• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

♥ Snažíme se od března 2010 ♥

(Zamčená)
4. května 2010 
ahojky, tak sem zvědavá na vás obě :slight_smile:
Jinak Dančo koukám, že malej má stejný bodíčko jako má malá. Velmi oblíbená barva, není na něm nic vidět...
4. únor 2010 v 17:47  • Odpověz
Ahojky,

hlasim se po delsi odmlce. Nevim uz, kdo tu psal o pharmatexu, ze je to des..no, musim dat za pravdu, je to strasny..fungovali jsme na tom dva dny a z moji strany zamitnuto...nejhorsi je, ze to ze me porad vytyka a omlouvam se, jestli jsem nechutna..nevim, jak jinak to napsat...proste ta davka nema kudy jinudy zmizet, takze prirozene zafunguje gravitace...

A meli jsme planovane nechraneny styk :grinning:
4. únor 2010 ve 20:35  • Odpověz
Těhulky:
NICK-------------------------VĚK-------------------NAŠLA//--------------TP---------------POHLAVÍ-------------------Jména
renesme(Anička)........20let................ 21.1.10..........(2.10.10).............nevíme.................Ella/Felix Stanislav

Snažilky:
NICK------------------------VĚK-------------------SNAŽENÍ--------------------------DC-----POSLEDNÍ CYKLUS
dandelion(Eliška) ......21 let.................3 snažení.........................26DC (posl.cyklus 29 dní)
evulina77(Evča) .......33let..................1 snažení.........................22DC (posl. cyklus 37 dní)
madormi()................24let..................0 snažení.........................18DC (posl. cyklus 27dní)
danda(Danča)...........30let..................0 snažení.........................15DC (posl.cyklus 30 dní)
verunka3(Verča).......25let..................1 snažení.........................14DC (posl.cyklus 31 dní)
rosslyn (Gábi)............23let..................0 snažení.........................12DC (vysazená HA)
cincinnati (Lenka).......28 let................10 snažení ........................8DC (posl.cyklus 33 dní)
zanet2009(Žaneta)....25let.................2.snažení ..........................4DC (poslední cyklus 29dní)
lenik 87(Lenča).........23 let.................1 snažení...........................3DC (posl.cyklus 27 dní)

magrata( Evelina) .....26let..................2 snažení..........................?DC (posl.cyklus před 1.těhu 35 DNI)
5. únor 2010 v 07:37  • Odpověz
tak jsem zvědavá na Elišku, ale asi začne až od března jak to tak vypadá :/ :D :D :D jinak Dani a Verča... snažit snažit ;) ;) ;) ;) ;) ;)
5. únor 2010 v 07:38  • Odpověz
dandelion tak se ti konec cyklu blíží co? jak to vidíš? optimista? :slight_smile: já ještě devět dní a pak se ukáže jestli jsme šikuly s manžou nebo ne :slight_smile:
5. únor 2010 v 08:13  • Odpověz
Dobré ránko!
Evi oblíbené a velmi praktické :wink: :grinning:
My jsme nesnažílkovali... čeká nás svatba... já si ještě na číhání na testík pokčám :wink:
Ale Verunce a vám to moooc přeju :dizzy_face:
5. únor 2010 v 09:09  • Odpověz
madormi: vidím to bledě.. a ani tomu nějak nevěřím ;) ale netrápím se tím.. jednou to snad vyjde ;)
5. únor 2010 v 10:28  • Odpověz
I tak držím palce :slight_smile: u mě rozum ví že ne, že to není možné ale tělo furt tvrdí že jo, ale to je v hlavě sugesce no tak uvidíme :slight_smile:
5. únor 2010 v 10:32  • Odpověz
Ahojte, tak kdo tento měsíc bude už konečně těhu? Nějak se nám to tady zaseklo :grinning: .
Chudák Anička, je v té horní tabulce sama :grinning: :wink:
Já bych se tam hned napsala, ale nějak zatím nesplňuji všechna kritéria, ach jo :angry:
5. únor 2010 v 10:39  • Odpověz
no to je přeci jasný, teď se přídá dandelion a pak hned já :slight_smile: apak to půjde hezky postupně a to by bylo aby nebylo :slight_smile:
5. únor 2010 v 11:18  • Odpověz
Holky měříte některá BT? Jestli to nevyšlo tak asi začnu ;) jsem na to zvědavá...
5. únor 2010 ve 12:25  • Odpověz
Eliško, já měřím BT. Teď druhý měsíc. První měsíc jsem měřila v únoru 2008 a ten cyklus končil těhotenstvím, tak teď jsem začala měřit znovu. Používám www.fertilityfriend.com, který ti všechno pohlídá. Tak uvidím, jak douho nakonec budu měřit. Minule to vyšlo až neuvěřitelně :grinning:
Teď sem začala měřit mimo jiné i proto, abych věděla, jestli vůbec ovuluju, když ještě kojím.
5. únor 2010 ve 14:08  • Odpověz
Ale ty to nebudeš potřebovat, protože tenhle měsíc jsi otěhotněla, ne?! :grinning:
5. únor 2010 ve 14:09  • Odpověz
Evča: No mám premestruák jako blázen.. takže vyvozuju že mrcha dorazí :/ ooou ono je to v angličtině.. no snad se spolu nějak poperem... :slight_smile: :D :D :D :D
5. únor 2010 ve 14:26  • Odpověz
http://merenibt.xf.cz/index2.html
tady je průvodce v češtině
5. únor 2010 ve 14:32  • Odpověz
evča: moooc díky ;)
5. únor 2010 ve 14:54  • Odpověz
Zdravím cholky ze školení :wink: tak mám první den za sebou, šlo to, míčkování a dokonce tu měla paní lekotrka půl ročního synáčka, krasavec.........až jsem skoro slintala :grinning: Moc bych ho už chtěla taky a tak jsem si pořídila ovu testíky a doufám, že to s nima vyjde. :sweat_smile:
Eli, já myslim, že tento měsíc už vám to vyšlo, i podle příznaků, normální to asi není :wink:
Dani, moc moc hezoučká fotečka :zipper_mouth:
5. únor 2010 v 18:38  • Odpověz
Leni: jsem trochu skeptik, takže tomu moc nevěřím a o to víc bych byla překvapená ;) ale jestli přijde mrcha, tak chudák manža má už 2. týden útrum a pak by to bylo další týden s ms :D :D :D :confounded: :sweat_smile:
5. únor 2010 ve 20:29  • Odpověz
tak mu to pak vynahradíš ne :slight_smile: holky asi bych potřebovala něčím se zabavit, moc myslím na případné těhotenství ale to není dobře, ale poručit tomu nejde :slight_smile: myslím že jsem dost solidni hypochondr - dnes mě bolela hlava, bylo mi tak těžko, břicho mě bolí pár dní, občas píchne vaječník, hutný hlen, citlivé bradavky.... no já vím, že na všechno se dá najít jiný důvod než těhu, pravděpodobnější :slight_smile: četla jsem totiž že jen 15--20 % párů se podaří otěhotnět prý napoprvé :frowning2:
5. únor 2010 ve 20:36  • Odpověz
Eli: Ty mu dáváš chudákovi takhle útrum jo? :wink: Snad nepřijde, budu v to pevně doufat. Budu moc moc držet pěstičky.
Možná lepší nevěřit, pak nepřijde tolik to zklamání.
Dneska jsem si udělala radost, koupila jsem si dětský ťapajdy :sweat_smile:
5. únor 2010 ve 20:37  • Odpověz
Madormi: jasně ře vynahradím ;)
Leni: trápili mě kvasinky, tak byl útrum ;)
5. únor 2010 ve 20:44  • Odpověz
Aha aha, tak to jo. :unamused:
Já teď koukám na e-bay, engliš stránky, kde se dá nakupovat, obdoba aukra, ale tady mají mnohem mnohem levnější věcičky a koukám zrovna na oblečky pro prcky :sweat_smile:
5. únor 2010 ve 20:50  • Odpověz
Leni: pěkný :D :D :D a ty na ebay umíš nakupovat?
5. únor 2010 ve 21:01  • Odpověz
autor
Těhulky:
NICK-------------------------VĚK-------------------NAŠLA//--------------TP---------------POHLAVÍ-------------------Jména
renesme(Anička)........20let................ 21.1.10..........(2.10.10).............nevíme.................Ella/Felix Stanislav

