• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

♥ Snažíme se od března 2010 ♥

(Zamčená)
4. května 2010 
Jé Eveli to myslíš asi mě, že?! :sweat_smile: Já jsem Dana :wink:
23. led 2010 ve 13:35  • Odpověz
tak to máte opravdu fain! :wink:
23. led 2010 ve 13:36  • Odpověz
tak jsem zase tu holky, stihla jsem to všechno udělat při vaření, chlebíčky a dokonce i buchťáka :slight_smile: No jinak jídlu jsem ještě moc nedala, snědla jsem asi 3 lžice polévky a jinak nic, docela se mi líbí být o pár kilo lehčí :grinning:
23. led 2010 ve 13:50  • Odpověz
Ahoj holky, mohla bych se k Vám přidat? S manželem se teda už od půlky ledna o mimi snažíme(v prosinci jsem byla na revizi :cry: ), ale snad to nevadí.
23. led 2010 ve 13:54  • Odpověz
Veru takto se ti nedivím, ale ne že by jsi to potřebovala :wink: tohle mě se prostě nepovede :angry:
teda to se návštěva bude mít :dizzy_face:
23. led 2010 ve 13:55  • Odpověz
ahoj Žanet, to víš že nevadí, vítej :slight_smile:
23. led 2010 ve 13:55  • Odpověz
Ahojky zanet! Tovíš, že jo! Vítáme každou novou tvářičku, která to tu zase o torochu rozzáří :dizzy_face: :wink:
To je mi teda líto, ale uvidíš, že s náma se ti tu bude líbit a brzy se zase zadaří! :wink: tak se připiš do tabulky :wink:
23. led 2010 ve 13:57  • Odpověz
No Dani asi se budeš muset zase stavit a pořádně se podívat, potřebuju to jako sůl, ale ty... tsss kéž bych vypadala jako ty :wink:
A víš co jsem si včera říkala? Jestli mi bude takhle blbě při těhu, tak asi umřu... bylo to peklo, když jsem nemohla cítit nic, ani vařený brambory :frowning2:
23. led 2010 ve 13:57  • Odpověz
Na předchozí stránce jsem si všimla, že se všechny tady už snažíte, je to pravda? pochopila jsem to správně?
23. led 2010 ve 13:58  • Odpověz
Holky nevyznáte se tu někdo malinko v řezaných kytkách? Potřebuju radu do svatební kytice :wink:
dando, co bys potřebovala vědět?
eveli:no uvidime treba budu opravdu prvni:slight_smile:ale nechci to zakriknout

zanet:vitej mezi nami:slight_smile:

No devcata,spala bych az bych plakala :grinning:
23. led 2010 ve 14:00  • Odpověz
Veru při těhu to tak hrozný není :wink: tam musíš přibírat :wink: a když tak je to poravdu krátkodobé a né kždý den :wink: . Já jo?! Dej pokoj! madla lásky mám okolo celýho těla! :angry: Manžel mi říká ty můj břicháčku :angry: :grinning:

Zanet, no my ještě ne :wink:
23. led 2010 ve 14:00  • Odpověz
zanet -snazime nesnazime treba danca to nechava osudu ja s eliskou uz se snazime i nase verunka se snazi :grinning:
23. led 2010 ve 14:01  • Odpověz
A co bys Dani chtěla vědět? Která vydrží? No já miluju růže, takže jsem měla oranžový a byly fantastický a nejlepší kytky mají ve Rvišti, jak cenou, tak kvalitou...
23. led 2010 ve 14:01  • Odpověz
Ja mela jako svatebni kytici rude ruze s bilymi lyliemi :wink: previslou :wink:
23. led 2010 ve 14:03  • Odpověz
Nevím jak to popsat. hledám takový jemný kvítka, nevím jak se jmenujou, ale dají se i napíchat do vlasů. Kámoška chce bílou kytí a ajá jsem to už někde viděla a nemůžu to najít. Samozřejmě mimo jiné asi v ní budou i růže kaly.... nevím co si vybere, ale ty by se mi líbili i ve valsech....
23. led 2010 ve 14:03  • Odpověz
danda: Jo? mě říká válečku :grinning: Madla lásky, to je hezký, my to nazýváme OTP - okrasný tukový prstenec :grinning:

