• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

♥ Snažíme se od března 2010 ♥

(Zamčená)
4. května 2010 
Ahojky ,no evi co to slysim?vy mate stevni chripku?to je mi lito snad bude Sofince brzo lip.At se netrapi.-(

jinak k doktorovi jeste nevim ale mam dobrou zpravu a to ze carka siliiiiiiiiiiiii
25. led 2010 v 11:16  • Odpověz
díky, snad to bude brzo v pohodě. Teď chuďátko usnulo, a já jdu máchat a prát všechno poblitý a posranděný prádlo, mám toho tady kopec :grinning:

Jinak Aničko a co na to říkal tvůj manžel? K doktorovi bych teď zas tak moc nespěchla, ať je na prvním ultrazvuku vidět už i srdíčko. Jejda, teď sem si zavzpomínala, jaký to bylo :grinning: Čekaj tě pěkný časy :grinning: :slight_smile:
25. led 2010 v 11:19  • Odpověz
Ani tak to je perfetní!!!!!!! Ukáááááá :dizzy_face:

Evi drž se, ještě tě čeká pár bezesných nocí :frowning2:
25. led 2010 v 11:59  • Odpověz
Ani, to je fakt prima, teď už jen tak nezmizí, pokud sílí :grinning: Nesmí zmizet!
Evi, chce to nějakou meducínku, aby bylo prďolkovi brzo zase dobře :wink:
Mě čeká návštěva u pana MuDr. dnes :confounded: , kámoška mi podle příznaků co mám dala tři možnosti, tak doufám, že to bude ta nejlepší a ne nic špatnýho :frowning2:
25. led 2010 ve 12:07  • Odpověz
Leni copak? :confused:
25. led 2010 ve 12:12  • Odpověz
Tak jsem to tam pridala-spodni test je dnesni test :wink:
25. led 2010 ve 13:06  • Odpověz
No jo Ani! Je to TAM!!!!!!!!!!!!!! :sunglasses: Gratuluju!
Hele, co tomáš za zn. testů? Já si kupuju jen mamatesty, teda, kupovala :sweat_smile:
25. led 2010 ve 13:15  • Odpověz
Pěkná čárečka :grinning: Já chci taky!!!!!
25. led 2010 ve 13:18  • Odpověz
Tak kdo bude další???????? :confused: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face:
25. led 2010 ve 13:22  • Odpověz
Ani: krásná :slight_smile: opravdu moc :slight_smile: joo copak je to tady za testíky? Dani: já mám taky jen spotřebu mamatestů :slight_smile: :D :D
Další budem snad postupně všechny ;)
25. led 2010 ve 13:26  • Odpověz
renesme, gratuluji a přeji ať je vše v pořádku až do konce těhu a brzy držíte miminko v náručí.
25. led 2010 ve 14:08  • Odpověz
Já kupuju mamatesty, spolehlivé, jsou tam dva za slušnou cenu, s mojí spotřebou by to jinak lezlo do peněz. Ale Matýsek se mi poprvé vyloupnul na Clearblue, ten je drahý jak mrcha, ale hodně citlivý, ukazoval dávno před tím, než se mamatest vůbec zmohl na stíneček.

jo, ještě vám napíšu, jak jsem našla // u Matýska :slight_smile: Dělala jsem v bance, ale protože se dělalo i o víkendu (velké nákupní centrum, tak bylo otevřeno), tak jsem měla vždy ob týden 2dny volno ve všední den. Takže byl čtvrtek, něco kolem poledne, já se courala po jiném nákupním centru, příznaky nula nula prd, ale měla jsem spadeno na ten clearblue, tak jsem si ho koupila. A protože jsem osoba nedočkavá, hned jsem ho i na veřejných záchodcích počůrala. No jasně, nic, tak jsem ho zavřela (má zavírací víčko jako propiska) a courala se dál, v Tescu jsem samozřejmě vlezla do miminčího oblečení a abych si alespoň něco koupila, když teda zase nic, koupila jsem si králíčka muchláčka. Pak jsem jela tramvají domů, tak půlhodiny po čůrání, pohodlně jsem si hačala, tak jsem z batohu lehce povytáhla ten test a ještě jednou se podívala, zrovna svítilo sluníčko a bum, duch ducha slabé čárky byl tam. Mě se úplně zastavilo srdce, tak jsem uháněla domů, ale na zastávce autobusu cca 1km od domu už jsem to nevydržela (páč jsem si v duchu už spočítala TP) a napsala manželovi, že asi budem mít doma dalšího beránka (manžel je beran)

LENI, držím palce u dr

ANIČKO, doporučuju se objednat tak za 3 týdny, je to dlouho, ale už bude i srdíčko. Já plánuju, že až se vyloupnou //, tak pak půjdu tak 6 týdnů po, aby se určilo stáří miminka, minule se mi to lišilo skoro o 3 týdny.

