• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

♥ Snažíme se od března 2010 ♥

(Zamčená)
4. května 2010 
Těhulky:
NICK-------------------------VĚK-------------------NAŠLA//--------------TP---------------POHLAVÍ-------------------Jména
renesme(Anička)........20let................ 21.1.10..........(2.10.10).............nevíme.................Ella/Felix Stanislav

Snažilky:
NICK------------------------VĚK-------------------SNAŽENÍ--------------------------DC-----POSLEDNÍ CYKLUS
cincinnati (Lenka).......28 let................9 snažení ........................34 DC (posl.cyklus 28 dní)
janicka88(Janča) .......21let...................snažení..........................31DC (posl.cyklus)
zanet2009(Žaneta)....25let.................1.snažení (revize)..............25DC (poslední cyklus od revize 32dní)
lenik 87(Lenča).........23 let.................1 snažení.......... ..............22DC (posl.cyklus)
dandelion(Eliška) ......21 let................3 snažení.........................17DC (posl.cyklus 29 dní)
evulina77(Evča) .......33let..................1 snažení.........................14DC (posl. cyklus 37 dní)
madormi()................24let..................0 snažení.........................10DC (posl. cyklus 27dní)
danda(Danča)...........30let..................0 snažení..........................7DC (posl.cyklus 30 dní)
verunka3(Verča).......25let..................1 snažení..........................6DC (posl.cyklus 31 dní)
rosslyn (Gábi)............23let..................0 snažení..........................4DC (vysazená HA)

magrata( Evelina) .....26let..................2 snažení..........................?DC (posl.cyklus před 1.těhu 35 DNI)
28. led 2010 v 09:21  • Odpověz
Dobré ráno snažilky!
koukám Eliška a Evička i madormi jsou v nejlepších dnech :dizzy_face: tak berušky šup šup, ať je zaděláno :grinning:

Jinak u nás napadlo sněhu jak blázen :unamused: ale to asi všude, co :angry:
A mám zaděláno na blbouny :dizzy_face:
28. led 2010 v 09:30  • Odpověz
Dani: no snad je zaděláno.. páč teď zase dva dny nic nebylo, nějak jsme se doma nepohodli.. :unamused:
28. led 2010 v 09:52  • Odpověz
ahoj hoky, tak se hlásím z našeho lazaretu. Jak sem psala, malá má střevní chřipku od neděle a úterý večer sem se přidala taky. jen čekáme kdy to dostane našeho taťku :confounded:
Včera sem byla úplně mrtvá, dneska už to trochu jde. Jediný co je na tom pozitivní je, že mám čtyři kilča dole (bohužel je to jen dočasné :grinning: ). Malá je na tom téměř stále stejně, jenom už neblinká.
Takže snažení tenhle měsíc vzdáváme, přece jenom by to asi nebylo úplně v pohodě, stejně na tulení nemám ani pomyšlení
28. led 2010 v 09:54  • Odpověz
Evi tak to jste se svezli... o jéééé! Snad už to bude jen lepší! :slight_smile:
Ty 4 kilča závidím :wink:
28. led 2010 v 09:58  • Odpověz
danda, dnes se na to vrhnem :slight_smile:
28. led 2010 v 10:04  • Odpověz
sem jenom zvědavá, kdy se nám zadaří se vůbec snažit.
Prosinec - ovulace během návštěvy manželovo rodičů, kde to prostě nejde
Leden - ovulace zřejmě když nevím co do záchodu strčit dřív
Únor/březen - domluvená 14-ti denní návštěva u mojí mamky bez manžela
atd.,
Kruci, budeme to muset asi zřejmě nějak posunout
28. led 2010 v 10:05  • Odpověz
Evi... osud vám nepřeje co.... ale třeba se strefíte :wink:
madormi tak hodně zdaru! :grinning: :wink:
28. led 2010 v 10:10  • Odpověz
Evulina, třeba se zadaří ani nebudete vědět jak.
mi manžel příští týden odjíždí do nemocnice na menší zákrok, ale až se vrátí, tak bych měla mít už po MS a vrhneme se na to. :grinning:
28. led 2010 v 10:34  • Odpověz
evi: no my se kolikrát milovali u mých rodičů :D a ještě k tomu na gauči vedle jejich ložnice :D :D :D docela adrenalín ;)
28. led 2010 v 10:37  • Odpověz
a co cincinnati, už testovala? Nějak mi tu schází další těhule...
Aničko, už jsi objednaná k doktorovi? Sem zvědavá na to, jaký přesně jsi týden a kdy máš dle doktora oficiání termín porodu.
28. led 2010 v 10:40  • Odpověz
no Eliško, když jsme spolu začínali, taky to šlo, ale teď prostě nějak nemáme ani jeden chuť. Oni nějak přestali dobře spát a buď jeden nebo druhej je vzhůru a furt chodí na záchod a do kuchyně a vůbec, je tam živo a navíc spíme v jednom pokoji s malou a nejčastěji je na mě nalepená, protože tam není postýlka a cestovní nemáme
28. led 2010 v 10:42  • Odpověz
Eli fakt adrenalin! To bych si nelajzal! Zravna naši by mě u toho teda vidět nemuseli :sweat_smile:
Žany tak ho budeš mít toma, tak můžete juchat o 106! :grinning:
Leňa psala, že má delší cykly, tak uvidíme, ale přála bych jí to moooc :slight_smile:
28. led 2010 v 10:58  • Odpověz
Ahoj devcata no co to tu probirate? :grinning: no taky jsem asi jako Eliska :grinning: :grinning:

No K dotorovi jdu v utery na ultrazvuk to uz by tam pry melo byt neco videt a pak vam vsechno napisi:slight_smile:aspon ten gestacni vacek by uz mel byt videt :wink:
28. led 2010 v 11:11  • Odpověz
Teda teda, koukám, velice vášnivá debata. My naštěstí jedny rodiče máme ve vesnici, takže tam nespíme a u mojí mamči spíme taky málo kdy, spíš já sama :pensive:
Dani, manžovi nezávidím, taky mě čeká špitál, ale jen taková banalitka, doufám :sweat_smile:
No, já mám zatím stále problémy, i když dosti zvláštní, tak pořád nevím, co s tím dělat či nedělat. MuDr. řekl čekat, ale copak to jde pořád jen čekat?! :cry:
28. led 2010 v 11:45  • Odpověz
Leni můj néééé Žanetčin :wink:
28. led 2010 v 11:54  • Odpověz
A jóóóó..............tak to se velice a převelice omlouvám :sweat_smile: Už to jde se mnou z kopce :confounded: :slight_smile:
28. led 2010 ve 12:16  • Odpověz
Evul: no ona ta chuť taky není pořád, ale je to pak dost zajímavý... ale je fakt že ze začátku jsme nebyli tak usedlý jako teď :D teď jsme odkázaní většinou na postel.. :D nudaa :D
Ani: hlavně pak hned napiš ;)

Akorát mám teď docela problémy, že po tulení většinou usnu a ráno se probudím se svěděním.. :/ a pak se můžu celej den sprchovat a sprchovat... :/ je to takový pitomý.. asi nějaká alergie.. no ale zase hned po by se nemělo chodit do sprchy že jo?
28. led 2010 ve 13:14  • Odpověz
ELI, tak svědění má u nás manžel, když se neosprchne hned po. Asi ty kvasinky, u mě sídlej na stálo, asi 2 nebo 3m po porodu mi dali pokoj, to byla lahoda. Teď skoro nejím sladký, abych je nekrmila a stejně mě osidlují a otravují furt.

EVUL, tak si dejte s manželem rande na záchodě :wink: My jsme teda doma nějakou dobu v ložnici nemohli, spal tam Mates a teď měl dost lehké spaní, tak jsme ho budili. ale už je přestěhován k sobě.

A hlavně, spermie vydrží za dobrých podmínek i 7 dnů, takže se nemusí v době ovulace vůbec nic odehrát a stejně to vyjde.
28. led 2010 ve 13:55  • Odpověz
Eveli: takže myslíš že by se to mohlo krapet zlepšit dietou? myslím méně sladkýho, žádná bílá mouka a kořeněný? to je teda jen to co vím že ovlivňuje kvasinky.. :confused: :unamused:
28. led 2010 ve 13:59  • Odpověz
ahoj snažilenky, tak jsem doma z práce, uf! :slight_smile: Ty silnice jsou děsný!!!
28. led 2010 v 18:50  • Odpověz
musím vás trošku dočíst za tu dobu, abych byla v obraze :slight_smile:
28. led 2010 v 18:51  • Odpověz
ELI, jo, protože největší pohroma pro mě byl v těhu cukr test. Pak jsem myslela, že zešílím, protože se mi ty mrchy tak přemnožili, že jsem se toho zbavovala několik týdnů. Teď mám povoleno tak 3 kostečky čokolády, jakmile zblajznu víc cukru, tak trpím.
O bílé mouce jsem nevěděla, ach jo, tak proto se mi zas pomnožili, měla jsem tu několik dnů moc dobré houstičky :frowning2:
28. led 2010 v 19:21  • Odpověz
autor
Těhulky:
NICK-------------------------VĚK-------------------NAŠLA//--------------TP---------------POHLAVÍ-------------------Jména
renesme(Anička)........20let................ 21.1.10..........(2.10.10).............nevíme.................Ella/Felix Stanislav

