• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

♥ Snažíme se od března 2010 ♥

(Zamčená)
4. května 2010 
Ahojky
Madorni vítej :slight_smile:
Ani já věřím že v tom nebudeš dlouho sama :dizzy_face:
26. led 2010 v 16:22  • Odpověz
MADORMI, jo, tak to jsi jak já, včera bylo už pozdě :grinning: Vítej, ať se brzo zadaří

ROSSLYN, pharmatex jsme používali po porodu a teda nic moc, furt to ze mě teklo, navíc to manžela pěkně pálilo, zkoušeli jsme jak krém tak globule, globule pálili i mě :unamused: Jsme se na to pak vyprdli a radši si dávali pozor.

ANIČKO, tak doufám, že se budeš cítit skvěle stále, a nepostihnou tě žádné nevolnosti :slight_smile: Mě akorát pálila žáha, ale brutálně, jsem pak kofein nekofein pila ledovou colu, než jsem se dostala do lékárny a koupila si Rennie

Jinak mrcha si to zřejmě rozmyslela, místo toho mám migrénu jak prase, zvedá se mi bolestí žaludek, no změna počasí, dalo se to čekat.
26. led 2010 v 16:33  • Odpověz
magrata: no nejlépe včera otěhotnět, dnes to už vidět na testu a zítra rodit :slight_smile:. fakt to ně mě padlo zničeho nic :slight_smile: teď se furt otáčím za kočárkama a miminama :slight_smile:
26. led 2010 v 17:54  • Odpověz
Teda holky to to berete šupem :grinning: :wink:
26. led 2010 v 18:03  • Odpověz
MADORMI, to jsem měla před Matesem, já už od 13 let prohlašovala, že děti né. Pak jsem viděla v telce dokument o porodu bez násilí (Leboyer, Odent...), tam byl normálně porod. Bylo to starý 10 let, takže tlačení na koze a tak, ale bylo to moc hezký a já si říkala, že to asi není tak děsný, když to ta paní v TV tak zvláldla :grinning: No a pak jsem narazila na emimino.cz, tam jsem zhltla všechny porodní deníčky a začalo mě to děsně brát, šmírovala jsem několik diskuzí, kde se už rodilo, jenže já nemohla, tehdy jsem ještě studovala a nevěděla, jestli to zabalit nebo ne, děsně mi to nešlo, tak jsem to nakonec rozsekla, šla jsem na pohovor do banky, okamžitě mě vzali, tak jsem nastoupila, studium ukončila a ještě před koncem zkušebky jsem měla // :slight_smile:
No a pak jsem porodila a chtěla rodit okamžitě znovu, bohužel mi dr dost pokazila porod, moc se angažovala, přes můj protest si střihla, Matýska nesmyslně odnesli... :confounded: Příště to bude jinak, všechno v mé režii a nikdo mi do toho kecat nebude, o to se postarám.
26. led 2010 v 18:16  • Odpověz
tak ten porod to je taky jediný na co se netěším :frowning2: ale bez toho to nejde no :slight_smile:
26. led 2010 v 18:24  • Odpověz
MADORMI, těš se, nebýt té dr, tak to bylo čupr, ve 4 ráno se vzbudím, říkám si á, to budou ty poslíci, si vybrali dobu, přetrpím posla, otočím se na druhý bok, další posel, tak na záda a rup, jednoznačně praskla voda, tak jsem vzbudila manžela, že praskla voda, přinesl mi ručník, já odskotačila do koupelny a on šel zase spát. Tam jsem si dala sprchu, pak jsem trůnila, páč tělo se čistilo, to už začalo být trochu víc cítit kontrakce, ale furt tak nějak nic, tak jsem nechtěla volat PA, že je brzo, v 5 ráno jsem vykopala manžela z postele s řevem, že rodím, to přišla kontrakcea už neodešla. Nějak jsem se oblékla, dotrmácela ke dveříma ječela, ať si pospíší, že už nemá smysl volat PA, páč by to nestihla... Tak bydlím hned vedle porodky, tak jedem, já až v autě zjistila, že jsem naboso v pantoflích, na příjmu se to trochu zklidnilo, ale nic ze mě nedostali, asi po 5 nesmyslných otázkách (jak často máte kontrakce a tak) zjistili, že ze mě nic nedostanou, tak přišla dr, vyšetřila, prý jste na 8-9 prstů, přivezte vozík :slight_smile: no jenže pak to začalo, položili mě na porodní stůl, hohy do podpěr, paní dr dělá nástřihy malý a už jsem se vezla, kontrakce v pr..., no nějak jsem ho vytlačila, ale hned úprk pryč, přitom byl v pořádku, no to vše proto, že jsem ve 30.tt byla pozitivní na streptokoka, v 36.tt už ne :unamused: Celkově 2,5h, kontrakce sice fest, ale jen v podbřišku, tlačení už nebolelo, šití nástřihu taky ne. Pak po převozu na šestinedělí mi slíbili, že hned Matýska dostanu k sobě a pak ne, musíte ležet - tak jsem po odchodu sestry vstala, vzala si vložky a gaťky, přichystala si ručník a že půjdu do sprchy. Skrz dveře mě zahlídla sestra, tak se tam na mě rozkřikovala, ale to už jsem se vzpamatovala, oznámila jí, že ležet nebudu, tak chtě nechtě se mnou do té sprchy musela :sunglasses: a pak jsem si rovnou šla pro Matýska, on naštěstí celou dobu spal. Pouštěli nás přesně po 72h.

