• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

♥ Snažíme se od března 2010 ♥

(Zamčená)
4. května 2010 
Ahoj holky, všimla jsem si, že jsem v tabulce. Údaje si mám doplnit sama?
snažení-to znamená, pokolikáté se snažíme? když jsem byla v prosinci na revizi, tak mám napsat 1.snažení?
27. led 2010 v 11:46  • Odpověz
zanet: jasně, doplň se a zařaď podle DC ;) a klidně do poznámky do závorky napiš že byla revize..
27. led 2010 v 11:50  • Odpověz
Těhulky:
NICK-------------------------VĚK-------------------NAŠLA//--------------TP---------------POHLAVÍ-------------------Jména
renesme(Anička)........20let................ 21.1.10..........(2.10.10).............nevíme.................Ella/Felix Stanislav

Snažilky:
NICK------------------------VĚK-------------------SNAŽENÍ--------------------------DC-----POSLEDNÍ CYKLUS
cincinnati (Lenka).......28 let.............. 9. snažení ........................33 DC (posl.cyklus 28 dní)
janicka88(Janča) .......21let...................snažení..........................30DC (posl.cyklus)
lenik 87(Lenča).........23 let.................snažení.......... .................20DC (posl.cyklus)
dandelion(Eliška) .......21 let.................3 snažení........................16DC (posl.cyklus 29 dní)
evulina77(Evča) .......33let..................1 snažení.........................13DC (posl. cyklus 37 dní)
madormi()................24let.................0.snažení..........................8DC (posl. cyklus 27dní)
danda(Danča)...........30let..................0 snažení.........................6DC (posl.cyklus 30 dní)
verunka3(Verča).......25let..................1 snažení........................ 4DC (posl.cyklus 31 dní)
rosslyn (Gábi)............23let.................0.snažení..........................3DC (vysazená HA)

zanet2009().............25let.................1.snažení (revize)............24DC (poslední cyklus od revize 32dní)
magrata( Evelina) .....26let..................2.snažení.........................?DC (posl.cyklus před 1.těhu 35 DNI)
27. led 2010 ve 12:00  • Odpověz
Těhulky:
NICK-------------------------VĚK-------------------NAŠLA//--------------TP---------------POHLAVÍ-------------------Jména
renesme(Anička)........20let................ 21.1.10..........(2.10.10).............nevíme.................Ella/Felix Stanislav

Snažilky:
NICK------------------------VĚK-------------------SNAŽENÍ--------------------------DC-----POSLEDNÍ CYKLUS
cincinnati (Lenka).......28 let.............. 9. snažení ........................33 DC (posl.cyklus 28 dní)
janicka88(Janča) .......21let...................snažení..........................30DC (posl.cyklus)
lenik 87(Lenča).........23 let.................snažení.......... .................21DC (posl.cyklus)
dandelion(Eliška) .......21 let.................3 snažení........................16DC (posl.cyklus 29 dní)
evulina77(Evča) .......33let..................1 snažení.........................13DC (posl. cyklus 37 dní)
madormi()................24let.................0.snažení..........................8DC (posl. cyklus 27dní)
danda(Danča)...........30let..................0 snažení.........................6DC (posl.cyklus 30 dní)
verunka3(Verča).......25let..................1 snažení........................ 4DC (posl.cyklus 31 dní)
rosslyn (Gábi)............23let.................0.snažení..........................3DC (vysazená HA)

zanet2009().............25let.................1.snažení (revize)............24DC (poslední cyklus od revize 32dní)
magrata( Evelina) .....26let..................2.snažení.........................?DC (posl.cyklus před 1.těhu 35 DNI)
27. led 2010 ve 12:03  • Odpověz
Zdravím všechny a vítám nově příchozí :wink:
Normálně si připadám jako meloun, nafouknutá, bolí mě břicho, a problémy stále trvají :cry: Škoda že o těhotenství nejde! Jsem taktéž taková, že chci mít všěchno teď a hned! :zipper_mouth:
Jinak, pár km od nás v jednom pšitále provozují porod do vody, taky bych to zkusila, prý to ani tolik nebolí, ale kdo ví :unamused: Akorát mi přítel řekl, že jde taky o to, jestli tam stihneme dojet :sweat_smile: Až to jednoho krásného dne na mě přijde. Ale určitě jsem pro :grinning:
27. led 2010 ve 12:06  • Odpověz
Těhulky:

Snažilky:
zanet2009().............25let.................1.snažení (revize)...............24DC (poslední cyklus od revize 32dní)
lenik 87(Lenča).........23 let.................1 snažení.......... .................21DC (posl.cyklus)

27. led 2010 ve 12:07  • Odpověz
Leni tak uvidíš, ale pokud je vše bez problému.... proč ne. :slight_smile:
Chuděrko, ať je brzy líp :wink:
27. led 2010 ve 12:16  • Odpověz
Já bych měla takový návrh, ale třeba to není zlepšovák, nevím. co napsat do tabulky místo kolik DC jste, datum očekávané ms? Nemusela by se tabulka pořád předělávat, jen byste se vždycky šoupli dolů, když mrcha přijuchá.

