• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

♥ Snažíme se od března 2010 ♥

(Zamčená)
4. května 2010 
Tak znova, všimla jsem si, že mi Evča napsala včera nějak hodně dní :slight_smile:

NICK-------------------------VĚK-------------------NAŠLA//--------------TP---------------POHLAVÍ-------------------Jména
renesme(Anička)........20let................ 21.1.10..........(2.10.10).............nevíme.................Ella/Felix Stanislav
madormi()................24let..................13.2.10..............???.....................???.......................???

Snažilky:
NICK------------------------VĚK-------------------SNAŽENÍ--------------------------DC-----POSLEDNÍ CYKLUS
evulina77(Evča) .......33let..................1 snažení.........................32DC (posl. cyklus 37 dní)
danda(Danča)...........30let..................0 snažení.........................25DC (posl.cyklus 30 dní)
verunka3(Verča).......25let..................1 snažení.........................24DC (posl.cyklus 31 dní)
rosslyn (Gábi)............23let..................0 snažení.........................22DC (vysazená HA)
cincinnati (Lenka).......28 let................10 snažení .......................19DC (posl.cyklus 33 dní)
zanet2009(Žaneta)....25let.................2.snažení .........................14DC (poslední cyklus 29dní)
lenik 87(Lenča).........23 let.................1 snažení..........................13DC (posl.cyklus 27 dní)
dandelion(Eliška) ......21 let.................4 snažení............................9DC (posl.cyklus 29 dní)

magrata( Evelina) .....26let..................2 snažení..........................?DC (posl.cyklus před 1.těhu 35 DNI)
15. únor 2010 v 09:56  • Odpověz
Dančo, na horách bylo určitě fajn-už podle foteček.Taky bych někam vyrazila :wink:
Jak to tento měsíc vidíš?Ukážou se //?
15. únor 2010 v 09:58  • Odpověz
Ahojky Žany! No mě určitě ne! I tento měsíc jsme ještě gumákovali :grinning: :wink:
Já počkám až po tom březnu :wink: TO jdem ještě na svatbu a tu si chci užít :wink:
Ale ty jsi v těch nej dnech :wink:
15. únor 2010 v 10:26  • Odpověz
Jo a díky :wink:
15. únor 2010 v 10:26  • Odpověz
však se taky snažíme :grinning: :dizzy_face:
15. únor 2010 v 10:28  • Odpověz
Dani: krááásné fotečky :slight_smile: jak říkáme my češi "HEPY FEMILY" :D hned bych někam vyrazila, už mi ten denní stereotyp leze na mozek :D :D :D I když dneska mi začíná režim :slight_smile: Nová brigádka :slight_smile: A vypadá to dlouhodobá ;) ;) ;) Těším se... :slight_smile:
15. únor 2010 v 10:30  • Odpověz
ELi díky!
Jako práce? Copak budeš dělat? :slight_smile:
15. únor 2010 v 10:31  • Odpověz
ahoj holky jak to tu jde? tak mě pobolívá břicho a furt mám hlad a čůrám ale jinak nic nepociťuji. Budu se muset objednat k Mudr. Včera jsem si dělla drubý test- ten nejlevnější a taky tam byla druhá čárka :slight_smile: tak snad bude vše jak má být..
15. únor 2010 v 11:12  • Odpověz
madormi, určitě bude všechno v pořádku, neboj. :wink:
15. únor 2010 ve 13:14  • Odpověz
Dani: nj práce :slight_smile: je to firma co prodává barvy a tonery do tiskáren a kopírek.. byla jsem tam na praxi.. jsem tam je na výpomoc, ale aspoň se už doma nekopu do řiťky :D dělám tam vše co je třeba, třídím papíry, sem tam udělám objednávku, fakturku, doplním sklad, přijmu a odešlu balíčky.. :slight_smile: celkem pohoda, jen 4 hodinky, 3krát týdně :slight_smile: a 50,- na hodinu :slight_smile: I když dneska poprvé to byla docela zabíračka :/ ale to se srovná ;)
15. únor 2010 v 17:19  • Odpověz
ahojte holky, tak konečně se tady něco málo děje :grinning:
Žanet se omlouvám, někde se vlodila chybička, ale ty jsi na to přišla a opravila :wink:
Marodmi, až budeš vědět, přesné stáří těhotenství a termín porodu, napiš to sem.
Jinak se fakt zvědavá, kdo přibude do té horní tabulky k Aničce a Madormi...
Danda teda tento měsíc vynechává (ale spermijky jsou občas hodně šikovné :sunglasses:), takže je to na Verče?! :grinning:
15. únor 2010 v 19:23  • Odpověz
ahoj holky :slight_smile: no já tomu moc nevěřím, ale uvidíme... zatím žádné příznaky :frowning2:
15. únor 2010 ve 20:07  • Odpověz
AHojky!
Eli v tom případě ti přeji ať s ti tam líbí, ale taky, aby jsi tam nepracovala moc dlouho :wink: :grinning:
Veru držím palečky! :dizzy_face:
15. únor 2010 ve 20:11  • Odpověz
Ahoj Danu, tak co jste dnes dělali odpoledne, takový krásný počasí? :slight_smile:
15. únor 2010 ve 20:13  • Odpověz
Jeli jsme kouknout k našim :wink:
15. únor 2010 ve 20:20  • Odpověz
dandelion, asi děláš u mého známého :wink: dnes holky zavolám mudr a domluvíme se co a jak, čárka hezky sílí tak se zeptám kdy mám příjít. Tipuji to na příští týden. JInak podle mých výpočtů začínám 5. týden a termín by měl být koncem října tak uvidíme co doktor si bude myslet :slight_smile:
16. únor 2010 v 07:50  • Odpověz
NICK-------------------------VĚK-------------------NAŠLA//--------------TP---------------POHLAVÍ-------------------Jména
renesme(Anička)........20let................ 21.1.10..........(2.10.10).............nevíme.................Ella/Felix Stanislav
madormi()................24let..................13.2.10..............???.....................???.......................???