Příště budu rodit buď ambulantně nebo doma, šestinedělí je k prdu, nevyspala jsem se.

Takže i prvorodička může rodit rychle a bez komplikací, není to žádná výjimka, akorát se všude přetřásají ty dlouhé komplikované porody.
26. led 2010 v 18:41  • Odpověz
mag: já jsem taky přemýšlela o trošku jiném porodu, ale hodně mě lidi odrazují... třeba porod do vody, doma.. je to asi ale fakt o ústa.. v porodce je to přece jen trochu jistější.. zvlášť napoprvé.. :slight_smile:
26. led 2010 v 19:18  • Odpověz
Magrata, tak tomu fakt říkám fičák :sweat_smile:
to je normálně překotnej porod a hned u prvorodičky! To u duhýho ať spí PA u vás, jinak nedoběhne :grinning:
26. led 2010 v 19:47  • Odpověz
danda_něco o mně :slight_smile: Je mi 23 let, za 3 měsíce se vdávám. O miminko se chceme snažit o trošku dřív, takže jsem min. týden dobrala antiko. Pharmatex jsem jeste nezkousela, docela me tady desite s temi zkusenostmi, protoze ja prave slysela jenom ty pozitivni :frowning2: Doufam, ze to bude vporadku, ten mesic budeme statecni...uz proto, ze mi doktor vyhrozoval, ze pokud se prvni cyklus po vysazeni antika neuhlidame, tak je vysoka pravdepodobnost dvojcat a na to si vazne netroufam..pritel je z toho nadseny, ale nedokaze se na to podivat asi z pohledu matky, ktera nevi, co driv...

Jinak, jestli mě zařadíte do vaší tabulky, tak jsem Gábi, 23 let, 0 snažení :slight_smile:
26. led 2010 ve 20:06  • Odpověz
Ještě mám dotaz..den cyklu ( tabulka ) se počítá od 1. dne menses? Nesmějte se mi, já než jsem tady pochopila všechny zkratky...
26. led 2010 ve 20:11  • Odpověz
Těhulky:
NICK-------------------------VĚK-------------------NAŠLA//--------------TP---------------POHLAVÍ-------------------Jména
renesme(Anička)........20let................ 21.1.10..........(2.10.10).............nevíme.................Ella/Felix Stanislav

Snažilky:
NICK------------------------VĚK-------------------SNAŽENÍ--------------------------DC-----POSLEDNÍ CYKLUS
cincinnati (Lenka).......28 let.............. 9. snažení ........................32 DC (posl.cyklus 28 dní)
janicka88(Janča) .......21let...................snažení..........................29DC (posl.cyklus)
lenik 87(Lenča).........23 let.................snažení.......... .................19DC (posl.cyklus)
dandelion(Eliška) .......21 let.................3 snažení........................ 15DC (posl.cyklus 29 dní)
evulina77(Evča) .......33let..................1 snažení..........................12DC (posl. cyklus 37 dní)
danda(Danča)...........30let..................0 snažení........................ 5DC (posl.cyklus-30 DNÍ)
verunka3(Verča).......25let..................1 snažení........................ 3DC (posl.cyklus 31 dní)
magrata( Evelina) .....26let..................2.snažení.........................?DC (posl.cyklus před 1.těhu 35 DNI)
rosslyn (Gábi)............23let.................0.snažení..........................?DC (vysazená HA)
madormi................... let.................0.snažení..........................?DC ()

