• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

♥ Snažíme se od března 2010 ♥

(Zamčená)
4. května 2010 
Ahoj!
Tak už jsme doma! :dizzy_face:
A poslušně hlásím, že mi dnes dorazila ms! Takže dnes mám 1. DC :wink:
Jinak jsme se měli moc fain :slight_smile: u rodičů je fždycky dobře :dizzy_face: :grinning: .
Už tu budu častěji, spibuju..... jen jestli mě tu nenecháte samotnou :wink: :grinning:
22. led 2010 v 18:33  • Odpověz
verunka3(Verča).......25let..................1 snažení........................ 31DC (posl.cyklus 32 dní)
renesme(Anička)........20let..................2 snažení....................... 27DC (posl.cyklus 43 dní)
cincinnati( )..............28 let..............--moment.nesnažení .............27DC (posl.cyklus 28 dní)
janicka88(Janča) .......21let...................snažení..........................25DC (posl.cyklus)
lenik 87(Lenča).........23 let.................snažení.......... .................15DC (posl.cyklus)
dandelion(Eliška) .......21 let.................3 snažení........................ 11DC (posl.cyklus 29 dní)
evulina77(Evča) .......33let..................1 snažení...........................7DC (posl. cyklus 37 dní)
danda(Danča)...........30let..................0 snažení........................ 1DC (posl.cyklus-30 DNÍ)

magrata( ) ...............26let...................snažení............................?DC (posl.cyklus
22. led 2010 v 18:34  • Odpověz
Jé dani,tak konečně pořadné snažení :wink: vid :wink: a co adamek s terezkou:slight_smile:jinak co nase verunka?jak je na tom?
22. led 2010 ve 20:56  • Odpověz
Ahojky Ani, s Terezkou jsme tento týden nebyli :wink: byla jsme u našich v jiném městě :wink:
Verunka má asi střevní chřipku :frowning2: odpolko mi psala, že od rána jí je na nic a pořád zvrací :cry: , měla i teplotu,t ak asi leží, chuděrka :frowning2:
No Ani nevím jestli budeme snažílkovat, ještě bych to nechala, páč mě v březnu čeká jedna mooooc krásná svatba :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :wink:
22. led 2010 ve 21:17  • Odpověz
Tk krásná svadba?a kohopak?tak ty mas na verunku cislo ?to je mi lito ze zvraci a myslis ze je to opravdu strevni chripka? :frowning2:
Tak snažílkovat byste mohli aspon jen tak nahodou:slight_smile:teba bby z oho neco vzniklo a treba ne.To zalezi na tobe jak jste se dohodli doma:slight_smile:

Jinak dala by verunka vedet s ms?nebo tehu testem?jeste netestila?
22. led 2010 ve 22:31  • Odpověz
Vdává se moje kamarádka :slight_smile:
jj s Veru jsme v kontaktu :wink: , před tím to chytlo manžu, tak má taky podezření :frowning2:
no vypadá to že jí ms dorazila, ale to tu upřesní sama :frowning2: :wink:
22. led 2010 ve 22:43  • Odpověz
verunka3(Verča).......25let..................1 snažení........................ 32DC (posl.cyklus 32 dní)
renesme(Anička)........20let..................2 snažení....................... 28DC (posl.cyklus 43 dní)
cincinnati( )..............28 let..............--moment.nesnažení .............28DC (posl.cyklus 28 dní)
janicka88(Janča) .......21let...................snažení..........................26DC (posl.cyklus)
lenik 87(Lenča).........23 let.................snažení.......... .................16DC (posl.cyklus)
dandelion(Eliška) .......21 let.................3 snažení........................ 12DC (posl.cyklus 29 dní)
evulina77(Evča) .......33let..................1 snažení...........................8DC (posl. cyklus 37 dní)
danda(Danča)...........30let..................0 snažení........................ 2DC (posl.cyklus-30 DNÍ)

