• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

♥ Snažíme se od března 2010 ♥

(Zamčená)
4. května 2010 
ahojte, tak co je s váma? Kde všechny jste? Zítra jde Anička k doktorovi, co? Tak sem zvědavá s jakou příjde. Jsem zvědavá na to, kdy bude mít oficiálně termín porodu :slight_smile:
A kdo je další těhulka? Je tu někdo, kdo bude testovat?
1. únor 2010 ve 20:43  • Odpověz
Ahojky devčata,
dlouho jsem tu nebyla,tak zitra jdeme na ten utz tak se tesim co z toho bude a hlavne doufam ze tam neco bude :wink:
jinak u nas vse v poradku:slight_smile:a pak jsem hrozne unavena ocas mam pocity na zvraceni ale zatim stale nezvracim tak doufam ze ani nebudeme :wink:
zitra pisnu jak jsem dopadla na utz ju? :wink:

A kdo bude dalsi testovat no tak holky nenechte me v tom samotnou :wink:
1. únor 2010 ve 22:14  • Odpověz
Těhulky:
NICK-------------------------VĚK-------------------NAŠLA//--------------TP---------------POHLAVÍ-------------------Jména
renesme(Anička)........20let................ 21.1.10..........(2.10.10).............nevíme.................Ella/Felix Stanislav

Snažilky:
NICK------------------------VĚK-------------------SNAŽENÍ--------------------------DC-----POSLEDNÍ CYKLUS
janicka88(Janča) .......21let...................snažení..........................35DC (posl.cyklus)
zanet2009(Žaneta)....25let.................1.snažení (revize)..............29DC (poslední cyklus od revize 32dní)
lenik 87(Lenča).........23 let.................1 snažení.......... ..............26DC (posl.cyklus)
dandelion(Eliška) ......21 let.................3 snažení.........................22DC (posl.cyklus 29 dní)
evulina77(Evča) .......33let..................1 snažení.........................18DC (posl. cyklus 37 dní)
madormi()................24let..................0 snažení.........................15DC (posl. cyklus 27dní)
danda(Danča)...........30let..................0 snažení.........................11DC (posl.cyklus 30 dní)
verunka3(Verča).......25let..................1 snažení.........................10DC (posl.cyklus 31 dní)
rosslyn (Gábi)............23let..................0 snažení..........................8DC (vysazená HA)
cincinnati (Lenka).......28 let................10 snažení ........................4DC (posl.cyklus 33 dní)

magrata( Evelina) .....26let..................2 snažení..........................?DC (posl.cyklus před 1.těhu 35 DNI)
2. únor 2010 v 07:43  • Odpověz
mador: aktualizovala si u všech DC?
2. únor 2010 v 07:59  • Odpověz
ne ne neaktiualizovala
2. únor 2010 v 08:33  • Odpověz
Dobré ráno!
Včera jsme měla vzácnou návštěvu! Navštívila mě Verunka! Daly jsme si vínko a pokecaly, bylo to moc fain :dizzy_face:

Aničko myslím na tebe a těším se na fotenku z utz! :slight_smile:
2. únor 2010 v 08:37  • Odpověz
Těhulky:
NICK-------------------------VĚK-------------------NAŠLA//--------------TP---------------POHLAVÍ-------------------Jména
renesme(Anička)........20let................ 21.1.10..........(2.10.10).............nevíme.................Ella/Felix Stanislav

Snažilky:
NICK------------------------VĚK-------------------SNAŽENÍ--------------------------DC-----POSLEDNÍ CYKLUS
janicka88(Janča) .......21let...................snažení..........................36DC (posl.cyklus)
zanet2009(Žaneta)....25let.................1.snažení (revize)..............30DC (poslední cyklus od revize 32dní)
lenik 87(Lenča).........23 let.................1 snažení.......... ..............27DC (posl.cyklus)
dandelion(Eliška) ......21 let.................3 snažení.........................23DC (posl.cyklus 29 dní)
evulina77(Evča) .......33let..................1 snažení.........................19DC (posl. cyklus 37 dní)
madormi()................24let..................0 snažení.........................15DC (posl. cyklus 27dní)
danda(Danča)...........30let..................0 snažení.........................12DC (posl.cyklus 30 dní)
verunka3(Verča).......25let..................1 snažení.........................11DC (posl.cyklus 31 dní)
rosslyn (Gábi)............23let..................0 snažení..........................9DC (vysazená HA)
cincinnati (Lenka).......28 let................10 snažení ........................5DC (posl.cyklus 33 dní)

magrata( Evelina) .....26let..................2 snažení..........................?DC (posl.cyklus před 1.těhu 35 DNI)
2. únor 2010 v 08:38  • Odpověz
ELi díkas za aktualizaci!
A jak je? Už se ti to krátí! :wink:
2. únor 2010 v 08:43  • Odpověz
Ahoj holky!
tak jsem dneska dostala MS a doufám, že bude poslední.