Snažilky:
NICK------------------------VĚK-------------------SNAŽENÍ--------------------------DC-----POSLEDNÍ CYKLUS
janicka88(Janča) .......21let...................snažení..........................31DC (posl.cyklus)
zanet2009(Žaneta)....25let.................1.snažení (revize)..............25DC (poslední cyklus od revize 32dní)
lenik 87(Lenča).........23 let.................1 snažení.......... ..............22DC (posl.cyklus)
dandelion(Eliška) ......21 let................3 snažení.........................17DC (posl.cyklus 29 dní)
evulina77(Evča) .......33let..................1 snažení.........................14DC (posl. cyklus 37 dní)
madormi()................24let..................0 snažení.........................10DC (posl. cyklus 27dní)
danda(Danča)...........30let..................0 snažení..........................7DC (posl.cyklus 30 dní)
verunka3(Verča).......25let..................1 snažení..........................6DC (posl.cyklus 31 dní)
rosslyn (Gábi)............23let..................0 snažení..........................4DC (vysazená HA)
cincinnati (Lenka).......28 let................10 snažení ........................ 1 DC (posl.cyklus 33 dní)

magrata( Evelina) .....26let..................2 snažení..........................?DC (posl.cyklus před 1.těhu 35 DNI)
28. led 2010 ve 20:53  • Odpověz
magrata dieta je dobrá, ale určitě by bylo dobrý začít jíst denně živý jogurty (nejlépe Holandia, né aktivii - to není živý jogurt) nebo nějaký probiotika (dají se koupit v lékarně buď prášky, nebo sirup apod.)
U mě to hodně pomohlo, taky sem na to před porodem hodně trpěla. Jednu dobu sem nemohla jít vůbec plavat, vždycky potom sem musela jít na gyndu. Od té doby co jím pravidelně jogurty, je to dobrý.
ťuk, ťuk, ťuk
28. led 2010 ve 20:59  • Odpověz
Evča: počkat activii ne?? no a já v domnění že jo tak ji baštim :D no holandia mi moc nejede... asi sem se ji kdysi přejedla.. a který jogurty ještě joo? :slight_smile:
28. led 2010 ve 22:38  • Odpověz
Těhulky:

Snažilky:
janicka88(Janča) .......21let...................snažení..........................32DC (posl.cyklus)
zanet2009(Žaneta)....25let.................1.snažení (revize)..............26DC (poslední cyklus od revize 32dní)
lenik 87(Lenča).........23 let.................1 snažení.......... ..............23DC (posl.cyklus)
dandelion(Eliška) ......21 let................3 snažení..........................18DC (posl.cyklus 29 dní)
evulina77(Evča) .......33let..................1 snažení.........................15DC (posl. cyklus 37 dní)
madormi()................24let..................0 snažení.........................11DC (posl. cyklus 27dní)
danda(Danča)...........30let..................0 snažení..........................8DC (posl.cyklus 30 dní)
verunka3(Verča).......25let..................1 snažení..........................7DC (posl.cyklus 31 dní)
rosslyn (Gábi)............23let..................0 snažení..........................5DC (vysazená HA)
cincinnati (Lenka).......28 let................10 snažení ........................2 DC (posl.cyklus 33 dní)

29. led 2010 v 00:02  • Odpověz
Dobré ráno!
Taky s tím občas slušně válčím :unamused:. V těhu jsem kvasinky taky měla pořád, páč jsem ujížděla na sladkém :sweat_smile: , ale před těhu to bylo vyjímečné :unamused:

Koukám, že Léňa to dostala :frowning2:
tak teď jou horkými favority Janča a Žanďa :wink:
29. led 2010 v 08:54  • Odpověz
holkyyy :slight_smile: zkontrolujte si DC.. :D já zjistila že jsem už 19DC... :slight_smile: chybička se vloudila :D
29. led 2010 v 09:33  • Odpověz
Těhulky:

Snažilky:
janicka88(Janča) .......21let...................snažení..........................32DC (posl.cyklus)
zanet2009(Žaneta)....25let.................1.snažení (revize)..............26DC (poslední cyklus od revize 32dní)
lenik 87(Lenča).........23 let.................1 snažení.......... ..............23DC (posl.cyklus)
dandelion(Eliška) ......21 let................3 snažení..........................19DC (posl.cyklus 29 dní)
evulina77(Evča) .......33let..................1 snažení.........................15DC (posl. cyklus 37 dní)
madormi()................24let..................0 snažení.........................11DC (posl. cyklus 27dní)
danda(Danča)...........30let..................0 snažení..........................8DC (posl.cyklus 30 dní)
verunka3(Verča).......25let..................1 snažení..........................7DC (posl.cyklus 31 dní)
rosslyn (Gábi)............23let..................0 snažení..........................5DC (vysazená HA)
cincinnati (Lenka).......28 let................10 snažení ........................2 DC (posl.cyklus 33 dní)

29. led 2010 v 09:33  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.