• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

♥ Snažíme se od března 2010 ♥

(Zamčená)
4. května 2010 
Těhulky:
NICK-------------------------VĚK-------------------NAŠLA//--------------TP---------------POHLAVÍ-------------------Jména
renesme(Anička)........20let................ 21.1.10..........(2.10.10).............nevíme.................Ella/Felix Stanislav

Snažilky:
NICK------------------------VĚK-------------------SNAŽENÍ--------------------------DC-----POSLEDNÍ CYKLUS
dandelion(Eliška) ......21 let.................3 snažení.........................24DC (posl.cyklus 29 dní)
evulina77(Evča) .......33let..................1 snažení.........................20DC (posl. cyklus 37 dní)
madormi()................24let..................0 snažení.........................16DC (posl. cyklus 27dní)
danda(Danča)...........30let..................0 snažení.........................13DC (posl.cyklus 30 dní)
verunka3(Verča).......25let..................1 snažení.........................12DC (posl.cyklus 31 dní)
rosslyn (Gábi)............23let..................0 snažení.........................10DC (vysazená HA)
cincinnati (Lenka).......28 let................10 snažení ........................6DC (posl.cyklus 33 dní)
zanet2009(Žaneta)....25let.................2.snažení ..........................2DC (poslední cyklus 29dní)
lenik 87(Lenča).........23 let.................1 snažení...........................1DC (posl.cyklus 27 dní)

magrata( Evelina) .....26let..................2 snažení..........................?DC (posl.cyklus před 1.těhu 35 DNI)
3. únor 2010 v 11:50  • Odpověz
Tak já nevim, mám dilema, zda to zkusit bez záruky či ne. :unamused: Zasejc mám obavy, aby to vůbec fungovalo, víš jak :sweat_smile: Ale jinak je to moc moc primová věc....vřele doporučuji :grinning:
Teda Ani, já fakt závidim, taky už bych si přála vidět na testíku //, ale to si počkám ještě asi dlouho :cry:
3. únor 2010 v 11:52  • Odpověz
Leni: no myslím že na tý konvici se nedá nic pokazit.. jsou všechny zkontrolované.. Takže prasklé či tak něco nejsou a pak jde jen o ty filtry.. Ale jak budeš chtít ;)
3. únor 2010 v 11:54  • Odpověz
Asi bych to zkusila......jen ještě vybrat tu pravou :grinning:
A jak se říká, v životě jsem kdyžtak přišla o víc :grinning: A mamina bude mít radost :sweat_smile:
3. únor 2010 ve 12:12  • Odpověz
Leni: Já mám Britu Marellu a je skvělá.. :slight_smile: Ale prý je dobrá i Aluna.. no nechám to na tobě ;) :D
3. únor 2010 ve 12:32  • Odpověz
Eli, tak si vezmu asi tuhle :wink: Filtrační konvice Brita Marella cool a rovnou k tomu asi i ty filtry, ať to má kompletní :sweat_smile:
3. únor 2010 ve 12:43  • Odpověz
Leni a jsi na MMB registrovaná?
3. únor 2010 ve 12:52  • Odpověz
Ne ne, to nejsem :frowning2:
3. únor 2010 ve 12:55  • Odpověz
tak si napíšem přes IP ;)
3. únor 2010 ve 12:58  • Odpověz
dobře, abychom to tu nezahltily jednou konvicí.........děkuji moc a moc...... :grinning:

Děvčata, držte mi pěsti, ať mám pevné nervy, 4 dny na školení, od pá do po :frowning2: Frčím do Skalice a vůůůbec se mi nechce :unamused:
3. únor 2010 ve 13:01  • Odpověz
jé do Skalice, můj manža tam odfrčel včera :slight_smile: já se tam taky chystám :slight_smile:
3. únor 2010 ve 14:11  • Odpověz
ahojte holky, nikde nikdo. Škoda, tak já zase půjdu...
Koukám, že jsem zase nahoře v tabulce, to to ale letí, nedávno sem byla dole :grinning:
No tenhle měsíc to nevydím dobře, ale pak už bude březen a my se přece všechny snažíme od března, co? :sunglasses:
Tak sem zvědavá na to, kdo první přibude k Aničce, ať jí tam není smutno samotince.
3. únor 2010 v 19:42  • Odpověz
Těhulky:
NICK-------------------------VĚK-------------------NAŠLA//--------------TP---------------POHLAVÍ-------------------Jména
renesme(Anička)........20let................ 21.1.10..........(2.10.10).............nevíme.................Ella/Felix Stanislav

