• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

♥ Snažíme se od března 2010 ♥

(Zamčená)
4. května 2010 
tak zkus ještě ráno zítra :slight_smile:
11. únor 2010 ve 14:11  • Odpověz
to tělo je hrozný co, dělá si co chce :confounded: :rolling_eyes:
11. únor 2010 ve 14:11  • Odpověz
Eliško, jestli to ještě není červená krev, tak to menstruace ještě není. Aspoň tak mi to říkal můj doktor :grinning:
takže nejsi 5DC, ale 34 DC
a zkus si začít měřit BT, před menstruací nebo těsně po jejím začátku by měla teplota klesat. Sice nevíš jaká je tvoje normální teplota, ale myslím, že jestli se bude pohybovat nad 36,5, tak se na menstruaci neschyluje a třeba bude i překvapení v podobě mimíska
11. únor 2010 ve 21:40  • Odpověz
Madormi: zkusíme.. :slight_smile: Tělo je hrozný :D Vůbec sama sobě nerozumím..A hlavně se neumí vyjádřit dost jasně, člověk si pořád musí něco domýšlet.. :D :D :D
Evča: Je to spíš hnědavý výtok.. ale jen zřídka... Zítra změřím BT, abych alespoň věděla :slight_smile: Testík budu muset koupit, dneska jsem sdělala poslední :/ :slight_smile:
11. únor 2010 ve 22:37  • Odpověz
Když se k tomu nikdo nemá, tak sem se pokusila já, no snad je to v pořádku.
Pro jistotu si zkontrolujte DC :grinning:

Těhulky:
NICK-------------------------VĚK-------------------NAŠLA//--------------TP---------------POHLAVÍ-------------------Jména
renesme(Anička)........20let................ 21.1.10..........(2.10.10).............nevíme.................Ella/Felix Stanislav

Snažilky:
NICK------------------------VĚK-------------------SNAŽENÍ--------------------------DC-----POSLEDNÍ CYKLUS
dandelion(Eliška) ......21 let.................3 snažení.........................35DC (posl.cyklus 29 dní)
evulina77(Evča) .......33let..................1 snažení.........................29DC (posl. cyklus 37 dní)
madormi()................24let..................0 snažení.........................25DC (posl. cyklus 27dní)
danda(Danča)...........30let..................0 snažení.........................22DC (posl.cyklus 30 dní)
verunka3(Verča).......25let..................1 snažení.........................21DC (posl.cyklus 31 dní)
rosslyn (Gábi)............23let..................0 snažení.........................19DC (vysazená HA)
cincinnati (Lenka).......28 let................10 snažení .......................16DC (posl.cyklus 33 dní)
zanet2009(Žaneta)....25let.................2.snažení .........................11DC (poslední cyklus 29dní)
lenik 87(Lenča).........23 let.................1 snažení..........................10DC (posl.cyklus 27 dní)

magrata( Evelina) .....26let..................2 snažení..........................?DC (posl.cyklus před 1.těhu 35 DNI)
12. únor 2010 v 10:29  • Odpověz
Jak tak koukám, tak tady máme další adeptku na testování a je to Madormi, no a jasnou favoritkou tohoto měsíce je Eliška :grinning:
12. únor 2010 v 10:30  • Odpověz
AHojky snažilky!
Loučím se, odjíždíme do Krkonoš! Všem přeji nádherný a úspěšný víkend! :dizzy_face:
Pa pa
12. únor 2010 v 10:37  • Odpověz
Evča: :D tys mě už stihla přesunout koukám :D :D :D ale odpověď se dostavila.. a je červená, bohužel :D ani jsem nemusela testovat :D takže přece jen se přesunu ;)

Dani: užije si to ;)
12. únor 2010 v 11:35  • Odpověz
NICK-------------------------VĚK-------------------NAŠLA//--------------TP---------------POHLAVÍ-------------------Jména
renesme(Anička)........20let................ 21.1.10..........(2.10.10).............nevíme.................Ella/Felix Stanislav

Snažilky:
NICK------------------------VĚK-------------------SNAŽENÍ--------------------------DC-----POSLEDNÍ CYKLUS
evulina77(Evča) .......33let..................1 snažení.........................29DC (posl. cyklus 37 dní)
madormi()................24let..................0 snažení.........................25DC (posl. cyklus 27dní)
danda(Danča)...........30let..................0 snažení.........................22DC (posl.cyklus 30 dní)
verunka3(Verča).......25let..................1 snažení.........................21DC (posl.cyklus 31 dní)
rosslyn (Gábi)............23let..................0 snažení.........................19DC (vysazená HA)
cincinnati (Lenka).......28 let................10 snažení .......................16DC (posl.cyklus 33 dní)
zanet2009(Žaneta)....25let.................2.snažení .........................11DC (poslední cyklus 29dní)
lenik 87(Lenča).........23 let.................1 snažení..........................10DC (posl.cyklus 27 dní)
dandelion(Eliška) ......21 let.................4 snažení...........................5DC (posl.cyklus 29 dní)

magrata( Evelina) .....26let..................2 snažení..........................?DC (posl.cyklus před 1.těhu 35 DNI)
12. únor 2010 v 11:37  • Odpověz