Vítám Gábi! Jééé svatba, no to je supéééér! To si tu užijem! :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: Kdy máte termín? :dizzy_face:
26. led 2010 ve 20:12  • Odpověz
Gabi ano přesně tak! 1.Den Cyklu je první den ms (menstruace) :wink:
klidně se ptej :wink:
26. led 2010 ve 20:14  • Odpověz
takže 2. den cyklu :slight_smile: a praštíme do toho 1.máje :slight_smile: lepší datum neznám :grinning: o svatební noci bude takovýho láskyčasu :grinning:
26. led 2010 ve 20:16  • Odpověz
Gábi no to je fakt super datum!!!! Gratuluju :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face:
26. led 2010 ve 20:19  • Odpověz
díky :slight_smile: teď už jenom,a by všechno vyšlo, jak bychom si přáli :slight_smile: A já si momentálně moc přeju dát si do profilu snž :slight_smile:
26. led 2010 ve 20:27  • Odpověz
ELIŠKO, určitě si o tom zjišťuj informace, já se nakonec zalekla, byl to takový fičák, najednou tlaky na konečník, tak jsem nechtěla, aby se mimčo rodilo bez "odborného dozoru", to bych se přece jen bála. Ale pak jsem hodně litovala, strach byl zbytečný. Jako pro mě by byl nejlepší porod v porodce, kde by mě nechali dělat si co chci, abych si mohla i nahlas kvíknout a přitom neděsit Matýska, kdybych rodila doma. Ale počítám s tím, že pokud bude druhý porod ještě rychlejší, že možná zkrátka porodím doma chtě nechtě :grinning: Můj sen je porodit si dítě do vlastních rukou, to musí být něco naprosto nádherného :dizzy_face:

DANČO, překotnej né, ten je až pod 2h. :sunglasses:

ROSSLYN, do profilu to dostaneš přes nastavení, to je úplně nahoře vedle tvého nicku, je to cca uprostřed úplně hore, klikneš na nastavení, a je tam někde možnost "máme dítě" a "chceme dítě", tak označíš to chceme dítě a dáš uložit
26. led 2010 ve 21:00  • Odpověz
magrata_to jsem asi spatne napsala..vim, kde se to zadava, ale jeste mesic jsem nesnz, takze uz se tesim, az tomu tak nebude... :slight_smile:
26. led 2010 ve 21:06  • Odpověz
ROSSLYN, jsem trubka, mě to mělo trknout :sweat_smile: Měsíc uteče jak nic :wink: Zatím hezky zobej vitamínky, tělo se připraví, naposled vyraz do baru, protože pak už si nedáš, člověk nikdy neví, jestli už je v tom, má strach, aby to nemělo vliv na vejce, pak otěhulíš, pak kojíš a pak tě skolí 2dcl vína :grinning:
26. led 2010 ve 21:26  • Odpověz
magrata_když jsem kvůli mimču přestala kouřit..dalo se, ale vínko..to mě zničí...i teď mám po ruce sklenku...
26. led 2010 ve 21:32  • Odpověz
mag: no popravdě jsem si pouštěla videjka na youtube z porodů hlavně teda do vody.. :slight_smile: a to sem se neudržela a tak se rozbrečela :D :D :D strašně dojemný.. nádherný.. a jak říkáš porod do vlastních rukou.. tuhle jsem viděla videjko lidiček ze slovenska.. našla sem je díky odkazu na BKM a oni rodili doma v obýváku při svíčkách jen oni dva :slight_smile: naprosto úžasně natočený videjko :slight_smile:
26. led 2010 ve 21:42  • Odpověz
tak to já bych se bála rodit doma :slight_smile: jsem plašan :slight_smile:
26. led 2010 ve 22:54  • Odpověz
Doblé ránko!
Tak to jste borky, děvčata! Já bych to taky nedala :sweat_smile: Já bych určitě Adíka sama neporodila... nerozjela se mi pánev a Dámek měl bez 15dkg 4kilča :sweat_smile: , tak byl císařem ( byli tam i ještě jiné důvody)
Po porodu za mnou Dr. přišel a řekl mi, ještě, že jsme ho udělali, on by neprošel a bylo by to na akutního....
Takže s druhým počítám repete :sweat_smile:
27. led 2010 v 08:24  • Odpověz
Která pravidla porušuje: | Zruš Těhulky:
NICK-------------------------VĚK-------------------NAŠLA//--------------TP---------------POHLAVÍ-------------------Jména
renesme(Anička)........20let................ 21.1.10..........(2.10.10).............nevíme.................Ella/Felix Stanislav

