• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

♥ Snažíme se od března 2010 ♥

(Zamčená)
4. května 2010 
holky vysvětlíte mi prosím nějaká jak je to s BT, kolik před ovulkou, kolik po jak ma klesat a stoupat co se podle toho kdz poyná a tak?:slight_smile:
5. únor 2010 ve 21:19  • Odpověz
http://merenibt.xf.cz/index2.html tady to všechno je ;) taky to mám odtud vyčtené ;)
5. únor 2010 ve 21:26  • Odpověz
dík jdu to studovat :slight_smile:
5. únor 2010 ve 21:28  • Odpověz
teda ta se tím důkldně zabírala :slight_smile: no tak já schválně zkusila změřit bt teď ( vím že se má měřit ráno atd, ale zkoušela jsem to a mám 37,3 tak nevím co to značí, změříme ráno a uvidíme :slight_smile: ( nudím se doma :slight_smile:
5. únor 2010 ve 21:36  • Odpověz
Eli: kdyby sis něco vybrala na e-bayi, dej vědět, můžeme objednat :sweat_smile: nebo kdokoliv jiný :grinning:
5. únor 2010 ve 21:43  • Odpověz
mador: a kde měříš?
5. únor 2010 ve 21:51  • Odpověz
Leni: mnoo ty jo kouknu ;) ;) ;) třeba dám vědět ;) bylo by super když by bylo jedno poštovný ;)
5. únor 2010 ve 21:51  • Odpověz
Eli: koukej spíš na to, jestli je to Free shiping, jedno poštovný by bylo, pokud by to byl stejný prodejce. Ale jinak to poštovný není drahý. I tak to vyjde levněji, než u nás :grinning:

Já dám přednost teď těm ovu testům, pak uvidíme zda budu měřit :dizzy_face:
5. únor 2010 ve 21:55  • Odpověz
Leni: :D no taky mi to pak došlo :D :D :D a taky mi došlo že je to i v češtině :D :D :D trochu opožděná dneska ty jo :D :D :D a na kolik tak vyjde poštovný? cca?
5. únor 2010 ve 22:01  • Odpověz
Eli: v češtině je global e-bay :wink: poštovný je různý, většinou záleží na prodejci, ale skoro vždy to vyjde levněji než u nás.....a co jsem zatím měla, tak bylo vše bez problémů, i třeba mobily a nebo tak :slight_smile:
5. únor 2010 ve 22:05  • Odpověz
no kouknu ;) a ty nakupuješ na českým nebo na americkým?
5. únor 2010 ve 22:09  • Odpověz
Eli: spíš na americkým, ten je pro mě lepší :wink: a myslím, že i na některý věci :slight_smile:
5. únor 2010 ve 22:11  • Odpověz
Holky na ebay je kolikrát poštovný ze všeho nejdražší - třeba trika roxy mě stály dva dolary ale poštovný dvacet atd, ale jinak nakupování super- kupovala jsem tam svatební šaty, vše na svatbu, mobil, oblečení fox, billabon, roxy a vyplatí se to ....
dandelion: měřím dole
5. únor 2010 ve 22:19  • Odpověz
BAF!!!! :grinning:
Co že nespíte? Nebo nesnažílkujete? :grinning:
5. únor 2010 ve 22:20  • Odpověz
ahoj holky :wink:
5. únor 2010 ve 22:29  • Odpověz
Ahoj Ani :dizzy_face: jak je těhulinko
5. únor 2010 ve 22:38  • Odpověz
Valím do hajan... brou
5. únor 2010 ve 22:50  • Odpověz
Leni: jj taky jsem tam už koukala ;) je to tam o dost levnější ;)
Ani: tak jakpak se cítíme? :P
5. únor 2010 ve 23:02  • Odpověz
ahojda těhulko a snažilenky, jak je? :slight_smile: teda taky je nejvíc živo touto hodinou :slight_smile:
jen se vám musím pochlubit, že za mnou Danča dnes přišla zase do práce s Adámkem a dali mi dvě kytičky k svátku, jsou to zlatíčka. I když se Adámek dneska se mnou moc bavit nechtěl na začátku :slight_smile:
5. únor 2010 ve 23:24  • Odpověz
Těhulky:
NICK-------------------------VĚK-------------------NAŠLA//--------------TP---------------POHLAVÍ-------------------Jména
renesme(Anička)........20let................ 21.1.10..........(2.10.10).............nevíme.................Ella/Felix Stanislav