Snažilky:
NICK------------------------VĚK-------------------SNAŽENÍ--------------------------DC-----POSLEDNÍ CYKLUS
danda(Danča)...........30let..................0 snažení.........................26DC (posl.cyklus 30 dní)
verunka3(Verča).......25let..................1 snažení.........................25DC (posl.cyklus 31 dní)
rosslyn (Gábi)............23let..................0 snažení.........................23DC (vysazená HA)
cincinnati (Lenka).......28 let................10 snažení .......................20DC (posl.cyklus 33 dní)
zanet2009(Žaneta)....25let.................2.snažení .........................15DC (poslední cyklus 29dní)
lenik 87(Lenča).........23 let.................1 snažení..........................14DC (posl.cyklus 27 dní)
dandelion(Eliška) ......21 let.................4 snažení..........................10DC (posl.cyklus 29 dní)
evulina77(Evča) .......33let..................1 snažení............................1DC (posl. cyklus 32 dní)

magrata( Evelina) .....26let..................2 snažení..........................?DC (posl.cyklus před 1.těhu 35 DNI)
16. únor 2010 v 08:04  • Odpověz
Tak holky hlásím pád dolů, ale tenhle měsíc mě to fakt nebere, čekala sem až to dostanu :sunglasses:
Jinak kontryhel asi začíná fungovat, dostávám se k normálnější délce cyklu :wink:
16. únor 2010 v 08:06  • Odpověz
madormi: No panejo :slight_smile: Ty vary jsou asi děsně malý :D Dělám v Doubí v Printsmartu :slight_smile:
16. únor 2010 v 10:34  • Odpověz
dandelion jj to je ono :slight_smile: ono mám pocit, že celá Evropa je malá, kord pak Vary :slight_smile:
16. únor 2010 ve 13:20  • Odpověz
madormi: no tak vidíš :slight_smile: trošičku náhoda :slight_smile:
16. únor 2010 v 17:45  • Odpověz
Ahojda kočenky, tak jsem si dnes byla dopřát kadeřnici, bylo to žůžo :slight_smile:
16. únor 2010 v 18:40  • Odpověz
Ahojda všem ve Snažilkově :wink:

Už jsem na krásném 23DC, doufám, že všechno klapne, jak má :slight_smile: jsem ze všeho tak nervozní. Dělala jsem si ovulační test 12DC a byl negativní...vím, že jsem četla, že ovulka je zhruba 12-15DC, ale pak už jsem netestovala, asi by mě vykolejilo, kdybych zjistila, že nefunguju..

Uvidíme příští měsíc..A co vy, holky?
16. únor 2010 v 19:39  • Odpověz
Rosslyn to není až tak pravda. Záleží na délce cyklu. Já třeba mívám teď ovulaci kolem 20 DC. Měřím bazální teplotu a vím to opravdu jistě. To že je ovulace zhruba 12 - 15 DC je velké zjednodušení. Pokud je cyklus kolem 28 dnů, tak to bývá někdy v půlce, ale když je delší, tak to bývá spíš v té druhé půlce.
Otázka je, jak se ti nastartuje cyklus. U mě to trvalo před prvním otěhotněním docela dlouho než sem se srovnala (ale já brala antikoncepci víc než 10 let). Někdo zase otěhotní hned první cyklus po vynechání. Prostě každá jsme jiná. Nezbude než si počkat, jak na tom budeš zrovna ty. :slight_smile:
16. únor 2010 ve 20:21  • Odpověz
Rosslyn,ja mela ovulku treba 18DC tak se tim nerid ano?Kazdy ma ovulaci jindy:slight_smile:
16. únor 2010 ve 21:06  • Odpověz
Ahojky všem :slight_smile: Tak od zítra měřím BT, tak jsem zvědavá jestli tím něco zjistíme ;) ;) ;)
16. únor 2010 ve 21:50  • Odpověz

