• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

♥ Snažíme se od března 2010 ♥

(Zamčená)
4. května 2010 
Tak v plánu to máme asi všechny, jen aby to vyšlo :sweat_smile:
Já jdu v po k doktorovi, jelikož mám nějaký špatný problémy :cry:
23. led 2010 v 19:54  • Odpověz
Hurááááááááááá první těhulka!!!!!!!!!!!!!! Juchů :dizzy_face: :grinning:
No Aničko!!!!!!!!!!!!! Nezkamala jsi!!!!!!!!!!!!! :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: Mocinky gratuluju!!!!! :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face:
Jak to že jsi nic neřekla!? :astonished: :dizzy_face: Teda!!!!
Tak nám je ukaž!!!!!!!!!!!!!!!!!
23. led 2010 ve 20:14  • Odpověz
Kam jsi utekla? :slight_smile:
23. led 2010 ve 20:22  • Odpověz
ANIČKO JUCHŮ, jsem si to tak trochu myslela, i ten nízký tlak, já se takto hned na začátku potácela v práci, jednou jsem málem omdlela v trezorovně, no to by byla fakt sranda, byla jsem zamčená zevnitř :confused:

Mě dnes pálila žáha, tak jsem vypatlala poslední těhu test, protože žáha mě pálila i když jsem byla těhu s Matýskem, hned na začátku, a co myslíte, no jasně velký kulový, no pak mi došlo, že mě pálí asi z toho děsně ostrýho jídla, co jsem v poledne měla.
Aspoň už nemám čím testovat, v lékárně jsem už několikrát TT kupovala, tak mám utrum, bylo by mi už trapně. Takže do února si dám pohov a k narozkám si někde objednám přes inernet pořádné množství testů, abych mohla při každém dloubnutí čůrat na papírky :grinning:

ZANETO, nemyslim, že myšlení a upínání se na otěhu má nějaký vliv na otěhotnění, zkrátka jsou lidé trpělivý a méně trpělivý, já patřím do té druhé skupiny, myslim na to, kudy chodím a Matýska jsme počali na druhý pokus, tak to asi tím nebude. Akorát teď neni cyklus, tak je to peklo, protože každé zatrnutí v podbřišku může znamenat 1)mrchu 2)ovu 3)těhu :stuck_out_tongue_closed_eyes:
23. led 2010 ve 21:36  • Odpověz
Holky dekuju moc:slight_smile:
Dala jsem sem ten testik ale i tak sla ta carka dost blbe vyfotit je jeste celkem slaba ale uz nevypada jako duch uvidime jak budou vypadat testy pozdeji :wink:
23. led 2010 ve 22:59  • Odpověz
Jinak nechtela jsem to rict aby to vydrzelo ale musela jsem vas potesit nejakou dobrou zpravickou:slight_smile:

No ted si jen prat ay mimco bylo v deloze a bylo zdrave:slight_smile:Jinak mela jsem mit cyklus podle ovulky dlouhy 33 dni jsem se testila predcasne:slight_smile:
23. led 2010 ve 23:11  • Odpověz
Snažilky:
renesme(Anička)........20let..................2 snažení....................... 29DC (posl.cyklus 43 dní)
cincinnati( )..............28 let..............--moment.nesnažení .............27DC (posl.cyklus 28 dní)
janicka88(Janča) .......21let...................snažení..........................27DC (posl.cyklus)
lenik 87(Lenča).........23 let.................snažení.......... .................17DC (posl.cyklus)
dandelion(Eliška) .......21 let.................3 snažení........................ 13DC (posl.cyklus 29 dní)
evulina77(Evča) .......33let..................1 snažení...........................9DC (posl. cyklus 37 dní)
danda(Danča)...........30let..................0 snažení........................ 3DC (posl.cyklus-30 DNÍ)
verunka3(Verča).......25let..................1 snažení........................ 2DC (posl.cyklus 31 dní)

magrata( Evelina) .....26let..................2.snažení............................?DC (posl.cyklus před 1.těhu 35dní)

