• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

♥ Snažíme se od března 2010 ♥

(Zamčená)
4. května 2010 
Přeji všem pěkný páteční den!

dando, já MS brzy pravděpodobně dostanu, takže já tento měsíc favoritka nejsem, ale doufám, že další MS už nebude. :wink:
29. led 2010 v 09:53  • Odpověz
ahojte holky, tak v našem lazaretu nastala zásadní změna, dostal to i manžel. Sice odjel do práce, má nějakou důležitou poradu, ale odpoledne ho máme čekat. Zatím nezvrací, jen má průjem a začíná mu být zle :confounded:
No není to pech?!!! A to jsem 15 DC :frowning2:
No třeba se mi opozdí ovulace tím jak teď futr jenom kojím a kojím (jako když byla úplný miminko) :grinning:

Nejvíce na kvasinky fungují živé jogurty a to activia není, sou tam přidaný probiotický kultury, ale není to živý jogurt. Jinak si pamatuju ještě, že jsem brala nějaký doplněk stravy tusím, že to byl candivac a ten mi taky zabral. Je to nějaká kůra a v létě to bylo super, sem se mohla i koupat, ale už je to dlouho. Snad je název správně.
29. led 2010 v 10:42  • Odpověz
Evča: díky ;) jogurty obměním a poptám se na nějaký doplněk.. já to měla asi vlastně taky v létě.. mívám to co půl roku jako třeba 14 dní v kuse, ale nevím jestli tohle jsou kvasinky jako jsem měla.. :/ no chodím se sprchovat co 2 hodiny, naštěstí jsem celý dny doma, takže v pohodě.. :slight_smile: no snad to brzo přejde.. nic příjemnýho to teda není :/
29. led 2010 v 11:29  • Odpověz
ona prý taky přehnaná hygiena taky vadí, hlavně mýdlo
Zkus se podívat jestli nemáš doma canesten nebo clotrimazol mast a zkus to namazat ať to tolik nesvědí
A jestli je to tak zlý, tak raději zajdi ke gynekologovi, ať ti dá nějaký vkládací tablety
Ten jogurt a nějaký doplňky jsou spíš jako prevence, když už je to chcený hodně, nezbývá než to normálně přeléčit
29. led 2010 v 11:34  • Odpověz
Evča: to já mýdlo vůbec nepoužívám.. jen intim gel... :slight_smile: to snad neva.. no jestli to do pondělka neodezní tak zajdu na gyndu.. :/ co se dá jinak dělat :/ no jenže je to takový pitomý... jak dlouho by se mělo po sexíku počkat než bych se šla vysprchovat? si asi normálně budu nastavovat budík aby mě ještě večer vzbudil :D
29. led 2010 v 11:39  • Odpověz
tak po půl až hodině, dýl asi ne
Teď mě ještě napadlo, ale to jsem nikdy nezkoušela, ale jako SOS se prej dá použít bílý jogurt a dole namazat, prej to přestane svědit a pomůže to. Kolegyně to tak dělala a prý to pomáhalo.
29. led 2010 v 11:42  • Odpověz
Evča: moc dík ;) není nad rady zkušenějších ;) :D
29. led 2010 v 11:50  • Odpověz
Evi taky jsem to už slyšela! Ale nevyzkoušela :sweat_smile:
Vždycky raději mažu na gyndu, tam mi dá bobule a za chvilku je klid!
Eli s tou sprchou bych to taky tak nepřháněla :wink:
29. led 2010 v 11:58  • Odpověz
Dani: rozkaz kapitáne ;) neee, já doufám že to bude v pohodě :slight_smile: koukám že u mě to bude zase 10 nejdelších dní... :/ no jsem zvědavá co protentokrát :D
29. led 2010 ve 12:00  • Odpověz
Eli pokud to je svědivé, tak pokud doma máš, tak zabírá Fungicidin a nebo v lékárně volně prodejný Gyno-Pevaryl - je to teda jen na jeden druh kvasinek, ale já jsem se jednou trefila a docela rychle mi to zabralo :wink:
29. led 2010 ve 12:02  • Odpověz
Dani: děkuju ;) poptám se ;) :slight_smile:
29. led 2010 ve 12:06  • Odpověz
dandelion kup si Gyno pevaryl - ten mi fakt zabírá vždy do druhého dne
29. led 2010 ve 12:18  • Odpověz
Holky, koukala jsem na alba a některé mají u těhu testů 10 den po ET atd co je to ET?
29. led 2010 ve 12:33  • Odpověz
Ahoj holky, právě začínám - 30 let.Jste bezvadný, jak to vedete:slight_smile:
29. led 2010 ve 12:33  • Odpověz
Mado takto taky nevím :confused:
Ahoj kikirozec! Chceš se přidat? :slight_smile:
29. led 2010 ve 12:37  • Odpověz
kiki: Ahojky :slight_smile:
29. led 2010 ve 13:19  • Odpověz
MADORMI, ET je embryo transfer, to jsou holky po IVF.

