• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

♥ Snažíme se od března 2010 ♥

(Zamčená)
4. května 2010 
Dančo, aha, tak to ano.Už jsem v obraze. :wink:

Jmenuje se Barborka,ale nechci aby mě tady někdo poznal, tak to v pase napsané nemám-snad to nevadí.
8. únor 2010 v 09:47  • Odpověz
Jé to je krásné jméno! :dizzy_face:
Jasně rozumím.... jsi z menšího města? :wink:
8. únor 2010 v 09:49  • Odpověz
ano jsem a hlavně nechci, aby někdo z okolí věděl, že chceme druhé. Chci aby to bylo pro všechny překvapení.
8. únor 2010 v 09:50  • Odpověz
prozatím se loučím, jdu vysát a zajdeme do obchodu.Po obědě nakouknu,třeba tady někdo bude. :wink:
8. únor 2010 v 09:51  • Odpověz
tak to chápu.... taky bych to chtěla :wink: ale asi se mito nepodaří :sweat_smile:
8. únor 2010 v 09:51  • Odpověz
tak v tom případě máme stejné akce, taky jdu vysávat :grinning: :wink:
pa pa
8. únor 2010 v 09:52  • Odpověz
Dani: smajlíci? no já jsem zvyklá dělat jan dvojtečku a závorku nebo D :D :slight_smile: a ty se automaticky nemění ;)
8. únor 2010 v 10:51  • Odpověz
Tak u nás je to tak, že trvdíme, že se začneme snažit někdy v létě, nebo na podzim, až budou malé dva roky.
Tak nějak jsme domluvení i s manželem, že navážno a opravdu se začneme snažit až tak v létě. Jenže já to chci už teď a nejlépe hned :grinning: . V tomto případě teda až příští měsíc, tento jsme vypustili vzhledem k naší celorodinné indispozici (střevní chřipka v těch důležitých dnech :wink: )
8. únor 2010 v 17:10  • Odpověz
Těhulky:
NICK-------------------------VĚK-------------------NAŠLA//--------------TP---------------POHLAVÍ-------------------Jména
renesme(Anička)........20let................ 21.1.10..........(2.10.10).............nevíme.................Ella/Felix Stanislav

Snažilky:
NICK------------------------VĚK-------------------SNAŽENÍ--------------------------DC-----POSLEDNÍ CYKLUS
evulina77(Evča) .......33let..................1 snažení.........................26DC (posl. cyklus 37 dní)
madormi()................24let..................0 snažení.........................22DC (posl. cyklus 27dní)
danda(Danča)...........30let..................0 snažení.........................19DC (posl.cyklus 30 dní)
verunka3(Verča).......25let..................1 snažení.........................18DC (posl.cyklus 31 dní)
rosslyn (Gábi)............23let..................0 snažení.........................16DC (vysazená HA)
cincinnati (Lenka).......28 let................10 snažení .......................13DC (posl.cyklus 33 dní)
zanet2009(Žaneta)....25let.................2.snažení ..........................8DC (poslední cyklus 29dní)
lenik 87(Lenča).........23 let.................1 snažení...........................7DC (posl.cyklus 27 dní)
dandelion(Eliška) ......21 let.................3 snažení...........................2DC (posl.cyklus 29 dní)

magrata( Evelina) .....26let..................2 snažení..........................?DC (posl.cyklus před 1.těhu 35 DNI)
9. únor 2010 v 09:34  • Odpověz
holky tak kde jste? Tady je teď skoro furt pusto a prázdno.
Škoda :frowning2:
9. únor 2010 v 15:17  • Odpověz
Těhulky:
NICK-------------------------VĚK-------------------NAŠLA//--------------TP---------------POHLAVÍ-------------------Jména
renesme(Anička)........20let................ 21.1.10..........(2.10.10).............nevíme.................Ella/Felix Stanislav