Jinak na mě se asi chystá konečně skočit mrcha, mám hnusnejch beďarů plnou hubu, pořád mi různě trne v břiše, břicho mám jak ve 3.m, tak doufám, že mě bude šetřit potvora, už ani po těch 18m nevím, jaké to je :sunglasses:
25. led 2010 v 16:38  • Odpověz
Evel: Krásná příhoda :D by to se mnou asi v tom busu pěkně šlehlo :D
25. led 2010 v 17:28  • Odpověz
Tak jsem v pořádku, sice jsem prožila nejhorší tři hodiny života, ale jsem v pořádku - bohužel, bez miminka :cry: Aničce jen tiše závidím :sweat_smile:
No, mám zdr. problémy a tak jsem se radši objednala a doktor mi skoro hned řekl, že má podezření na mimoděložní těhu, takže šokec. Vzal mi krev a řekl, ať si pak zavolám. :confounded: Tak z toho jsem naštěstí venku :frowning2:
Ev: opravdu hezký, já bych už asi nebyla schopná vystoupit z busu ven :grinning:
25. led 2010 v 17:35  • Odpověz
LENI, to mě mrzí :frowning2: Ale alespoň to není mimoděložní, to by bylo blbé, snížení šancí na otěhu, cca 3m pauza ve snažení, tak je to takto asi lepší, jen zase čekání na mrchu... a můžu se zeptat, co máš za zdravotní problémy? (kdyžtak mě za vlezlost pošli někam :wink: )
25. led 2010 v 17:50  • Odpověz
Ne ne, určitě tě nebudu posílat někam :sweat_smile: Týden po MS to bylo v pohodě, ale potom jsem měla hroznej výtok, jeden den i krvavej, bolelo mě hrozně břicho a bradavky. :confounded: Takový prostě nepohodlný věci :frowning2: Teď mám aspoň jistotu, že to není mimoděložní a můžeme se snažílkovat dále :sweat_smile:
25. led 2010 v 19:56  • Odpověz
Ahojky Len tomě mrzí :frowning2: , ale ještě že tak.... to by tě asi čekala i revize... nebrat :stuck_out_tongue_closed_eyes: :wink:

margata - krásně napsáno! Jsem to přelouskla jedním dechem a dovedu si to předsavit :grinning:

u nás to probíhalo následovně :grinning:
MS mi chodila pravidelně po 28 dnech vždy ve čtvrtek odpoledne... a jednoho červnového pátku jsem se ráno vzbudila a pořád nic... říkám muži, že to není možný, že mě ani nebolí kříž, ani břicho, prostě žádnej náznak, že by měla dorazit mrcha :sweat_smile: . A ten můj chlap na to, tak si udělej test, no tak jsem šla. Tak si na tom hajzlíku sedím a čekám a čekám a čumím a fakt se tam objevila, jenže jsem si nebyl jistá, jestli jsem si ji tam nevsugerovala :grinning: , tak jsm s tím mazala za manžou a říkám " buď jsem blbá, nebo slepá, ale vidíš to tam taky?" A on že jo :dizzy_face: . Tak jsme byli happy, spočítla jsem si TP a konec února, říkám jupíííí, pak jsem se zarazila - není přestupnej? No jasně že byl! :angry: :grinning: Ale naštěstí to nevyšlo :wink: A pak přišlo druhé, už jemnější zaražení, den na to se mi totiž vdávala kamarádka, tak jsem musela ještě držet jazyk za zuby, ale nepít. I tak jsem si to ale užila :dizzy_face:
25. led 2010 ve 20:08  • Odpověz
Ahoyholky jak se mate? :wink: ja se mam vyborne
25. led 2010 ve 20:52  • Odpověz
Ahoj Aničko, to je paráda a ráda ti to věřím :slight_smile: Já se mám taky fajn, dneska jsem se zase viděla s Danuškou, ale jen na chvíli, ve středu si to prý vynahradíme :slight_smile:
25. led 2010 ve 20:56  • Odpověz
Ahojky vespolek,

my se snažíme od března, takže jsem tu snad dobře. V současné době dobráno antiko a po mens. zkoušíme pharmatex..doufám, že bude spolehlivý a že to nepohodlí ten měsíc vydržíme...
25. led 2010 ve 22:10  • Odpověz
Těhulky:
NICK-------------------------VĚK-------------------NAŠLA//--------------TP---------------POHLAVÍ-------------------Jména
renesme(Anička)........20let................ 21.1.10..........(2.10.10).............nevíme.................Ella/Felix Stanislav