zanet: no my se snažíme, ale bohužel zatím neúspěšně, ale věřím, že to bude jen o psychice a musím na to přestat tak moc myslet a moc si to přát...
23. led 2010 ve 14:04  • Odpověz
Tak to Dani nevím, jak se jmenujou, ale vím, co myslíš...
23. led 2010 ve 14:08  • Odpověz
tak to jsem ráda, že se tady některé už snažíte i přes to, že název diskuze je snažíme se od března.

Já jsem svatební kytici měla taky růžičky, nechala jsem si ji potom uschnout a na první výročí svatby jsem ji vyhodila :grinning:

dando, nemyslíš frézie? Moje kamarádka je ve vlasech měla. :wink:
23. led 2010 ve 14:08  • Odpověz
Jinak, mi v nemocnici řekli, že se můžeme začít snažit o mimi po 6 týdnech odrevize(tedy po první porevizní MS) a můj gyndr. mi řekl počkat 3 měsíce.
Ale my se už snažíme a zatím to nadějně nevypadá, mám pocit, že se na to moc upínám a s manželem spím jenom za účelem otěhu a to je asi špatně :frowning2:
23. led 2010 ve 14:10  • Odpověz
zanet víže to je ono!!!! Díky :dizzy_face:

Hele, nějaký čekání ..... pokud to ní prostě operace, tak si myslím, že pokud to tělo není samo v pořídku, tak to nedopustí, pokud jsi na další těhu připravená, tak se to povede :wink:
23. led 2010 ve 14:17  • Odpověz
Myslím, že jsem v pohodě, jak psychicky, tak fyzicky(kontrola u dr.),ale problém bude asi ve mě, protože se těším až moc a chci aby to hned vyšlo a to je špatně.
23. led 2010 ve 14:24  • Odpověz
holčinky návštěva je tady, musím se jít věnovat :slight_smile: tak papa a ještě se snad zastavím
23. led 2010 ve 14:49  • Odpověz
Ahoj holky,
chtela jsem jeste pockat ale musim vam to rict 21.1 jsem si delala tesst a byl pozitivni byl tam duch ale byl videt dneska rano jsem si delala dalsi test s pozitivnim vysledkem carka byla vice videt:slight_smile:tak uvidime jak to bude dal :wink:
23. led 2010 v 18:32  • Odpověz
Ani, to je super, :grinning: to gratuluji a velice a převelice držím pěsti ať ty čárky jen a jen sílí :wink:
Jinak koukám, že na mě jste tu nějak zapoměly :cry:
23. led 2010 v 18:57  • Odpověz
renesme, budu moc držet pěstičky, bay čárky sílily. :wink:
23. led 2010 v 19:00  • Odpověz
čau kočky moje :slight_smile: koukám taková obrovská novinka Anííí :slight_smile: to mám obrovskou radost :wink: :dizzy_face: :slight_smile: držím moc palečky, ať čárka sílí.. :slight_smile: to by bylo úžasný kdyby jsi začala tabulku těhulek :slight_smile: :wink:
23. led 2010 v 19:18  • Odpověz
Aničko tak to mooooc gratuluju, taky přeju jako ostatní sílící čárku!!! :slight_smile:
23. led 2010 v 19:35  • Odpověz
Aničko, já sem si to myslela, tak ať je všechno v pořádku, tfuj, tfuj, tfuj
Kdy půjdeš k doktorovi?
Tak a my ostatní se musíme určitě přidat, ján to teda mám v plánu!!!
23. led 2010 v 19:48  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.