Tak jsem měla takové nadějné dloubání, tři dny mě pálila žáha, tak jsem tak doufala, včera to nevydržela a víte co, prd prd nic.

Mates se tu kolem plazí, už si i dost dobrovolně volí raději plazostyl něž kulostyl, to je super, začátkem února jdeme na kontrolu, tak budu hrdě hlásit.
Včera udělal na tchána pápá, tak jsme si asi prožili vývojový skok a zase pár měsíců nic :grinning:

Na prevenci kvasinek je dobrý mycí gel, kdybyste mě zabili, tak nevím, jak se přesně jmenuje, nějak sapforela, mají to v lékárnách, no jo, ona nám nějak došla, tak možná kvašení nastalo i z toho důvodu :unamused: A ještě jsou nějaké tablety, myslím feminela, jsou s vitamínem C, na zavádění a můžou se neomezeně i v těhustavu :wink:
29. led 2010 v 18:15  • Odpověz
jste se o tom tady dneska bavily a po sprše jsem se namazala canestenem-snad zabere ach jo. často to nemívám,ale je to šíleně nepříjemné.
29. led 2010 ve 20:11  • Odpověz
Těhulky:
NICK-------------------------VĚK-------------------NAŠLA//--------------TP---------------POHLAVÍ-------------------Jména
renesme(Anička)........20let................ 21.1.10..........(2.10.10).............nevíme.................Ella/Felix Stanislav

Snažilky:
NICK------------------------VĚK-------------------SNAŽENÍ--------------------------DC-----POSLEDNÍ CYKLUS
janicka88(Janča) .......21let...................snažení..........................33DC (posl.cyklus)
zanet2009(Žaneta)....25let.................1.snažení (revize)..............27DC (poslední cyklus od revize 32dní)
lenik 87(Lenča).........23 let.................1 snažení.......... ..............24DC (posl.cyklus)
dandelion(Eliška) ......21 let................3 snažení..........................20DC (posl.cyklus 29 dní)
evulina77(Evča) .......33let..................1 snažení.........................16DC (posl. cyklus 37 dní)
madormi()................24let..................0 snažení.........................12DC (posl. cyklus 27dní)
danda(Danča)...........30let..................0 snažení..........................9DC (posl.cyklus 30 dní)
verunka3(Verča).......25let..................1 snažení..........................8DC (posl.cyklus 31 dní)
rosslyn (Gábi)............23let..................0 snažení..........................6DC (vysazená HA)
cincinnati (Lenka).......28 let................10 snažení ........................3 DC (posl.cyklus 33 dní)

magrata( Evelina) .....26let..................2 snažení..........................?DC (posl.cyklus před 1.těhu 35 DNI)
30. led 2010 v 10:52  • Odpověz
ahojte holky, tak kde jste? Všechny jste dneska sáňkovaly? Zdravím z lazaretu :grinning:
Tak sem se stala rázem z pacienta hlavní ošetřovatelkou a mám toho dneska docela dost. Ještě nejsem úplně fit, ale už je mi dobře a to je tak úžasnej pocit :sunglasses:
Manža je docela KO, malá ale začíná být pomalu lepší, tak aspoň nějaká dobrá zpráva. Jen z toho našeho snažení nic nebude, ach jo :confounded:
30. led 2010 v 19:32  • Odpověz
Která pravidla porušuje: | Zruš Těhulky:
NICK-------------------------VĚK-------------------NAŠLA//--------------TP---------------POHLAVÍ-------------------Jména
renesme(Anička)........20let................ 21.1.10..........(2.10.10).............nevíme.................Ella/Felix Stanislav