Aničko, držím pěstičky, aby kontrola dopadla dobře a bylo vše v pořádku.

Co si mám napsat do tabulky, když MS dorazila dneska? ODC nebo 1DC?
2. únor 2010 v 09:19  • Odpověz
Ahojky Žany!
Dnes máš 1 DC :wink: a budu s tebou dofat, že poslední :slight_smile:
2. únor 2010 v 09:23  • Odpověz
Těhulky:

Snažilky:
janicka88(Janča) .......21let...................snažení..........................36DC (posl.cyklus)
lenik 87(Lenča).........23 let.................1 snažení.......... ..............27DC (posl.cyklus)
dandelion(Eliška) ......21 let.................3 snažení.........................23DC (posl.cyklus 29 dní)
evulina77(Evča) .......33let..................1 snažení.........................19DC (posl. cyklus 37 dní)
danda(Danča)...........30let..................0 snažení.........................12DC (posl.cyklus 30 dní)
verunka3(Verča).......25let..................1 snažení.........................11DC (posl.cyklus 31 dní)
rosslyn (Gábi)............23let..................0 snažení..........................9DC (vysazená HA)
cincinnati (Lenka).......28 let................10 snažení ........................5DC (posl.cyklus 33 dní)
zanet2009(Žaneta)....25let.................2.snažení .........................1DC (poslední cyklus 29dní)

2. únor 2010 v 09:35  • Odpověz
Holky, kdepak dneska jste?
2. únor 2010 ve 13:07  • Odpověz
Já doma :grinning: zatím... mám kávičku :sunglasses:
2. únor 2010 ve 13:16  • Odpověz
já taky kávičku a veget, dokud se mi nevzbudí dítko :wink:
2. únor 2010 ve 13:25  • Odpověz
Ahojky devcata tak jsme uplne v poradku a velikost odpovida posledni ms:slight_smile: :wink: na dalsi kontrolu jdu a to uz jdu do poradny 24.2 taky jsem dostala zadanku a jeste si musim dojit na odbery krve a taky skumavku na moc tak tam pujdu asi zitra rano.

Tak jeste uvidime kdy dostaneme prukajdu:slight_smile:
2. únor 2010 ve 14:40  • Odpověz
renesme: a jak rychle jsi zjistila že jsi v jináči? a příznaky prvotní? :slight_smile:
2. únor 2010 v 15:11  • Odpověz
Ani: juuuu to mám radost ;) hlavně že je vše oki ;)
2. únor 2010 v 15:16  • Odpověz
Ani tak to je fajn, že je všechno ok. Průkazku někdy doktoři dávaj téměř hned, někde čekají na 10. nebo 12. týden. Ale jestli je všechno jak má být, není kam spěchat, průkajda ti neuteče.
Holky taky se těším až to dostanu, abychom se teď už úplně na vážno mohli začít snažit. Tenhle měsíc jsme odpískali kvůli nemoci, ale ten příští, ten je náš!!!
2. únor 2010 v 15:44  • Odpověz
Evča: ;) hip hip hurá
2. únor 2010 v 16:03  • Odpověz
Holčiny, mám na mmb nějaké nové věcičky, jde o nové nikdy nepoužité věci, jsou ze zrušeného skladu a je jen možnost že budou trochu poškozené krabice, jinak zboží je zkontrolované.. :slight_smile: http://www.mimibazar.cz/bazar.php?user=193218 kukněte, třeba by vás zajímaly filtrační konvice za super cenu, nebo filtry do nich, nebo některé hračky.. :slight_smile:
2. únor 2010 v 16:06  • Odpověz
ANICKO, gratuluju k uspesnemu utz, to je tak krasne, ty zacatky :dizzy_face:

Koukam, ze jinak tu chcipla cela smecka psu, doufam, ze pilne plodite :wink:

Me uz prisli tehutesty, tak jsem se hned zase podivala jak vypada jedna /, no je ji tam smutno, chtela by kamosku.

Mam doma jeste z pred tehu jedno platicko HA a rozhodla jsem se, ze to prubnu a vyberu ho, abych vyvolala mrchu a pak taky pripadnou ovu. Myslim, ze mi to snad nijak nemuze ublizit, jen se mi nechce do toho cekani, ale mrcha nejde a nejde, tak tu HA nasadim, jen pockam, az to bude mesic po odstaveni, kdyby se telo k necemu shrabalo.