Snažilky:
NICK------------------------VĚK-------------------SNAŽENÍ--------------------------DC-----POSLEDNÍ CYKLUS
evulina77(Evča) .......33let..................1 snažení.........................27DC (posl. cyklus 37 dní)
madormi()................24let..................0 snažení.........................23DC (posl. cyklus 27dní)
danda(Danča)...........30let..................0 snažení.........................20DC (posl.cyklus 30 dní)
verunka3(Verča).......25let..................1 snažení.........................19DC (posl.cyklus 31 dní)
rosslyn (Gábi)............23let..................0 snažení.........................17DC (vysazená HA)
cincinnati (Lenka).......28 let................10 snažení .......................14DC (posl.cyklus 33 dní)
zanet2009(Žaneta)....25let.................2.snažení ..........................9DC (poslední cyklus 29dní)
lenik 87(Lenča).........23 let.................1 snažení...........................8DC (posl.cyklus 27 dní)
dandelion(Eliška) ......21 let.................3 snažení...........................3DC (posl.cyklus 29 dní)

magrata( Evelina) .....26let..................2 snažení..........................?DC (posl.cyklus před 1.těhu 35 DNI)
10. únor 2010 v 11:04  • Odpověz
Ahojky holky,
teda tady to nejak hodne vazne :wink: jak u me ja jsem ted nachlazena a ke vsi ty radosti na me prisly ne ranni ale celodenni nevolnosti :stuck_out_tongue_closed_eyes:
10. únor 2010 v 11:05  • Odpověz
ahoj Aničko,
taky sem moc nechápala, proč to nazývají ranní nevolnosti, mě bývalo špatně (ale dalo se to v pohodě přežít, nikdy jsem nezvracela) odpoledne a večer.
U mě fungovalo si dát něco do pusy, měla sem vyzkoušeno, že když mám náznak hladu, tak je mi špatně.
Taky doporučujou si dělat domácí zázvorovej čaj, který mi teda moc chutnal. Nebo mají v lékárně zázvorový lízátka. Prostě zázvor v nějaké podobě, třeba i sušený.
Je to už na tobě nějak vidět? Už jste to řekli rodině, v práci?
10. únor 2010 v 11:11  • Odpověz
Evi:rodina to vi jen z poloviny :grinning:
jo,vcera m manza udelal zazvorovou limonádu a dalo se to přežít,jinak jakmile pomyslim na jidlo zvedne se mi zaludek :frowning2: no hruza ale zaim jsem teda zvracela jen jednou :wink:
jestli je to na me nejak videt zatim nepozoruju i kdyz treba je.
a jinak jaa porad studuju a tam to vedi :wink:
10. únor 2010 v 11:18  • Odpověz
kam sizmizela? :frowning2:
10. únor 2010 v 11:34  • Odpověz
Hoj, koukám, že Anička je tam stále sama samotinká na piedestalu :grinning:

Já už nekojím, ale mrcha stejně nikde. Tak jsem testovala těmi testy z levnetesty.cz a ony jsou tak pitome, ze maji v miste ocekavanych carek nejake drazky, takze to pak vypada jak stin čárky :angry: Už jsem chtěla jásat, ale pak jsem provedla pokus s namočením do čisté vody a vypadalo to stejně :stuck_out_tongue_closed_eyes:

Vymyslela jsem geniální plán. Někomu pomůžu, pomůžu snad sobě rozjet cyklus a ještě dostanu nějaké kapesné. Půjdu darovat vejce :sunglasses: Akorát ten chybící cyklus, ale to snad při stimulaci nebude problém. Tak teď žiju čekáním, až mi odpoví z jednoho centra asistované reprodukce, jestli berou dárkyně. Abych jim mezitím neotěhotněla :sweat_smile:
10. únor 2010 ve 12:55  • Odpověz
Aničko omlouvám se, ale malá si mě žádala :grinning: a pak sme jely do herničky.
Teda Magrata to je odvaha!!! Ale určitě je to dobrý počin. Já bych měla strach, ono ta stimulace asi není úplně v pohodě. Ale dej vědět, jestli tě budou chtít (určitě budou) a jak to bude dál pokračovat. Třeba tady zbouráš nějaký ten mýtus o stimulaci a taky o darování vajíček.
Jinak na rozjetí menstruačního cyklu jsou dobrý bylinky, a když nekojíš, můžeš pít vše bez omezení. Doporučuju nějakou směs na podporu plodnosti nebo kontryhel a třeba drnek. Určitě když si to zadáš třeba v googlu, tak ti vyjede spousta informací. Ale určitě se nesmí kombinovat bylinky a umělé hormony, které se budou brát při stimulaci.
10. únor 2010 v 19:19  • Odpověz
Teď sem ještě našla diskuzi na téma Gynex
posílám odkaz http://www.modrykonik.cz/forum/show.php?vThreadID=24072&vGroupOffset=80
10. únor 2010 v 19:22  • Odpověz
autor
magrata: zkus www.pwhc.cz
10. únor 2010 ve 20:26  • Odpověz
Hoj babulky, teda to je docházka! :angry:

Cincinati jak ty jsi na tom? Psala jsi, že se v únoru začne něco dít? :wink: :confused:

Eveli taky máš můj obdiv,taky bych to asi nedala! :slight_smile: :wink:
11. únor 2010 ve 12:39  • Odpověz
Těhulky:
renesme(Anička)........20let................ 21.1.10..........(2.10.10).............nevíme.................Ella/Felix

Snažilky:
evulina77(Evča) .......33let..................1 snažení.........................28DC (posl. cyklus 37 dní)
madormi()................24let..................0 snažení.........................24DC (posl. cyklus 27dní)
danda(Danča)...........30let..................0 snažení.........................21DC (posl.cyklus 30 dní)
verunka3(Verča).......25let..................1 snažení.........................20DC (posl.cyklus 31 dní)
rosslyn (Gábi)............23let..................0 snažení.........................18DC (vysazená HA)
cincinnati (Lenka).......28 let................10 snažení .......................15DC (posl.cyklus 33 dní)
zanet2009(Žaneta)....25let.................2.snažení ..........................10DC (poslední cyklus 29dní)
lenik 87(Lenča).........23 let.................1 snažení...........................9DC (posl.cyklus 27 dní)
dandelion(Eliška) ......21 let.................3 snažení...........................4DC (posl.cyklus 29 dní)

11. únor 2010 ve 12:40  • Odpověz
Která pravidla porušuje: | Zruš Těhulky:

Snažilky:
evulina77(Evča) .......33let..................1 snažení.........................28DC (posl. cyklus 37 dní)
madormi()................24let..................0 snažení.........................24DC (posl. cyklus 27dní)
danda(Danča)...........30let..................0 snažení.........................21DC (posl.cyklus 30 dní)
verunka3(Verča).......25let..................1 snažení.........................20DC (posl.cyklus 31 dní)
rosslyn (Gábi)............23let..................0 snažení.........................18DC (vysazená HA)
cincinnati (Lenka).......28 let................10 snažení .......................15DC (posl.cyklus 33 dní)
zanet2009(Žaneta)....25let.................2.snažení .........................10DC (poslední cyklus 29dní)
lenik 87(Lenča).........23 let.................1 snažení...........................9DC (posl.cyklus 27 dní)
dandelion(Eliška) ......21 let.................3 snažení...........................4DC (posl.cyklus 29 dní)

11. únor 2010 ve 12:40  • Odpověz
ahoj dani :wink:
11. únor 2010 ve 12:43  • Odpověz
Ahojky Ani, jak je těhulko? :dizzy_face:
11. únor 2010 ve 12:53  • Odpověz
Ahojky holky :slight_smile: Jakpak se máte??? Já mám takový dilema, ještě se mi nerozjela mrška... Už 5 dní jenom špinim... Takhle "divný" sem to nikdy neměla... :confounded: :confounded: :confounded: nemáte s tím někdo zkušenosti?
11. únor 2010 ve 13:51  • Odpověz
a těhu test negativní??
11. únor 2010 ve 13:55  • Odpověz
no teď sem nezkoušela.. myslela sem že je to ms, ale teď nevím. má to nějakej pomalej rozjezd :D testík zkusím. :slight_smile:
11. únor 2010 ve 13:58  • Odpověz
jj zkus testík, dáš za to jen pár korun a budeš o něco chytřejší, až kdyby vyšel negativní můžeš to začít řešit dál :slight_smile:
11. únor 2010 ve 14:02  • Odpověz
pak dej hned vědět jak dopadl :slight_smile:
11. únor 2010 ve 14:04  • Odpověz
no vypadá že neg.. :/ to sem z toho zase tumpachová.. 2 cykly ukázkový a teď to zase hapruje :/
11. únor 2010 ve 14:06  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.