• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

♥ Snažíme se od března 2010 ♥

(Zamčená)
4. května 2010 
clair to víš, že né :dizzy_face:
vítej!
I já už jedno mám, tak tu aspoň nebudu sama :wink:
Jak dlouho snažílkujete?
4. led 2010 ve 13:32  • Odpověz
verunka3.......25let..................1snažení........................14DC(posl.cyklus 32 dní)
danda...........30let..................0snažení........................13DC(posl.cyklus-vysazení HA)
renesme.......20let..................2snažení.........................10DC(posl.cyklus 43 dní)
cincinnati.....28 let....................moment.nesnažení ........10.DC (posl.cyklus 28 dní)
janicka88..........let...................snažení..........................8DC(posl.cyklus)
lenik 87............let...................1snažení......................... DC
darinka x........23let...................2snažení........................DC
clair..................let.................... snažení........................DC
4. led 2010 ve 13:33  • Odpověz
Tak ješt chvilku a udělám nám tabulku do alba, jo :wink:
4. led 2010 ve 13:34  • Odpověz
Clair koukám že máme téměř stejně staré děti a se stejným jménem :grinning: :wink:
4. led 2010 ve 13:35  • Odpověz
danda, super jsi moooc hodná :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
Vidím, že máš taky Adámka :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile:
Ještě jsme nezačali. V sobotu jsem si vzala poslední prášek, čekám až dojde MS a začneme. Adam se nám podařil hned napoprvé, ani jsme to nečeakali tak rychle. Myslím, že teď to tak rychle nepůjde. Nějak to cítím v kostech.
A vy jak dlouho? Musím vás dočíst, abych byla v obraze. :wink:
4. led 2010 ve 13:35  • Odpověz
údaje do tabulky: zatím jen věk 27 let. Až dorazí ms nahlásím :grinning:
4. led 2010 ve 13:37  • Odpověz
Clair nám se Adámek zadařil po 5 měs. :wink:
4. led 2010 ve 13:38  • Odpověz
Kukla jsem na vašeho Adámka. To je krásný kudrnáček blonďáček. Časem taky přihodím fotky toho našeho čertíka.
5 měsíců to je v pohodě. Já bych chtěla, aby se druhé narodilo do tří let Adama. Tak snad se zadaří. Už se hrozně těším na bříško a všechno kolem. :slight_smile:
4. led 2010 ve 13:41  • Odpověz
Jé takto jsme na tom stejně!!!! Taky bych chtěla, aby byli od sebe do 3 let :dizzy_face: :wink:
a pochopitelně bych chtěla holčinku, do páru, ale mám takové tucha, že ..... :wink: :grinning:
4. led 2010 ve 13:43  • Odpověz
Clair díky :dizzy_face:
4. led 2010 ve 13:43  • Odpověz
Už se na vašeho Adámka těším!
Odkud jsi Clair? :wink:
4. led 2010 ve 13:46  • Odpověz
:grinning: :grinning: :grinning:
Já ani nevím, jestli kluka nebo holku. Možná se spíš přikloním ke klukovi, aby si spolu vyhráli. Ale ono je to celkem jedno. Hlavně ať je mimi zdravé. Já bych chtěla pak i třetí mimi, tak třeba pak holčičku. :slight_smile:
4. led 2010 ve 13:46  • Odpověz
kousek od Zlína. :wink:
Budí se mi dítě, tak musím letět. Moc mě těšilo a zase brzo nakouknu. :slight_smile: :slight_smile:
4. led 2010 ve 13:47  • Odpověz
Jasně Clair, je to va finále jedno, hlavně aby byli mimísci v pořádku :dizzy_face:
4. led 2010 ve 13:48  • Odpověz
Taky za chvilku pomažu :wink:
4. led 2010 ve 13:48  • Odpověz
Tak mně je to taky jedno jestli kluka nebo holku, nejdřív jsem chtěla kluka a teď už to nějak neřeším, hlavně zase nepotratit :slight_smile: ale spíš mám strach, že pak od toho března budu při tom snažílkování na to pořád myslet a tak moc chtít, že se ne a ne zadařit achjó :unamused: už teď to úplně odpočítávám, aby už byl březen a to jsem si říkala jak tomu dám volnej průběh :slight_smile:
4. led 2010 ve 13:54  • Odpověz
Darinka určitě to teď výjde :wink: Tady se budem vzájemně podporovat a uvidíš, že se tu budem brzy těhulit :dizzy_face:
V kolikátém tt jsi byla :frowning2:
4. led 2010 v 16:57  • Odpověz
verunka3.......25let..................1snažení........................14DC(posl.cyklus 32 dní)
danda...........30let..................0snažení........................13DC(posl.cyklus-vysazení HA)
renesme.......20let..................2snažení.........................10DC(posl.cyklus 43 dní)
cincinnati.....28 let....................moment.nesnažení ........10.DC (posl.cyklus 28 dní)
janicka88..........let...................snažení..........................8DC(posl.cyklus)
darinka x........23let...................moment.nesnažení...........DC
clair................27let.................1snažení........................DC
4. led 2010 v 17:21  • Odpověz
Ahojky holky viam Darinku a clar,,,
jinak dneska byl celkem fajn den akorat musim v nejblizsi dobe na gyndu(cytologie)
tak se mi tam moc nechce:slight_smile:
4. led 2010 v 18:14  • Odpověz
ahojky děfčata.. :slight_smile: a ahojky renes ;) mohu se taky přidat??? :sweat_smile: my jsme na tom jako renes.. snažíme se od listopadu, takže teď druhý měsíc.., i když původně jsme snažilkování plánovali až na jako 2010... takže uvidíme jak to bude dlouho trvat ;) jinak momentoš jsme 23DC, takže jsem napnutá jak kšandy jak to tenhle měsíc dopadne :slight_smile: renes: budu držet palečky ;) :dizzy_face:
4. led 2010 v 18:23  • Odpověz
Ahojky dandelion jasně! Vítám tě tu :dizzy_face:

