• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

♥ Snažíme se od března 2010 ♥

(Zamčená)
4. května 2010 
panečku, ty si teda užíváš, ale proč ne, moc ti to přeju. to budeš ještě krásnější než teď :dizzy_face: mluví ze mě slepá závist :slight_smile:
18. led 2010 v 19:30  • Odpověz
Ahojky holky,tak danca nam krasli :frowning2: to jsem nestastna pro sebe pro dancu super tk bych si nekam zasla:slight_smile:
jinak holky co kdyz mam pocit jako by mi praskali bradavky?co to muze byt? :unamused:
18. led 2010 ve 20:28  • Odpověz
mi to teda rozjizdime jse nam to zasekava:frowning2:
18. led 2010 ve 21:04  • Odpověz
Snažilky:
verunka3(Verča).......25let..................1 snažení........................ 29DC (posl.cyklus 32 dní)
danda(Danča)...........30let..................0 snažení........................ 28DC (posl.cyklus-vysazení HA)
renesme(Anička)........20let..................2 snažení....................... 25DC (posl.cyklus 43 dní)
cincinnati( )..............28 let..............--moment.nesnažení .............25DC (posl.cyklus 28 dní)
janicka88(Janča) .......21let...................snažení..........................23DC (posl.cyklus)
lenik 87(Lenča).........23 let.................snažení.......... .................13DC (posl.cyklus)
dandelion(Eliška) .......21 let.................3 snažení........................ 9DC (posl.cyklus 29 dní)
evulina77(Evča) .......33let..................1 snažení...........................5DC (posl. cyklus 37 dní)

magrata( ) ...............26let...................snažení............................?DC (posl.cyklus
19. led 2010 v 01:11  • Odpověz
ahojte, právě jsem se vrátila ze spinningu a teď tady naháním malou, nechce se nechat přebalit...
Renesme a nejsi náhodou těhu?
19. led 2010 v 08:57  • Odpověz
Ahojik Evi,no nevim treba to vyslo:slight_smile:budeme doufat teploty mam okolo 37 v vic pak to svedeni a obcasna olest podbriska?.-)
19. led 2010 v 10:59  • Odpověz
klidně to může být ono, však čas ukáže :grinning:
Bylo by fajn, kdyby někdo už konečně začal, ne?
19. led 2010 ve 12:14  • Odpověz
j to je fakkt mohl by nekdo zacit :wink: treba verunka :wink: a jeste holky ta unava e hrozna :wink:
19. led 2010 ve 14:24  • Odpověz
no kde jste vsichni? :wink:
19. led 2010 v 15:58  • Odpověz
Holky asi z toho nic nebude boli me podbrisek jako by mela prijit mrska :angry: uvidime co z toho bude :stuck_out_tongue_closed_eyes:
19. led 2010 v 16:51  • Odpověz
ahoj Ani, moc bych ti to přála, aby to vyšlo, abys začala :slight_smile: Někdo to musí rozseknout a já se obávám, že to nebudu, po mě Danča asi taky ne, co jsme spolu mluvily, takže jsi na řadě :slight_smile: Jupíííí konečně by měl někdo //
19. led 2010 v 17:18  • Odpověz
Je veru ty mi tkhle fandis?t jsem za to srtrasne moc rada :wink: ale tak kdy ma prijit u tebe ms?a danca?
19. led 2010 ve 20:33  • Odpověz
No devcata kde jste? :frowning2:
19. led 2010 ve 21:19  • Odpověz
Snažilky:
verunka3(Verča).......25let..................1 snažení........................ 30DC (posl.cyklus 32 dní)
danda(Danča)...........30let..................0 snažení........................ 29DC (posl.cyklus-vysazení HA)
renesme(Anička)........20let..................2 snažení....................... 26DC (posl.cyklus 43 dní)
cincinnati( )..............28 let..............--moment.nesnažení .............26DC (posl.cyklus 28 dní)
janicka88(Janča) .......21let...................snažení..........................24DC (posl.cyklus)
lenik 87(Lenča).........23 let.................snažení.......... .................14DC (posl.cyklus)
dandelion(Eliška) .......21 let.................3 snažení........................ 10DC (posl.cyklus 29 dní)
evulina77(Evča) .......33let..................1 snažení...........................6DC (posl. cyklus 37 dní)

magrata( ) ...............26let...................snažení............................?DC (posl.cyklus