Snažilky:
dandelion(Eliška) ......21 let.................4 snažení...........................6DC (posl.cyklus 29 dní)

12. únor 2010 v 11:39  • Odpověz
Holky včera mi to nedalo a testla jsem nějaký rapid cler 8 dní po oplodnění :slight_smile: tak buď hnusně kecají nebo mám smůlu a mrcha už se chystá na návštěvu :slight_smile: no uvidíme neděle, pondělí jeslti dorazí :slight_smile:
12. únor 2010 ve 12:19  • Odpověz
Eliško a já sem se tak snažila :grinning:
Jinak si ale myslím, že máš 1 DC, fakt to špinění se nepočítá k novýmu cyklu. To je důležitý, kvůli příštímu snažení, ať si nepočítáš špatně. Ale ty budeš měřit BT, tak to nevadí.
Tak teď je to na tobě Marodmi :wink: , na testování je ještě brzo, prej to ukáže takhle brzo jen asi cca 5 % ženskejch. Takže času dost, v neděli testneš znova a budou tam :sunglasses:
12. únor 2010 v 18:02  • Odpověz
Evča: Uvidíme.. kdyžtak se to upraví příští cyklus ;) :slight_smile:
12. únor 2010 v 19:01  • Odpověz
Ahojky, už jsem snž:slight_smile:

Posledních pár dnů nejsem ve své kůži..mám jakoby píchání vpodbřišku a občas to vypadá jako předmenstruační bolesti, ale mám to dostat až za týden, tak doufám, že nejsem nastydlá..když se to nezlepší, tak v po skáknu k dr.

Mám dotaz a možná se mi budete smát, jak jsem neznalá, ale přiítel se mě zeptal a já nevěděla odpověď...za jak dlouho od otěhotnění se na testu ukážou dvě čárky?
12. únor 2010 ve 22:17  • Odpověz
holkyy, tak jsem nemohla dospat, ráno jsem vstala a uděllala jsem si mamatest - jsem 26 Dc, očekáváná M zítra nebo pondělí. a ejhle je tam druhá čárka - sice světlejší než kontrolní, ale je jasně viditelná -uklázala se asi po minutce hned :slight_smile: tak doufám že bude sílit a sílit. ale teda těhu jsem poznala fakt 3 dny po ovulaci asi - bolest břicha mi začla téměř hned.
13. únor 2010 v 08:04  • Odpověz
ahojky holčinky, jak se máte? :slight_smile:
Madormi tak moc gratuluju, skvělá zpráva, že se někdo přesouvá k Aničce, přeju, aby čárečka sílila :slight_smile: a šup s fotkou testu do alba :slight_smile:
13. únor 2010 v 10:49  • Odpověz
Marodmi, velká gratulacéééééééééééééééééééééééééé!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
Tak máme druhou těhulku!!!
Tak kdo bude třetí?

Rosslyn, je klidně možný že jsi těhule, ale taky klidně můžeš mít premestruační syndrom. Ještě je brzo cokoliv říkat. Třeba už jsi opravdu těhu. Těhotenský test doporučujou dělat v den očekávané menstruace, nebo až po. Ale to málokdo vydrží. Někdy se // objeví už třeba 11 den po ovu, někdy až 14 den a někdy až o dost později. Prostě jak komu.
13. únor 2010 v 10:51  • Odpověz
Tak sem neodolala :grinning:

madormi()................24let..................13.2.10..............???.....................???.......................???

Snažilky:
evulina77(Evča) .......33let..................1 snažení.........................30DC (posl. cyklus 37 dní)
danda(Danča)...........30let..................0 snažení.........................23DC (posl.cyklus 30 dní)
verunka3(Verča).......25let..................1 snažení.........................22DC (posl.cyklus 31 dní)
rosslyn (Gábi)............23let..................0 snažení.........................20DC (vysazená HA)
cincinnati (Lenka).......28 let................10 snažení .......................17DC (posl.cyklus 33 dní)
zanet2009(Žaneta)....25let.................2.snažení .........................12DC (poslední cyklus 29dní)
lenik 87(Lenča).........23 let.................1 snažení..........................11DC (posl.cyklus 27 dní)
dandelion(Eliška) ......21 let.................4 snažení............................7DC (posl.cyklus 29 dní)

13. únor 2010 v 10:54  • Odpověz
Madormi, moc moc moc gratuluji :slight_smile: skvělá zpráva, přeji aby čárečka jenom sílila :wink:
13. únor 2010 v 11:01  • Odpověz
Madormi tak velkou gratulaci mám vyřídit i od Danči, psala jsem jí nové info z koníka, tak má radost :slight_smile:
13. únor 2010 ve 13:16  • Odpověz
Madormi,velimi gratuluju a konecne nejsem sama:slight_smile:uz mam spolecnici:slight_smile: :wink:
13. únor 2010 v 19:19  • Odpověz
holky děkuji moc jsem z toho celá rozevlátá :slight_smile:
13. únor 2010 ve 21:05  • Odpověz
dobré ráno holky, doufám, že tady dneska nebudu sama :grinning:
14. únor 2010 v 09:03  • Odpověz
Tak a tady je dnešní aktualizace, ať ta naše diskuze aspoň trošku jede. Mále málo stránek :wink: :sunglasses:

madormi()................24let..................13.2.10..............???.....................???.......................???