Snažilky:
NICK------------------------VĚK-------------------SNAŽENÍ--------------------------DC-----POSLEDNÍ CYKLUS
dandelion(Eliška) ......21 let.................3 snažení.........................25DC (posl.cyklus 29 dní)
evulina77(Evča) .......33let..................1 snažení.........................21DC (posl. cyklus 37 dní)
madormi()................24let..................0 snažení.........................17DC (posl. cyklus 27dní)
danda(Danča)...........30let..................0 snažení.........................14DC (posl.cyklus 30 dní)
verunka3(Verča).......25let..................1 snažení.........................13DC (posl.cyklus 31 dní)
rosslyn (Gábi)............23let..................0 snažení.........................11DC (vysazená HA)
cincinnati (Lenka).......28 let................10 snažení ........................7DC (posl.cyklus 33 dní)
zanet2009(Žaneta)....25let.................2.snažení ..........................3DC (poslední cyklus 29dní)
lenik 87(Lenča).........23 let.................1 snažení...........................2DC (posl.cyklus 27 dní)

magrata( Evelina) .....26let..................2 snažení..........................?DC (posl.cyklus před 1.těhu 35 DNI)
4. únor 2010 v 07:49  • Odpověz
Teda včera se tu nic nedělo??? :frowning2:
Mad: mě se tam teda vůbec nechce a už vůbec ne trávit víkend školením :confounded: A vy tam máte příbuzné či tak něco? Já jen doufám, že díky sněhové kalamitě se tam dostaneme :sweat_smile:
Teď je na řadě Eliška a té to určitě dopadne :grinning:
A Verunka s Dančou mají úspěšné dny...........tak holky, šup šup :zipper_mouth:
4. únor 2010 v 08:02  • Odpověz
lenik - ne ne manža je tam pracovně na nějaký čas a já budu lítat mezi domovoem a Skalicí :slight_smile:
4. únor 2010 v 08:13  • Odpověz
Přeji všem pěkný čtvrteční den!
U nás je mrazivo a všude bílo-brrr. Akorát už teď mě děsí představa,až to všechno začne tát :stuck_out_tongue_closed_eyes:
4. únor 2010 v 08:47  • Odpověz
Bré ráno snažilenky!
Tady je taky vagon bílejch sra... :angry: už mě to nebaví! Chci jaroooooooo
Dnes odpolko pojedem za babičkou, poprvé vezmu Adíka do autobusu bez kočáru, tak snad bude hodnej :sweat_smile:

No na Elišku jem taky zvědavá!
Jo a málem bych zapomněla Aničko gratuluju k utz! :dizzy_face:
4. únor 2010 v 09:11  • Odpověz
No Dani :D taky jsem zvědavá.. buď mám vsugerované příznaky, nebo jsem těhu :D pořád se mi chce spát, často se mi motá hlava a pobolívá podbříšek.. bradavky mám taky docela dost citlivý, ale to mám každý měsíc touhle dobou.. takže uvidíme co z toho ;) ;) ;) Ale jinak se fakt nepozoruju :D :D :D
Všichni tu nadáváte na sníh a zimu :D já teda doma zimu nemam :D naštěstí moc nemusím ven a jsem za to ráda.. páč ty hle mrazy rok od roku promarodím a za to mi to nestojí :/ Prostě nemůžu dýchat ten studený vzduch.. když ven tak se šálou přes pusu, jinak mám uhnanou jasnou angínu :/ Ale předevčírem jsem byla venku a ten sníh je už vopruz.. :D Už by mohlo vysvitnout sluníčko.. tohle je fakt na depku :D :D :D
4. únor 2010 v 10:04  • Odpověz
Eli tak držím všechny palečky, aby příznaky byly ty pravé a ty jsi objevila // :dizzy_face:
Kdy budeš testovat? :wink:
4. únor 2010 v 10:07  • Odpověz
Dani: no když nedorazí Irma tak kolem 30DC asi.. Nechci zase bláznit :D minule mrcha dorazila 29DC parádně na čas.. i předcházel výtok, takže jsem věděla na čem jsem ;) takže tomu dávám tak ten týden ;) no jsem zvědavá, páč mám pocit že jsem ovulku využili ;) tak snaaad :D
4. únor 2010 v 10:15  • Odpověz
No Eli,mas stejne priznaky jaako ja mela a jinak pokud te netlaci prsa (y te tlacily pred kazdou ms)a mas jen citlivee bradavky vypada to nadejne:slight_smile:
4. únor 2010 v 11:53  • Odpověz
Ani: uvidíme ;) zase se nechci moc těšit, kdyby se to zase protahovalo ;)
4. únor 2010 ve 12:06  • Odpověz
no já mám příznaky stejné, hlavně břicho to mě pobolívá fest a už 5 dní, ale tak spíš počítám s tím že to jsou střea a zbytek sugesce :slight_smile: ale dandelion taky ti držím palce :slight_smile:
4. únor 2010 ve 12:14  • Odpověz
HOlky moc vám přeju, aby to vyšlo! :dizzy_face:

ani, jak to že nemáš v albíku foto utz? Jsem se chtěla pokochat :wink:
4. únor 2010 ve 12:18  • Odpověz
4. únor 2010 ve 12:19  • Odpověz
Madormi: taky držím palečky ;) odkud vůbec jsi? přímo z varů? :slight_smile:
4. únor 2010 ve 12:34  • Odpověz
Dani: no to je pupíček :slight_smile: s hasičema :D
4. únor 2010 ve 12:35  • Odpověz
dandelion: jj jsem přímo z Varů... a ty?
4. únor 2010 ve 12:47  • Odpověz
madormi: my momentálně bydlíme v chodově.. :slight_smile: to sme skoro sousedky ;) :D
4. únor 2010 ve 13:14  • Odpověz
jj to je kousek, tak třeba na podzim půjdeme vozit :grinning:
4. únor 2010 ve 13:35  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.