Tak to nebyl bobek, ale chcanky, pes zárlí na Matýska a chčije nám tu v noci, na jeho jídelní židličku (ještě že je plastová), na koníčka houpacího, no všude možně. a bylo nachcáno v takové ozdobné formě na bábovku, což jsem zjistila až před hodinou. :stuck_out_tongue_closed_eyes:
27. led 2010 ve 12:42  • Odpověz
Eveli, já jsem pro! KLidně si můžeš pohrát :wink: :grinning:

NO teda! Milé objevení :stuck_out_tongue_closed_eyes: :unamused:
27. led 2010 ve 12:54  • Odpověz
Lenik, pochopila jsem to správně, že každý den mám opravit DC a Ty jsi mě z konce tabulky přesunula podle počtu DC aby to šlo sestupně?
27. led 2010 ve 13:03  • Odpověz
Magrata, to je mi líto, že pejsek takhle žárkí, ten náš se už raději schovává, ale ze začátku taky žárlil :sweat_smile:
27. led 2010 ve 13:04  • Odpověz
No holky, já bych rači nechala DC, protože to někdo může mít dost nepravidelný a ne po 28mi dnech... :/ Pokud jde o to že se to každý den předělává tak to nám neva ;)
27. led 2010 ve 13:18  • Odpověz
Těhulky:

Snažilky:
zanet2009(Žaneta)....25let...............1.snažení (revize)...............24DC (poslední cyklus od revize 32dní)
lenik 87(Lenča).........23 let.................1 snažení.......... .................21DC (posl.cyklus)

27. led 2010 ve 13:20  • Odpověz
Těhulky:

Snažilky:
cincinnati (Lenka).......28 let................9 snažení ........................33 DC (posl.cyklus 28 dní)
zanet2009(Žaneta)....25let.................1.snažení (revize)..............24DC (poslední cyklus od revize 32dní)
lenik 87(Lenča).........23 let.................1 snažení.......... ..............21DC (posl.cyklus)
dandelion(Eliška) ......21 let................3 snažení.........................16DC (posl.cyklus 29 dní)
madormi()................24let..................0 snažení..........................8DC (posl. cyklus 27dní)
danda(Danča)...........30let..................0 snažení..........................6DC (posl.cyklus 30 dní)
verunka3(Verča).......25let..................1 snažení..........................4DC (posl.cyklus 31 dní)
rosslyn (Gábi)............23let..................0 snažení..........................3DC (vysazená HA)

magrata( Evelina) .....26let..................2 snažení..........................?DC (posl.cyklus před 1.těhu 35 DNI)
27. led 2010 ve 13:23  • Odpověz
dneska kráááásně tapetujeme :D :D :D
27. led 2010 ve 13:24  • Odpověz
DANČO, tak já zase nechci s tou tabulkou orat, nechce se mi dohledávat, kdo kdy naposled změnil DC, určitě je tam několik holek kterým DC neodpovídá dnešku. Tak kdybyste se tam přepsali sami? Já bych to nadepsala nad tu tabulku, kopírovalo by se to i s těmi instrukcemi, dokavad se tam nepřepíšou všichni. A konečně jsem pochopila, co je počet snažení, to je tolikátý cyklus, co se snažíte? Možná by bylo jednodušší tam jen vepsat od kdy snažení probíhá, aby v tom nebyl guláš, to už se pak nemusí přepisovat.
27. led 2010 ve 13:24  • Odpověz
ELIŠKO, dobře, já se do toho nechci hrabat, jen mě to napadlo (viděla jsem to totiž v jiných diskuzích :grinning: ) U mě se o nějaké pravidelnosti taky nebude moc mluvit. Ale stejně tam v tom ten termín očekávané mrchy je, když je tam napsáno, kolik byl poslední cyklus.

No já to zatím řešit nemusím, budu si tam hezky viset dole a tiše doufat :stuck_out_tongue_closed_eyes: :unamused:
27. led 2010 ve 13:28  • Odpověz
Evel: v jaké to mají diskuzi? jen bych chtěla vidět jak to vypadá :slight_smile: třeba je to lepší.. :slight_smile:
27. led 2010 ve 13:30  • Odpověz
ELI, já tu diskuzi jen občas šmíruju, to už je jiný level snažení, tak doufám, že to někdo nenajde a následně si nenajde mě :grinning: Ten měsíc a rok je doba, od kdy se snaží

06.02.10 Dadul 04/08,29 let,­1×mimoděl.těh­.,2.2.první konzultace v CAR

08.02.10 Markí 07/08,34 let,špatné SPG,leden–kontrolní SPG a následně IVF/ICSI

09.02.10 Monduell 10/05,31 let,­4 IUI(bývalý),1×IVF (současný),březen KET po výsledcích imuna

15.02.10 Mahu 10/06,34 let,­6×IUI,2×potrat,sa­mosnazeni,unor – brezen?IVF

16.02.10 Chris­tienka 11/08,26 let,­3×LPS,profouklé vejcovody,18.12­.08léky na hyperaktivní močový měchýř,za měsíc KO u gyn