Snažilky:
NICK------------------------VĚK-------------------SNAŽENÍ--------------------------DC-----POSLEDNÍ CYKLUS
cincinnati (Lenka).......28 let.............. 9. snažení ........................32 DC (posl.cyklus 28 dní)
janicka88(Janča) .......21let...................snažení..........................29DC (posl.cyklus)
lenik 87(Lenča).........23 let.................snažení.......... .................19DC (posl.cyklus)
dandelion(Eliška) .......21 let.................3 snažení........................ 15DC (posl.cyklus 29 dní)
evulina77(Evča) .......33let..................1 snažení..........................12DC (posl. cyklus 37 dní)
danda(Danča)...........30let..................0 snažení........................ 5DC (posl.cyklus-30 DNÍ)
verunka3(Verča).......25let..................1 snažení........................ 3DC (posl.cyklus 31 dní)
magrata( Evelina) .....26let..................2.snažení.........................?DC (posl.cyklus před 1.těhu 35 DNI)
26. led 2010 v 00:29  • Odpověz
rosslyn: Ahojky :slight_smile: vítej mezi námi ;) Jsi tu určitě správně, většina z nás se snaží až od března, někdo už od dřív.. nebo tomu nechává volný průběh.. :slight_smile: a máme už jednu čerstvou těhulku :wink: určitě budem rádi, když posílíš naše řady, viď holky ;) ;) ;)

Jinak vám všem přeju příjemný den a hlavně venku nezmrzněte :D brrrrr Jinak hlásím, že se poctivě snažíme :slight_smile: až jsem "krásnýmy pocity" úplně opilá :D :D :D šikulka ten můj chlap ;)
26. led 2010 v 08:03  • Odpověz
ahojte, já se taky blížím těm správným dnům, ale na sex nemám ani pomyšlení, malá je nemocná a nějak mi to vůbec nejde a manža je taky nějak mimo :grinning: . Včera jsem se chtěla tulit, ale normálně sem vytuhla snad v osm.
Malá včera dostala průjem a tak sem jí co hodinu komplet převlíkala a nutila aspoň trochu pít a kolíbala apod. Je chudinka úplně zesláblá a má teplotu. Je to její první nemoc a já jsem z toho docela hotová. Ať už je v pořádku :frowning2:
26. led 2010 v 09:52  • Odpověz
Jinak kdo bude testovat? Máme tady první těhuli, tak ať není na dlouho sama :grinning:
26. led 2010 v 09:53  • Odpověz
Ahojky
Evi drž se! Jakmile stůňou ty naši prcci, je to hotvý očistec :frowning2: posíláme pohlazení

Eli jen si to užívej :grinning: snaženíčko je přece krásné :dizzy_face: :wink:

Rosslyn vítej! Tak nám o sobě něco napiš :wink:
26. led 2010 ve 12:07  • Odpověz
Ahojky holky,to vite ze tam nechci yt ssama tak honem se ke mne nekdo pridejde:slight_smile:

Jinak jsem nejaka hormonalne rozhozena plakala bych u kazde kravoviny ale me to ted prijde dulezite :wink:
26. led 2010 ve 13:33  • Odpověz
ahoj holky tak já se přídám jestli můžu,je mi 24 mám měsíc od vysazení HA, menses proběhl normalě po 27 dnech tak tento týden začínáme na ostro, tak snad to vyjde brzy :slight_smile:
26. led 2010 ve 13:35  • Odpověz
madormi: ahojky :slight_smile: vítej :slight_smile: budeme ti držet palečky ;)
26. led 2010 ve 14:50  • Odpověz
děkuji dandelion, ale zajímalo by mě jak na to nemyslet. :slight_smile: já když se totiž pro něco rozhodnu tak to chci nejpozději ihned :slight_smile: tak nevim nevim teda :slight_smile:
26. led 2010 v 15:56  • Odpověz
madorni vitej mezi nami :slight_smile:
snad ti to brzy vyjde :wink:
26. led 2010 v 16:01  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.