 2010 ve 12:49  • Odpověz
taky se mi to tady přestává líbit :grinning: , ale třeba to bude po víkendu lepší.
Renesme a nemáš zrovna ovulaci? Já sem zvědavá, jestli ji tentokrát poznám, protože chci začít tento cyklus měřit bazálku a vůbec se tak trochu víc pozorovat, tak snad se zadaří
17. led 2010 v 18:54  • Odpověz
Snažilky:
verunka3(Verča).......25let..................1 snažení........................ 28DC (posl.cyklus 32 dní)
danda(Danča)...........30let..................0 snažení........................ 27DC (posl.cyklus-vysazení HA)
renesme(Anička)........20let..................2 snažení....................... 24DC (posl.cyklus 43 dní)
cincinnati( )..............28 let..............--moment.nesnažení .............24DC (posl.cyklus 28 dní)
janicka88(Janča) .......21let...................snažení..........................22DC (posl.cyklus)
lenik 87(Lenča).........23 let.................moment. nesnažení.......... 12DC (posl.cyklus)
dandelion(Eliška) .......21 let.................3 snažení........................ 8DC (posl.cyklus 29 dní)
evulina77(Evča) .......33let..................1 snažení...........................4DC (posl. cyklus 37 dní)

18. led 2010 v 00:15  • Odpověz
Snažilky:
verunka3(Verča).......25let..................1 snažení........................ 28DC (posl.cyklus 32 dní)
danda(Danča)...........30let..................0 snažení........................ 27DC (posl.cyklus-vysazení HA)
renesme(Anička)........20let..................2 snažení....................... 24DC (posl.cyklus 43 dní)
cincinnati( )..............28 let..............--moment.nesnažení .............24DC (posl.cyklus 28 dní)
janicka88(Janča) .......21let...................snažení..........................22DC (posl.cyklus)
lenik 87(Lenča).........23 let.................snažení.......... 12DC (posl.cyklus)
dandelion(Eliška) .......21 let.................3 snažení........................ 8DC (posl.cyklus 29 dní)
evulina77(Evča) .......33let..................1 snažení...........................4DC (posl. cyklus 37 dní)

18. led 2010 v 07:50  • Odpověz
Krásné ránko přeji, to je teda děs běs vám řeknu :frowning2: Já se děsila toho, co budu muset dočítat a ono se tu nic téměř nedělo. :unamused: Píšu téměř, protože je naprosto super, že se Verunka s Dandou potkaly :grinning: To je báječný a gratuluji :wink:
Já jsem dneska maximálně KO, dva plesy za sebou a nohy totálně odrovnaný :cry: Nejsem zvyklá na podpatky. Jen co se mi podaří drobek zmenšit a upravit fotečky, dodám :slight_smile: Ale nesmíte se mi smát!!!
18. led 2010 v 07:55  • Odpověz
Čaaau kočky moje :D koukám že nám to tu pomalu stagnovalo.. chyba!!! :D :D :D My byli přes vík u rodičů u prahy.. to bylo super, užila jsem si prťáta :slight_smile: mazlíčci moji maličký :* Svojí mamince jsem řekla že se snažíme.. tak uvidíme jak dlouho.. :D a musím vás pobavit hláškou mojí mladší sestřičky :D je jí 13 a má jít na očkování tetanus a zároveň jsme se před ní bavily že by bylo dobrý jí naočkovat proti rakovině děložního čípku a ona se zhrozila a říká: "no to teda ne, mě stačí že musim na ten titanik, nechci aby mě píchali do dělohy" :D :D :D mě úplně rozsekala :D :D :D
18. led 2010 v 10:14  • Odpověz
nazdárek kočky, no teda taky nemám pořádně co dočítat :grinning:
U mě nic nového, zase jsem teď přišla z práce, o víkendu se nic zvláštního neudálo :sunglasses:
18. led 2010 v 18:21  • Odpověz
Ahojky jen nakukuju! Jak se tu máte?
Co to je za docházku tady? :confused: :angry:
18. led 2010 v 18:26  • Odpověz
bída viď Dani, asi to budem muset napravit :slight_smile: Jak se máš na "dovolené"? Dneska jsem na tebe myslela, jak si užíváte :slight_smile:
18. led 2010 v 18:48  • Odpověz
Veru jo je to tu super! Dnes jsem absolvovala kosmetiku, no luxus! :dizzy_face:
ve středu jdu ke kadeřnici :wink:
18. led 2010 v 19:03  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.