• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

♥ Snažíme se od března 2010 ♥

(Zamčená)
4. května 2010 
Mad.: ano, někdy je to poštovný to nejdražší na tom, ale i tak většina věcí vyjde levněji než u nás a ten popruh na toho prcka se mi fakt líbí :wink: Do toho asi půjdu....než to řeknu doma, přítel by mi to akorát rozmluvil. :confounded:
Eli: kdyby něco, dej vědět :grinning:
Ani: já tak závidím, taky už bych chtěla ty zpropadený // najít :frowning2:

Holky, je možný, abych měla MS jen 3 dny???? :unamused:
6. únor 2010 v 15:51  • Odpověz
Leni: jj taky jsme už měla krátkou ms, a byla jen slabounká a 3 denní :sweat_smile: no ono asi jak kdy :D
6. únor 2010 v 16:12  • Odpověz
No vsak ja taky cekam kdo ke me pribude a ono porad nic:frowning2:

No mi se mame dobre prospivame v patek jsem byla na odberu krve a prezila jsem to:slight_smile:jinak na tu kontrolu jdu v osmem tydnu a o uz by melo yt videt srdicko rotoze uz e to pry videt na koncem 6 tydne a ten ted zacinam

Uz jsme i neco malo koupily co bylo vyhodne protoze i na nejake povery neverim ale olecky a tak budem kupovat az budem vedet co to bude:slight_smile:Jianak jsem se chtela zeptat na c me tipujete?
6. únor 2010 v 16:23  • Odpověz
kde jste? :wink:
6. únor 2010 v 16:36  • Odpověz
Jsem tu, jsem tu, omlouvám se za dočasnou a budoucí neaktivitu, ale přišla k nám na školení masérka, tak si to tu užíváme :grinning: To by byla škoda nevyužít, jednou za čas, že?! :sweat_smile:
Ani, přála bych ti to, co chcete, hlavně aby to bylo zdravé a vše probíhalo v naprostém pořádku. :wink: Ale tipuji holčičku :grinning:
Eli: no jsem z toho taková špatná, přijde mi to divný, jen tři dny a minule to bylo osm :confounded: I když asi to musim přičítat tomu, že jsem vysadila HA. :dizzy_face: Teď vlastně druhá MS po vysazení :grinning:
6. únor 2010 v 16:49  • Odpověz
holky furt mě bolí břicho, tak jsou dvě možnosti buď jsem v tom nebo je uvnitře nebo špatně a budu muset navštívit doktora :-/ no uvidím příští týden...
6. únor 2010 v 19:31  • Odpověz
Těhulky:
NICK-------------------------VĚK-------------------NAŠLA//--------------TP---------------POHLAVÍ-------------------Jména
renesme(Anička)........20let................ 21.1.10..........(2.10.10).............nevíme.................Ella/Felix Stanislav

Snažilky:
NICK------------------------VĚK-------------------SNAŽENÍ--------------------------DC-----POSLEDNÍ CYKLUS
evulina77(Evča) .......33let..................1 snažení.........................24DC (posl. cyklus 37 dní)
madormi()................24let..................0 snažení.........................20DC (posl. cyklus 27dní)
danda(Danča)...........30let..................0 snažení.........................17DC (posl.cyklus 30 dní)
verunka3(Verča).......25let..................1 snažení.........................16DC (posl.cyklus 31 dní)
rosslyn (Gábi)............23let..................0 snažení.........................14DC (vysazená HA)
cincinnati (Lenka).......28 let................10 snažení .......................11DC (posl.cyklus 33 dní)
zanet2009(Žaneta)....25let.................2.snažení ..........................6DC (poslední cyklus 29dní)
lenik 87(Lenča).........23 let.................1 snažení...........................5DC (posl.cyklus 27 dní)
dandelion(Eliška) ......21 let.................3 snažení...........................1DC (posl.cyklus 29 dní)

magrata( Evelina) .....26let..................2 snažení..........................?DC (posl.cyklus před 1.těhu 35 DNI)
7. únor 2010 v 08:22  • Odpověz
Tak mě dneska (přesně 28DC) postihl krutý pád :D :D :D tenhle cyklus začnu měřit BT, tak jsem sama na sebe zvědavá ;) :wink:
7. únor 2010 v 08:23  • Odpověz
Dobré ráno!
Eliško to mě mrzí :cry:

Verunko ještě jednou vše nej k dnešnímu svátečku :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face:
7. únor 2010 v 09:17  • Odpověz
Dani: nemusí ;) jednou se to snad povede ;)
7. únor 2010 v 09:44  • Odpověz
Ahoj holky, tak jsem zas tu po dlouhé době? Co vaříte k obědu? :slight_smile:
Danulko tobě moc děkuju za přání :zipper_mouth:
7. únor 2010 v 10:38  • Odpověz
U nás bylo kuřátko a brambor
co je dobrého u vás? :wink:
7. únor 2010 ve 12:11  • Odpověz
my měli pečené vepřové s knedlíkem a zelím, docela good, vařila mamka :slight_smile:
7. únor 2010 ve 13:16  • Odpověz
no mňam! Vetu to jste si dali do nosu! :dizzy_face:
7. únor 2010 ve 13:20  • Odpověz
jo docela jo :slight_smile: Teď jsme s manžou sami doma, tak nevim, jestli ho nejdu znásilnit k televizi :grinning:
7. únor 2010 ve 13:25  • Odpověz
ahojte holky, tak už jsme zase doma z víkendu. Byli jsme u mojí mamky. Bylo to moc fajn.
Tak koukám, že jsem zase nahoře, ale vzhledem k délce mého cyklu si tam ještě dlouho pobubu :grinning:
Eliško a já sem ti tak věřila :sunglasses:...
8. únor 2010 v 00:17  • Odpověz
Těhulky:
NICK-------------------------VĚK-------------------NAŠLA//--------------TP---------------POHLAVÍ-------------------Jména
renesme(Anička)........20let................ 21.1.10..........(2.10.10).............nevíme.................Ella/Felix Stanislav

Snažilky:
NICK------------------------VĚK-------------------SNAŽENÍ--------------------------DC-----POSLEDNÍ CYKLUS
evulina77(Evča) .......33let..................1 snažení.........................25DC (posl. cyklus 37 dní)
madormi()................24let..................0 snažení.........................21DC (posl. cyklus 27dní)
danda(Danča)...........30let..................0 snažení.........................18DC (posl.cyklus 30 dní)
verunka3(Verča).......25let..................1 snažení.........................17DC (posl.cyklus 31 dní)
rosslyn (Gábi)............23let..................0 snažení.........................15DC (vysazená HA)
cincinnati (Lenka).......28 let................10 snažení .......................12DC (posl.cyklus 33 dní)
zanet2009(Žaneta)....25let.................2.snažení ..........................7DC (poslední cyklus 29dní)
lenik 87(Lenča).........23 let.................1 snažení...........................6DC (posl.cyklus 27 dní)
dandelion(Eliška) ......21 let.................3 snažení...........................2DC (posl.cyklus 29 dní)

magrata( Evelina) .....26let..................2 snažení..........................?DC (posl.cyklus před 1.těhu 35 DNI)

Teda tady nám to zase vázne....
:unamused:
8. únor 2010 v 09:22  • Odpověz
Evi to je dobře, že jste si to užili :slight_smile:
My se chystáme na příští víkend na hory, docela se těším :dizzy_face:
8. únor 2010 v 09:23  • Odpověz
Evča: :D no viď :D zklamání :D :D :D :D :D
8. únor 2010 v 09:32  • Odpověz
Těhulky:

Snažilky:
evulina77(Evča) .......33let..................1 snažení.........................25DC (posl. cyklus 37 dní)
madormi()................24let..................0 snažení.........................21DC (posl. cyklus 27dní)
danda(Danča)...........30let..................0 snažení.........................18DC (posl.cyklus 30 dní)
verunka3(Verča).......25let..................1 snažení.........................17DC (posl.cyklus 31 dní)
rosslyn (Gábi)............23let..................0 snažení.........................15DC (vysazená HA)
cincinnati (Lenka).......28 let................10 snažení .......................12DC (posl.cyklus 33 dní)
zanet2009(Žaneta)....25let.................2.snažení ..........................7DC (poslední cyklus 29dní)
lenik 87(Lenča).........23 let.................1 snažení...........................6DC (posl.cyklus 27 dní)
dandelion(Eliška) ......21 let.................3 snažení...........................1DC (posl.cyklus 29 dní)

8. únor 2010 v 09:33  • Odpověz
Ahojky Eli
ty já už na tebe koukám delší dobu.... jak to , že se ti nezobrazujou smajlíci? :confused:
Tapetujem ;) rozjelo se mi to až dneska ;) tak asi 1DC ;)
Aha tak to jo :wink:
8. únor 2010 v 09:34  • Odpověz
ahoj přeji pěkné pondělí. U nás mrzne až praští :angry: , ale na chvilku ven zajdeme, nakoupit pečivo a aspoň se po obědě bude líp spát :grinning:
8. únor 2010 v 09:36  • Odpověz
můžu se zeptat, proč je Magrata dole v tabulce mimo?asi si sedím na vedení :grinning:
8. únor 2010 v 09:37  • Odpověz
Ahojky Žany!
Mě se teď nikam nechce, půjdem odpoledne, máme nějaké pochůzky, tak to oběháme pěšo a bude :slight_smile:
tady proletuje i sníh... zase :angry:
8. únor 2010 v 09:38  • Odpověz
protože nemá stále ms a čeká na ni jak na smilování :wink:
8. únor 2010 v 09:38  • Odpověz
aha a nemůže být těhu? nebo má po revizi?
8. únor 2010 v 09:40  • Odpověz
stále kojí :wink:
8. únor 2010 v 09:42  • Odpověz
Žany jak se jsmenuje dcerka? :slight_smile:
8. únor 2010 v 09:43  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.