Tak a blizime se ke konecnym vysledkum veru tak doufam ze potesis a pote i ja treba danca prekvapi a bude prvni:grinning:
20. led 2010 v 00:01  • Odpověz
teda holky, myslela jsem, že to tady pojede, ale je tu nějak mrtvo
Leda, že byste právě teď zjistily, že máte // a nemůžete ani promluvit, natož psát :grinning:
tak sem zvědavá, která z vás nahoře v tabulce budete tento měsíc těhule, že by všechny 3?
Vůbec bych se nezlobila a já přibudu na konci tohoto cyklu a bude to!!!
20. led 2010 v 09:14  • Odpověz
ahoj holčinky, tak jsem začala dnes maličko špinit, takže čekám, že přijde mrcha :frowning2: no nedá se nic dělat, nejspíš nás čeká další snaženíčko. A co vy všechny, jak se máte takhle v polovině týdne?
20. led 2010 v 18:33  • Odpověz
Ahojky Kočenky, hlásím se :slight_smile:
no já jsem to jako už měla dostat a nějak furt nic :sweat_smile: tak doufám, že zítra,no :grinning: :wink:
20. led 2010 v 18:40  • Odpověz
hele, žeby? No pozitivní příklady potřebujeme, takže ať nic nechodí!!! :grinning:
20. led 2010 v 18:46  • Odpověz
kočky musím jít povlíkat, ale už jsem trošku nechtěně začla o půl čtvrtý ráno, tak za chvilku jsem zase zpět.
20. led 2010 v 18:51  • Odpověz
Ne zítra to na tuty dostanu :wink: , ještě jednou jsem si počítala cyklus a zítra by měl být 28dc,ale to je fuk ,za chvilku zase začnu od jedničky :grinning: :wink:
a jak vy kočky? Jak je?
Ani na tebe jsem teda obzvlášť zvědavá :sunglasses: :wink:
Veru třeba to bude jen špinění a pak testík :wink:
20. led 2010 ve 21:35  • Odpověz
Dančo, přála bych ti abys to nedostala a na testu byly //
jakej máš vůbec cyklus, když nebereš HA?
20. led 2010 ve 21:53  • Odpověz
Snažilky:
verunka3(Verča).......25let..................1 snažení........................ 31DC (posl.cyklus 32 dní)
danda(Danča)...........30let..................0 snažení........................ 30DC (posl.cyklus-vysazení HA)
renesme(Anička)........20let..................2 snažení....................... 27DC (posl.cyklus 43 dní)
cincinnati( )..............28 let..............--moment.nesnažení .............27DC (posl.cyklus 28 dní)
janicka88(Janča) .......21let...................snažení..........................25DC (posl.cyklus)
lenik 87(Lenča).........23 let.................snažení.......... .................15DC (posl.cyklus)
dandelion(Eliška) .......21 let.................3 snažení........................ 11DC (posl.cyklus 29 dní)
evulina77(Evča) .......33let..................1 snažení...........................7DC (posl. cyklus 37 dní)

21. led 2010 v 00:05  • Odpověz
dobré ráno, tak jak to holky vypadá? Sem prostě baba zvědavá :grinning:
21. led 2010 v 09:01  • Odpověz
Ahojky snažilky
no Evi teď ani pořádně nevím, mám vysazeno první měsíc, ale jako teď bych z toho moc odvázaná nebyla :unamused: , oaba s manžou jsme brali atb..... no a ani nevím, kdy by jsme to dali :grinning: jsme gumákovali :grinning: :wink:
no ale stále nic :astonished: , ale do večera daleko :wink:
Veru, jak ty? :confused:
21. led 2010 ve 12:26  • Odpověz
No některý spermijky jsou fakt šikulky :grinning:
Já když sem před malou přestala brát antiko (bral se m ho 12 let), tak sem měla cyklus úplně rozházenej, první tři měsíce sem měla cyklus dlouhej 31 dní, ale pak 45, 50 apod. No a to je taky jeden z důvodů, proč jsem po porodu nic nechtěla brát. A taky sem věřila v antikoncepční sílu plného kojení...
21. led 2010 ve 12:44  • Odpověz
Evi no pravda :sweat_smile:
písnu, jakmile dorazí :wink: :grinning:
21. led 2010 ve 13:07  • Odpověz
Achojda holky, zdravím ještě z práce, ale už pofrčim domu.... :slight_smile:
No, prosím o omluvení mé absence, ale to víte, akorát jsem asi ve správných dnech, tak máme večer plno práce :grinning: Akorát musím říct, že jsem taková rozvrkočená - strašně mě bolí bradavky a už druhý den mě levé prso děsně svědí :cry: A drbejte se v práci před lidma, že?! :angry:
Moc bych si přála, aby nám to vyšlo, ale uvidíme no, jsme teprve na začátku snažení, ale já už prostě prcka domů CHCI!!! :sweat_smile: Jen se zatím snažím se moc nepozorovat, protože bych z toho byla jen nervní, prostě to zkusíme zatím nechat osudu a přírodě a ono to třeba vyjde :sweat_smile:
Ale zrovna tak jako to chci pro sebe, držím pěstičky i Vám všem ostatním, ať už jsme konečně maminy - čekatelky :grinning:
21. led 2010 v 15:46  • Odpověz
Ahojky,
jak se ,ate?nam to tu nejak zamrza vidte?holky no tak uz chcem slyset pozitivni zpravy?
22. led 2010 v 11:24  • Odpověz
taky se mi zdá, že je tady občas pěkně mrtvo, ale co se dá dělat, že?
tak se aspoň pěkně snažte, aby už konečně někdo začal.
Já slibuju, že až bude čas, snažit se budu a třeba se tento měsíc podaří...
22. led 2010 v 15:51  • Odpověz
Ahojky,Dani Veru kde se toulate? :frowning2: uz jste tu nebyli ani nepamatuju.Tak co ms? :wink:
22. led 2010 v 16:30  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.