a mame tu aktualizaci zase
24. led 2010 v 00:32  • Odpověz
Snažilky:
renesme(Anička)........20let..................2 snažení....................... 30DC (posl.cyklus 43 dní)
cincinnati( )..............28 let..............--moment.nesnažení .............27DC (posl.cyklus 28 dní)
janicka88(Janča) .......21let...................snažení..........................27DC (posl.cyklus)
lenik 87(Lenča).........23 let.................snažení.......... .................17DC (posl.cyklus)
dandelion(Eliška) .......21 let.................3 snažení........................ 13DC (posl.cyklus 29 dní)
evulina77(Evča) .......33let..................1 snažení...........................9DC (posl. cyklus 37 dní)
danda(Danča)...........30let..................0 snažení........................ 3DC (posl.cyklus-30 DNÍ)
verunka3(Verča).......25let..................1 snažení........................ 2DC (posl.cyklus 31 dní)

magrata( Evelina) .....26let..................2.snažení............................?DC (posl.cyklus před 1.těhu 35 DNI)

HOLKY,zkontrolujte si DC ja dnes zjistila ze jsem 30 :grinning:
24. led 2010 v 10:35  • Odpověz
autor
Snažilky:
renesme(Anička)........20let..................2 snažení....................... 30DC (posl.cyklus 43 dní)
cincinnati (Lenka).......28 let.............. 9. snažení ............. 30 DC (posl.cyklus 28 dní)

magrata( Evelina) .....26let..................2.snažení............................?DC (posl.cyklus před 1.těhu 35 DNI)
24. led 2010 v 10:43  • Odpověz
Snažilky:
cincinnati (Lenka).......28 let.............. 9. snažení ............. 30 DC (posl.cyklus 28 dní)
evulina77(Evča) .......33let..................1 snažení..........................10DC (posl. cyklus 37 dní)

24. led 2010 v 10:47  • Odpověz
takse koukám, že tu máme další adeptku na těhu test - cincinnati!!!
Už jsi se testovala? Vypadá to více než nadějně :grinning:
24. led 2010 v 10:50  • Odpověz
ahoj kočky, Ani krásná čárečka! Ještě jednou obrovská gratulace...
Jinak se mnou to vypadá tak, že mě tak divně bolí v podbřišku, nevím, čím to je, ale takhle mě nikdy nebolelo. A MS taky není normální, tak nevím, jestli si nemám raději pro jistotu koupit test... i když bude určitě jen jedna /
24. led 2010 v 11:04  • Odpověz
Ahojky!
Koukám, že se na nás přišla podívat, naše zakladatelka, no konečně! Ahoj Leni! :dizzy_face:
Tak nám taky písni, co testík? :confused: jsme tu nedočkavky, že jo Evi :grinning: :wink:

Já čekím odpolko návštěvu, tak vařím, peču.... :wink: ale večer jsem vaše :dizzy_face:
24. led 2010 v 11:05  • Odpověz
:confounded: stejne je ale porad slaba ale aspon je videt uz na fotaku :wink: Jinak diky za pochvalu veru :grinning: taky budes mit brzo takovou:slight_smile:
24. led 2010 v 11:15  • Odpověz
Veru pokud máš pochybnosti, je lepší testovat, aspoň budeš mít jistotu :wink:
24. led 2010 v 11:17  • Odpověz
no teď mě tak napadlo, že by to taky mohl být zánět močáku a to by mi teda fakt chybělo :frowning2:
24. led 2010 v 11:17  • Odpověz
autor
evulina: No to ne, měla jsem ovulaci dost opožděně, takže luteální fáze ještě 12 dní nebyla, takže MS bude posunutá. Navíc nemám žádný příznaky a taky už tomu nevěřím, že by se povedlo.
24. led 2010 v 11:38  • Odpověz
autor
danda: Já vás čtu pořád, jen nepříspívám, protože nebylo co. I když léky na žučník jsem ještě nedobrala, tak jsem to vydržela a vysadila je. V únoru jdeme už na testy, proč se nám nedaří (spermio, hormonální profil). Jinak MS čekám tak 34. DC.