Tatinek namaloval vcera Matyskovi vousky cernym tenkym fixem, zatimco jsem mu byla v papirnictvi pro obalky, no myslela jsem, ze ho roztrhnu. Pry uz to chtel udelat hrozne dlouho, ze nemohl odolat :stuck_out_tongue_closed_eyes: Tak mu musel udelat oficirsky knirek ze dvou carek (uz se to smylo, ale stejne...)
2. únor 2010 v 19:06  • Odpověz
Aničko, moc gratuluji k dobrým výsledkům u dr. :wink:
2. únor 2010 ve 20:32  • Odpověz
ahoj kočky, tak konečně doma z práce :slight_smile: Včera touto dobou už jsem byla půl hodiny u Danči a pily jsme si vínko a prohlížely fotky :slight_smile: a bylo to mnohem lepší než dnes :dizzy_face:

Aničko tobě mocinky gratuluju, je to skvělý, že jsi dopadla dobře a doufám, že začnem plnit tvoje řady :slight_smile:
2. únor 2010 ve 20:37  • Odpověz
Eli, ty filtrační konvice prodáváš taky jo? :confused: To je super, k Vánocům jsem ji dala babičce a ta je z toho nadšená, tak bych ji rád ještě koupila mamině k narozkám. :sweat_smile: A jsou k těm věcem třeba záručáky nebo tak? :sweat_smile: Ceny to jsou moc pěkný :sunglasses:
Jinak já hlásím 1DC :unamused: Ale to jsem věděla, že těhu nebudu, dle doktora. Aaaaale.......koupila jsem si ovu testy, tak snad to s nima vyjde, i když tehle měsíc je skoro zabitej. :frowning2: Teď 4 dny školení, pak týden doma a do špitálu :confounded: Tak snad to dopadne v tom jednom týdnu :grinning:
3. únor 2010 v 08:45  • Odpověz
Leni, záručáky právě nejsou... :unamused: proto je ta cena tak nízká... Já jsem s ní taky spokojená, páč vodu z kohoutku se jinak nesnesla a tohle bez problémů...
3. únor 2010 v 09:11  • Odpověz
Těhulky:

Snažilky:
dandelion(Eliška) ......21 let.................3 snažení.........................24DC (posl.cyklus 29 dní)
evulina77(Evča) .......33let..................1 snažení.........................20DC (posl. cyklus 37 dní)
madormi()................24let..................0 snažení.........................16DC (posl. cyklus 27dní)
danda(Danča)...........30let..................0 snažení.........................13DC (posl.cyklus 30 dní)
verunka3(Verča).......25let..................1 snažení.........................12DC (posl.cyklus 31 dní)
rosslyn (Gábi)............23let..................0 snažení.........................10DC (vysazená HA)
cincinnati (Lenka).......28 let................10 snažení ........................6DC (posl.cyklus 33 dní)
zanet2009(Žaneta)....25let.................2.snažení ..........................1DC (poslední cyklus 29dní)
lenik 87(Lenča).........23 let.................1 snažení...........................1DC (posl.cyklus)

3. únor 2010 v 09:13  • Odpověz
Jaaaj holky, už se mi to krátí.. ;) doufám že to klapne.. ;) počkám si ale esli nedorazí MS a testovat budu až tak 32DC, aby to bylo na jistotu ;) ;) ;) jeeee já už bych tak chtěla k Aní ;) :D Trochu mě pobolívá podbříšek, tak uvidíme jestli to něco znamená ;) ;) ;)
3. únor 2010 v 09:15  • Odpověz
Eliško, moc Ti držím pěstičky :wink: aby Vám to vyšlo.
3. únor 2010 v 09:31  • Odpověz
Těhulky:

Snažilky:
dandelion(Eliška) ......21 let.................3 snažení.........................24DC (posl.cyklus 29 dní)
evulina77(Evča) .......33let..................1 snažení.........................20DC (posl. cyklus 37 dní)
madormi()................24let..................0 snažení.........................16DC (posl. cyklus 27dní)
danda(Danča)...........30let..................0 snažení.........................13DC (posl.cyklus 30 dní)
verunka3(Verča).......25let..................1 snažení.........................12DC (posl.cyklus 31 dní)
rosslyn (Gábi)............23let..................0 snažení.........................10DC (vysazená HA)
cincinnati (Lenka).......28 let................10 snažení ........................6DC (posl.cyklus 33 dní)
zanet2009(Žaneta)....25let.................2.snažení ..........................2DC (poslední cyklus 29dní)
lenik 87(Lenča).........23 let.................1 snažení...........................1DC (posl.cyklus)

3. únor 2010 v 09:31  • Odpověz
Žanet: děkujuuu ;)
3. únor 2010 v 09:32  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.