Snažilky:
NICK------------------------VĚK-------------------SNAŽENÍ--------------------------DC-----POSLEDNÍ CYKLUS
cincinnati (Lenka).......28 let.............. 9. snažení ........................33 DC (posl.cyklus 28 dní)
janicka88(Janča) .......21let...................snažení..........................30DC (posl.cyklus)
lenik 87(Lenča).........23 let.................snažení.......... .................20DC (posl.cyklus)
dandelion(Eliška) .......21 let.................3 snažení........................ 16DC (posl.cyklus 29 dní)
evulina77(Evča) .......33let..................1 snažení..........................13DC (posl. cyklus 37 dní)
danda(Danča)...........30let..................0 snažení........................ 6DC (posl.cyklus-30 DNÍ)
verunka3(Verča).......25let..................1 snažení........................ 4DC (posl.cyklus 31 dní)
magrata( Evelina) .....26let..................2.snažení.........................?DC (posl.cyklus před 1.těhu 35 DNI)
rosslyn (Gábi)............23let.................0.snažení..........................3DC (vysazená HA)
madormi()................24let.................0.snažení..........................?DC (posl. cyklus 27)
zanet2009()..............let....................0.snažení..........................?DC ()

Ani převzala jsem dnes žezlo :wink:
27. led 2010 v 08:30  • Odpověz
Dani: já bych byla nejrači když by někde tady v okolí byla možnost porodu do vody v porodce.. jenže oni to ne moc rádi vidí.. :/ i když asi jak kde... Ale je jasný že musí bejt hladkej průběh, jinak je to o život :/

Jinak už se šplhám hore v tabuli :D no uvidíme :slight_smile:
27. led 2010 v 09:39  • Odpověz
Těhulky:

Snažilky:
cincinnati (Lenka).......28 let.............. 9. snažení ........................33 DC (posl.cyklus 28 dní)
janicka88(Janča) .......21let...................snažení..........................30DC (posl.cyklus)
lenik 87(Lenča).........23 let.................snažení.......... .................20DC (posl.cyklus)
dandelion(Eliška) .......21 let.................3 snažení........................ 16DC (posl.cyklus 29 dní)
evulina77(Evča) .......33let..................1 snažení..........................13DC (posl. cyklus 37 dní)
danda(Danča)...........30let..................0 snažení........................ 6DC (posl.cyklus-30 DNÍ)
verunka3(Verča).......25let..................1 snažení........................ 4DC (posl.cyklus 31 dní)
rosslyn (Gábi)............23let.................0.snažení..........................3DC (vysazená HA)
madormi()................24let.................0.snažení..........................?DC (posl. cyklus 27)
zanet2009()..............let....................0.snažení..........................?DC ()

Jsem se jen zase šoupla na konec, aby to nevypadalo, že se už cyklím. Necyklím, jen ta migréna, asi jako její dozvuky teď chodím po pokoji a čuchám, páč tu něco smrdí a já nemůžu odhalit co.
27. led 2010 v 09:51  • Odpověz
Ahojky babulky!
Jasně Eli chápu, manželova sestřenka měla taky porod do vody, těhu i porod toál bez komplikací,t ak to šlo.

Eveli čuchej, čuchej :grinning: to bude nějakej boebk né? :grinning: :grinning: :grinning:
27. led 2010 v 09:56  • Odpověz
madormi()................24let.................1.snažení..........................8DC (posl. cyklus 27)
27. led 2010 v 10:50  • Odpověz
jen jsem u sebe doplnila DC :slight_smile:
27. led 2010 v 10:51  • Odpověz
Těhulky:

Snažilky:
dandelion(Eliška) .......21 let.................3 snažení........................16DC (posl.cyklus 29 dní)
evulina77(Evča) .......33let..................1 snažení.........................13DC (posl. cyklus 37 dní)
madormi()................24let.................0.snažení..........................8DC (posl. cyklus 27dní)
danda(Danča)...........30let..................0 snažení.........................6DC (posl.cyklus 30 dní)

27. led 2010 v 10:53  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.