magrata( ) ...............26let...................snažení............................?DC (posl.cyklus
23. led 2010 v 00:15  • Odpověz
tak a je tu aktualizace :wink:
23. led 2010 v 00:15  • Odpověz
Dobré ráno!
Dnes nemusím vařit, tak mám volňáska :dizzy_face:
Kampak se nám vypařila Eliška? :confused:
23. led 2010 v 09:09  • Odpověz
No kdepak jste? To mě tu necháte samotnou? :frowning2: :grinning:
23. led 2010 v 09:38  • Odpověz
ahoj, taky sem nakukuju, a stále tady nikdo není.
Jakto, že nemusíš vařit? Já se právě rozhoduju, co budu páchat a v deset vyrážím směr kuchyň :grinning:
23. led 2010 v 09:56  • Odpověz
ahoj kočky, koukám, že jste na mě včera myslely, to jste hodný :slight_smile: díky.
Včera mi bylo zle, jak nikdy, hlídala jsem neteře a synovce a od pěti od rána jsem zvracela až do odpoledne a pak se mi dokonce vyhoupla i teplota na 38 C, takže parádička. Asi v 16.30 jsem usnula a vzbudila se s malými přestávkami téměř až ráno, ale dnes jsem fit... MS zatím pořádně nic, jen takový nijaký špinění, tak pořád čekám a dneska mě trošku bolí podbřišek, vaječníky, tak určitě už dnes dorazí.
23. led 2010 v 10:11  • Odpověz
Ahojky Evi a Verunko!
Evi dnes má tchýňka navařeno, taqk nás pozvala :dizzy_face: (br. knedlík zlí a uzené)mňam! :dizzy_face:

Veru no já jako nevím, hele zkus prubnout test! :confused:
23. led 2010 v 10:15  • Odpověz
Jsem ráda, že už je líp! čék se z toho prostě musí vyležet! :wink:
23. led 2010 v 10:16  • Odpověz
Díky Dani, jo fakt jsem se z toho vyspala a večer jsem si brala i paralen, když teplota nešla domů a pomohlo to :slight_smile: Včera jsem nesnědla vůbec nic, ani drobek od rohlíku a rázem jsou 2 kila dole :wink: kdyby to tak chtělo zůstat :slight_smile:
Jo a je změna, MS je tady, takže jsem 1 DC :frowning2:
23. led 2010 v 10:21  • Odpověz
Jééé to je škoda Veru! :cry:
Ale všechno zlé je pro něco dobré :wink: :dizzy_face:
23. led 2010 v 10:26  • Odpověz
koukám že jedem spolu :wink: já jsem 2DC :dizzy_face:
23. led 2010 v 10:26  • Odpověz
aspoň v tom budu mít přehled, budu se hlídat podle tebe :grinning: no nic holčinky, musím běžet vařit, dnes je to na mě, teď jsem koupala želvu, tak namazat krémem a ještě udělat chlebíčky, odpoledne čekáme veleváženou návštěvu :slight_smile:
23. led 2010 v 10:33  • Odpověz
Snažilky:
renesme(Anička)........20let..................2 snažení....................... 28DC (posl.cyklus 43 dní)
cincinnati( )..............28 let..............--moment.nesnažení .............28DC (posl.cyklus 28 dní)
janicka88(Janča) .......21let...................snažení..........................26DC (posl.cyklus)
lenik 87(Lenča).........23 let.................snažení.......... .................16DC (posl.cyklus)
dandelion(Eliška) .......21 let.................3 snažení........................ 12DC (posl.cyklus 29 dní)
evulina77(Evča) .......33let..................1 snažení...........................8DC (posl. cyklus 37 dní)
danda(Danča)...........30let..................0 snažení........................ 2DC (posl.cyklus-30 DNÍ)
verunka3(Verča).......25let..................1 snažení........................ 1DC (posl.cyklus 31 dní)
23. led 2010 v 10:40  • Odpověz
Ahoj hokly ,veru to je mi lito:frowning2:ze ms dorazila :unamused: tak tento dalsi mesic to urcite vyjde.
23. led 2010 v 10:42  • Odpověz
No Ani teď je to na tobě! :wink: :dizzy_face:
V abecedě jsi první, tak by jsi mohla i jako první mít // :dizzy_face: :wink:
Věřím v tebe :sunglasses:

Veru užij si návštěvu a pak se u kaž :wink:
23. led 2010 v 10:50  • Odpověz
Tak už se mi to vaří a mám ještě chvilku, než malá vstane (spí ještě 2x denně).
Tak je to tenhle měsíc na tobě Aničko, tak nás nezklam :grinning:
23. led 2010 v 11:02  • Odpověz
No holky zas tak mi neverte :wink: nechcu vam zkazit naladu :wink: ale co vime treba prekvapim :grinning: no jeste s testem pockame :unamused: a co nase zakladatelka?kdepak asi je? :frowning2:
23. led 2010 v 11:22  • Odpověz
verunka3(Verča).......25let..................1 snažení........................ 1DC (posl.cyklus 31 dní)

magrata( Evelina) .....26let..................2.snažení............................?DC (posl.cyklus před 1.těhu 35dní)
23. led 2010 ve 12:02  • Odpověz
Ahoj, dlouho jsem tu nebyla, tak jsem se trochu zauktualizovala.

ANIČKO, dokud neteče rudá, tak držím palce, to pnutí prsou by mohlo něco znamenat :slight_smile:

Já jsem odstavila, povedlo se mi přestat v noci kojit, 3 dny jsem teda xkrát v noci vstávala a nosilo po domě mrčícího potomka, ale pak začal spát celou noc a pohoda. ale mlíko zmizelo jak voda na poušti, on se u prsa akorát tak vztekal, takže jsme přešli na UM, kvůli jednomu vzteklému kojení denně to nestálo za to, tak teď vyčkávám, kdy dorazí mrška, analyzuju každé dloubnutí, 2 testy zase v prčicích, samozřejmě jednočárkové :rolling_eyes:
23. led 2010 ve 12:07  • Odpověz
Ani no to by mě taky zajímalo, byla tu jen na začátku a od té doby nic! :confused:

Eveli takt o jste dobří! Já jsem přestala kojit v Adíkových 11měs. a celou noc mi začal spát až teď v listopadu :stuck_out_tongue_closed_eyes: :wink: ,ale podstatné je, že jsem se taky dočkala :grinning:

Evi to taky za chvilku pomine :wink: co že to vaříš dobrého?
Potřebuji inspiration na zítřek :wink:
23. led 2010 ve 12:36  • Odpověz
No holky:slight_smile:ja ych sla zase spat :wink: a to jsem cvstavala v devet:slight_smile:zivam jak o zivot :frowning2:

Eveli:jsem te omylem smazala ale ty ses zas pridala no si sikulka:slight_smile:

No Evi:budu dse snazit nezklamat ale prirode neporucim:slight_smile:

Dani-konecne se nam to tu zase rozjizdi,n mota se mi hlava dneska nejak :wink:
23. led 2010 ve 12:50  • Odpověz
Ani a nemůže to být tlakem? to motání? :unamused:
jinak únava je taky jen ze syndromů těhu :wink: :grinning:
23. led 2010 ve 12:58  • Odpověz
ty jo Aďulákovi budou za chvilku 2 royk, bože, ten čas tak děsivě letí :astonished: :dizzy_face: Kdyby jste mě před tema 2 rokama byděly! byla jsem jak buldozer! :grinning:
23. led 2010 ve 12:59  • Odpověz
ANIČKO, nechci vzbuzovat plané naděje, ale s tou únavou zníš fakt slibně :slight_smile:

ELIŠKO, jo, začal spát hned celou noc, teda ještě se občas vzbudí, ale jen někdy, teď ho zlobili zuby před dvěma dny, ale to dám trochu čaje a nechám chvilku kvílet, on zas do 5min spí.
Je to nezvyk, spát tak dlouho v kuse, většinou se mi zdají hrůzostrašné sny, nemluvě o tom, že se budím s plným močákem, dřív jsem vždy po koju chodila čůrat :grinning:
23. led 2010 ve 13:31  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.