Snažilky:
NICK------------------------VĚK-------------------SNAŽENÍ--------------------------DC-----POSLEDNÍ CYKLUS
janicka88(Janča) .......21let...................snažení..........................34DC (posl.cyklus)
zanet2009(Žaneta)....25let.................1.snažení (revize)..............28DC (poslední cyklus od revize 32dní)
lenik 87(Lenča).........23 let.................1 snažení.......... ..............25DC (posl.cyklus)
dandelion(Eliška) ......21 let................3 snažení..........................21DC (posl.cyklus 29 dní)
evulina77(Evča) .......33let..................1 snažení.........................17DC (posl. cyklus 37 dní)
madormi()................24let..................0 snažení.........................13DC (posl. cyklus 27dní)
danda(Danča)...........30let..................0 snažení.........................10DC (posl.cyklus 30 dní)
verunka3(Verča).......25let..................1 snažení..........................9DC (posl.cyklus 31 dní)
rosslyn (Gábi)............23let..................0 snažení..........................7DC (vysazená HA)
cincinnati (Lenka).......28 let................10 snažení ........................3 DC (posl.cyklus 33 dní)

magrata( Evelina) .....26let..................2 snažení..........................?DC (posl.cyklus před 1.těhu 35 DNI)

Dobré ránko!
Přeji vám krásnou neděli :dizzy_face:
31. led 2010 v 08:28  • Odpověz
Ahoj holky!
Nějak nestíhám,ale snad v týdnu to bude lepší.
Přeji všem klidnou neděli a marodům brzké uzdravení. :wink:
31. led 2010 v 09:07  • Odpověz
Halóóóóó, kde jste všechny? No nic, tak třeba to zítra bude lepší :slight_smile:
Jinak hlásím, že jsme už téměř všichni zdravý. Není to ještě na 100 %, ale jž je to veselejší.
31. led 2010 v 19:56  • Odpověz
Evča: Noo to jsme rádi že jste toho bacila zbouchali ;) My s M jsme se dneska vrátili od mých rodičů... bydlí kousek pod řípem a to vám řeknu, tam bylo tak nádherně.. vrátili jsme se do varů a tady pod mrakem.. :/ Koukám že dneska jsem 21DC :slight_smile: tak to jsem zvědavá jak to dopadne ;) :slight_smile:
31. led 2010 ve 20:33  • Odpověz
Těhulky:

Snažilky:
janicka88(Janča) .......21let...................snažení..........................35DC (posl.cyklus)
zanet2009(Žaneta)....25let.................1.snažení (revize)..............29DC (poslední cyklus od revize 32dní)
lenik 87(Lenča).........23 let.................1 snažení.......... ..............26DC (posl.cyklus)
dandelion(Eliška) ......21 let.................3 snažení.........................22DC (posl.cyklus 29 dní)
evulina77(Evča) .......33let..................1 snažení.........................18DC (posl. cyklus 37 dní)
madormi()................24let..................0 snažení.........................14DC (posl. cyklus 27dní)
danda(Danča)...........30let..................0 snažení.........................11DC (posl.cyklus 30 dní)
verunka3(Verča).......25let..................1 snažení.........................10DC (posl.cyklus 31 dní)
rosslyn (Gábi)............23let..................0 snažení..........................8DC (vysazená HA)
cincinnati (Lenka).......28 let................10 snažení ........................4DC (posl.cyklus 33 dní)

1. únor 2010 v 09:01  • Odpověz
Zdravím holky, tak jestli jsem do toho nevlítla do dneška a nebo ještě dnes, tak mám smolku :slight_smile: manža odjíždí pracovně do zahraničí :slight_smile:
1. únor 2010 ve 12:11  • Odpověz
mador: třeba se mršky činili ;) uvidíš.. :slight_smile:
1. únor 2010 ve 12:18  • Odpověz
No třeba jo a když ne tak hold někdy příště :slight_smile: ale už se přestávám pozorovat nebo se zblázním :slight_smile: hypochondr hadr :slight_smile: je fakt že mě teda dva dny dost fest bolí břicho, ale to jsem asi blbě jedla a mám zácpu :slight_smile: a bolí mě hlava ale to je asi z nevyspání :slight_smile:
1. únor 2010 ve 12:40  • Odpověz
ahojky kočky :slight_smile: teda teda nějak to tady vázne cooooo??? :slight_smile:
1. únor 2010 v 18:48  • Odpověz
ahojky veru: :slight_smile: vázne to tady teda fakt děsně :D :D :D koukám že se jistě blížíš do půlky cyklu ;) budem držet pěstičky ať se zadaří ;) ;) ;) pro mě tohle bude zase nejdelší týden :D
1. únor 2010 v 19:43  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.