Snažilky:
NICK------------------------VĚK-------------------SNAŽENÍ--------------------------DC-----POSLEDNÍ CYKLUS
dandelion(Eliška) ......21 let.................3 snažení.........................27DC (posl.cyklus 29 dní)
evulina77(Evča) .......33let..................1 snažení.........................23DC (posl. cyklus 37 dní)
madormi()................24let..................0 snažení.........................19DC (posl. cyklus 27dní)
danda(Danča)...........30let..................0 snažení.........................16DC (posl.cyklus 30 dní)
verunka3(Verča).......25let..................1 snažení.........................15DC (posl.cyklus 31 dní)
rosslyn (Gábi)............23let..................0 snažení.........................13DC (vysazená HA)
cincinnati (Lenka).......28 let................10 snažení .......................10DC (posl.cyklus 33 dní)
zanet2009(Žaneta)....25let.................2.snažení ..........................5DC (poslední cyklus 29dní)
lenik 87(Lenča).........23 let.................1 snažení...........................4DC (posl.cyklus 27 dní)

magrata( Evelina) .....26let..................2 snažení..........................?DC (posl.cyklus před 1.těhu 35 DNI)
6. únor 2010 v 08:07  • Odpověz
Děfčata :slight_smile: dneska jsem testila, sem to nevydržela :D :D :D ale jen kontrolka.. :unamused: :confounded: :D takže k Ani já nepůjdu :sweat_smile:
6. únor 2010 v 08:22  • Odpověz
Eliško, nezoufej, ještě počkej a testla bych třeba v pondělí, pokud do té doby MS nedorazí. :wink:
6. únor 2010 v 09:27  • Odpověz
Žanet: to je jasný ;) i když se už na MS cejtim.. bříško bolí :/ uvidíme ;)
6. únor 2010 v 10:16  • Odpověz
že sakra nejsou testy takový že to jd ezjistit okamžitě co? ta nejistota je nejhorší :frowning2:
6. únor 2010 v 11:55  • Odpověz
madormi: no to mi povídej :D :D :D jsme se dneska nechala unýst a zase plencám :D kdyby tam aspoň ty // byly :D :D :D
6. únor 2010 ve 12:14  • Odpověz
já si furt musím řikat, neblbni co by si asi 19 dc chtěla testovat a furt dokola :slight_smile: no jak blázen a nejspíš stejně k ničemu, no musím si něším zamětnat hlavu, něčím jiným :slight_smile:
6. únor 2010 ve 12:47  • Odpověz
autor
Ach jo... do ovulace se to vleče....po ovulaci se to vleče....
6. únor 2010 ve 14:00  • Odpověz
přesně, do toho člověk na to ještě furt myslí i při ovulaci :slight_smile: a po ovulaci se zase pozoruje a hledá příznaky a vše považuje za příznak hrozný, no nemají chlapi krásnej život?
6. únor 2010 ve 14:37  • Odpověz
Holky,proste na to nemyslete a sex si uzivejte jen kdyz chcee neridte to do ovulace proste si to uzivejte:slight_smile:
6. únor 2010 ve 14:49  • Odpověz
Madormi: MAJ! Já to říkám pořád :D :D :D Ale nechtěla bych bejt chlap :D
Ani: však tak to je ;)
6. únor 2010 ve 14:58  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.