Všem držím palce, aby to brzo vyšlo. :wink:
24. led 2010 v 11:42  • Odpověz
Leni tak to jo, už jsi nám tu chyběla :wink: , budem myslím, tady všchny držet palečky, aby bylo vše ok :wink:

Veru zkus to, udělej si test, pro jistotu :wink: no snad to močák nebude :confused: :frowning2:
24. led 2010 ve 12:17  • Odpověz
Všem co našly na testíku // moc moc moc gratuluji. :wink:
24. led 2010 ve 13:05  • Odpověz
Holky dekuju vsem za gratulace ,snad se mimco udrzi :wink:
24. led 2010 v 17:57  • Odpověz
Těhulky:
renesme(Anička)........20let..................2 snažení....................... 21.1.10 // na těhu testu

Snažilky:
cincinnati (Lenka).......28 let.............. 9. snažení ........................30 DC (posl.cyklus 28 dní)
evulina77(Evča) .......33let..................1 snažení..........................10DC (posl. cyklus 37 dní)
magrata( Evelina) .....26let..................2.snažení.........................?DC (posl.cyklus před 1.těhu 35 DNI)

tak sem se presunula tak uvidime jak tam vydrzim a ja doufam zedalsich minimalne 9 mesicu urcite :wink:
24. led 2010 v 19:04  • Odpověz
Aní: snad k tobě brzy někdo přibude ;)
24. led 2010 v 19:32  • Odpověz
Ahojky
Ani to je krásné! Moc ti to přeju! :dizzy_face:
Tak holky šup šup! Ať v Tom Anička není sama :wink: :grinning:
24. led 2010 v 19:52  • Odpověz
Těhulky:
NICK-------------------------VĚK-------------------NAŠLA//--------------TP---------------POHLAVÍ-------------------Jména
(děvče/kluk)
renesme(Anička)........20let................ 21.1.10..........(2.10.10).............nevíme.................Ella/Felix Stanislav

Snažilky:
NICK------------------------VĚK-------------------SNAŽENÍ--------------------------DC-----POSLEDNÍ CYKLUS
cincinnati (Lenka).......28 let.............. 9. snažení ........................31 DC (posl.cyklus 28 dní)
janicka88(Janča) .......21let...................snažení..........................28DC (posl.cyklus)
lenik 87(Lenča).........23 let.................snažení.......... .................18DC (posl.cyklus)
dandelion(Eliška) .......21 let.................3 snažení........................ 14DC (posl.cyklus 29 dní)
evulina77(Evča) .......33let..................1 snažení..........................11DC (posl. cyklus 37 dní)
danda(Danča)...........30let..................0 snažení........................ 4DC (posl.cyklus-30 DNÍ)
magrata( Evelina) .....26let..................2.snažení.........................?DC (posl.cyklus před 1.těhu 35 DNI)

Tak jo holky trosku jsem to rozšířila
25. led 2010 v 00:30  • Odpověz
Těhulky:
NICK-------------------------VĚK-------------------NAŠLA//--------------TP---------------POHLAVÍ-------------------Jména
renesme(Anička)........20let................ 21.1.10..........(2.10.10).............nevíme.................Ella/Felix Stanislav

Snažilky:
NICK------------------------VĚK-------------------SNAŽENÍ--------------------------DC-----POSLEDNÍ CYKLUS
cincinnati (Lenka).......28 let.............. 9. snažení ........................31 DC (posl.cyklus 28 dní)
janicka88(Janča) .......21let...................snažení..........................28DC (posl.cyklus)
lenik 87(Lenča).........23 let.................snažení.......... .................18DC (posl.cyklus)
dandelion(Eliška) .......21 let.................3 snažení........................ 14DC (posl.cyklus 29 dní)
evulina77(Evča) .......33let..................1 snažení..........................11DC (posl. cyklus 37 dní)
danda(Danča)...........30let..................0 snažení........................ 4DC (posl.cyklus-30 DNÍ)

Tak jo holky trosku jsem to rozšířila
25. led 2010 v 00:32  • Odpověz
SI ADY VESELE TAPETUJU :wink:
25. led 2010 v 00:32  • Odpověz
Dobré ráno!
Teda Ani, ty jsi už říjnovka?! :dizzy_face: :confused:
To je tak pěkný :dizzy_face: Už jsi volala MuDRovi? :wink:
25. led 2010 v 08:24  • Odpověz
ahojte, máme za sebou příšernou noc, malá stále blinkala a nad ránem se přidal i průjem a teplota.
právě jsem se s ní vrátila od doktora a má střevní chřipku :cry:
na kontrolu jdema až v pátek, takže celej týden budeme doma :fearful: :confounded: :frowning2:
25. led 2010 v 10:33  • Odpověz
Jéjda Evi to je mi líto :cry: , posíláme malé Sofince pohlazeníčko, ať je brzy llíp :frowning2: :wink:
25. led 2010 v 11:02  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.