Snažilky:
danda(Danča)...........30let..................0 snažení.........................27DC (posl.cyklus 30 dní)
verunka3(Verča).......25let..................1 snažení.........................26DC (posl.cyklus 31 dní)
rosslyn (Gábi)............23let..................0 snažení.........................24DC (vysazená HA)
cincinnati (Lenka).......28 let................10 snažení .......................21DC (posl.cyklus 33 dní)
zanet2009(Žaneta)....25let.................2.snažení .........................16DC (poslední cyklus 29dní)
lenik 87(Lenča).........23 let.................1 snažení..........................15DC (posl.cyklus 27 dní)
dandelion(Eliška) ......21 let.................4 snažení..........................11DC (posl.cyklus 29 dní)
evulina77(Evča) .......33let..................1 snažení............................2DC (posl. cyklus 32 dní)

17. únor 2010 v 08:47  • Odpověz
Přeji všem pěknou středu!
Já jsem od víkendu unavená jako kotě a snídám bílý jogurt-což u mě není zvykem-no jsem zvědavá, zda se MS dostaví či nikoli :sweat_smile: :dizzy_face:
17. únor 2010 v 09:35  • Odpověz
ZANET, ja jedla bily jogurt s musli nejradeji vzdy pred mrchou. Asi telo vedelo, co chce, protoze prvni den cyklu jsem vzdycky litala na zachod jak sakal.

ROSLYN, den ovulace je u kazde jiny, ja treba na to, jak jsem mela dlouhe cykly, tak jsem mela ovulaci nekdy kolem 14.dne, mela jsem delsi tu lutealni fazi, cca 21 dnu, coz je dost nestandardni, vetsinou byva max 16 dnu

Mam termin konzultace v Pronatalu ohledne darovani vajec, ale az 18.3. :unamused: Tak jsem zvedava, abych to pak nemusela odvolavat kvuli tehu :grinning:

Vcera me zahadne pobolivalo v pravo dole, tak jsem i ochmatavala cipek a je takovy trochu rozvolneny, o hlenu bych skoro rekla, ze je tazny, tuleni probehlo vcera vecer, tak by mohl zafungovat zakon schvalnosti, ze by se nam fakt zadarilo. Bych se asi v tom caru propadla, kdybych to musela odvolavat :stuck_out_tongue_closed_eyes:

A mam dotaz, ciste teoreticky, byla by to prvni ovulace od porodu. A dnes jsem curala na ovutest. A byla tam tak polovicni carka jak kontolni. Takze test negativni. Znamena to, ze ovu probehla, pred nejakou dobou, nebo ma zenska porad nejakou "hladinku" toho hormonu, takze by tam ta carka byla, i kdybych jeste vubec zadnou ovu nemela? Testnu jeste zitra, jestli bude ta kontrolni stejne silna nebo jestli bude blednout.
17. únor 2010 v 10:32  • Odpověz
Ahojek!
Tak jsem si dnes buď někde sedla na dýku,nebo se dostavila MS, ale sle bolstí to je MS, takže se pousovám :grinning: :grinning: :grinning:
a máme tu jednoho jorkého favorita - Verunku!!!! :dizzy_face:

Snažilky:

verunka3(Verča).......25let..................1 snažení.........................26DC (posl.cyklus 31 dní)
rosslyn (Gábi)............23let..................0 snažení.........................24DC (vysazená HA)
cincinnati (Lenka).......28 let................10 snažení .......................21DC (posl.cyklus 33 dní)
zanet2009(Žaneta)....25let.................2.snažení .........................16DC (poslední cyklus 29dní)
lenik 87(Lenča).........23 let.................1 snažení..........................15DC (posl.cyklus 27 dní)
dandelion(Eliška) ......21 let.................4 snažení..........................11DC (posl.cyklus 29 dní)
evulina77(Evča) .......33let..................1 snažení............................2DC (posl. cyklus 32 dní)
danda(Danča)...........30let..................0 snažení......................... 1DC (posl.cyklus 27 dní)

17. únor 2010 ve 13:02  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.