23.02.10 Borča 10/07,29 let,1×IVF–ZT,KET,pauza

??.??.?? Angela 04/08,37 let,­samosnažení,01/10 – laparoskopi
27. led 2010 ve 14:30  • Odpověz
Evel: to sem z toho jelen :D :D :D no ale je vidět že už jsou to holky dlouho snažilky.. já budu asi rači když to necháme jak to je a klidně se obětuju pro aktualizaci :D a myslím že i Ani ;) nevaa?
27. led 2010 ve 14:44  • Odpověz
Já jsem teda taky pro, aby to tak zůstalo, v tomhle bych se já čudla asi nevyznala :sweat_smile: A byli bychom jeleni dva Eli :zipper_mouth:
No, doufám, že příští měsíc už to vyjde, i když jsme na začátku všeho, přemýšlím o ovu testech. Proč si to nepojistit hned na začátku. :wink: A hlavně aby mi ty problémy konečně ustaly, už mě to dost nervuje! :cry: Jinak Dani děkuji.
No, tabulka je sestavená sestupně, abychom věděli, kdo tomu vévodí.......... :grinning: a většinou dny někdo upravuje, buď Anička nebo Eliška, no ne?! :sweat_smile:
27. led 2010 v 15:00  • Odpověz
většinou Anička ponocuje :D já nebo Danča nebo Verča taky myslím občas zaskočíme :D :D :D
27. led 2010 v 15:03  • Odpověz
Teda holky koukam ze se tady vesele tapetuje:slight_smile:

Tak mame potvrzene tehotenstvi z krve.

Jinak me nevadi delat tu tabulku je to i pro klid duse aspon vite jak je kdo daleko a nemusi si to psat stranou
27. led 2010 v 17:26  • Odpověz
ahoj kočky, tak já taky trošku vytapetuju a upravím si DC

Těhulky:

Snažilky:
cincinnati (Lenka).......28 let................9 snažení ........................33 DC (posl.cyklus 28 dní)
zanet2009(Žaneta)....25let.................1.snažení (revize)..............24DC (poslední cyklus od revize 32dní)
lenik 87(Lenča).........23 let.................1 snažení.......... ..............21DC (posl.cyklus)
dandelion(Eliška) ......21 let................3 snažení.........................16DC (posl.cyklus 29 dní)
madormi()................24let..................0 snažení..........................8DC (posl. cyklus 27dní)
danda(Danča)...........30let..................0 snažení..........................6DC (posl.cyklus 30 dní)
verunka3(Verča).......25let..................1 snažení..........................5DC (posl.cyklus 31 dní)
rosslyn (Gábi)............23let..................0 snažení..........................3DC (vysazená HA)

magrata( Evelina) .....26let..................2 snažení..........................?DC (posl.cyklus před 1.těhu 35 DNI)
27. led 2010 v 18:55  • Odpověz
Ani, to je skvělý a co na to teda říká manžel??? :grinning:
27. led 2010 v 19:42  • Odpověz
no ani: paráda :slight_smile: a jak teď teda se školou? přerušíš?
27. led 2010 ve 20:03  • Odpověz
Tak jsem is dnes objednala 30 těhu testů a 10 ovu, na levnetesty.cz, tak budu moct testovat, pevně doufám, že je všechny nespotřebuju :grinning:

ANI, gratulace, tak ať hcg hezky stoupá.

Mám stupidní dotaz, když opravujete, opravujete DC i ostatním? Asi ne, že jo...

Teď u nás nepanuje moc dobrá nálada, ach jo, manžel měl vykoupat psa, tak se se mnou místo toho rafnul, aby nemusel, takže smraďocha zavírám dolů do chodby a zůstane tam, dokud se nad ním páneček neslituje :stuck_out_tongue_closed_eyes:
27. led 2010 ve 20:10  • Odpověz
Taky o tom přemýšlí, ale zdá se mi to všechno dost drahé :confounded:
Pokud ten den ještě nebyla tabulka daná nová, opravuje se to i ostatním :slight_smile:
Chudák pesan, to bych ho šla asi raděj vykoupat sama, a cože tak smrďůvkuje??? Nějaká válečka? To znám, máme dvě čubiny a všechno co smrdí je moc prima :grinning:
27. led 2010 ve 20:31  • Odpověz
LENI, on jak se ráno tady pochcal (schválně), tak ho v tom manžel vymáchal. Tak proto, jinak se už dlouho v ničem nevyváleli, ale to byl taky děs, Píďa se jednou vyválel v lidském hovně, no fuj, to byl tak nechutný :confounded:
27. led 2010 ve 20:36  • Odpověz
Těhulky:

Snažilky:
madormi()................24let..................1 snažení..........................10DC (posl. cyklus 27dní)
verunka3(Verča).......25let..................1 snažení..........................5DC (posl.cyklus 31 dní)

28. led 2010 v 07:45  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.