Renesme, copak? :confused:
4. led 2010 v 18:31  • Odpověz
Ahojik dan,
tak jak se dari jsem te dlouho nevidela :wink: jinak ja se citim nejak dicne tak bud mam ovulku ktera probiha driv a nebo uz probehla i kdyz je to si zvlastni co myslite?
jinak jsem uz videla synovecka a je nadhernej uplne k spapinkaní :wink:
4. led 2010 v 18:35  • Odpověz
dandelion.......21let..................2snažení........................23DC(posl.cyklus 32 dní)
darinka x........23let...................2snažení........................DC
clair..................let.................... snažení........................DC

přidala jsem tě do tabulky tak snad ti to nevadi?:slight_smile:
4. led 2010 v 18:37  • Odpověz
dandelion.......21 let.................2 snažení........................23DC (poslední cyklus 32 dní)
verunka3.......25let..................1 snažení........................14DC (posl.cyklus 32 dní)
danda...........30let..................0 snažení........................13DC (posl.cyklus-vysazení HA)
renesme........20let..................2 snažení....................... 10DC (posl.cyklus 43 dní)
cincinnati.......28 let..............moment.nesnažení .............10DC (posl.cyklus 28 dní)
janicka88.......21let...................snažení...........................8DC (posl.cyklus)
lenik 87............let...................1 snažení......................... DC
darinka x.......23let................moment.nesnažení............... DC
clair..............27let...................1 snažení......................... DC
4. led 2010 v 18:37  • Odpověz
nj byla jsem rychlejsi ale i tak vitam te i v tehle diskuzi a co jinak ?myslis ze to mohlo vyjit u tebe ja jsem na tom jeste brzo :confounded:
4. led 2010 v 18:39  • Odpověz
Renes nějak jsme se tu mijely :wink:
Koukám, že vám tu ten věkovej průměr pěkně kazím :angry: :grinning:
4. led 2010 v 18:41  • Odpověz
renes: :D tys mě předběhla :D :D :D ale trošku jsem ji poupravila :D aby bylo všechno v lajně ;) no uvidíš, ale přeci jen bch myslela až tak 13 nebo 14DC.. :slight_smile: ale sexíkovat člověk může furt.. :D :D :D i když říká se ob den že jo???
Jee máš čerstvýho synovečka? Jak je starej? :slight_smile:
4. led 2010 v 18:42  • Odpověz
Renes někdo ovulku vnímá a někdo o ní ani neví... myslím, že tohle je jedna z mona individueních věcí :wink:
Já jsme třeba včera z ničeho nic začala špinit a dnes to je zase ok, myslím, že to taky byla ovulka :wink: :grinning:
4. led 2010 v 18:43  • Odpověz
.danda.: :D asi to bude komplikovaný s tou zkratkou dan co? :D :D :D nějak si poradíme ;)
4. led 2010 v 18:44  • Odpověz
Synoveckovy ted uz budou dva mesice.
no to ja si taky myslela s tou ovulkou ale pak se rik ze nektery otehotni i po ms,tak si rikam ze za je to mozne protoze se to presne podoba priznkum ovulace a nebo tehotenstvi ale to uz bych byla moc veliky zazrak:slight_smile: :confounded:

Danda:nekazis nam prumer kazda maminka se ppocita i snazilka a od tebe se aspon dovime nejake informace do budoucna mamina se hodi:slight_smile: :wink:
4. led 2010 v 18:46  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.