Snažilky:
NICK------------------------VĚK-------------------SNAŽENÍ--------------------------DC-----POSLEDNÍ CYKLUS
dandelion(Eliška) ......21 let.................3 snažení.........................26DC (posl.cyklus 29 dní)
evulina77(Evča) .......33let..................1 snažení.........................22DC (posl. cyklus 37 dní)
madormi()................24let..................0 snažení.........................18DC (posl. cyklus 27dní)
danda(Danča)...........30let..................0 snažení.........................15DC (posl.cyklus 30 dní)
verunka3(Verča).......25let..................1 snažení.........................14DC (posl.cyklus 31 dní)
rosslyn (Gábi)............23let..................0 snažení.........................12DC (vysazená HA)
cincinnati (Lenka).......28 let................10 snažení .......................9 DC (posl.cyklus 33 dní)
zanet2009(Žaneta)....25let.................2.snažení ..........................4DC (poslední cyklus 29dní)
lenik 87(Lenča).........23 let.................1 snažení...........................3DC (posl.cyklus 27 dní)

magrata( Evelina) .....26let..................2 snažení..........................?DC (posl.cyklus před 1.těhu 35 DNI)
5. únor 2010 ve 21:03  • Odpověz
Umim, zadám bráchovi co chci a on koupí a zaplatí :grinning:
5. únor 2010 ve 21:04  • Odpověz
Lenka (cinci): v tabulce je pěknej binec co? :D taky jsem si už musela den přidat.. :slight_smile: ale opravovat celou nemá cenu, však ona se časem zase aktualizuje ;)

Leni: tak to je šikovný :D ale je fakt že tam mají dost levné věci.. :slight_smile:
5. únor 2010 ve 21:08  • Odpověz
Eli: moc se mi to líbí, ale nevím, zda to je či není praktické, ale v přepočtu na naše je to luxus :grinning: Teď mě tu zrazují, že nemám kupovat nic předem, dokud nečekám :frowning2: Ale když mě se věci mimi tak líběj :confounded:

U mě tabulka zatím sedí, uvidíme :sweat_smile:
5. únor 2010 ve 21:13  • Odpověz
Leni: no já taky ještě nic nekupovala, doma mám jen co jsem podědila.. :slight_smile:
5. únor 2010 ve 21:15  • Odpověz
Eli: to já nepodědila nic, zatím nemám po kom, jen to co jsem nosila já jako malá a nebo přítel :grinning: Ale to už dnes nefrčí, že :confounded: No, já dnes jen ty bačkorky, ale tohle se mi fakt líbí, to mě zaujalo - jsem na vážkách :sweat_smile:
5. únor 2010 ve 21:19  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.