Snažilky:
evulina77(Evča) .......33let..................1 snažení.........................31DC (posl. cyklus 37 dní)
danda(Danča)...........30let..................0 snažení.........................24DC (posl.cyklus 30 dní)
verunka3(Verča).......25let..................1 snažení.........................23DC (posl.cyklus 31 dní)
rosslyn (Gábi)............23let..................0 snažení.........................21DC (vysazená HA)
cincinnati (Lenka).......28 let................10 snažení .......................18DC (posl.cyklus 33 dní)
zanet2009(Žaneta)....25let.................2.snažení .........................19DC (poslední cyklus 29dní)
lenik 87(Lenča).........23 let.................1 snažení..........................12DC (posl.cyklus 27 dní)
dandelion(Eliška) ......21 let.................4 snažení............................8DC (posl.cyklus 29 dní)

14. únor 2010 v 09:05  • Odpověz
MADORMI gratulaceeee!!!

ROSLYNN, tak standardne se // ukazi cca 14 dnu od oplodneni. zalezi na citlivosti testu, na koncentraci curani a na tom, jestli k oplodneni opravdu doslo v dobe ocekavane ovulace, ta muze mit obcas zpozdeni a tim se zpozdi i vyskyt carek. Me nejdriv carku ukazal clearblue test, takovou hodne nezretelnou, byla videt jen pod urcitym uhlem. Ale test stoji nejakych 160,-, takze na takoveto testovani si tentokrat necham zajit chut.

Me se zatim nikdo z Pronatalu, kam jsem psala kvuli darovani, neozval, uvidime, treba zavolaji v pondeli. No a kdyz zavolaji hodne za dlouho, tak treba budou mit pech a budou si muset tak 2r pockat, nez budu zase darovani schopna :grinning:

Ja jsem dnes dostala predcasny darek k narozeninam, kose na trideni odpadu, tak mam desnou radost, jen ted studuju trideni jako takove, abych se vyznala v tech znackach na obalech a je to teda vyssi divci :wink:
14. únor 2010 ve 14:47  • Odpověz
Achoj ve spolek!
Tak jsme doma bylo to žůžo! :dizzy_face:

Madormi ještě jednou gratuluju! :dizzy_face:
14. únor 2010 ve 20:24  • Odpověz
Tak máme zase pondělí. U nás dnes nic moc, šla jsem spát pozdě a dítko vstávalo brzo :confounded: to bude den :grinning: :stuck_out_tongue_closed_eyes:
15. únor 2010 v 09:46  • Odpověz

Snažilky:
evulina77(Evča) .......33let..................1 snažení.........................32DC (posl. cyklus 37 dní)
danda(Danča)...........30let..................0 snažení.........................25DC (posl.cyklus 30 dní)
verunka3(Verča).......25let..................1 snažení.........................24DC (posl.cyklus 31 dní)
rosslyn (Gábi)............23let..................0 snažení.........................22DC (vysazená HA)
cincinnati (Lenka).......28 let................10 snažení .......................19DC (posl.cyklus 33 dní)
zanet2009(Žaneta)....25let.................2.snažení .........................20DC (poslední cyklus 29dní)
lenik 87(Lenča).........23 let.................1 snažení..........................13DC (posl.cyklus 27 dní)
dandelion(Eliška) ......21 let.................4 snažení............................9DC (posl.cyklus 29 dní)

15. únor 2010 v 09:47  • Odpověz
No jeeeeejdaaaa :D člověk tu chvíli není a hnedka těhulka :slight_smile: moc gratuluju ;) ;) ;)
Dani a kde jste vůbec byli na horách???
Mě teď končí MS, tak uvidíme jak budeme úspěšný :slight_smile: Ale holky! V březnu už všichni.. :D Třeba se jednou dočkáme že budem těhule všichni :D :D :D Koukám že se ke slibnému testingu blíží naše silná sestava ;) ;) ;) držím palečky :slight_smile: a když nic, tak březen to jistí :P :D :D :D
15. únor 2010 v 09:52  • Odpověz
Ahojky!
Eli v Krkonoších :dizzy_face: bylo tam luxusně! Mám pár foteček v albíku :wink:
15. únor 2010 v 09:55  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.